>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie, czy orientujecie się może (wtrące że polski buk oczywiście tego nie oferuje)czy jest gdzieś zakład na wygraną Igi w Rolandzie tylko z małym dodatkiem że w przypadku kontuzji zwracane koszty zakładu,jest cos takiego gdzieś?co do wygranej jestem pewny(bez ew.kontuzji),kurs kusi bardziej niż 1.85 na Nadala, wiemy że jest królem mączki,ale w końcu może przyjdzie mały kryzys i np Thiem uwielbiajacy mączkę po kursie 8.5?!z góry dzieki
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie, czy orientujecie się może (wtrące że polski buk oczywiście tego nie oferuje)czy jest gdzieś zakład na wygraną Igi w Rolandzie tylko z małym dodatkiem że w przypadku kontuzji zwracane koszty zakładu,jest cos takiego gdzieś?co do wygranej jestem pewny(bez ew.kontuzji),kurs kusi bardziej niż 1.85 na Nadala, wiemy że jest królem mączki,ale w końcu może przyjdzie mały kryzys i np Thiem uwielbiajacy mączkę po kursie 8.5?!z góry dzieki
Fortuna oferuje 4.00 na zwycięstwo Świątek we FO, ale na zwrot niestety nie możesz liczyć.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Ciekawa sytuacja na turnieju WTA w Gdyni. Dziś Weronika Falkowska przegrała w kwalifikacjach z Ukraina Kateryna Bondarenko. Z racje tego ze sporo zawodniczek się wycofało z turnieju głównego to Weronika jako LL jednak zagra i w 1 rundzie zagra przeciwko .... Katerynie Bondarenko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +316
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Nie wiem czy do dobry temat, ale ktoś mi może powiedzieć kiedy i przez ile trwa przerwa od tenisa?
To jest we wrześniu po US Open? Nie mogę znaleźć nigdzie tego..
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
No tak, ale przecież jest przerwa od turniejów głównych i ona trwa ileś tam miesięcy o to mi chodzi.
US Open nie jest takim sezonem kończącym sezon?
Turnieje są rozgrywane do połowy listopada. Ostatni masters w Paryżu zaczyna się 1.11. Później jeszcze next gen i turniej mistrzów. U pań podobnie. Później przerwa i na przełomie roku nowy sezon.

 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Czemu kobiety nie maja czelendzerow?
Bo za dużo dla nich by to było :D
Post automatycznie złączony:

Mnie u kobiet rozwala to, że od poł roku zauważam, że bardziej je obchodzi cykanie fotek na insta + wygląd na korcie niż sama gra. Co 2 zawodniczka z top 50-150 gra w meczu jakby na siłę tam grała, czy tylko ja mam takie wrażenie?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
A mozna nie chciec awansowac do ATP tylko grac chalengery? Wydaje mi sie ze kilka lat Krajinovic czy Skugor celowo brylowal w chalengerach gdy spokojnie moglby grac wyzej
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Jeżeli wygrywali, to chcieli zarobić :D
Nawet taki Murray teraz gra w challangerach, żeby na emeryture dorobić a i tak odpada w finale z jakimiś pionkami...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mnie u kobiet rozwala to, że od poł roku zauważam, że bardziej je obchodzi cykanie fotek na insta + wygląd na korcie niż sama gra. Co 2 zawodniczka z top 50-150 gra w meczu jakby na siłę tam grała, czy tylko ja mam takie wrażenie?
To prawda. Uważam, że atrakcyjny wygląd tenisistki to jest wada jeśli chodzi o tenis i jest duże ryzyko, że mocno przeszkodzi w karierze. Najlepszym przykładem jest chyba Eugenie Bouchard, której to gwiazda bardzo szybko zgasła. Maria Sharapova pewnie też mogła więcej osiągnąć.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Jak często udaję Wam się w tenisie złapać takie kursy jak np. dzisiaj na Ciasia? Ja złapałem @12 (a pewnie było dużo więcej) przy stanie 0-3 / 0-4. Zauważyłem ciekawe ruchy kursów i czasami to działa, czasami niestety nie. Ale jak już się złapie taki "czysty" mecz to idzie ładnie zarobić. Z drugiej strony po co taki Włoch przyjeżdża do Polski i oddaję mecz z fryzjerem? Dopóki nikogo się za rękę nie chwyci to ciężko kogoś oskarżyć, ale kto oglądał mecz to widział co Włoch robił w dzisiejszym meczu.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Sadze, ze duża część zawodniczek jest obecnie bardzo aktywna w mediach, spełniając w ten sposób komercjalne zobowiązania wobec sponsorów (za mało turnieji).
Zawsze są ubrane w Ascis, Nike, Fila i nawet "nasza" wymachują ręka z nieodzownym rolexem na przegubie :)
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Co za bełkot. Tak bo każda z zawodniczek ma kontrakt z Rolexem...
"Nawet" nasza w pełni zasłużyła na ten kontrakt sponsorski i jest z Rolexem jako jedna z niewielu zawodniczek.

A czy nam się to podoba czy nie to media społecznościowe to obecnie bardzo ważna część życia sportowców a w zasadzie ich zasięgi itp dają też im na chleb. Czy to piłkarze, czy tenisiści,, zawodnicy MMA itd...

Poziom damskiego tenisa spadł i to każdy widzi natomiast wierzę, że się może odrodzić (a w zasadzie napewno) co pokazuje przykład obu finalistek US Open.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Zwierze,
Bądź grzeczny!!

Wiele zawodniczek ma kontrakty z innymi firmami produkującymi nowoczesne komputerowe czasomierze jak m.in. Apple.
Tani analogowy Rolex Igi to już anachronizm, to już nie to. Może Daytona miałaby trochę lepsze przebicie.Nikt młody tego nie kupuje.

Bredzisz człowieku okropnie:
Twierdze, ze poziom damskiego tenisa wzrósł niezmiernie, nie ma już więcej nałogowych kolekcjonerek tytułów, jest dużo młodych obiecujących zawodniczek, które mogą wygrać każdy turniej. Stara gwardia jest już zjechana fizycznie i zmęczona.

Osobiscie malo mnie interesuje jak tenisistki często szaleją na Twitterze czy Instgramie, byle by zachowały umiejętności tenisowe.
Dużo turnieji zostało odwołane ,a one muszą reklamować sprzęt sponsorów i robią to gdzie się da, bo do tego są zobowiązane.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jeśli nie rozumiesz, że ktoś reklamuje Rolexa to nie masz ani pojęcia o rynku reklamowym ani o tenisie. Bo akurat w tenisie reklamowanie Rolexa czy Tag Heuera z zegarków to akurat toptopow. Nie patrząc na wynagrodzenie to nie wyobraźam sobie aby którykolwiek z tenisistów gdyby miał do wyboru reklamowanie Rolexa czy Appela wybrałby ta druga markę.

Jeśli dla Ciebie wzrósł to faktycznie nie mamy o czym gadać albo masz kłopot z oczami.

Pozdrawiam.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Zwierze,
Wiele więcej zawodników używa smartwatch niż analogowe zegarki. Nadal, Serena, Osaka nawet chyba Barty.
Nie tylko trzeba mieć oczy by określić poziom tenisa, również umiejętności analizowania, czego ty nie widocznie nie posiadasz..
Moja opinia jest podobna do opinii wielu ekspertów tego sportu.

Nie jestem psychologiem i nie mogę ci więcej pomoc, tracę czas dyskutując z tobą. Bo pojęcie masz tylko o bezsensownym pyskowaniu.
 
Do góry Bottom