>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje na temat Primera Division

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Szejkowie włożą w klub trochę kasy co nie znaczy że będą one wydawane cały czas. Widać od pierwszych momentów że na ten czas pieniądze się przydadzą. Nie jeden Arab kupiłby już kto wie jakie gwiazdy a tutaj jest to budowane za mniejsze kwoty. Doświadczony obrońca Demichelis - wypożyczenie z opcją przedłużenia i tylko 3 mln w przypadku utrzymania. Baptista Julio - wzmocnienie pomocy/ataku, transfer definitywny 2 mln. Sergio Asenjo - o tego młodego bramkarza biło się przez pewien czas trochę klubów. Trochę o nim nie słychać bo to de Gea broni w Atletico ale wypożyczenie czyli zarazem sprawdzenie jego umiejętności w klubie jest w tym przypadku bardzo dobrą opcją. Camacho - mała kwota odstępnego a jest wielka możliwość że przez te ponad 4 lata zawodnik dostanie więcej szans na granie w Andaluzji niż miało to miejsce w Madrycie. Do tego nie opisany w tym temacie Enzo Maresca który ma za sobą ciekawą przeszłość a przychodzi w ramach wolnej karty. Znów dowód ma wzmocnienie linii pomocy. Prowadzą też rozmowy z Reto Zieglerem praktycznie regularnie grającym zawodnikiem Sampdorii w szeregach obronnych. Oby tylko ilość przeniosła się i w jakość i zawodnicy dobrze wkomponowali się w drużynę. Wolę oglądać Malagę niż Saragossę czy też Almerię. Namiastką, jeszcze bez nowych piłkarzy był mecz na wyjeździe z Gijon. Mimo przebytych odległości i przegrywania potrafili się szybko podnieść i wygrać.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nowym zawodnikiem Atletico Madryt został środkowy obrońca Miranda, który do tej pory reprezentował barwy FC Sao Paulo. 26-letni zawodnik przeniesie się do Hiszpanii w lipcu, kiedy jego kontrakt z obecnym pracodawcą wygaśnie.
Atletico będzie drugim europejskim klubem w którym swoich sił będzie próbował Miranda, który w przeszłości reprezentował barwy FC Sochaux.
Sześciokrotny reprezentant Brazylii podpisał kontrakt z madryckim klubem na trzy lata.

http://www.transfery.info
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie pamiętam ale dwie kolejki lub trzy temu pisałem tutaj że sprawa mistrzostwa w Hiszpanii jest rozstrzygnięta.Pojawiło się wtedy wielu krzykaczy którzy uznali mnie za głupca i dla nich sprawa walki o mistrzostwo była otwarta.Dzisiaj cegiełkę od siebie dołożyli piłkarze Realu i chyba już nie potrzeba zbędnych dyskusji na temat mistrzostwa.Brawa jednak dla Realu za to że aż do końca stycznia trzymali kroku Barcelonie.Warto teraz by pposzukać nowego trenera jak to w ich zwyczaju i paru grajków pokroju płaczka Ronaldo ????
Oglądam ten Real i Barcelonę co tydzień i się zastanawiałem kiedy kolejny raz zawiodą ale nie spodziewałem się że już dzisiaj.
Za chwile kolejny mecz ligi Hiszpańskiej i myślę że wreszcie będzie to widowisko na miarę tej ligi bo mecz Atletico i Realu były przeciętne.Liczę na kilka bramek a sam postawiłem zakład obie strzela i myślę że jest on wielce prawdopodobny gdyż w obu ekipach ma kto te bramki strzelać.A więc do boju!!!!
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Nie kibicuje zadnej z druzyn, ale lepiej powstrzymaj sie od takich komentarzy. Mamy dopiero 21 kolejke w Hiszpanii.. Ludzie ochloncie. Wystarczy kontuzja Messiego....Iniesty....i Barca na penwo nie zagra tego co zawsze. To samo oczywiscie moze byc z Realem. ALe nie mowcie w polowie sezonu ze to koniec ???? Przeciez Pilka jest nieobliczalna.
To tak krotko.....nie oznacza to jednak, ze Real nie ma kryzysu i gra padake bo to akurat jest prawda. Ale kazdy ma swoje ciezkie dni i lepiej nie oceniac sprawy Mistrza juz teraz.
Pzdr
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie kibicuje zadnej z druzyn, ale lepiej powstrzymaj sie od takich komentarzy. Mamy dopiero 21 kolejke w Hiszpanii.. Ludzie ochloncie. Wystarczy kontuzja Messiego....Iniesty....i Barca na penwo nie zagra tego co zawsze. To samo oczywiscie moze byc z Realem. ALe nie mowcie w polowie sezonu ze to koniec ???? Przeciez Pilka jest nieobliczalna.
To tak krotko.....nie oznacza to jednak, ze Real nie ma kryzysu i gra padake bo to akurat jest prawda. Ale kazdy ma swoje ciezkie dni i lepiej nie oceniac sprawy Mistrza juz teraz.
Pzdr
Ja jednak zaryzykuje i okrzyknę mistrzem Hiszpanii Barcelonę już dzisiaj ????
Każdy kto jest za innym klubem niż Barcelona albo powiem inaczej przeciwko Barcelonie to upatruje kontuzji najlepszych zawodników.To mnie śmieszy najbardziej.Wystarczy kontuzja tego tamtego a Barca jak wygrywała z każdym jak chce tak gra i wygrywa dalej więc czemu miało by się to zmienić??Real ma kryzys i będzie się on jeszcze pogłębiał już jest 7 pkt przewagi a liga Hiszpańska to nie liga Polska gdzie dzieją się cuda.17 kolejek do końca i czym bliżej końca tym Real się będzie oddalał.takie moje zdanie.Mourinho pewnie spakuje swoje manatki czyli Ricardo Carvalho i opuści Madryt po zakończeniu sezonu....
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Ja jednak zaryzykuje i okrzyknę mistrzem Hiszpanii Barcelonę już dzisiaj ????
Zakładając, że nie spotka ich taki dramat jaki spotkał Chelsea, ale wydaje się to po prostu niemożliwe. Nie życzę im tego zresztą, bo to co pokazują jest niezwykłe. Tym samym żal mi Arsenalu, który bardzo szanuje, a który zagra z nimi teraz w LM. Bez Nasriego ich szanse zmalały już totalnie do wielkiego zera i postawie na Barcę z pewnością spore pieniądze.
Ale żeby nie uciekać od tematu...
Po części również uważam, że Barca już jest mistrzem. Jak widać Realowi dalej czegoś brakuje, tymczasem podopieczni Pepa grają wyśmienicie, już wyrównali stary rekord, a wszystko przed nimi, problem tylko w tym, że niedługo nie będzie sensu na nich stawiać, he he, już teraz kursy są słabe, a podczas ich ostatniego starcia miałem (nawet na Betsson!) licznik poniżej 1.30
PS. Jeśli Villareal utrzyma tempo (wygrywają swój obecny mecz 1:0) to najpewniej będą mogli liczyć na 3 miejsce w lidze. Kto by się spodziewał?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Źle się dzieje w Atletico Madryt, a terminarz nie zachwyca.
W następnej kolejce czeka ich spotkanie na CN z Barceloną, przy obecnej formie Atletico, do tego formie na wyjazdach, szykuje się wysoki pogrom. Atletico na 8 ostatnich spotkań tylko raz wygrało. Ostatnie 6 spotkań to 5 porażek i 1 zwycięstwo nad Majorką która również ostatnio dostaje baty od kogo chce. Do tego Barca w następnym meczu wygrywając z Atletico Madryt wpisze się w karty historii Hiszpańskiej ligi pokonując odwiecznego rywala Real, a chodzi mniej więcej oto, że Barca może zaliczyć serię 16 zwycięstw pod rząd i nie zanosi się by to się miało jakoś zmienić, a już na pewno nie 5 lutego.
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Raport z La Liga - 21. kolejka; Barça ucieka Realowi


Do siedmiu punktów urosła przewaga lidera tabeli po sensacyjnej porażce Realu w Pampelunie. W hitowych pojedynkach Athletic pokonał na wyjeździe Atlético, a Espanyol, na swoim boisku, przegrał z Villarrealem. Walka o wyjście ze strefy zagrażającej spadkiem trwa.

7 punktów przewagi Barçy nad Realem

FC Barcelona zanotowała piętnaste kolejne zwycięstwo w trwającym sezonie ligowym. Podopieczni Pepa Guardioli po ciężkim meczu pokonali Hérculesa Alicante 3:0. Drużyna beniaminka jest jedyną, która w tym sezonie pokonała Barcelonę, miało to miejsce w drugiej kolejce, kiedy przyjezdni z Alicante wygrali 2:0. Tym razem Duma Katalonii nie zamierzała dopuścić do niespodzianki. Gospodarze, choć długo nie mogli sforsować defensywy rywali, to ostatecznie udało im się trzykrotnie pokonać bramkarza rywali i zapewnić sobie wyrównanie ligowego rekordu liczby zwycięstw z rzędu wyśrubowany przez Real Madryt w sezonie 60/61. Barça grająca swoje spotkanie wcześniej aniżeli Blancos, swoim występem wywarła presję na zespole ze stolicy, który w razie ewentualnej porażki, bądź remisu miałby sporą już stratę do literujących Katalończyków.

Podopieczni José Mourinho meczem z Osasuną zainaugurowali rywalizację na wyjazdach w rundzie rewanżowej. Zajmująca przed tą kolejną siedemnaste miejsce drużyna z Pampeluny zawsze była dla Królewskich, delikatnie mówiąc, niewygodna. Wszak ostatni raz Real Madryt triumfował na Reyno de Navarra w sezonie 2007/08. Trudno było i tym razem, po bardzo brutalnym meczu, przy bardzo emocjonująco reagującej publiczności, drużyna Osasuny w drugiej połowie zdołała objąć prowadzenie, którego, pomimo usilnych starań graczy z Madrytu, nie oddała już do końca spotkania. Tym samym niespodzianka stała się faktem. Przewaga Barcelony wzrosła do siedmiu punktów i nawet najbardziej optymistyczni kibice zespołu prowadzonego przez Mourinho zaczynają zastanawiać się, czy są jeszcze jakieś szanse dla Realu na tytuł.

Atlético ulega Athletikowi

Ciekawie było w Madrycie; Atlético, które podejmowało Athletic musiało uznać wyższość przyjezdnych z Kraju Basków, którzy wygrywając 2:0 odnieśli znaczące zwycięstwo w walce o europejskie puchary. Gracze ze stolicy tracą po tej kolejce już pięć punktów do szóstego... Athletiku, który umocnił się tym samym na pozycji gwarantującej grę w Lidze Europy.

Villarreal skromnie w stolicy Katalonii

Chociaż Barça grała w tym tygodniu na wyjeździe, to w samej Barcelonie kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Espanyol podejmował bowiem Villarreal, obecnie trzecią siłę rozgrywek ligowych w Hiszpanii. Żółta Łódź Podwodna zdołał pokonać Espanyol (1:0), zmniejszając stratę do Realu Madryt, która wynosi teraz sześć oczek. Fantastyczną bramkę zdobył Rossi, możecie ją zobaczyć poniżej:


Strzelanie na El Riazor

Strzelanie urządzili sobie piłkarze na El Riazor. Podejmujące zespół Sevilli Deportivo od 62. minuty prowadziło już 2:0, a cztery minuty wcześniej z boiska wyleciał Andrés Palop. Goście zdołali się jednak podnieść i prowadzili już 3:2, ostatecznie jednak mecz zakończył się remisem 3:3, a zespoły dopisały sobie po jednym punkcie, który tam naprawdę żadnej ze stron nie satysfakcjonuje. Sevilla oddaliła się od europejskich pucharów, a Deportivo straciło kolejne punkty, które są potrzebne zespołowi z A Coruñi mierzącemu w utrzymanie.

