>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

DW 0:0 jako prosty sposób zarobku? Wielki test

ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Paradoksalnie to dobrze, że progresja #10 wchodzi na tak wysoki poziom, po jej zakończeniu (niezależnie od wyniku) będzie można wyciągnąć więcej wniosków co do samego systemu Ciekaw jestem co będzie dalej, jak to spróbujesz ugryźć.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Paradoksalnie to dobrze, że progresja #10 wchodzi na tak wysoki poziom, po jej zakończeniu (niezależnie od wyniku) będzie można wyciągnąć więcej wniosków co do samego systemu Ciekaw jestem co będzie dalej, jak to spróbujesz ugryźć.
Chyba podszedłem do tego na zbyt dużym luzie, stwierdzając, że skoro do tej pory właziło, to będę rzucał typy jak leci ???? Dodatkowo mam ogromnego pecha, bo już 3 razy grałem jedno z dwóch zdarzeń danej ligi rozgrywanych o tej samej porze, i 3 razy w tych drugich meczach padało 0:0.
No cóż, postaram się te ostatnie 10 typów jakoś mocniej selekcjonować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Progresja #10

Typ @29


Wisła Płock - Arka Gdynia DW 0:0 ✅✅✅

Kurs: 9.91

Stawka: 124.84j

Wygrana: 1237.16j ✅✅✅

Buk: Oddsring
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Na ekstraklasę jednak również można liczyć ???? Ostatnia progresja zakończona z przytupem, poniżej krótkie podsumowanie. Dzięki trafionemu wysokiemu kursowi na bardzo zaawansowanym etapie progresji, zyski są wielokrotnie wyższe niż zakładane 10j - sama ostatnia progresja dała mi więcej zysku niż wszystkie 9 do tej pory rozegranych ????
Obiecałem wnioski i statystyki, jednak dzisiaj prawdopodobnie już nie zdążę (trochę zamierzam napisać). W swoim czasie zatem (niedługo) na pewno dodam wszystkie przemyślenia zebrane podczas miesięcznego grania.

Progresja: #10
Ilość typów:
29
Wkład: 863.89j
Wygrana: 1237.16j
Bilans: + 373.27j (!!!)
Bilans sumaryczny po 10 progresjach:
+ 651.97j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Fajny temat zastanawia mnie to dlaczego tak mało grasz typowych lig na 0:0 np.Argentyny,Rosji i Włoskiej Seri B druga liga Francuska i Hiszpańska również obfituje w bezbramkowe remisy. Temat naprawdę fajny życzę samych sukcesów.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Fajny temat zastanawia mnie to dlaczego tak mało grasz typowych lig na 0:0 np.Argentyny,Rosji i Włoskiej Seri B druga liga Francuska i Hiszpańska również obfituje w bezbramkowe remisy. Temat naprawdę fajny życzę samych sukcesów.
Dzieki. Kolejno: argentyskiej gralem sporo, w nocy na przemian z brazylijska; rosyjskiej fakt faktem nieduzo, ale grali w troche niepasujacych godzinach; Serie B analizowalem - co prawda jest underowa, ale wbrew pozorom 0:0 pada bardzo rzadko; z druga francuska jest taki problem, ze wiekszosc spotkan jest grana o jednej porze, co mocno ogranicza; w hiszpanskich nizszych chyba mi kursy nie pasowaly ;) Poza tym, na 0:0 wlasciwie nie ma reguly, i czesto teoretycznie overowe mecze koncza sie bez bramek, a kursy przekraczaja czesto 20.00
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Dzieki. Kolejno: argentyskiej gralem sporo, w nocy na przemian z brazylijska; rosyjskiej fakt faktem nieduzo, ale grali w troche niepasujacych godzinach; Serie B analizowalem - co prawda jest underowa, ale wbrew pozorom 0:0 pada bardzo rzadko; z druga francuska jest taki problem, ze wiekszosc spotkan jest grana o jednej porze, co mocno ogranicza; w hiszpanskich nizszych chyba mi kursy nie pasowaly ;) Poza tym, na 0:0 wlasciwie nie ma reguly, i czesto teoretycznie overowe mecze koncza sie bez bramek, a kursy przekraczaja czesto 20.00
Ze nie ma reguły to muszę sie z tobą zgodzić czasami naprawdę wchodzą mecze po 30.00(kilka takich udało mi sie trafić w tym sezonie) ????
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Obiecałem podsumowanie i końcowe statystyki, wnioski uda mi się przedstawić już dzisiaj.

Jak wspomniałem w pierwszym poście, moim celem jest udowodnienie, że grając w ten sposób faktycznie można zarobić. Uznałem, że wystarczającą ilością prób aby się o tym przekonać, jest 10. Wszystkie udało mi się zakończyć z sukcesem. Uważam to za spory sukces, zwłaszcza, że wcześniej nie grałem na sucho. Jak się okazuje bardzo trudno jest nie trafić 35. kolejnych typów ;) Wywiązałem się z warunków testu, wiec temat zapewne umrze teraz śmiercią naturalną ????

Jeżeli chodzi o zysk, system obronił się sam. W miesiąc udało mi się ugrać ponad +650j, bez angażowania ogromnego kapitału, bez ślęczenia na live i bez konieczności poświęcania czasu na analizę spotkań. Czy to dużo? Przeglądałem mnóstwo innych wątków w kuponach ze statystykami, nawet w VIP typach. Większość graczy kończyła ze stratą lub bardzo niewielkim zyskiem, nawet pomimo grania od ponad kilku miesięcy.

Taką progresją oczywiście można grać różne zdarzenia o wysokich kursach. Ja wybrałem sobie DW 0:0 z uwagi na specyfikę tego typu, jednak z powodzeniem można próbować inny dokładny wynik, grę na doga czy jak podpowiedział jeden z użytkowników np. remisy w piłce ręcznej. Od razu zaznaczam - to nie jest system dla każdego. Jeżeli ktoś wie, że nie będzie chciał wydawać na zaawansowanych etapach po ponad 100j na DW, to od razu może odpuścić. Jeżeli ktoś oczekuje dużego zysku bez względu na ryzyko, też nie powinien się za to brać.

Zacząłem w ten właśnie sposób i przy nim pozostanę. Teraz poświęcę się optymalizacji grania progresją żeby móc osiągnąć z tego jak największe zyski przy minimalnym ryzyku. Przyznam się szczerze, że od 5. progresji poza konkursem grałem równolegle również drugą progresję, no i obie udało się kończyć ???? Wniosek jest prosty - pierwszą optymalizacją będzie zwiększenie liczby progresji. Aktualnie jestem skłonny poświęcić budżet na zagranie dwóch progresji na raz, przy 1j=2 zł. Jeżeli wszystko będzie szło jak do tej pory, uzyskam w ten sposób bardzo fajny dodatek do pensji.
Na pewno nie polecam zmniejszenia liczby progów - i tak zjechałem 5 etapów niżej od moich poprzedników, wg mnie 35 to takie bezpieczne minimum.
Jak pewnie zauważyliście wybierałem różnych bukmacherów. Jest to niestety konieczność z uwagi na kursy oraz samą dostępność zakładu (np. trafiony typ z progresji 8. nie był dostępny na Oddsring). Można oczywiście zdywersyfikować budżet według procentowej wartości kwot granych u danego bukmachera żeby nigdy nie zabrakło na kolejny etap u konkretnego buka.

Ktoś w temacie poruszył kwestię dostosowania stawkowania do granego kursu. Jak wiadomo od początku stawki dobierałem do zkładanego kursu 7.00, podczas gdy najczęściej grałem zdarzenia o znacznie wyższym kursie.
Sprawdziłem jakby to wyglądało, gdybym zdecydował się na dobór kwoty do pojedynczego zdarzenia. Okazuje się, że mógłbym znacząco obniżyć koszty progresji, ale.. nie będę tego robił. Potencjalne zyski z zaniżania kursu (zawyżania stawki) stanowią równowartość przynajmniej kilkunastu progresji, więc jak dla mnie są bardziej przekonujące. Indywidualny dobór stawek polecam osobom, które mają ograniczony budżet lub nie chcą ryzykować 2500j z ewentualnej przegranej progresji. Oczywiście, jeżeli ktoś jest chętny, mogę przesłać arkusz, na podstawie którego dobieram stawki w swojej grze.

Czy przekonałem kogoś do gry w ten sposób? Mam nadzieję, że tak. Każdy kto śledził temat ma jak mniemam swoje spostrzeżenia i refleksje. Chciałem tylko pokazać, że to może być ciekawa opcja na faktyczny zarobek w dłuższym okresie, a nie ciągłe karmienie bukmachera własną krwawicą. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się pójść w tę stronę i zacznie wygrywać, to będę zadowolony, że poświęcony czas na coś się przydał ;)

Statystyki końcowe dodam raczej w pon. lub we wt., bo trochę trzeba nad tym posiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Siemanko.
Temat ciekawy jak dla mnie ponieważ sam lubie łamać serie i grywać to progresjami ;)
Zastanawia mnie tylko cyz nie myślałeś, żeby obrać sobie np. taka drogę żeby robić progresje na danej lidze, a nie jak teraz tak skakac z meczu na mecz w zupełnie innych ligach?
Wydaje mi się, że można prowadzić kilka podobnych progresji na DW w ligach gdzie mecze występują po sobie. Takie skakanie między ligami powoduje granie progresji na poziomach ponad 30 progów.
Pozdrawiam
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Siemanko.
Temat ciekawy jak dla mnie ponieważ sam lubie łamać serie i grywać to progresjami ;)
Zastanawia mnie tylko cyz nie myślałeś, żeby obrać sobie np. taka drogę żeby robić progresje na danej lidze, a nie jak teraz tak skakac z meczu na mecz w zupełnie innych ligach?
Wydaje mi się, że można prowadzić kilka podobnych progresji na DW w ligach gdzie mecze występują po sobie. Takie skakanie między ligami powoduje granie progresji na poziomach ponad 30 progów.
Pozdrawiam
Cześć, jak wspomniałeś, musiałyby to być ligi, w których wszystkie mecze następują po sobie. Tak naprawdę przychodzi mi do głowy tylko Ekstraklasa ;) Myślałem o tym już wcześniej i sprawdziłem kilka sezonów wstecz w polskiej kopanej. Najdłuższa seria bez 0:0 trwała 32 spotkania, czyli równo 4 kolejki. Po pierwsze - bardzo długo na czekanie z jedną progresją, która ma nam przynieść 10j zysku (a jak trafi się jakaś przerwa na reprezantację czy cuś, to można się z tym turlać grubo ponad miesiąc). Po drugie - nie masz absolutnie żadnej pewności, że taka seria się nie przedłuży o kilka meczów więcej.
Granie odrębnej progresji w takiej lidze może być dobre, ale raczej jako dodatek, czyli jako kolejna nadprogramowa gra do innych już rozgrywanych.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Kiedyś grałem progresje na remisy więc popatrz sobie też na takie ligi jak:
Hiszpańska,
Rumuńska,
Australijska,
Chilijska,
Chorwacka,
Duńska,
Rozyjska (chociaż w tym sezonie mecze czasami się nakładają)
To tyle co pamiętam. Pewnie jak poszukasz coś więcej to znajdziesz inne ligi. Nie zmuszam do grania takiej progresji jak ja grywałem, ale też możesz sobie podpatrzeć jakby taka progresja wyglądała w danej lidze.
Ja też grałem kiedyś progresję remisową np na konkretne zespoły.
Wybierasz zespoły które nie zremisowały od np. 4 czy 5 spotkań i progresywnie co kolejke. Możesz jednocześnie prowadzić 10 zespołów bo wiadomo, że na jednym zespole to nic by clzowiek nie zarobił.
Wracając jeszcze do twojego DW kiedyś myślałem żeby grywać progresję na DW 2:1 dla gospodarzy.
Mimo wszystko życzę sukcesów z Twoją progresją !!!
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Znalazłem chwilę czasu na opracowanie statystyk, przedstawione poniżej. Zdecydowałem się jednak podsumować także grane mecze - starałem się prowadzić temat w miarę sumiennie, nie chcę teraz partaczyć wszystkiego na koniec i polecieć po łebkach. Może ktoś wyciągnie przydatne wnioski na podstawie wyników meczów. Jeżeli przegapiłem jakieś istotne podsumowanie liczbowe, będę wdzięczny za info w PW.

A więc tak, zagrałem ogółem 120 meczów. Kończyły się one następującymi wynikami:

1-0 lub 0-1 28/120, 23,33% wyników
2-0 lub 0-2 21/120, 17,50% wyników
3-0 lub 0-3 6/120, 5% wyników
4-0 lub 0-4 2/120, 1,66% wyników
2-1 lub 1-2 18/120, 15% wyników
3-1 lub 1-3 6/120, 5% wyników
4-1 lub 1-4 1/120, 0,83% wyników
3-2 lub 2-3 4/120, 3,33% wyników
4-2 lub 2-4 1/120, 0,83% wyników
5-2 lub 2-5 1/120, 0,83% wyników
0-0 10/120, 8,33% wyników
1-1 20/120, 16,66% wyników
2-2 1/120, 0,83% wyników
3-3 1/120, 0,83% wyników

Remisów było zatem 32/120, czyli 26,66% wyników.
Najczęstszym remisem był wynik 1-1, który padał dwa razy częściej niż 0-0. Wiem, że jeden użytkownik prowadzi już temat DW 1-1, może uzna tę informację za pomocną ;) Ja mimo wszystko zostaję przy 0-0, gdzie można zyskać znacznie wyższe kursy.

Ogólnie jak zauważyliście było bardzo underowo. Takie też mecze starałem się wybrać do testu. Najczęściej w spotkaniach padały 2 gole, aż w 41/120 meczach, co daje 34,17%. Przemycam tutaj ukradkiem pomysł na granie progresją opcji dokładnie 2 gole w meczu ;)

O samej progresji:

Liczba typów: 120
Trafionych: 10/120, czyli jedną progresję kończyłem średnio na 12. etapie, nieźle ????
Skuteczność: 8,33%
Skuteczność graniczna: 1/35 = 2,86% - taką trzeba mieć skuteczność, aby nie przegrać progresji
Średni zakładany kurs zdarzenia: 7.00
Średni zagrany kurs zdarzenia: 10.27
Średni trafiony kurs zdarzenia (śr. arytmetyczna): 9.45
Średni efektywny trafiony kurs zdarzenia (śr. ważona): 9.39
Największa inwestycja: 863,89j w 10. progresji
Zainwestowane łącznie: 1513,55j
Wygrane łącznie: 2165,52j
Zysk: + 651,97j
Yield: 43,07%
Średni rzeczywisty zysk z progresji: 65,20j
Średni zakładany zysk: 10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom