>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

jozzy22 20,7K

jozzy22

Użytkownik
Dołączył
11/2014
Posty
4313
Miasto
Skawina
"Wszyscy uczestnicy szlema w Melbourne musieli w formularzu akredytacyjnym wskazać jednego treningowego partnera, z którym będą ćwiczyć na korcie w pierwszym tygodniu kwarantanny przed Australian Open (start od 8 lutego). Tylko z tą jedną osobą w ostrym reżimie sanitarnym będzie można trenować. W drugim wszyscy zostaną zblokowani w grupki czterosobowe i konfiguracji automatycznie pojawi się więcej. Iga Świątek zdecydowała się na wspólne treningi z doświadczoną Jeliną Switoliną. Ukrainka to mistrzyni Mastersa z 2018 roku i finalistka z edycji turnieju mistrzyń w 2019 roku"

Tak się zastanawiam po przeczytaniu powyższego na jakiej podstawie decyzje kto z kim były wiążące? OK Iga wybrała "Svitke" ale skoro wszyscy wybierali to pytanie dlaczego akceptowany był wybór Igi bo przecież Jelena też musiała kogoś wybrać?!
 
J 112

joseph_lit_bet

Użytkownik
Dołączył
05/2019
Posty
15
To Elina zaproponowała Idze wspólne treningi i Polka przystała na tą propozycję.

To wszystko kwestia dogadania się
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
arass1 6K

arass1

Użytkownik
Dołączył
12/2012
Posty
751
W kalendarzu ATP pojawiły się dwa nowe turnieje. Pierwszy z nich odbędzie się w Singapurze bezpośrednio po zakończeniu zmagań podczas Australian Open. Natomiast drugi turniej zostanie rozegrany w dniach 5-11 kwietnia w Marbelii.