Walka o byt

W coraz trudniejszej sytuacji jest Almería. Zespół z Andaluzji przegrał kolejne spotkanie, tym razem w San Sebastian z miejscowym Realem Sociedad 0:2. Półfinaliści Pucharu Króla (w przyszłą środę zagrają z Barceloną) - piłkarze Almeríi - po ostatniej porażce plasują się na dziewiętnastej pozycji w ligowej tabeli, mając na swoim koncie siedemnaście oczek. Tyle samo ma ich Málaga zajmująca po tej kolejce gier dwudziestą, ostatnią lokatę. Málaga, która również ostatnie spotkanie przegrała, u siebie 1:2 z Saragossą, także walczącą o oddalenie się od strefy spadkowej. Trzecią drużyną na chwilę obecną zajmującą pozycję w strefie spadkowej, jest Levante, któremu w jej opuszczeniu nie pomogło nawet zwycięstwo 2:0 z Getafe.

Sporting Gijon, będący (przed 21. kolejką) na piętnastym miejscu, najwyższym spośród pokonał Mallorkę, tym samym awansując na 12. miejsce tabeli. Mallorca z kolei po porażce jest najniżej spośród drużyn, które na chwilę obecną nie muszą zaprzątać sobie głowy utrzymaniem w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zwycięstwo piłkarzy z Gijon było niezwykle okazałe, grając na wyjeździe roznieśli Wyspiarzy 4:0.

W ostatnim meczu dwudziestej pierwszej kolejki, Racing Santander u siebie zagra z Valencią. Początek spotkania w poniedziałek o godzinie 21:00.

za fcbarca.com

obszerny skrót meczu Hercules - Barcelona
I połowa ▶ http://www.przeklej.pl/plik/2011-01-29-hercules-v-barcelona-1p-avi-0026lm6pq6012j6
II połowa ▶ http://www.przeklej.pl/plik/2011-01-29-hercules-v-barcelona-2p-avi-0026lmbok6012j6
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Źle się dzieje w Atletico Madryt, a terminarz nie zachwyca.
W następnej kolejce czeka ich spotkanie na CN z Barceloną, przy obecnej formie Atletico, do tego formie na wyjazdach, szykuje się wysoki pogrom. Atletico na 8 ostatnich spotkań tylko raz wygrało. Ostatnie 6 spotkań to 5 porażek i 1 zwycięstwo nad Majorką która również ostatnio dostaje baty od kogo chce. Do tego Barca w następnym meczu wygrywając z Atletico Madryt wpisze się w karty historii Hiszpańskiej ligi pokonując odwiecznego rywala Real, a chodzi mniej więcej oto, że Barca może zaliczyć serię 16 zwycięstw pod rząd i nie zanosi się by to się miało jakoś zmienić, a już na pewno nie 5 lutego.

Zgodze sie z toba...ale pamietajmy, ze Atletico mimo wszystko zalicza sie do grona druzyn ktore moga powstrzymac Barcelone.
Ten zespol jest nieobliczalny. Bardzo lubie tenklub i szanuje, ale fakt jest taki, ze Atletico zawsze lepiej radzili sobie z dobrymi ekipami...a słabeusze lubili ich &quot;tłuc&quot;...
Dziwna sprawa, ale wierze ze moze urwa choc punkt ????
Na pewno bedzie ciekawie i zapewne zobaczymy sporo bramek..wystarczy silna motywacja ????
 
J 9

jarkovanbasten

Użytkownik
Ja jednak zaryzykuje i okrzyknę mistrzem Hiszpanii Barcelonę już dzisiaj ????
Każdy kto jest za innym klubem niż Barcelona albo powiem inaczej przeciwko Barcelonie to upatruje kontuzji najlepszych zawodników.To mnie śmieszy najbardziej
Twoje posty - brak słów.Zero konkretów tylko wychwalanie Barcy.
Chłopie ochłonij, bo jak Barca straci mistrza na rzecz Realu to ci wrzody popękają.
Nie jestem zaciekłym fanem żadnej drużyny w europie, ale jak słyszę że Man U.,Barca czy inne kluby po połowie sezonu są najlepsze &quot;bo są&quot; to mnie śmieszy najbardziej.
 
lama94 41

lama94

Użytkownik
Bardzo mnie dziwią wyniki Realu....bardzo słabo grają ,może nastawiają się w pierwszej kolejności na ligę mistrzów???nie mam pojęcia,skuteczność Ozila i Ronaldo w ostatnim meczu pucharowym z Sevillą to katastrofa.Najbardziej rozśmieszyła mnie akcja gdzie Ozil nie strzelił na pustą bramkę ,zatrzymał się i nie wiedział co ma zrobić.
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/cristiano-ronaldo-apeluje-do-wladz-fifa,1,4161007,wiadomosc.html
I ten gość grał w Lidze Angielskiej? ma racje, najlepiej żeby piłkarze którzy grają z Realem kładli się od razu i prosili o najniższy wymiar kary, bo krystyna nie chce być kopnięty, wyzywani są... no cóż to pewnie tylko piłkarze Realu na świecie są wyzywani, ciekawe jak by się w takim razie odnalazł w sytuacji Figo, albo z rodzimych boisk w sytuacji Dolhy podczas przywitania w Krakowie ???? chyba by się rozpłakał, ten gość jest niemożliwy, w piłkę może i gra dobrze ale drugiego takiego debila i płaczka to ze świecą szukać
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
i po co mowic w srodku sezonu Barca Mistrz? ... w tym wypadku jesli Real wygra bedzie mial 5 pkt straty....później dajmy na to ze wygra u siebie.... bedzie to 2 pkt..i sprawa otwarta...
Ogolnie roznie moze byc ale sprawa tytulu otwarta
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/cristiano-ronaldo-apeluje-do-wladz-fifa,1,4161007,wiadomosc.html

I ten gość grał w Lidze Angielskiej? ma racje, najlepiej żeby piłkarze którzy grają z Realem kładli się od razu i prosili o najniższy wymiar kary, bo krystyna nie chce być kopnięty, wyzywani są... no cóż to pewnie tylko piłkarze Realu na świecie są wyzywani, ciekawe jak by się w takim razie odnalazł w sytuacji Figo, albo z rodzimych boisk w sytuacji Dolhy podczas przywitania w Krakowie ???? chyba by się rozpłakał, ten gość jest niemożliwy, w piłkę może i gra dobrze ale drugiego takiego debila i płaczka to ze świecą szukać

bardzo dziecinna wypowiedź.
Brak mi słów ????
Lepsze to niż pluc czy kopac przeciwnika jak np. Totti czy Materazzi.
Zreszta , nie moze...tylko obecnie jest to razem z Messim najlepszy Pilkarz Swiata.....i pamietaj... ze dopoki Messi nie osiagnie w Lidze Angielskiej (W ktorej nie zagra pewnie nigdy)....tego co Ronaldo...to nigdy nie bedzie od Cristiano Lepszy ???? ....i takie sa fakty. Ronaldo osiagnal wszystko w najlepszej lidze swiata...podejrzewam, ze Messi odbijałby sie jak tyczka od takich graczy jak Richards czy Ferdinand......ale to tylko moja opinia.

Krotko mowiac:: nie faworyzuje nikogo, ale trzymam kciuki za Real, zeby w Hiszpanii sie cos zmienilo.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zreszta , nie moze...tylko obecnie jest to razem z Messim najlepszy Pilkarz Swiata.....i pamietaj... ze dopoki Messi nie osiagnie w Lidze Angielskiej (W ktorej nie zagra pewnie nigdy)....tego co Ronaldo...to nigdy nie bedzie od Cristiano Lepszy ???? ....i takie sa fakty. Ronaldo osiagnal wszystko w najlepszej lidze swiata...podejrzewam, ze Messi odbijałby sie jak tyczka od takich graczy jak Richards czy Ferdinand......ale to tylko moja opinia.

Krotko mowiac:: nie faworyzuje nikogo, ale trzymam kciuki za Real, zeby w Hiszpanii sie cos zmienilo.
Podpisuje się pod tymi słowami, dla mnie może Messi jest najlepszy na świecie obecnie ale jeżeli po zakończeniu kariery przez obu gdzie Messi całą spędzi w Barcelonie to wtedy Ronaldo będzie zdecydowanie górą za to właśnie, że udowodnił, że poradził sobie w najlepszej lidze świata czyli angielskiej oraz drugiej hiszpańskiej. Dlatego jeżeli Messi chce zostać najlepszym w historii musi przejść za 2-3 lata do angielskiej by pokazać, że zasługuje na miano najlepszego.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Baptista wypada na 4-6 tygodni
Napastnik Malagi Julio Baptista [fot] będzie pauzował nawet przez sześć tygodni. Brazylijczyk nabawił się kontuzji prawego kolana w trakcie treningu na początku tego tygodnia. Po piątkowych badaniach okazało się, że doszło do uszkodzenia łąkotki i w najbliższym czasie piłkarz przejdzie operację.
Oczekuje się, że Baptista wróci do gry pod koniec marca. W tym sezonie kupiony z Romy piłkarz zdobył dwa gole w pięciu spotkaniach w La Liga.
primieradivision.pl
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wie ktoś może z kim trzymają kibice Valencii? Bardziej są z Realem czy z Barceloną?
Raczej zdecydowanie nie przepadają za Barcą , ale jak wiadomo wszędzie są wyjątki.
Zdecydowanie bardziej są za Realem.
Podpisuje się pod tymi słowami, dla mnie może Messi jest najlepszy na świecie obecnie ale jeżeli po zakończeniu kariery przez obu gdzie Messi całą spędzi w Barcelonie to wtedy Ronaldo będzie zdecydowanie górą za to właśnie, że udowodnił, że poradził sobie w najlepszej lidze świata czyli angielskiej oraz drugiej hiszpańskiej. Dlatego jeżeli Messi chce zostać najlepszym w historii musi przejść za 2-3 lata do angielskiej by pokazać, że zasługuje na miano najlepszego.
Dobre pierdzieluchy . Messi już nie raz pokazywał w starciach z zespołami z Premier League że bez problemu poradziłby sobie w tej lidze , strzelał bramki już Arsenalowi (i to nie jedną) i najlepszej drużynie Anglii - Manchesterowi United .
Poza tym , nie gadaj o rzeczach o których nie masz pojęcia , przypomnę że uważany za najlepszego piłkarza w historii - Pele nigdy nie zagrał w innej lidze niż słaba Brazylijska czy pokazowa liga USA.
Leo nigdy nie przejdzie do innego klubu bo Barcelonie wiele zawdzięcza , ale i bez tego ma już 2 złote piłki i praktycznie do miana najlepszego piłkarza w historii brakuje mu tylko jednej , nawet Luis Nazario De Lima zdobył tylko dwie.
.i pamietaj... ze dopoki Messi nie osiagnie w Lidze Angielskiej (W ktorej nie zagra pewnie nigdy)....tego co Ronaldo...to nigdy nie bedzie od Cristiano Lepszy
Dobre ???? , czyli Leo nie ma już szans być lepszym od Ronaldo bo nigdy nie zagra w Anglii ???? hahahaha. Teraz obaj grają w tej samej lidze więc można zobaczyć który z nich jest lepszy , obaj przypomnę też że grają w dwóch porównywalnych klasą zespołach , niestety Boski Cris wypada blado przy Messim i to w każdym sezonie , jego fani jednak nie mogą się z tym pogodzić i wymyślają coraz to kolejne debilne argumenty ????
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Dobre pierdzieluchy . Messi już nie raz pokazywał w starciach z zespołami z Premier League że bez problemu poradziłby sobie w tej lidze , strzelał bramki już Arsenalowi (i to nie jedną) i najlepszej drużynie Anglii - Manchesterowi United .
Poza tym , nie gadaj o rzeczach o których nie masz pojęcia , przypomnę że uważany za najlepszego piłkarza w historii - Pele nigdy nie zagrał w innej lidze niż słaba Brazylijska czy pokazowa liga USA.
Leo nigdy nie przejdzie do innego klubu bo Barcelonie wiele zawdzięcza , ale i bez tego ma już 2 złote piłki i praktycznie do miana najlepszego piłkarza w historii brakuje mu tylko jednej , nawet Luis Nazario De Lima zdobył tylko dwie.
Messi wg mnie rok temu dostał niezasłużenie nagrodę dla najlepszego piłkarza świata. Nie osiągnął nic wielkiego, dużo bardziej zasłużył na nią Xavi czy Sneijder ale co to jest potrójna korona oraz vice mistrzostwo świata do samego mistrzostwa hiszpanii. Xavi był jednym z 2 filarów reprezentacji a Sneijder interu mediolan. Zazwyczaj 1 aargumentem przy przyznawaniu nagrody były też osiągnięcia z klubem itp ale nie wiem.. połączyli nagrody i teraz skutki są.

Dobre ???? , czyli Leo nie ma już szans być lepszym od Ronaldo bo nigdy nie zagra w Anglii ???? hahahaha. Teraz obaj grają w tej samej lidze więc można zobaczyć który z nich jest lepszy , obaj przypomnę też że grają w dwóch porównywalnych klasą zespołach , niestety Boski Cris wypada blado przy Messim i to w każdym sezonie , jego fani jednak nie mogą się z tym pogodzić i wymyślają coraz to kolejne debilne argumenty ????

Nie zgodze się, że wypada blado. Liga Hiszpanska dużo bardziej pasuje do Messiego niż do Ronaldo. Tak samo można powiedzieć, żę Messi by wypadał blado przy Ronaldo w angielskiej. Barcelona ma gotowy produkt od jakiegoś czasu, zgrany a messi, xavi czy iniestra grają ze sobą dobrych lat, real dopiero się zgrywa. Ronaldo w hiszpani jest 2 sezon a messi? Wg mnie też póki Messi nie zagra w innej lidze i nie pokaże na co go stać, nie zostanie najlepszym piłkarzem na świecie. Ronaldo jest idealny do ligi angielskiej, messi do hiszpanskiej. Tutaj nei chodzi o sama gre przeciwko druzynom z anglii, powiem ze messi tylkoi blyszczy z arsenalem, który nie gra typowej angielskiej piłki. Tylko bardziej coś podchodzącego pod styl barcy. Pele to inne czasy od tamtych lat dużo się zmieniło.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Messi wg mnie rok temu dostał niezasłużenie nagrodę dla najlepszego piłkarza świata. Nie osiągnął nic wielkiego, dużo bardziej zasłużył na nią Xavi czy Sneijder ale co to jest potrójna korona oraz vice mistrzostwo świata do samego mistrzostwa hiszpanii. Xavi był jednym z 2 filarów reprezentacji a Sneijder interu mediolan. Zazwyczaj 1 aargumentem przy przyznawaniu nagrody były też osiągnięcia z klubem itp ale nie wiem.. połączyli nagrody i teraz skutki są.
A kogo obchodzi twoje zdanie? wybierała większość ludzi którzy uwierz mi ale mają większe pojęcie o piłce od ciebie. Pomyliłeś chyba nagrody , to nie jest trofeum dla piłkarza który najwięcej osiągnął z drużyną tylko dla tego kto jest najlepszy na świecie a statystyki Leo z tamtego sezonu biją każdego na łeb na szyje.
Nie zgodze się, że wypada blado. Liga Hiszpanska dużo bardziej pasuje do Messiego niż do Ronaldo. Tak samo można powiedzieć, żę Messi by wypadał blado przy Ronaldo w angielskiej.
Bo ty wiesz jak by Messi wypadał w Angielskiej lidze ???? , jak narazie to załadował 6 bramek Arsenalowi w dwa lata do tego dołożył jeszcze trafienie w finale LM z United.
powiem ze messi tylkoi blyszczy z arsenalem, który nie gra typowej angielskiej piłki.
Nie gra ale wygrywa z drwalami z Anglii bez problemu .
Pele to inne czasy od tamtych lat dużo się zmieniło.
Co się niby zmieniło? Pele grał przez całą swoją karierę w dwóch żałosnych ligach a jest uważany za najlepszego piłkarza w historii , Messi też będzie.
Wg mnie też póki Messi nie zagra w innej lidze i nie pokaże na co go stać, nie zostanie najlepszym piłkarzem na świecie.
Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie od dwóch lat , widocznie nie jesteś ostatnio na bieżąco .
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dobra ale napisz mi dlaczego liga brazylijska jest żałosna?
Tyle co wychowała talentów do Europy ...-szacunek się należy.

Airborne większych głupot nie słyszałem,daj spokój.
Są w jednej lidze i widać kto jest lepszy gołym okiem.
A po drugie Ronaldo był jeden

Nie którym to zazdrość/nienawiść zasłania oczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom