>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DW 0:0 jako prosty sposób zarobku? Wielki test

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Może za setnym typem co trafisz :razz::jezora:
No i cóż, udało się &#39;nieco&#39; szybciej. Może po prostu potrzebowałem takiej motywacji.
Czas na pierwsze podsumowanie i kolejne wnioski. Miałem nadzieję na zakończenie tego podejścia przed 20. typem, co pozwala nie angażować zbyt dużo kapitału, i udało się tego dokonać. Mogę napisać tyle, że granie all-in ov. 0,5 gola uczyniłoby mnie na chwilę obecną bankrutem. Oczywiście, można kontrargumentować, że pewnie dobierałbym wtedy inne mecze, ale równie dobrze mogłem trafić na jakiś bezbramkowy remis w meczu, którego nie podałem tutaj.
System po pierwszym mini-teście wydaje się być naprawdę wygodnym narzędziem grania - bez żadnej skomplikowanej selekcji ani dogłębnej analizy wybieranych spotkań, nie dotarłem nawet do połowy maksymalnego progu progresji, co dałoby spokojny i przyjemny zarobek w przypadku inwestowania realnych $$.
Co cieszy mnie najbardziej to fakt, że mam kolejną pulę 35 gier i dużo więcej pewności słuszności swoich założeń niż na początku ???? Poniżej statystyki, zysk jest znacznie większy z uwagi na wyższy trafiony kurs (8.50) niż zakładany 7.00


Progresja #1
Ilość Typów: 16
Wkład: 106.7j
Wygrana: 143.06j
Bilans: + 36,36j
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 23

luczyk10

Użytkownik
Ciekawy temat, o czymś podobnym myślałem i wydaje mi się że skuteczność typów może podnieść dobranie konkretnych lig do typowania, bo na przykład w 2 francuskiej na obecną chwilę 19% meczy zakończyło się 0:0
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Ciekawy temat, o czymś podobnym myślałem i wydaje mi się że skuteczność typów może podnieść dobranie konkretnych lig do typowania, bo na przykład w 2 francuskiej na obecną chwilę 19% meczy zakończyło się 0:0
Zapewne tak, ale jak wspomniałem w pierwszym temacie, chcę dokończyć 10 progresji w tym miesiącu albo polec próbując to osiągnąć, w związku z czym nie mam czasu na czekanie na konkretne ligi. W innych warunkach na pewno podszedłbym do tego poważniej ???? A poza tym jak widać niespodzianki przytrafiają się wszędzie, jak np. wczoraj w meczu Czechów z Azerami, gdzie kurs na DW 0:0 przekraczał 15.50.
Dzisiaj znowu pechowo, bo z dwóch meczów Pucharu Króla o 12:00 wybrałem akurat ten, gdzie padły gole..
Jeżeli test zakończy się bankrutem, spróbuję to sobie na pewno rozpisać na bardziej przemyślane typy, lub ewentualnie zagrać podobną progresję (ilość progów i zysk) na underdogów z wysokimi kursami.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie,
Y_D
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Mógłbyś mi przesłać swoje stawkowanie ? Mam zamiar wypróbować ten system na wydarzeniach o podobnym kursie - remisy w piłce ręcznej. Typuję te dyscyplinę od 2 lat, i naprawdę często te remisy padają, a kursy oscylują w granicach 9.0.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Koniec drugiej progresji, podsumowanie przedstawiam poniżej. Pograny trochę niższy kurs przy trafionym typie, ale jest to zabieg celowy. Jak ktoś czytał uważnie początek, zakładany średni kurs dla oczekiwanego zysku 10j to 7.00. Pierwszą progresję zakończyłem z wynikiem + 36j, sama druga progresja kończy się nieznaczną stratą, co i tak w ostatecznym rozrachunku przynosi zysk ????

Progresja:#2
Ilość Typów: 14
Wkład: 76.54j
Wygrana: 69.84j
Bilans: - 6.7j

Bilans sumaryczny po dwóch progresjach:

+ 29,66j
 
Do góry Bottom