>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat Primera Division

Status
Zamknięty.
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
ależ świetny mecz villarreal! gdyby wykorzystali którąś z sytuacji w 1 połowie to nawet mogli by ten mecz wygrać. gra villarreal odważna i ostra,mnóstwo czystych wślizgów,dużo przechwytów i przede wszystkim momentami fantastyczny pressing gdzie gracze barcelony się gubili,tracili piłki,wykopywali na uwolnienie. villarreal świetnie się zmobilizowało na ten mecz. bardzo przyzwoita gra z tyłu,gdzie pozwolili na stosunkowo mało graczom blaugrany. wielkie brawa dla nich za gre ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wczorajsza porażka z Villarrealem kosztowała Marcelino utratę posady trenera Sevilli.
46-letni Marcelino jako zawodnik grał w pomocy dla takich klubów jak Sporting Gijón, Racing Santander oraz Levante.
Zakończył karierę w wieku zaledwie 26 lat. Po kolejnych sześciu podjął się pracy trenera. Przed tym sezonem został szkoleniowcem Sevilli. Wcześniej prowadził Lealtad, Sporting Gijón, Recreativo, Real Saragossa oraz Racing Santander.
eurofutbol.pl
Kto waszym zdaniem będzie następcą :?: . W tym sezonie Sevilla jest cieniem zespołu który widzieliśmy przez pare ostatnich lat.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie ukrywam,że nudzi mi się więc wziałem na tapetę mecze Realu i Barcelony przed Grand Derby:
Real rozgrywać będzie następujące pojedynki:
-Sociedad ( u siebie)
Goście mają bezpieczną pozycje w lidze na wyjazdach nie porywają, mój typ: 1
-Osansuna (wyjazd)
Ciężka przeprawa dla Realu, bowiem gospodarze walczą o LE, mój typ: X
-Valencia (u siebie)
Real bez względu na to i z kim musi wygrywać, Valencia gra w LE; moim zdaniem mają pewne miejsce premiujące i skupią się aby wygrywać głównie u siebie, mój typ: 1
-Atletico (wyjazd)
derby Madrytu, ale zważywszy na LE myślę,że mimo wszystko Atletico nie będzie tak zmotywowane jak Real, ale niech będzie,że odejme Realowi, typ: X
-Sporting ( u siebie)
Real musi to wygrać
Obecnie Real ma 72 punkty i według mnie w 5 kolejnych meczach przed GD zainkasuje 11 punktów czyli przed wyjazdem do Barcelony będzie miał 83 punkty!
Barcelona:
-Mallorca (wyjazd)
Spodziewam się straty Barcelony,zwłaszcza ze wzgledu na ich słaba formę na wyjazdach i zawieszenie Alvesa, mój typ: X
-Bilbao ( u siebie)
Baskowie nie radzą sobie na wyjazdach, typ:1
-Saraggosa (wyjazd)
Barcelona nie może tutaj stracić, typ:2
-Getafe (u siebie)
Barcelona musi wygrać, typ:1
-Levante (wyjazd)
Tutaj mogą stracić, typ: X
Barcelona ma obecnie 66 punktów i według mojej symulacji zainkasuje 11 punktów ... czyli moim zdaniem po GD w najgorszym wypadku Real będzie miał 3 punkty na plusie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Piłkarze Villarrealu, którzy w tym sezonie występowali w Lidze Mistrzów, opuszczają szeregi hiszpańskiej ekstraklasy !
Żółta łódź podwodna zatopiona...

W ostatniej kolejce ulegli u siebie Atletico Madryt 0:1. Mistrzem już wcześniej został Real Madryt, który łącznie zdobył rekordowe sto punktów.
Dla &quot;Żółtej łodzi podwodnej&quot;, jak nazywany jest Villarreal, obecny sezon od początku był fatalny. Trochę mi szkoda zawodników, bo z pewnością takie nazwiska jak: Marco Ruben, Nilmar, Marcos Senna, Borja Valero czy Hernan Perez.. nie zasługują na grę w Segunda Division. Prawda jest taka, że w sześciu meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów drużyna nie zdobyła żadnego punktu, słabo spisywała się również w Primera Division. Na dodatek była trapiona ciężkimi kontuzjami napastników. Z tego powodu od jesieni nie grał m.in. reprezentant Włoch Giuseppe Rossi.
W 38. kolejce Villarreal przegrał u siebie z Atletico 0:1 i zajął 18. miejsce w tabeli (trzecie od końca). Gola przesądzającego o spadku gospodarzy z ekstraklasy strzelił w 88. minucie Radamel Falcao. Kolumbijczyk był również bohaterem środowego finału Ligi Europejskiej - zaliczył dwa trafienia w spotkaniu z Athletic Bilbao w Bukareszcie (3:0).
Oprócz Villarrealu hiszpańską ekstraklasę opuszczają Sporting Gijon i już dawno zdegradowany Racing Santander. Jeżeli gwiazdy nie odejdą z Villarealu do innych zespołów, to w przyszłym sezonie możemy liczyć na ich wielki powrót do 1 ligi. Puki co, chyba największy przegrany tego sezonu w lidze hiszpańskiej...
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
niezłe jaja w hiszpanii...

Pomocnik Rayo Vallecano Michu przyznał w rozmowie z hiszpańskim radiem Cope, że podczas meczu ostatniej kolejki Primera Division, który decydował o tym czy jego drużyna pozostanie w lidze, poprosił jednego z piłkarzy przeciwnika (Granady), o to by jego drużyna straciła gola. Chwilę później Rayo strzeliło zwycięską bramkę i utrzymało się w lidze hiszpańskiej.

całość =&gt; http://www.sport.pl/sport/1,65025,11738655,Primera_Division__Nieczyste_zagrywki_pilkarzy_Rayo.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
José Mourinho przedłużył kontrakt z Realem Madryt do końca czerwca 2016 roku.
49-letni José Mourinho prowadzi Real Madryt od 2010 roku. Z &quot;Królewskimi&quot; sięgnął po mistrzostwo i Puchar Króla.
Wcześniej pracował w roli pierwszego szkoleniowca w UD Leiria, Porto (dwa mistrzostwa, Puchar Portugalii, Liga Mistrzów, Puchar UEFA), Chelsea (dwa mistrzostwa, Puchar Anglii, dwa Puchary Ligi, Tarcza Wspólnoty) oraz Interze Mediolan (dwa mistrzostwa, Puchar i Superpuchar Włoch, Liga Mistrzów).
realmadrid.pl
Koniec spekulacji Mou zostaje ;) na Santiago !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom