>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2015

Status
Zamknięty.
W 858

woffi2013

Użytkownik
Skoro Harris, King i Lambert jeżdzą na tym torze to może warto pójść w stronę overu UK 36,5 w sportingbet po 1,9?? Kinga i Lamberta kompletnie nie znam. Nie śledzę ligi angielskiej wiec dobrze jakby wypowiedział się ktoś kumaty.
Sb ma linię 39,5 ???? I taką miał od początku, ale tak czy siak, over powinien być ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
G.Hancock powyżej 13 1,95 !!!

Jak wyżej wspomniałem Greg na tym torze czuje się bardzo dobrze. Wynik z tamtego roku tylko przekonuje by grać taka linie. Dzisiaj napewno 6 startów Grega więc tak naprawdę 4x2pkt + 2x3pkt i wchodzi a to nie powinno stanowić jakiegoś wielkiego problemu dla Herbiego.
Bardzo dobry typ, ale z tego co dopytywałem support, to oni biegow z jokerami nie liczą w ogóle. Ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bardzo dobry typ, ale z tego co dopytywałem support, to oni biegow z jokerami nie liczą w ogóle. Ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć?
Jokerow nie licza ale Rt Rezerwa Taktyczna jest liczona i 6 biegow objedzie. Jadac jako Joker punkty zawodnika mnozy sie x2 czyli jak wygra bieg zdobedzie 3x2=6pkt a bet365 policzy jako 3pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sportingbet:

Bieg 7 wygra:
J.Doyle - 2,40✅

Tutaj stawiam na Kangura. Jedzie z pola B. Głównym rywalem powinien być King który jedzie od płotu. Forma Doyla bardzo wysoko. Nie tylko start ale również walka na trasie to mocne punkty Autralijczyka. Bogdanows niby jedzie z pola A ale jakoś nie chce mi się wierzyć zeby mógł zagrozić tak dobrze dysponowanemu Doylowi.

Bieg 9 wygra:
R.Lambert - 2,50

Anglik jedzie z pola B. Tutaj jedynym zagrożeniem według mnie może być rezerwa taktyczna w ekipie USA i za Rumla może pojechać Greg Hancock a wtedy będziemy mieli zwrot. Bo jeśli pojedzie 4 która jest awizowana do tego biegu to Lambert powinien wygrać.

zgodnie z przewidywaniami pojechał Hancock i mamy zwrot

Bieg 14 wygra:
R.Lambert - 2,25⛔

Znowu na Lamberta bo to jest jeszcze łatwiejszy bieg niż ten poprzedni. Jeśłi dzisiaj Wielka Brytania chce walczyć o wygraną to takie biegi poprostu muszą wygrywać.
Kursy wysokie więc można zagrac.

Zwrot jest jedynie w przypadku jeśli wymieniony zawodnik zostanie zamieniony przez innego zawodnika
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jokerow nie licza ale Rt Rezerwa Taktyczna jest liczona i 6 biegow objedzie. Jadac jako Joker punkty zawodnika mnozy sie x2 czyli jak wygra bieg zdobedzie 3x2=6pkt a bet365 policzy jako 3pkt
Podrzucam screena z rozmowy z supportem. Ktoś jeszcze ma może jakieś informacje? Bo dla mnie też to dziwne, że w lidze liczą te zmiany normalnie, a tu jakieś wymysły.
EDIT: Choć ten sam pan twierdził też, że zmiany w meczach ligowych też nie są wliczane.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Rodzyn7
Wszystko już Ci wyjaśnił RADULA. Bet od zawsze rozlicza tak samo. Dajmy na to jak Hancock zrobi 3,3,3,6,3 to policza tak jakby zdobył 15 pkt a nie 18 pkt. Pan z supportu widać nie ma wiedzy na temat żużla i opowiada dyrdymały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Macie jakąś wiedzę na temat toru? Bardziej dla startowców, czy pod walkę?
 
R 67

route66

Użytkownik
Australia Win 1,7@ Betsson ✅✅
W sumie to typ dotyczy pary Australia - Wielka Brytania, ale korzystam z zwiększonego kursu, bo tylko te dwa zespoły dziś mogą wygrać. Dlaczego wybieram Kangurów?
Bo według mnie pojadą dziś prawie równo bez dziur. Jason w mega formie, powracajacy do niej Chris solidny w Anglii Troy no i na deser rewelacja angielskiej ligi Nick. Drużyna gospodarzy podejrzewam że dziś zaliczy falstart, nie mam nic przeciwko młodym ale uważam że mimo doskonałej jazdy spali się Lambert a i Harris czy King nie są wyznacznikiem punktów. Jak dla mnie wygra w miarę równa drużyna i awansuje do finału
A co do torów w Anglii - kolego wyżej , one są po prostu specyficzne ???? ale według mnie podczas zmgań ligowych gwiazd jest on bardziej do walki , z tym że nie wiaodmo jak przygotwuja go na SWC
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zwycięzca: Australia
1,75 @ Expekt/Sportingbet ✅ ✅
Australijczycy są moim faworytem. Normalnie mogliby myśleć o tym żeby dostać się do finału przez baraż. Ale nie teraz skoro w barażu są już Polacy oraz Rosjanie. Kadra Cieślaka zawsze będzie faworytem ???? Nawet bez Hampela. Mówi się że Rosjanie być może pojadą w mocniejszym składzie, także trudno liczyć żeby Australia chciała ryzykować jazdę w barażu. A patrząc na potencjał obu ekip, to przy podobnej motywacji wyżej cenię Kangurów.
Dziś pojedynek o awans stoczą z Angolami. Rok temu półfinał również odbył się w King&#39;s Lynn. Również jechała Wielka Brytania, Australia i USA i wtedy górą byli Brytyjczycy:
I. Wielka Brytania - 44
1. Tai Woffinden - 12 (1,3,3,2,3)
2. Daniel King - 11 (3,2,2,2,2)
3. Chris Harris - 11 (2,2,1,3,3)
4. Simon Stead - 10 (3,3,2,1,1)
III. Australia - 36
1. Darcy Ward - 6 (2,3,d,1,w)
2. Jason Doyle - 15 (3,1,2,6!,3)
3. Troy Batchelor - 14 (3,3,2,2,2,2)
4. Cameron Woodward - 1 (d,1,w,0,-)
Tamte zawody Australijczycy jednak olali, bo chcieli potrenować w bydgoskim barażu. Mogli sobie na to pozwolić bo rywale byli bardzo słabi: Czechy, Szwecja i USA. Fatalnie pojechał Woodward (1 pkt) i Ward (6 pkt). Teraz w miejsce Warda pojedzie Holder, który powinien zapunktować zdecydowanie lepiej niż Darcy rok temu. Jest Morris który na brytyjskich owalach również jest gwarantem sporej liczby punktów. Doyle i Batchelor podobnie. Nie ma słabych punktów. Brytyjczycy to znakomity Woffinden, który może zakręcić w granicach kompletu ale reszta jest mocno niepewna. Każdy z trójki Lambert, King czy Harris są w stanie zrobić 10 z plusem ale wątpię by odpalili wszyscy. Jak dla mnie Australijczycy to pewnie wygrywają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Szanowni koledzy , moderatorzy;)
Jak pojawiaja sie sklady na baraz jutrzejszy to bym prosil zebyscie tu wrzucili bo mam ograniczony dostep do neta dzisiaj.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/527372/polacy-bez-kapitana-powalcza-o-final-baraz-druzynowego-pucharu-swiata-zapowiedz

Przypuszczalne składy:
USA (kaski czerwone):

Greg Hancock
Gino Manzares
Ryan Fisher
Max Ruml


Polska (kaski niebieskie):

Bartosz Zmarzlik
Przemysław Pawlicki
Krzysztof Buczkowski
Maciej Janowski

Rosja (kaski białe):

Renat Gafurow
Artiom Łaguta
Witalij Biełousow
Grigorij Łaguta

Wielka Brytania (kaski żółte):

Chris Harris
Tai Woffinden
Daniel King
Robert Lambert

Początek zawodów: godz. 19:00.

Jesli ktos znajdzie potwierdzenie to prosze wrzucic.
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Patrząc na składy i półfinały to murowanym faworytem są Brytyjczycy potem wszystko przemawia za Polską, 3 Rosją i USA będzie zamykało biegi, w których nie bd startował Greg, tak to widzę patrząc na składy.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Patrząc na składy i półfinały to murowanym faworytem są Brytyjczycy potem wszystko przemawia za Polską, 3 Rosją i USA będzie zamykało biegi, w których nie bd startował Greg, tak to widzę patrząc na składy.
Faworytem Brytyjczycy?? Dobre sobie. Już Rosjanie więcej od nich zdobędą punktów. Faworytem i to zdecydowanym pomimo osłabienia będą Polacy i nie sądzę aby buki dali więcej jak 1,5 na ich wygraną.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Patrząc na składy i półfinały to murowanym faworytem są Brytyjczycy potem wszystko przemawia za Polską, 3 Rosją i USA będzie zamykało biegi, w których nie bd startował Greg, tak to widzę patrząc na składy.
Hehe niezly zart. W pofinale cos tam jechali bo startowali na domowym torze. Poza domem maja poltora zawodnika: Tajski i pare oczek przywiezie Bomber, Lambert z Kingiem powinni jedynie wyprzedzac ogorow z USA ( poza Hancockiem ).
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Dawno się tak nie uśmiałem - UK faworytem.
Tajski sam nie wygra barażu.
Bomber też będzie niemiłosierny objeżdżany czy to przez nas, czy Łagutów, czy Grega.
Lambert i King - wszystkich z USA mogą przewieźć spokojnie poza Gregiem - a i Biełousow i Gafurow są dla nich do objechania.
To my jesteśmy zdecydowanym faworytem barażu - gdyby była Aussie zamiast UK w barażu to możnaby się obawiać o wynik.
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
pograłem za 100 zobaczymy, jak to będzie, ale Wlk Brytania dla mnie skład ma najbardziej równy, ale rozumiem, że możecie się nie zgadzać i to rozumiem ????
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jeśli kolega uważa, że Wlk.Brytania jest faworytem to niech gra ich win kurs ~@6 zachęca
W półfinale wszedł kurs 15 na Szwecję (niestety tylko jako kontra do zagranego wcześniej 1,30 na Polskę), jednak tu nie przewiduje niespodzianki. Polacy są zdecydowanym faworytem do wygrania i tylko ewentualny pech w postaci defektów czy upadków może pozbawić ich zwycięstwa w dzisiejszym turnieju. Rosjanie 2 zawodników na poziomie, Wielka Brytania 1,5 zawodnika bo reszta nie istnieje poza angielskimi torami. Polacy mają 3 solidnych zawodników, do tego niewiadoma w osobie Buczkowskiego, ale mimo wszystko to powinno wystarczyć na rozstrzygnięcie zwycięstwa jeszcze przed ostatnimi biegami.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
pograłem za 100 zobaczymy, jak to będzie, ale Wlk Brytania dla mnie skład ma najbardziej równy, ale rozumiem, że możecie się nie zgadzać i to rozumiem ????
Widzę - ostro sugerujesz się składem, który mają niby najrówniejszy.
Ja tylko powtórzę co przedmówcy. Półfinał jechali w Anglii - jazda Brytyjczyków na jakimkolwiek torze w Anglii nie ma żadnego przełożenia na ich jazdę na torze gdziekolwiek indziej w Europie czytaj: Dania, Polska, Szwecja.
Tai jest wyjątkiem - ale Tai to po prostu ogromny talent i świetny sprzęt.

W półfinale wszedł kurs 15 na Szwecję (niestety tylko jako kontra do zagranego wcześniej 1,30 na Polskę), jednak tu nie przewiduje niespodzianki. Polacy są zdecydowanym faworytem do wygrania i tylko ewentualny pech w postaci defektów czy upadków może pozbawić ich zwycięstwa w dzisiejszym turnieju.
Szkoda tylko, że najpierw nie zaznaczyłeś, że ten kurs wszedł tylko przez to, że Polska straciła Jarka już w pierwszym biegu - czyli śmiało mówiąc straciliśmy co najmniej 12 punktów przywiezionych przez niego.
Do tego doszedł jeden defekt Bartka na prowadzeniu i przegraliśmy jadąc w trójkę. Gdyby nie ten defekt nawet to bylibyśmy świadkami dodatkowego biegu jadąc w trójkę przeciwko czterem Szwedom więc Twoja dygresja na temat że wszedł taki kurs jest kompletnie bezsensowna.

Co do wypowiedzi, że UK ma 1.5 zawodnika - ja powiedziałbym, że z tych 4 zawodników to mają łącznie dwóch jakby to zliczyć. Ja stawiam, że dzisiaj zrobią w granicach 32-34 punktów.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Trener Rosjan Sawin przed barazem SWC:&quot; Jedziemy we trzech, Griszy bus kaput pod Wilnem, a Artom przyslal zwolnienie lekarskie&quot;... - G. Waliszko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom