>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

L 388

lelit

Użytkownik
Zwierze, Chlopcze!

To ty zacząłeś z "bełkotem" i bezsensownymi argumentami, przypisując mi brak wiedzy o czymkolwiek.
Powinieneś próbować zrozumieć i szanować kogoś o innych poglądach niż twoje.
Wta obserwuje od parudziesięciu lat, zegarkami się interesuje od młodości.

Obrazanie, przymiotniki ? Gdzie? Logiczne argumenty, pełno!!
 
L 388

lelit

Użytkownik
Mam Imaca i Ipada są to znakomite przyrządy , nigdy nie kupię zegarka ani Iphona. Rolexow mialem 2, to firma produkująca chyba więcej niż milion zegarków rocznie, żadna już rewelacja dla mnie. Marzenie szaraków. Iga biega z najtańszym modelem :)
 
L 388

lelit

Użytkownik
Sierzputowski był za mało doświadczony by ja czegokolwiek nauczyć w kategorii: taktyka. Planowanie sezonu 2021 było tez nieudolne.
W wywiadach zdarzało mu się prawic głupstwa.
 
dx2 221,3K

dx2

Użytkownik
Nadal zakażony covidem



Ogólnie ciekawe czy byl zaszczepiony ...

A idac dalej, to ciekawe czy Djokovic sie juz zaszczepil, bo inaczej nie beda mogli zagrac w Australii tacy zawodnicy. Ten wyscig o ilosc szlemow to zaczyna sie toczyc na zupelnie innej plaszczyznie.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Sierzputowski był za mało doświadczony by ja czegokolwiek nauczyć w kategorii: taktyka. Planowanie sezonu 2021 było tez nieudolne.
W wywiadach zdarzało mu się prawic głupstwa.
Czytając jego wywiady po "rozwodzie" muszę stwierdzić, ze facet jest kulturalny i ma klasę, dużą klasę.
 
dx2 221,3K

dx2

Użytkownik
Djokovic zagra na AO bez szczepienia dzieki medycznemu zwolnieniu. Ten to umie sie wykrecic...

A od ponad pol roku trabili, ze Australii w stanie Victoria wymagane podwojne zaszczepienie. Czy moralnie to w porzadku czy nie to juz zostawiam indywidualnej ocenie.

 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Jest to haniebna decyzja, jeśli chodziłoby o kogoś nie z TOPu to nie byłoby zmiłuj i każdy musiałby się zaszczepić, a że chodzi o zawodnika ze ścisłego TOP to skończyło się zwolnieniem. To pokazuje jak traktuje się gwiazdy, a jak innych ludzi - tu mówię już ogólnie, o całej ludzkości - Ty, ja, czy zwykły Kowalski dostanie mandat za brak maseczki w galerii handlowej, nie wjedzie do jakiegoś kraju bo są mocne restrykcje, a gdy chodzi o duże pieniądze, o gościa którego prawie cały świat chce oglądać, wiele osób mu kibicuje, którego telewizje chcą pokazywać bo kasa, kasa, kasa to okazuje się, że można przymknac oko. Ja czuje się jakby ktoś tą decyzją naplul mi w twarz, a jestem takim samym człowiekiem jak Novak, tylko nie generuje tak potężnych pieniędzy jak on - co w warunkach pandemii nie powinno mieć żadnego znaczenia.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wiza Novaka Djokovicia odrzucona. Musi opuścić Australię
Novak Djoković będzie musiał opuścić Australię! Źródła zbliżone do organizatorów Australian Open podają, że wiza serbskiego tenisisty została odrzucona. Prawnicy lidera rankingu ATP pracują już nad apelacją w tej sprawie.

 
Do góry Bottom