>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat Primera Division

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Matko w kółko to samo, rozumiem ze kibice Barcelony mają tam jakieś swoje kompleksy ale ile można to samo wałkować :| Zarówno Argentyna jak i Brazylia dały dupy i taki jest fakt, usprawiedliwianie czy zwalanie na kogoś winy jest bez sensu. Czasy kiedy tacy piłkarze jak Maradona, Batistuta czy Ronaldo prowadziły swoje drużyny do sukcesów w turniejach minęły i teraz nie ma takich liderów a potwierdza sie tylko stara prawda że drużynę trzeba budować od tyłu, czasy się zmieniają. Nie widze wiec już sensu dalej wraca do tych tematów
Nie bądź śmieszny , fajnie że ci panowie &quot;prowadzili&quot; swoje drużyny do sukcesów ale mieli u swojego boku równie kapitalnych zawodników . Ciekaw jestem czy Ronaldo albo Maradona prowadzili by swoje zespoły do sukcesów mając na obronie jakie tuzy jak Burdisso ???? . Jakie kibic Barcelony może mieć kompleksy? że jego team gra najlepszy futbol świata a ich największa gwiazda zdobyła 2 złote piłki z rzędu? (i zanosi się na trzecią) , raczej bym powiedział że kompleksy mają ci którzy ciągle starają się wytykać słabe mecze i słabą grę Messiego , zapominając że lepszego zawodnika obecnie nie ma , nie było i nie zapowiada się aby w przyszłości był . Statystyki Leo mówią same za siebie , tylko ślepiec nie widzi tego co tej chłopak potrafi zrobić z piłką i jak jest genialnym zawodnikiem w tak młodym wieku.
Wracając jeszcze do Maradony to naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie uważają go za niedościgniony wzór , to dlatego że wygrał Argentynie mecz z Anglią w 86 roku? dlatego że strzelił bramkę ręką? piłkarzem był absolutnie wybitnym , to co robił z piłką było niebywałe ale jeśli chodzi o jego wyczyny to oprócz MŚ 1986 roku nie zrobił nic nadzwyczajnego , w 82&#39; zagrał słaby turniej a Argentyna szybko pożegnała się z Mistrzostwami , w 90&#39; roku nie zdobył nawet bramki a w najważniejszym meczu zawiódł tak jak cała jego drużyna. Diego jest niedoścignionym wzorem , każdy powtarza że Messi nigdy nie będzie jak On ale jak się okazuję Leo już zdobył więcej , ma większe sukcesy i do pełni szczęścia brakuje mu tylko zdobycia Mistrzostwa Świata , niestety sam tego trofeum nie wygra , dopóki Argentyna będzie miała takich obrońców to nawet sam Diego gdyby się odmłodził i wrócił do formy to by nie pomógł. Dziwne że każdy przekłada gre w reprezentacji nad grę w klubie , to że Leo był 3 razy królem strzelców LM i zdobył to trofeum również 3 razy się nie liczy? dlaczego wszyscy rozliczają go tylko za grę w Albicelestes , dlaczego Maradonie nikt nigdy nie wytykał że w rozgrywkach klubowych nie zdobył nic wielkiego. &quot;Wielkie sukcesy&quot; Diego w klubie to wygranie raz Serie A i wygranie Pucharu UEFA z Napoli , nie ma sensu wymieniać w kategorii sukcesu pucharów krajowych jakie zdobył.
Troszkę się rozpisałem , nie chcę się kłócić i robić offtopu , ale gdy ktoś wypisuje takie bzdety to aż trudno nic nie napisać :?
DawidBarça gdybyś miał jakiś inny nic albo inny avatar to chętnie napisałbym Ci czemu Messi nigdy nie dorówna takim piłkarzom jak Maradona czy Batistuta a tak to nie widze w ogóle sensu. Do usunięcia oba posty????
Dobrze wybrnąłeś z sytuacji ????. Dlaczego? aaaa już wiem , bo nic nie wygrał z reprezentacją... :?
Samym porównywaniem Batistuty do Messiego ośmieszasz się do reszty. Gabriel nie osiągnął nawet 1/10 z tego co już teraz zdobył Leo (przypomnieć ci jeszcze raz ile ma lat? )
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
DawidBarça gdybyś miał jakiś inny nic albo inny avatar to chętnie napisałbym Ci czemu Messi nigdy nie dorówna takim piłkarzom jak Maradona, Batistuta czy Ronaldo a tak to nie widze w ogóle sensu. Do usunięcia oba posty:|
Dobrze wybrnąłeś z sytuacji . Dlaczego? aaaa już wiem , bo nic nie wygrał z reprezentacją...
Samym porównywaniem Batistuty do Messiego ośmieszasz się do reszty. Gabriel nie osiągnął nawet 1/10 z tego co już teraz zdobył Leo (przypomnieć ci jeszcze raz ile ma lat? )
Sam wytykasz obrońców Burdisso czy Milito w Arg a Batistuta czy Maradona grając odpowiednio w Fiorentinie i Napoli potrafili dźwignąć zespoły z przeciętności na salony i wcale wielkich nazwisk nie mieli w drużynach. Messi wkomponował się w Barce ułożoną już przez Rijkaarda będąca na szczycie, przy czym nigdzie nie neguje jego umiejętności, a ośmieszać to osmieszają się &quot;kibice&quot; Barcelony do których nic nie trafia, sciana...
Reprezentacja to już inna bajką, pisałem wcześniej ze jak nie ma drużyny to nie idzie a czasy się zmieniają kiedyś futbol inaczej wyglądał.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
DawidBarça gdybyś miał jakiś inny nic albo inny avatar to chętnie napisałbym Ci czemu Messi nigdy nie dorówna takim piłkarzom jak Maradona, Batistuta czy Ronaldo a tak to nie widze w ogóle sensu. Do usunięcia oba posty:|


Sam wytykasz obrońców Burdisso czy Milito w Arg a Batistuta czy Maradona grając odpowiednio w Fiorentinie i Napoli potrafili dźwignąć zespoły z przeciętności na salony i wcale wielkich nazwisk nie mieli w drużynach. Messi wkomponował się w Barce ułożoną już przez Rijkaarda będąca na szczycie, przy czym nigdzie nie neguje jego umiejętności, a ośmieszać to osmieszają się &quot;kibice&quot; Barcelony do których nic nie trafia, sciana...
Reprezentacja to już inna bajką, pisałem wcześniej ze jak nie ma drużyny to nie idzie a czasy się zmieniają kiedyś futbol inaczej wyglądał.

Popieram cię, Messiego podziwiam za jego grę, ale nie zostanie dla mnie nigdy najlepszym piłkarzem na świecie jeśli nie sprawdzi się w innym klubie lub reprezentacji. Zastanawiam się czy by grał tak dobrze w barcelonie jakby nie bylo Xaviego i Iniesty. Mam pewne wątpliwości bo to oni są głównymi mózgami tej drużyny z messim oczywiście. Widać było jak dużo barca traci gdy nie gra Xavi i to jest wg mnie najważniejszy piłkarz w Barcelonie. Jakby ich nie było, barca by nie miała tak dużego posiadania piłki co by skutkowało, że Messi nie miałby tak często piłki przy swojej nodze. Barca głównie gra na połowie przeciwnika, ciekawe co by było jakby Messi trafił np do MC, CHelsea, czy innego klubu angielskiego. Tam nawet przeciętne klubu stawiąja wysoki opór u siebie takim klubom jak podałem wyżej. Nie jest tak łatwo wygrywać oraz bardzp żadko jedna zdominuje drugą drużynę.Messi byłby tam odcięty od piłek i już by tak nie grał. W barcelonie wymieniają dużo podań a w Anglii piłka jest dużo bardziej bezpośrednia i messi by się tam nie odnalazł wg mnie. Na dodatek w barcelonie gra opiera się na nim i go tam szukają.

DawidBarca na ostatnich Copa America to nie obrona była ich bolączką, tylko gra ofensywna.. Messi nic również nie pokazał a aż takich słabych zawodników w ofensywie to nie mają.

Dlatego Messi jeśli chce dorównać np piłkarzom, którzy niedawno zakończyli kariery np Ronaldo, Zidane. To musi się sprawdzić w innej lidzie i klubie. Jeśli tam pokaże dalej taka grę, to przyznam, że jest zawodnikiem wybitnym.
 
T 0

thebestcyc

Użytkownik
Wg mnie Messi i FC Barcelona to polaczenie najlepsze z mozliwych... W Angli tez by byl bardzo dobrym graczem, ale juz go by nie wybrali na najlepszego kopacza roku.

Obecna siła ofensyfna Blaugrany jest tak silna , ze maja ogromna szanse obronic trofeum...ba nawet nie jedno.

Wydaje się, że puki Messi gra to wlasnie w Barsie... nie wierze , ze sprzedaliby go nawet za kilkaset miliow euro. ( a oferta moglaby sie pojawic od jakiegos mulitimiliardowego szejka ???? )
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Koniec strajku piłkarzy w Hiszpanii



Hiszpańscy piłkarze po osiągnięciu porozumienia z klubami zawieszają strajk, który doprowadził do odwołania pierwszej kolejki Primera Division - ogłosiła w czwartek AFE. Oznacza to, że druga kolejka ligi hiszpańskiej odbędzie się zgodnie z planem.

- Komitet strajkowy AFE (Związek Piłkarzy Hiszpańskich) i Profesjonalnej Ligi Piłkarskiej osiągnęli porozumienie w sprawie zagwarantowania zawodnikom pensji. Strajk zaplanowany na drugą kolejkę La Liga (26-29 sieprnia) zostaje odwołany - czytamy w oświadczeniu.

Hiszpańscy piłkarze strajkowali, bo liga nie chciała zapewnić, że wypłaci im pieniądze, jeśli zatrudniające ich kluby zbankrutują. Tydzień temu odwołano pierwszą kolejkę, kilka dni temu zapowiedziano, że nie odbędzie się także druga.

200 graczom pierwszej i drugiej ligi kluby zalegają 50 mln euro. AFE domagało się gwarancji, która zapewni piłkarzom możliwość zerwania kontraktu w razie nie otrzymania wynagrodzenia przez 3 miesiące. Organizacja potwierdziła, że warunki zostały zaakceptowane przez ligę.

Zawarcie porozumienia zajęło 12 godzin. Doszło do niego w czwartek rano.

Pierwszy raz od 27 lat strajk opóźnił start rozgrywek ligowych w Hiszpanii.

 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Dlatego Messi jeśli chce dorównać np piłkarzom, którzy niedawno zakończyli kariery np Ronaldo, Zidane. To musi się sprawdzić w innej lidzie i klubie. Jeśli tam pokaże dalej taka grę, to przyznam, że jest zawodnikiem wybitnym.
Przecież o wielkości piłkarza decyduje wielkośc klubu! Ronaldo dostawał genialne piłki z głębi pola, dzięki czemu robił genialne rzeczy z przodu, Zidane miał Makelele itd. Równie dobrze mógłbyś napisac, że jeśli Messi zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała i będzie prezentował taki poziom gry jak dotychczas to wtedy dopiero uznasz Lionela za piłkarza wybitnego :p Aha mógłbyś również napisac, że jeśli Kobe Bryant będzie w Charlotte Bobcats grał na tym samym poziomie co w LA to wtedy uznasz go za koszykarza wybitnego ???? Człowieku piłka nożna to sport zespołowy!
Jeżeli Messi zagrałby np. w Chelsea, City lub Milanie to może nie robił by takiej furory jak dotychczas ale na pewno byłby jednym z najlepszych napastników danej ligi. Z oczywistych względów niebyłby tak często pod grą ale wystarczy wyobrazic sobie kontry w wykonaniu Messiego np. w lidze angielskiej i wszelkie wątpliwości znikają.
I jeszcze jeden dobitny przykład, że Messi to obecnie najlepszy piłkarz świata. Spróbuj wstawic w miejsce Lionela do składu Barcelony któregokolwiek z najlepszych napastników ligi angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej - otóż żaden z nich nie dałby tyle Barcelonie co Messi. Myślę, że nawet C.Ronaldo nie sprostałby temu zadaniu. I właśnie to decyduje o wilekości piłkarza. Umiejętności Messiego są uniwersalne i nie zastąpione, nikt nie zrobiłby tego w Barcelonie co obecnie robi Messi. Po prostu Leo to piłkarz bezcenny dla Blaugrany. Obawiam się, że nie zobaczysz go w innym klubie. Pozostało Ci jedynie krytykowac jego grę w reprezentacji ????
Więc przestań pisac takie bzdury, bo to jest śmieszne.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Bryant jest moim zdaniem złym przykładem, bo koszykówka zwłaszcza NBA jest w ataku bardzo indywidualnym sportem a piłka to sport stricte drużynowy. Kobe w Babcats też rzucał by pewnie po 30pkt na mecz ale drużyna mimo wszystko by przegrywała bo reszta drużyny jest do niczego w obronie. ????
Barcelona bez Messiego nie jest już tą samą Barceloną, a Messi bez Barcelony nie jest już tym samym Messim (przykład reprezentacja). Dlatego ja zamiast określenie &quot;najlepszy zawodnik na świecie&quot; wolę określenie &quot;najlepszy zawodnik najlepszej drużyny na świecie&quot;. Jest to po prostu połączenie (chyba) idealne. ????
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Przecież o wielkości piłkarza decyduje wielkośc klubu! Ronaldo dostawał genialne piłki z głębi pola, dzięki czemu robił genialne rzeczy z przodu, Zidane miał Makelele itd. Równie dobrze mógłbyś napisac, że jeśli Messi zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała i będzie prezentował taki poziom gry jak dotychczas to wtedy dopiero uznasz Lionela za piłkarza wybitnego :p Aha mógłbyś również napisac, że jeśli Kobe Bryant będzie w Charlotte Bobcats grał na tym samym poziomie co w LA to wtedy uznasz go za koszykarza wybitnego ???? Człowieku piłka nożna to sport zespołowy!
Jeżeli Messi zagrałby np. w Chelsea, City lub Milanie to może nie robił by takiej furory jak dotychczas ale na pewno byłby jednym z najlepszych napastników danej ligi. Z oczywistych względów niebyłby tak często pod grą ale wystarczy wyobrazic sobie kontry w wykonaniu Messiego np. w lidze angielskiej i wszelkie wątpliwości znikają.
I jeszcze jeden dobitny przykład, że Messi to obecnie najlepszy piłkarz świata. Spróbuj wstawic w miejsce Lionela do składu Barcelony któregokolwiek z najlepszych napastników ligi angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej - otóż żaden z nich nie dałby tyle Barcelonie co Messi. Myślę, że nawet C.Ronaldo nie sprostałby temu zadaniu. I właśnie to decyduje o wilekości piłkarza. Umiejętności Messiego są uniwersalne i nie zastąpione, nikt nie zrobiłby tego w Barcelonie co obecnie robi Messi. Po prostu Leo to piłkarz bezcenny dla Blaugrany. Obawiam się, że nie zobaczysz go w innym klubie. Pozostało Ci jedynie krytykowac jego grę w reprezentacji ????
Więc przestań pisac takie bzdury, bo to jest śmieszne.

Mówisz czy jakiś piłkarz z danej ligi dałby tyle co Messi barcelonie to ja zadam odwrotne pytanie czy Messi dałby tyle co tamci zawodnicy w swoich klubach. Może by dał i sporo ale nie koniecznie więcej niż oni. Nie mówie, żęby grał słabo w tamtych klubach ale nie prezentował by się tak dobrze jak teraz i już nie byłby najlepszy na świecie.

Co do pierwszej częsci, to zastanawiam się co ty piszesz. Ja tylko mówię, że tłumaczycie się, że nie ma takich partnerów w reprezentacji jak w Argentynie. To ja tylko to podsumowałem. W argentynie nie mają aż takich słabych grajków, więc nie zwalajcie na to. Co do Anglii to zbyt dużo podań z głębi pola chyba jednak Ronaldo nie dostawał. Niby od kogo w anglii dostawał te świetnie piłki z głebi pola. Nie porównuj ligi angiellskiej do hiszpanskiej bo to zupełnie co innego. Hiszpanska to totalna dominacja 2 zespołów. W Anglii czasami z drużynami dużo słabszymi cięzko wygrać na ich boisku. Na dodatek ta liga jest dużo bardziej wyrównana i najgorsze zespoły tej ligi są zdecydowanie lepsze niz najgorsze druzyny z hiszpańskiej. Wg mnie Messi poprostu w tej lidze zbytnio by się nie wybił na tle innych czołowych graczy. Co do tych kontr to znów się nie zgodze, z tymi kontrami grając w lepszych drużynach podejmując gorsze drużyny może być problem. Na dodatek w Anglii nie będzie chroniony, a gra jest ostra i z byle wytracenia nie bedzie faulow. Sedziowie pozwalaja tutaj na duzo. A Ronaldo prezentował się dobrze i w portugalii, anglii i teraz hiszpanii. Dlatego wyżej go cenie niz Messiego.
Zidane miał makelele, smiech na sali. Przez ile sezonow? 2 sezony w realu oraz ciagle w reprezentacji Francji. No to bardzo dużo ; ) Messi od poczatku swojej gry w 1 druzynie barcelony ma xaviego i inieste czyli już z około 5-6 lat.

Co do jego gry w barcelonie, tam się wychował, gra się opiera na nim. Więc nie dziwie się, że cięzko byloby się odnalesc innym pilkarzom na jego pozycji w Barcelonie. Na dodatek Guardiola cala taktyke glownie opierał na nim. Drużyny mlodziezowe barcelony, staraja sie grac to samo co 1 druzyna. Wiec od malego uczyl sie ich stylu. Sadze ze jakby tak samo bylo z Ronaldo to jednak by sie tam odnalazl.

Sadzę, że jeśli Messi nadal będzie grał w barcelonie i sklad ciagle bedzie podobny(xavi,iniesta, fabregas) oraz zostanie Guardiola. Messi nadal bedzie czarowal i bedzie nadal zawodnikem świetnym. Jednak uważam, że zawodnik komletny to taki, który daje sobie rade wszedzie gdzie tylko gra i gra na wysokim poziomie.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy jak widzicie Primera Division w tym sezonie sa w tej lidze 2 najlepsze ekipy swiata (Real,Barcelona) a oglada sie spotkania z tymi zespolami malo interesujaco wczoraj spotkanie Barcelony z Villarreal 5-0 mecz bardzo nudny ekipa Villarreal wyszla nastawiona na przegrana nie bylo na co patrzec od dawna uwazam ze Villarreal to 3 sila ligi graja chlopaki bardzo ladnie dla oka ale wczoraj to dramat przegrali mecz juz w szatni co sezon liga bedzie coraz gorsza slowa prezesa Villarreal po przegranej z Barcelona &quot;Taką ligę chcecie. Ja muszę sprzedawać zawodników, aby równoważyć budżet. Z kolei inni mogą cały czas występować o nowe kredyty i je dostają. Skoro chcecie, aby w tej lidze rozgrywano tylko dwa ważne mecze, to niech tak będzie - będziecie mieć dwa mecze. Ale to nie jest dobre dla futbolu. Daję sobie czas trzech lub czterech lat. Albo to się zmieni, albo zabijemy hiszpański futbol&quot;.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Przeczytałem wasze dyskusje na temat Messiego i pomyślałem, że i ja coś skrobnę ????
Co do tego, czy jest on najlepszym piłkarzem w historii i porównywanie go i jego osiągnięć do zawodników już nie grających jest chyba jeszcze za wczesne. On ma dopiero 24 lata i jeszcze sporo przed nim.
Barca głównie gra na połowie przeciwnika, ciekawe co by było jakby Messi trafił np do MC, Chelsea, czy innego klubu angielskiego.
Dla mnie śmieszne jest takie &quot;transferowanie&quot; do innych klubów i ocenianie, czy sobie by poradził czy nie. Póki co gra w Barcelonie (pewnie szybko się to nie zmieni) i powinno się go oceniać za grę w Barcy i oczywiście w Argentynie. Co do reprezentacji to kiedy oglądałem mecze na MŚ w RPA czy Copa America, widać było wyraźnie, że Messi ma całkiem inne zadania niż w klubie. Tam ma wsparcie w środku pola i pozostawioną wolną rękę w grze, dzięki czemu może wykorzystać swoje możliwości do maksimum. W Argentynie największym problemem w tym momencie moim zdaniem jest brak klasowego rozgrywającego. Przy nadmiarze napastników i defensywnych pomocników to Messi często schodził do środka pola i brał się za rozgrywanie od połowy boiska. Po MŚ słyszałem wypowiedź jednej z legend piłki (nie pamiętam dokładnie kto to był, zdaje mi się że, jeden z Holendrów ale pewności nie mam) po dymisji Maradony, iż nowy trener jeśli chce wygrywać musi zbudować reprezentację wokół Messiego, jak jest to w Barcelonie.

Co do jego gry w barcelonie, tam się wychował, gra się opiera na nim. Więc nie dziwie się, że cięzko byloby się odnalesc innym pilkarzom na jego pozycji w Barcelonie. Na dodatek Guardiola cala taktyke glownie opierał na nim.
Dziwne byłoby, gdyby się na nim nie opierała. W końcu, w ocenie wielu fachowców, to najlepszy obecnie piłkarz świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
&quot;Jak informują hiszpańskie media, Jose Mourinho odrzucił lukratywną ofertę Anży Machaczkała, która chciała wykupić portugalskiego szkoleniowca z Realu Madryt. Zgodnie z doniesieniami Marki, Rosjanie byliby w stanie płacić mu rocznie 25 milionów euro.
Mourinho odrzucił jednak możliwość stania się najlepiej zarabiającym trenerem współczesnego futbolu i zdecydował się kontynuować swoją pracę na Santiago Bernabeu.
Ta sama gazeta - Marca - pisała wcześniej, iż Portugalczyk odrzucił propozycję Manchesteru City, który oferował rocznie 20 milionów euro.
Dziennikarze spekulują, że były menedżer londyńskiej Chelsea zostanie w Madrycie do czasu, aż prześcignie w La Liga Barcelonę. Spekuluje się, że Morunho wróci następnie do Premier League.&quot;
News pobrany z portalu goal.pl
Zaproponowali mu niesamowite pieniądze, 25 MLN Euro rocznie - ładnie ta Rosyjska ekipa próbuje łowić. Ale na szczęście The Special One zostaje by ukarać Barcelonę. Też mi się tak wydaje jak w newsie, że prześcignie Barcę i odejdzie do Premiership - mam nadzieję, że do ManU!
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Kurde, sorry, że powrócę na chwilę do dyskusji z sierpnia, ale dopiero przed chwilą przeczytałem odpowiedź (z 20-08-2011) użytkownika Pr0Napek na mojego posta. Chciałbym coś sprostowac, może Pr0Napek to przeczyta lub nie.
Co do Anglii to zbyt dużo podań z głębi pola chyba jednak Ronaldo nie dostawał. Niby od kogo w anglii dostawał te świetnie piłki z głebi pola.
Ronaldo nigdy nie grał w Anglii :p Oczywiście chodziło mi o Brazylijczyka, chyba nie zaprzeczysz, że Il Fenomeno dostawał wiele świetnych prostopadłych zagrań, które w sposób genialny zamieniał w bramki. W tamtym moim poście chciałem Tobie przekazac, że nie ważne jakie umiejętności piłkarz posiada, ważne jest jest z kim gra.
Jeszcze raz sorry za to, że wracam do tak starej dyskusji ale nie mgłem się powstrzymac hehe ????
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Molina trenerem piłkarzy Villarreal

Jose Francisco Molina został trenerem zespołu hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej Villarreal. Zastąpił Juana Carlosa Garrido zdymisjonowanego z powodu słabych wyników uzyskiwanych w ostatnich spotkaniach.​


Garrido został zwolniony po tym, jak piłkarze odpadli w środę w drugiej rundzie rozgrywek o Puchar Króla. W rewanżowym meczu, na swoim stadionie, ulegli trzecioligowemu zespołowi Mirandes 0:2

Wcześniej Villarreal odpadł z Ligi Mistrzów, ponosząc porażki we wszystkich sześciu spotkaniach fazy grupowej. W tabeli Primera Division zajmuje 17. pozycję w gronie 20 drużyn.

Garrido pracował w tym klubie przez dwa ostatnie sezony. Wiosną doprowadził zespół do czwartego miejsca na koniec ligowych rozgrywek.

41-letni Molina, który był ostatnio szkoleniowcem drugiego zespołu, w klubie Villarreal pracuje od 2009 roku. Jako bramkarz przez 14 lat grał w kilku czołowych hiszpańskich klubach; wraz z Atletico Madryt i Deportivo La Coruna wywalczył pięć tytułów mistrza kraju. Występował także w Valencii i Levante.

 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Tak, ja go zamknąłem. Dlaczego? Dlatego, że już trochę tutaj siedzę i wiem co by się działo w tamtym wątku. Nie mam zamiaru potem siedzieć i usuwać wszystkie jednozdaniowe posty. Pozwól, że to ja będę decydował o tym co się dzieje w tym temacie. Odkąd jestem moderatorem to założyłem sobie, że po GD nie będzie chlewu w temacie i póki co nie było ;)
Dobra, otwieram ale od razu mówię, że głupia napinka, zaczepki i posty nic nie wnoszące to z miejsca kartka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
po GD: Mini szpital na Camp Nou

Prognozy? Iniesta trzy, Alexis dwa tygodnie przerwy od gry.

Andres Iniesta oraz Alexis Sanchez doznali kontuzji we wczorajszym starciu z Realem Madryt. Obu graczy Barcelony czeka teraz kilka tygodni przerwy.

Iniesta musiał opuścić plac gry już w 29. minucie. Reprezentant Hiszpanii zszedł z boiska o własnych siłach, lecz teraz czeka go przymusowy odpoczynek od piłki. Pomocnik doznał urazu ścięgna w lewym udzie i, zgodnie z szacunkami klubowych lekarzy, będzie musiał pauzować przez około 3 tygodnie. Podobnej kontuzji Iniesta doznał już w grudniu, w pucharowym pojedynku z l&#39;Hospitalet.

Około 2 tygodnie przerwy czekają natomiast Alexisa Sancheza. Reprezentant Chile również nie dotrwał na boisku do końca - opuścił je w 79. minucie. Przeprowadzone po meczu badania wykazały skręcenie lewego obojczyka.
http://www.ligamistrzow.com
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Cuenca w Barcie do 2015 r :!:
Isaac Cuenca pozostanie w Barcelonie na dłużej. Młody skrzydłowy uzgodnił z działaczami z Camp Nou warunki przedłużenia swojego kontraktu.
Cuenca w obecnym sezonie przebojem wdarł się do pierwszej drużyny Barcelony i w kilku meczach udowodnił, jak wielki drzemie w nim potencjał. 20-latek rozegrał już 7 spotkań w Primera División, w tym cztery w pełnym wymiarze czasowym. Ostatnio pojawiły się informacje o zainteresowaniu kilku klubów, między innymi z Premier League, wypożyczeniem skrzydłowego.
Josep Guardiola nie zgodził się jednak na odejście Isaaca Cuenki, ponieważ uznał, że ten będzie mu potrzebny coraz częściej. Jak donoszą hiszpańskie media, hiszpański gracz dogadał się z Barceloną w kwestii warunków nowego kontratu i na dniach podpisze umowę, która obowiązywać będzie do 2015 roku.
Rzecz jasna, http://www.ligamistrzow.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom