>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do zawodowego typera.

plugin 12

plugin

Użytkownik
"A jak ktos chce sie posmiac polecam ostatnie opinie na trustpilocie o STS bet, panom zachcialo sie ekspansji na rynek brytyjski."

To ja polecam opinie o b365 z tego samego źródła.

 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mozesz troche rozwinac watek co masz na mysli piszac uzywac algorytmow? czy to cos ala uzywanie big Data w zakladach? algorytmy mimo wszystko i tak nie dadza Ci 100% pewnosci wygrania nawet przy X kuponach, a on wygrywajac pare baniek musial do tego miec jakis sposob; p
Mniej więcej coś ala, lecz i niekoniecznie. Obecnie pracuję nad dość prymitwynym algorytmem, nie potrzebującyym oparcia w danych historycznych (mam tu na myśli dane sprzed tygodni, miesięcy czy lat). Uniezależniłem się także od informacji zawartych w kursach bukmacherskich. Mam zamiar grać na własnych zasadach i według swoich liczb a nie na warunkach podsuwanych przez oddsmakera.
Nic nam nie da 100% pewności wystąpienia, jak wiemy przecież, podobno tylko śmierć i podatki.

On wygrywając miał sposób, który przelał w algorytmy. W pewien zapis matematyczny. Tak uważam. Ergo: używa algorytmów.
Facet twierdzi, że się nie zna na sporcie. A w totolotka to tylko jedyny :giggle: człowiek w Polsce potrafił tydzień w tydzień wygrywać duże pieniądze.
 
Ostatnia edycja:
K 0

klos3k

Użytkownik
Mniej więcej coś ala, lecz i niekoniecznie. Obecnie pracuję nad dość prymitwynym algorytmem, nie potrzebującyym oparcia w danych historycznych (mam tu na myśli dane sprzed tygodni, miesięcy czy lat). Uniezależniłem się także od informacji zawartych w kursach bukmacherskich. Mam zamiar grać na własnych zasadach i według swoich liczb a nie na warunkach podsuwanych przez oddsmakera.
Nic nam nie da 100% pewności wystąpienia, jak wiemy przecież, podobno tylko śmierć i podatki.

On wygrywając miał sposób, który przelał w algorytmy. W pewien zapis matematyczny. Tak uważam. Ergo: używa algorytmów.
Facet twierdzi, że się nie zna na sporcie. A w totolotka to tylko jedyny :giggle: człowiek w Polsce potrafił tydzień w tydzień wygrywać duże pieniądze.
tak, jest to droga w ktora na pewno warto isc, algorytmy, big data to przyszlosc : )
Hm , a mozna spytac skad masz pewnosc o tym zapisie matematycznym ? : P to w jaki sposob gral wie chyba tylko i wylacznie on:D no chyba ze Ci powiedzial :D : )

pozdrawiam
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
tak, jest to droga w ktora na pewno warto isc, algorytmy, big data to przyszlosc : )
Hm , a mozna spytac skad masz pewnosc o tym zapisie matematycznym ? : P to w jaki sposob gral wie chyba tylko i wylacznie on:D no chyba ze Ci powiedzial :D : )

pozdrawiam
Dlatego tak uważam, że ten gość całkiem przypadkowo jest matematykiem pracującym w Katedrze Algorytmów i zapewne wstąpił tam przechodząc tylko z tragarzami... :) Dlatego sądzę, że w zapisie matematycznym. Używając języka matematyki. Pzdr.
 
Ostatnia edycja:
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Zawodowi typerzy przeważnie graja rzadko ale za duże stawki często graja zakłady Live " znałem gościa co zarabiał na remisach w hokeja dokładnie na NHL ,stawiał dwa mecze na remis i ładował stawkę 300-500 zł ,sam od niego się pożyczyłem tych jego typów i nie liczyłem że wejdą ,dorzuciłem sobie dwa remisy do kuponu z kursami 1,5-1,6 ,na kuponie było 14 spotkań ,oba od niego remisy siadły a kupon ujebał mi kurs 1,5 czyli najniższy .Dość często widywałem go w Fortunie(naziemnym) za każdym razem kiedy podał mi swoje typy mecze siadały .Żałuje tylko że nie zabrałem od niego numer telefonu bo pózniej nasze drogi się rozeszły. Generalnie zawodowi typerzy skupiają się na jednej dyscyplinie sportu na której się znają i mają na temat danego sportu dużo przydatnych informacji ,obracają dużym kapitałem o wiele większym niż ma 50% graczy na rynku .Nie chwalą się swoimi wynikami w sieci ,trudno do nich dotrzeć ,grają rzadko ale na wysokim procencie skuteczność(80-100%) I co zauważyłem u takich typerów,zniechęcają do zakładów ,jak od niego bierzesz typ to przeważnie mówią że grasz na własne ryzyko ,spytasz o stawkę ,graj wg własnego uznania i takie tam.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
kompletne bzdury piszesz
zadko graja? znam ludzi co graja tysiace zakladow miesiecznie, jedni ida na ilosc, drudzy na jakosc - nie ma to zadnego znaczenia.
300-500 to duzo? za tyle to mozna tasme sobie puscic dla emocji
Jedna dyscyplina? gro ludzi co kupe kasy zarabia nawet nie wie co dokladnie gra, gra value i gowno go interesuej czy to pilka nozna czy pingpong czy esporty.
80-100% skutecznosci ? nie ma takich typerow w sieci, za duzo sie stron naogladales
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Zawodowi typerzy przeważnie graja rzadko ale za duże stawki często graja zakłady Live " znałem gościa co zarabiał na remisach w hokeja dokładnie na NHL ,stawiał dwa mecze na remis i ładował stawkę 300-500 zł ,sam od niego się pożyczyłem tych jego typów i nie liczyłem że wejdą ,dorzuciłem sobie dwa remisy do kuponu z kursami 1,5-1,6 ,na kuponie było 14 spotkań ,oba od niego remisy siadły a kupon ujebał mi kurs 1,5 czyli najniższy .Dość często widywałem go w Fortunie(naziemnym) za każdym razem kiedy podał mi swoje typy mecze siadały .Żałuje tylko że nie zabrałem od niego numer telefonu bo pózniej nasze drogi się rozeszły. Generalnie zawodowi typerzy skupiają się na jednej dyscyplinie sportu na której się znają i mają na temat danego sportu dużo przydatnych informacji ,obracają dużym kapitałem o wiele większym niż ma 50% graczy na rynku .Nie chwalą się swoimi wynikami w sieci ,trudno do nich dotrzeć ,grają rzadko ale na wysokim procencie skuteczność(80-100%) I co zauważyłem u takich typerów,zniechęcają do zakładów ,jak od niego bierzesz typ to przeważnie mówią że grasz na własne ryzyko ,spytasz o stawkę ,graj wg własnego uznania i takie tam.
Napiszę tak jak H hagi84 piszesz bzdury i kompletne farmazony.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
kompletne bzdury piszesz
zadko graja? znam ludzi co graja tysiace zakladow miesiecznie, jedni ida na ilosc, drudzy na jakosc - nie ma to zadnego znaczenia.
300-500 to duzo? za tyle to mozna tasme sobie puscic dla emocji
Jedna dyscyplina? gro ludzi co kupe kasy zarabia nawet nie wie co dokladnie gra, gra value i gowno go interesuej czy to pilka nozna czy pingpong czy esporty.
80-100% skutecznosci ? nie ma takich typerow w sieci, za duzo sie stron naogladales
Zagra 300-500zł przy kursie 12-16 to spory profity razy 16 kuponów miesięcznie lub więcej nie wiem po ile tam gra ale to i tak miesięcznie więcej niż ty zarobisz u prywaciarza a sam widziałem na własne oczy jak gra dwa mecze ni więcej . Sam tak grałem w tym sezonie NHL tylko miałem dużo mniejszą skuteczność nie wiem jak on analizował te spotkania czy kupował nie wiem ale co mi podał to siadało i to nie byle jakie kursy tylko 3-4 AKO z tego bywało nawet 17-18 . Nie wiem jak on podchodził do tych spotkań na jakiej zasadzie czym się kierował . Po co stawiać tysiące spotkań i grać różne dyscypliny marnować na to hajs jak można być ekspertem od jednej i kosić na tym kasę ,to nie żadne farmazony tylko prawda żaden Zawodowy typer nie pozwoli sobie na zaprzepaszczenie kapitału i to nie zależnie ile go ma .PO co stawiać tysiące spotkań ?? jak można postawić dwa spotkanie z AKO np:2,60 za 30tyś :) Jeśli jesteś tych meczy pewien. Zagrać tak cztery razy w miesiącu i mieć na czysto 127tyś :> To lepsza strategia niż to o czym ty piszesz.
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Zagra 300-500zł przy kursie 12-16 to spory profity razy 16 kuponów miesięcznie lub więcej nie wiem po ile tam gra ale to i tak miesięcznie więcej niż ty zarobisz u prywaciarza a sam widziałem na własne oczy jak gra dwa mecze ni więcej . Sam tak grałem w tym sezonie NHL tylko miałem dużo mniejszą skuteczność nie wiem jak on analizował te spotkania czy kupował nie wiem ale co mi podał to siadało i to nie byle jakie kursy tylko 3-4 AKO z tego bywało nawet 17-18 . Nie wiem jak on podchodził do tych spotkań na jakiej zasadzie czym się kierował . Po co stawiać tysiące spotkań i grać różne dyscypliny marnować na to hajs jak można być ekspertem od jednej i kosić na tym kasę ,to nie żadne farmazony tylko prawda żaden Zawodowy typer nie pozwoli sobie na zaprzepaszczenie kapitału i to nie zależnie ile go ma .PO co stawiać tysiące spotkań ?? jak można postawić dwa spotkanie z AKO np:2,60 za 30tyś :) Jeśli jesteś tych meczy pewien. Zagrać tak cztery razy w miesiącu i mieć na czysto 127tyś :> To lepsza strategia niż to o czym ty piszesz.
Bzdury piszesz Kolego.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Skoro tak twierdzicie ,nie będę się spierał .Ja mam inne zdanie na ten temat.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Strasznie masz bledne myslenie, ale nie siedzisz w tym, grasz pewnie rekreacyjnie to i nic dziwnego
Myslisz, ze on na kursach 12-16 ma min 80% skutecznosci? cyrk
Chyba, ze bledy gral co pare lat temu naziemne za to placili, teraz nie ma szans, leca voidy caly czas
Po co? po to by zarobic, ktos kto traktuje to jako prace kazdy mecz traktuje jako inwestycje, nic z dupy dla emocji nie gra
I nikt tu nie marnuje pieniedzy, maja prosty schemat i tego ise trzymaja
Dla Ciebie ktos kto gra sporo zdarzen jest przegrany, nie masz pojecia jak to dziala
A co do stawek rzedu 30 tys, sprobuj postawic 30k na jakas nisze w naziemnym czy tam nawet w internetowym, nie ma takiej opcji
Twoj tok rozumowania jest kompletnie bledny
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Strasznie masz bledne myslenie, ale nie siedzisz w tym, grasz pewnie rekreacyjnie to i nic dziwnego
Myslisz, ze on na kursach 12-16 ma min 80% skutecznosci? cyrk
Chyba, ze bledy gral co pare lat temu naziemne za to placili, teraz nie ma szans, leca voidy caly czas
Po co? po to by zarobic, ktos kto traktuje to jako prace kazdy mecz traktuje jako inwestycje, nic z dupy dla emocji nie gra
I nikt tu nie marnuje pieniedzy, maja prosty schemat i tego ise trzymaja
Dla Ciebie ktos kto gra sporo zdarzen jest przegrany, nie masz pojecia jak to dziala
A co do stawek rzedu 30 tys, sprobuj postawic 30k na jakas nisze w naziemnym czy tam nawet w internetowym, nie ma takiej opcji
Twoj tok rozumowania jest kompletnie bledny
To powiedz mi w takim razie na czym to polega ? Jak oni zarabiają na tych setkach spotkań ? I jak to działa ? I masz racje bukmacherkę traktuje jak hobby ewentualnie jako nie wielki dodatek do wypłaty. Czasami uda mi się wygrać większe kwoty .
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Pzzeczytaj temat od poczatku, duzo juz tutaj bylo napisane, nie chce mi sie pisac kolejny raz jak to wyglada
Paru chlopakow jest tu ogarnietych i z pewnoscia zarabiaja mniej lub wiecej, ale jako tako wiedze maja.
Nikt Ci zapewne na tacy krok po kroku nie poda swojego sposobu na gre, sa to lata praktyk, grania itp i wcale nie ma sie co dziwic
Minely juz czasy gdzie bukmacher dlugo trzyma kursy i pogra pare osob, teraz liczy sie kazda minuta i gracz jak i bukmacher nie lubi zbytnio tego gdzie gro ludzi pakuje sie w dany rynek u danego bukmachera.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Panowie odradzam Wam w ogóle próby zostania zawodowym .... dlaczego pomijając to , że w wiekszości ocena z matmy nie wybiegała ponad max ....

zobaczcie dzisiejsze regulaminy bukmacherów :


Możemy zamknąć Twoje konto, anulować i/lub cofnąć wszelkie wygrane dostępne w ramach salda „Dostępnych środków” (po potrąceniu stosownych opłat za wypłatę środków), odmówić wypłaty wygranej i/lub w miarę potrzeby obciążyć konto (w związku ze szkodami spowodowanymi przez Ciebie), zgodnie z regulacjami, bez konieczności wskazania powodu lub uprzedniego informowania Cię. Jeśli to zrobimy, wszystkie ważne zobowiązania umowne obowiązujące w momencie zamknięcia będą honorowane.


Jeśli okaże się, że korzystasz z witryny w sposób niezgodny z jej rekreacyjnym przeznaczeniem, saldo na Twoim koncie zostanie pomniejszone o kwotę uzyskaną w wyniku takiej działalności, a samo konto może zostać bezpowrotnie zamknięte.


Bukmacher dopuszcza legalnie tylko i wyłącznie grę "Rekreacyjnych looserów" - zawodowych tak naprawde już nie ma , regulamin ich zwyczajnie zabił i tyle w tym temacie ...proponuję go zamknąc gdyż 90% postów jest mega niemerytorycznych :)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
To powiedz mi w takim razie na czym to polega ? Jak oni zarabiają na tych setkach spotkań ? I jak to działa ? I masz racje bukmacherkę traktuje jak hobby ewentualnie jako nie wielki dodatek do wypłaty. Czasami uda mi się wygrać większe kwoty .
Zarabiają na znalezieniu value w tych setkach spotkań. Zamiast grać 5 kuponów po stawce 10/10 miesięcznie minimalizują ryzyko poniesienia strat grając 100 spotkań po stawce 2/10. Dzięki temu, gdy zdarzy się jakaś zła seria nie przegrywają dajmy na to 3* 10/10 a 3 * 2/10. Takie to proste wytłumaczenie.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Wiecie co ja naprawdę przepraszam , ale to nie jest jednak dział z "typami" - niekoniecznie rozumiem dlaczego nawet posty gdzie umieszcza sie suche fakty bez pisania o koniach sa ...zwyczajnie usuwane ...

Mam pytanie do moderatorów , bez żadnego obrażania sie itd.... dlaczego ingerujecie w dziale typu "hide park" - dlaczego nie ma mozliwości swobodnego wypowiadania się w takim dziale ?

Czy moglibyście sprecyzowac jakie tematy można poruszać bez narażanie się na kasacje konta

Czy możecie również napisać kilka słów dlaczego wiecznie sa usuwane wpisy (w ogóle nie pisze o sobie) kilku userów

Skąd moje wątpliwości ....user: Kamilcia ileśtam pisze, że sie sprzeciwia temu nooooo, rasizmowi ooooo

czyli eliminowaniu pewnych grup ludzi , którzy cechuja się innym "kolorem skóry, poglądami etnicznymi, poglądami religijnymi"
czy też .......światopoglądami - wkleiłem +/_ definicje rasizmu

a jednak po usunieciu myslących inaczej niz użytkownik "Kamilcia ileśtam" ochoczo pisze dalej w kilkunastu działach przyzwalając na jawny rasizm :)

Mam nadzieję , że ten post jest pomimo późnej pory dość jasny jeśli chodzi o przekaz myślowy :)


Wrzutka do moderatorów , kolejna tego samego typu : Ingerujecie w dziale gdzie żaden z Was nie jest uprawniony do pisania , choćby dlatego ,że nie mozecie byc zawodowymi ...skoro jestescie moderatorami - to czysta logika !!!!!!!


Jaka jest więc logika tematu o zawodowych grajkach ...skoro "moderatorzy na etacie" kasują w nim wpisy ?

Czy to nie jest hipokryzja i oszukiwanie uzytkowników forum ??!!

ufffff, super merytoryczny wpis :)

PoZdro
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Tyrion cośtam, według mnie odpowiedź na Twoje sugestie jest raczej prosta.
Każde forum będzie odbierane jako "dobre", poważne i godne zainteresowania jeśli będą na nim wpisy na tzw. poziomie. I nic więcej.
Jeśli ktoś zamiast pisać na temat (lub przynajmniej się starać) odnosi się do innych (niekoniecznie userów) w sposób obraźliwy, lekceważący, urągający pewnym zasadom szacunku to jednocześnie zaniża poziom, wpływa na złą ocenę strony i tak dalej.
To nie jest ingerencja jak to nazwałeś tylko zwykły ludzki odruch.

Szanujmy siebie oraz innych ludzi. To naprawdę niewiele. Banał a czasami wiele znaczy.
Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wiecie co ja naprawdę przepraszam , ale to nie jest jednak dział z "typami" - niekoniecznie rozumiem dlaczego nawet posty gdzie umieszcza sie suche fakty bez pisania o koniach sa ...zwyczajnie usuwane ...
każdy zaakceptował regulamin jak zakładał konto, są też wytyczne do niektórych działów, jeżeli ktoś ich nie przestrzega to post zostaje usunięty, z tym, że nikt od razu nie usuwa, jak ktoś pierwszy raz coś takiego zrobił to zwyczajnie pisze się do niego pw z prośbą o poprawę, ale jak ktoś n-ty raz mimo wielu upomnień nadal to robi to tylko świadczy o nim i o szanowaniu innych userów.
Mam pytanie do moderatorów , bez żadnego obrażania sie itd.... dlaczego ingerujecie w dziale typu "hide park" - dlaczego nie ma mozliwości swobodnego wypowiadania się w takim dziale ?

Czy moglibyście sprecyzowac jakie tematy można poruszać bez narażanie się na kasacje konta

Czy możecie również napisać kilka słów dlaczego wiecznie sa usuwane wpisy (w ogóle nie pisze o sobie) kilku userów
Nikt nie usuwa postów, które coś wnoszą i są zgodne z wytycznymi działów, nawet w takim HP obowiązuje jakiś poziom. Co do wiecznego usuwania postów kilku userów jak to nazwałeś to nie zastanowiło Cię, że te osoby ciągle łamią regulamin? Mimo wielu ostrzeżeń, banów czasowych wciąż to robią, może warto się zastanowić czy jest to odpowiednie miejsce dla nich? Mi jak coś nie odpowiada to po prostu się tam nie udzielam i nie odwiedzam takich miejsc, nie męczę się w miejscach, które mi nie odpowiadają, ale te osoby ciągle wracają, więc mimo ich negatywnych opinii coś je tu przyciąga. Każda strona/forum ma swój regulamin przy zakładaniu konta wystarczy tylko go przeczytać i większość pytań zniknie.
Skąd moje wątpliwości ....user: Kamilcia ileśtam pisze, że sie sprzeciwia temu nooooo, rasizmowi ooooo

czyli eliminowaniu pewnych grup ludzi , którzy cechuja się innym "kolorem skóry, poglądami etnicznymi, poglądami religijnymi"
czy też .......światopoglądami - wkleiłem +/_ definicje rasizmu

a jednak po usunieciu myslących inaczej niz użytkownik "Kamilcia ileśtam" ochoczo pisze dalej w kilkunastu działach przyzwalając na jawny rasizm
i tu po raz kolejny dałeś wyraz swojego braku szacunku do innej osoby, ale to tylko świadczy o Tobie, my tu nie jesteśmy od umoralniania, takie rzeczy wynosi się z domu. Co do rasizmu to żadne Twoje regułki nie usprawiedliwiają tekstu "pukać murzynki", takie teksty były, są i będą tępione na tym forum. Co do pozostałych działów, gdzie jest to "przyzwolenie na jawny rasizm" to podaj przykłady, a najlepiej zaraportuj takie posty, będzie zgłoszenie, będzie reakcja, ja nie zauważyłem, ale zawsze mogłem przeoczyć.
Wrzutka do moderatorów , kolejna tego samego typu : Ingerujecie w dziale gdzie żaden z Was nie jest uprawniony do pisania , choćby dlatego ,że nie mozecie byc zawodowymi ...skoro jestescie moderatorami - to czysta logika !!!!!!!


Jaka jest więc logika tematu o zawodowych grajkach ...skoro "moderatorzy na etacie" kasują w nim wpisy ?

Czy to nie jest hipokryzja i oszukiwanie uzytkowników forum ??!!
o to mnie tu zaskoczyłeś, że ktoś nie jest uprawniony do pisania w jakimś dziale, nie wiedziałem, ze Ty tu ustalasz zasady. Przejrzałem 10 stron tego tematu, czyli ponad połowę i są tam usunięte całe 4 posty, normalnie cenzura aż się patrzy, na ponad 200 wpisów 4 usunięte i to te wspomniane o rasizmie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Odpowiem Ci jutro i napisze wszystko co wiem w tej dziedzinie ....dziś już nie ma mocy :) konta przygotowuje do gry :))) trzeba pokazać , że jestem debilem , żeby później szło na nich grac normalnie - swoją drogą pytanie kto jeszcze dostał bonus w Betsafe/Betson wpłać 2000 dopiszemy Ci 2000 kolejne do konta :)

PoZdro !!
panie tyrionie, zanim dostanie pan kolejnego bana ;p to czy moglby pan znalezc czas i odpowiedziec? dziekuje
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
No ale waldi jak ja się nie zgadzam z jakims poglądem i mi on się go nie podoba to ja tam nie wchodzę, tego po prostu nie czytam, strata czasu
A nie mowie mu co może a co nie może, albo blokuje jak się nie zgadzam
Może wiekszosc ludzi się z nim zgadza i lubi go czytac tylko sa sterroryzowani żeby wyrazić glosno swoja opinie bo rzuci się zgraja. Takim wlasnie prawem prawicowe partie od lat wygrywają wybory bo ludzie maja dość lewactwa i promowania mniejszości, dziwactw i rozdawania kasy roznym degeneratom (to temat na inna dyskusje) przy jednoczesnym dokręcaniu sruby tym uczciwie pracujacym

Jeśli ma być tolerancja to dlaczego blokujemy opinie innych. Gdzie tolerancja? Nam nie wolno nie tolerować mniejszości seksualnych i narodowych a innym wolno nie tolerowac innych opinii?

Nie da się zmusic wszystkich żeby myśleli i mówili tak jak jedyna sluszna linai partii mowi, oni wiedza swoje, zamknąć im jeden kanal to tylko wroca mocniejsi innym.
Cenzura w sieci jest problemem, jak będę zakladal własne projekty to na pewno zalatwie tak, żeby prawo było takie, ze nie wolno ograniczać swobody wyrazania pogladow, takie youtube nie będzie moglo działac w Europie jeśli będzie blokować kanaly czy klipy 'bo tak' . Ci obecni magnaci youtubowi nie wiedzaj jak to zrobić, albo sa wtyczkami establishmentu, skoro zapraszają takich jak Jaubiak czy Andruszkiewicz a potem placza ze sa blokowani


Jedyna sluszna myśl to jest faszyzm troche, a zdaje się antyrasiści sa anty faszystami?
 
Do góry Bottom