>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do zawodowego typera.

valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
cos tam niby wiesz, a na dobra sprawe glupa palisz i nic wiecej
Jak tu z Toba konkretnie dyskutowac jak sam pisales, ze glownie pre grasz, kazdy glupi moze burgera odpalic , pre zalaczyc i szukac zawyzonych kursow itp, live to juz troche wiecej doswiadczenia i zabawy - pewnie malo masz z tym wspolnego i jeszcze na sile probujesz zgrywac fachowca - cyrk
Co do gieldy poczytaj sobie co ludzie pisza na zagranicznych forach, coraz czesciej cyrk sie tam dzieje i moich dwoch kolegow to samo dotknelo, nikt tu sciemniac nie bedzie bo zadnego interesu w tym nie ma

Co do kosza jeszcze: nic nie mialo wspolnego z meczem ustawionym? nie masz nawet zielonego pojecia co tam sie dzialo, a kozaka strugasz - jaki to ma sens?
Ktos wyzej bardziej ogarnia niz Ty i ma jako tako pojecie - brawa dla Niego.
Juz sie troche wysile i wkleje pare zdjec z tego meczu
Np
Pokaż załącznik 210

walone na over jak sie tylko, pozniej jeszcze wieksze strzaly po zanizonych kursach, 3 min do konca, brakuje 50 pkt, twardo laduja

Pokaż załącznik 211

Gospodarze caly czas w dupe, a walone na gospodarzy caly mecz po strasznie niskich kursach, tu moment gdzie juz 100k euro lezalo

Wiecej mi sie szukac nie chce
76-82 w dupe, czas dodany nagle 50 sek i momentalnie 6 pkt dodanych dla gospodarzy i po 82 i dogrywka i oczywiscie w dogrywce win gospodarzy i overy pokryte
Cyrk wiekszy niz mecze widmo
I Ty piszesz na forum publicznym gdzie pewnie jest gro madrzejszych od Ciebie ludzi, ze to mialo malo wspolnego z walkiem?
Szkoda w takim razie dalej z Toba dyskutowac

W sumie jak juz pisze to masz kolejny, siatka 3 dni temu, ten sam cyrk co wszystko ustawione i nie ma ch... by nie weszlo

Pokaż załącznik 212

Ladowane jak pierun na gospodarzy, przebieg podobny jak kazdy tam mecz, u bukow do gry jak ktos byl zwarty i gotowy nawet kursy po 5

Nie wspomne o meczu, ktory sie odbyl godzine wczesniej
Tam to juz byl kryminal
Ladowane jeszcze mocniej i przy stanie 1-2 w setach i 17-22, kursy na gieldzie po 1,15 i to strzaly po parnascie tys euro
25-22, tb 15-7, kumaty i ogarniety gosc mogl pograc win w innych bukach over 10

Jak chcesz podyskutowac na temat meczy ustawionych to prosze pisac konkretnie i z jakims sensownym przekazem, nie zagniesz mnie kompletnie swoim biadoleniem, innym mozesz imponowac bo widac, ze gadke to Ty masz, ale pewnie nic poza tym
Tak jak te Twoje 100 jedn na pre w temacie.
Tak czy siak powodzenia Panie !
Skwituję krótko. Dla Ciebie każda anomalia będzie ustawionym meczem. Każdy duży pojedynczy tap nawet zdesperowanego idioty i owczy pęd to będzie dla Ciebie spisek. Właśnie dzięki takim "profesjonalistom" cały czas można się tam rentownie zakładać - bo większość nie ma bladego pojęcia co robi.
To, że gram głównie mecze pre-live to nie znaczy, że nie potrafię czytać wskaźników czy widzieć tego jaki był cashflow. Z giełdy korzystałem. A nawet więcej, cały czas korzystam ale rzadko obecnie służy mi ona do typowego tradingu, co nie znaczy, że i tym się nie zajmowałem. To co pokazałeś to żaden argument na ustawiony mecz. Twoja naciągana argumentacja mająca potwierdzić z góry założoną tezę tylko mnie w tym utwierdza. Pech chciał, że nie masz pojęcia o moim doświadczeniu z giełdą i zakładasz, że nie miałem z tym styczności. Otóż - miałem i mam praktykę a z uwagi na wykształcenie ekonomiczne również potrzebną wiedzę merytoryczną. Nie będę prowadził bezcelowej dysputy mającej na celu udowodnienie Ci tego i stosował dziecinnych zagrywek jakich próbujesz używać w moim kierunku. Mam dość. Szkoda mi czasu. Wygrałeś. Masz rację. Jesteś najmądrzejszy a co za tym idzie pewnie najbogatszy i tylko Ty wiesz gdzie jest Wally.

Ps. Jak już pozwalasz sobie na złośliwości to nie betburger a rebelbetting - bo łatwiej mi się klika ze zintegrowanego z API menu i uważam że kilkadziesiąt $ miesięcznie aby nie musieć mieć kilkudziesięciu okienek na pulpicie to żaden wydatek.
Post automatycznie złączony:

znam jego osiagniecia dydaktyczne, pracuje w katedrze algorytmow, nie podwazam kompetencji. Chodzi mi tylko o to ze wiekszej bajki juz nie mogl wymyslic z tym zakladem bezpiecznym kurs 100. Mogl po prostu powiedziec ze nie bedzie zdradzal sposobu i tyle. PS krazyly informacje na tym forum kiedys ze sławetny Edi 8 to on, ma ktos jakies info ? bo widze ze nagle po filmie na YT ludzie robia filmy nagle odkrywajac ' jego ' systemy. Pozdro
Akurat niekoniecznie to bajka bo X lat wstecz zakłady bezpieczne miały warunki do generowania zysku. Jak już nasi stacjonarni bukmacherzy się połapali o co chodzi to zdjęli z oferty pewne kursy i zrobili "nowe zasady" dla bezpiecznych zakładów aby już nie były rentowne dla graczy. PS. Nie trzeba było do tego doktoratu. Sam oskubałem wtedy stacjonarnych w ten sposób i to całkiem solidnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ciekawe czemu bukmachery zamiast zaoferowac jakis porzadny bonus zeby przyciagnac klientow w tych trudnych czasach akurat do siebie to skamlaja tylko zeby wplacac, ewentualnie z tego co widze 'zbieraj jakies punkty wtedy oddamy ci prowizje pod koniec miesiaca'

Milo to popatrzec jak sa splukani, oferty nima a placic pracownikom trzeba
To znaczy te standardowe bonusy sa, ale nic nowego, oryginalnego sie nie pojawilo, adaptujacego do obecnych czasow, co pozwoliloby ktoremus bukmacherowi wyskoczyc przed szereg. To wlasnie teraz moglby sobie napytac klientow, korzystajac z faktu ze konkurencja lezy i kwiczy, a tu niczewo, niet.

Niby powazne firmy, a mentalnosc wąsatych Januszy prowadzacych budke z hamburgerami na skrzyzowaniu. Jak ruch w interesie sie ozywi, beda sie przescigac w ofertach bonusowych i poszukiwac uslug reklamowych. Ludzie to jednak glupi sa, teraz mogliby miec wszystko znacznie taniej, a potem beda sie przepychac jeden przez drugiego.

Za grosze mozna sobie wykupic sponsoring National League bo wlasnie sponsor BetVictor sie wycofal i mozna miec super exposure na miliony klientow

Zdaje sie sts podejmuje jakies niemrawe proby na rynku brytyjskim, prosze bardzo za pol miliona maja deal roczny na nazwe ligi od National w dol. A troche wieksze (4 razy) to L2 az do Championship (cala Football League).

O co chodzi z tym stsbet, jakas pralnia i posadki dla znajomych kroliczka ze nie chca zawalczyc o rynek?

Pewnie wszyscy ledwo kwicza i jada na oparach. O ile brytyjscy wyslali pracownikow na program rzadowy, gdzie dostana 80% pensji, to nie wierze ze taki Ladbrokes nie musi placic czynszu, licencji itp, a mnozac to przez ilosc placowek to nie takie male pieniadze.

Ciekawe skad oni maja na to kase zeby sobie pozwolic zamknac biznes. Pewnie beda fuzje i bankructwa, przejecia jak sie to wszystko skonczy, ale kilku jest za duzych zeby pasc. Coral, Paddy Power (w realu, bo w sieci to smiec), Ladbrokes, William Hill powinny zostac, ale te male to raczej koniec gry.

A w Polsce jak tam z czego Fortuna finansuje sobie postoj? Pracownicy dostaja normalnie pieniadze? Chyba punkty zamkniete, a nie wierze zeby dostawali za siedzenie w domu jak to jest rozwiazane?

Chyba panstwo nie bedzie placic prywatnym bukmacherom rekompensat?
 
Ostatnia edycja:
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
A czemu kazda anomalia bedzie ustawionym meczem?
Mam leb na karku, gram kupe lat, sledze burgera, gielde itp kilkanascie godzin dziennie, chlodna glowe mam, nie trzeba byc nie wiadomo kim by potrafic wylapac wały od manipulacji na rynku
Widocznie nie potrafisz czytac jak dla Ciebie czyste fakty nie wystarczaja i dalej brniesz w swoje teorie
I co z tego, ze korzystasz z gieldy jak nie potrafisz tego wykorzystac w pelni
Wlasnie sie skonczyl kolejny kosz z tej ligi, walony over 174,5 i under 180,5 - oczywiscie 180 pkt
Zaraz kolejny mecz, odpal sobie, posledz gielde, moze sie czegos nauczysz, gwarantuje Ci, ze bedzie na co popatrzec i wyciagniesz odpowiednia lekcje no i moze zarobisz pare zloty. Powodzenia
 
K 0

klos3k

Użytkownik
Skwituję krótko. Dla Ciebie każda anomalia będzie ustawionym meczem. Każdy duży pojedynczy tap nawet zdesperowanego idioty i owczy pęd to będzie dla Ciebie spisek. Właśnie dzięki takim "profesjonalistom" cały czas można się tam rentownie zakładać - bo większość nie ma bladego pojęcia co robi.
To, że gram głównie mecze pre-live to nie znaczy, że nie potrafię czytać wskaźników czy widzieć tego jaki był cashflow. Z giełdy korzystałem. A nawet więcej, cały czas korzystam ale rzadko obecnie służy mi ona do typowego tradingu, co nie znaczy, że i tym się nie zajmowałem. To co pokazałeś to żaden argument na ustawiony mecz. Twoja naciągana argumentacja mająca potwierdzić z góry założoną tezę tylko mnie w tym utwierdza. Pech chciał, że nie masz pojęcia o moim doświadczeniu z giełdą i zakładasz, że nie miałem z tym styczności. Otóż - miałem i mam praktykę a z uwagi na wykształcenie ekonomiczne również potrzebną wiedzę merytoryczną. Nie będę prowadził bezcelowej dysputy mającej na celu udowodnienie Ci tego i stosował dziecinnych zagrywek jakich próbujesz używać w moim kierunku. Mam dość. Szkoda mi czasu. Wygrałeś. Masz rację. Jesteś najmądrzejszy a co za tym idzie pewnie najbogatszy i tylko Ty wiesz gdzie jest Wally.

Ps. Jak już pozwalasz sobie na złośliwości to nie betburger a rebelbetting - bo łatwiej mi się klika ze zintegrowanego z API menu i uważam że kilkadziesiąt $ miesięcznie aby nie musieć mieć kilkudziesięciu okienek na pulpicie to żaden wydatek.
Post automatycznie złączony:



Akurat niekoniecznie to bajka bo X lat wstecz zakłady bezpieczne miały warunki do generowania zysku. Jak już nasi stacjonarni bukmacherzy się połapali o co chodzi to zdjęli z oferty pewne kursy i zrobili "nowe zasady" dla bezpiecznych zakładów aby już nie były rentowne dla graczy. PS. Nie trzeba było do tego doktoratu. Sam oskubałem wtedy stacjonarnych w ten sposób i to całkiem solidnie.
Dzieki za odpowiedz. To fakt tylko tak jak wspomniales te ' czasy ' juz minely, bynajmniej mi nic nie wiadomo aby trwalo to dalej. Dzis warunki Bukow sie troche pozmienialy, ale nie bede sie az tak wypowiadal bo jestem w tym zielony wiec nie chce sie osmieszyc. Chodzi mi tylko o to ze jesli ten sposob juz jest nieaktualny, a on na pytanie jak gral odpowiada ze poleca kupony z kursem 100 no to niezbyt jest to merytoryczne, aczkolwiek tak jak wspomnialem nie oczekuje nawet by powiedzial swoja metode na ktora pewnie poswiecil bardzo duzo czasu i jest to jego staly zarobek. Jedyne co mnie tylko nurtuje to czy te wygrane gral systemamy czy mial po prostu umiejetnosc dobrego oszacowania ryzyka, prawdopodobienstwa kursu i dobry kapital. Pod jego filmem na YT ktory byl tu na forum wrzucony, czytajac komentarze widzialem wielu ' ekspertow' ktorzy madrowali sie ze jego wygrane byly mozliwe tylko i wylacznie przez olbrzymi kapital jaki mial - nie chce mi sie w to jakos wierzyc, bo wpierw aby ten kapital zdobyc musial jakimis swoimi sposobami wygrywac i tak. MOJE pytanie do Ciebie, jako osoby widze mega doswiadczonej w tej 'branzy', jak sadzisz czy ów Matematyk doszedl do tych niebotycznych sum zakladami systemowymi, czy wynajdywal bledy/valuje na kursie i ladowal duza ilosc gotowki? wiem ze nikt nie jest tego pewny, nawet Ty ale chodzi mi tylko o Twoje odczucia jako bardziej doswiadczonej osoby:) po prostu ciekawi mnie ten temat. Na tym forum zaczalem bywac dopiero od niedawna, widzialem tez mase postow uzytkownika EDi8 ktory co by nie bylo imponowal mi wiedza matematyczna, myslalem wpierw ze ów Edi to nasz dzisiejszy milioner z Tczewa.
Pozdro dla Ciebie i milego dnia, z gory dzieki za odpowiedz w wolnej chwili
 
K 0

klos3k

Użytkownik
A czemu kazda anomalia bedzie ustawionym meczem?
Mam leb na karku, gram kupe lat, sledze burgera, gielde itp kilkanascie godzin dziennie, chlodna glowe mam, nie trzeba byc nie wiadomo kim by potrafic wylapac wały od manipulacji na rynku
Widocznie nie potrafisz czytac jak dla Ciebie czyste fakty nie wystarczaja i dalej brniesz w swoje teorie
I co z tego, ze korzystasz z gieldy jak nie potrafisz tego wykorzystac w pelni
Wlasnie sie skonczyl kolejny kosz z tej ligi, walony over 174,5 i under 180,5 - oczywiscie 180 pkt
Zaraz kolejny mecz, odpal sobie, posledz gielde, moze sie czegos nauczysz, gwarantuje Ci, ze bedzie na co popatrzec i wyciagniesz odpowiednia lekcje no i moze zarobisz pare zloty. Powodzenia
Do tego meczu tez byly ciekawe ruchy wplat na gieldzie?

1587808364068.png
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
nie widzialem zadnych ruchow kursowych na tym meczu, nawet nie wiem czy gielda to miala, nie sprawdzam tego recznie, nic nie widzialem wiec pewnie nic ciekawego sie nie dzialo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz. To fakt tylko tak jak wspomniales te ' czasy ' juz minely, bynajmniej mi nic nie wiadomo aby trwalo to dalej. Dzis warunki Bukow sie troche pozmienialy, ale nie bede sie az tak wypowiadal bo jestem w tym zielony wiec nie chce sie osmieszyc. Chodzi mi tylko o to ze jesli ten sposob juz jest nieaktualny, a on na pytanie jak gral odpowiada ze poleca kupony z kursem 100 no to niezbyt jest to merytoryczne, aczkolwiek tak jak wspomnialem nie oczekuje nawet by powiedzial swoja metode na ktora pewnie poswiecil bardzo duzo czasu i jest to jego staly zarobek. Jedyne co mnie tylko nurtuje to czy te wygrane gral systemamy czy mial po prostu umiejetnosc dobrego oszacowania ryzyka, prawdopodobienstwa kursu i dobry kapital. Pod jego filmem na YT ktory byl tu na forum wrzucony, czytajac komentarze widzialem wielu ' ekspertow' ktorzy madrowali sie ze jego wygrane byly mozliwe tylko i wylacznie przez olbrzymi kapital jaki mial - nie chce mi sie w to jakos wierzyc, bo wpierw aby ten kapital zdobyc musial jakimis swoimi sposobami wygrywac i tak. MOJE pytanie do Ciebie, jako osoby widze mega doswiadczonej w tej 'branzy', jak sadzisz czy ów Matematyk doszedl do tych niebotycznych sum zakladami systemowymi, czy wynajdywal bledy/valuje na kursie i ladowal duza ilosc gotowki? wiem ze nikt nie jest tego pewny, nawet Ty ale chodzi mi tylko o Twoje odczucia jako bardziej doswiadczonej osoby:) po prostu ciekawi mnie ten temat. Na tym forum zaczalem bywac dopiero od niedawna, widzialem tez mase postow uzytkownika EDi8 ktory co by nie bylo imponowal mi wiedza matematyczna, myslalem wpierw ze ów Edi to nasz dzisiejszy milioner z Tczewa.
Pozdro dla Ciebie i milego dnia, z gory dzieki za odpowiedz w wolnej chwili
Mogę wyłącznie gdybać. Ja osobiście grałem kombinacje (AKO) na np. handicapy po absurdalnych kursach. Obecnie żaden bukmacher nawet nie wystawia możliwości grania takich linii - te są ograniczone kursem (chodziło o zbyt wysokie mnożniki spowodowane złym oszacowaniem - to liczy komputer - zwykły algorytm). Ponadto parę lat wstecz było bardzo dużo błędnie wystawionych kursów (np odwrotnie) - a bukmacher jeśli miałeś kupon to i tak to wypłacał bo zawarłeś wiążący zakład, wystarczyło kombinacjami ładować "błędy" ewentualnie kontrowac wyłącznie dodane zdarzenia gdzie indziej. Obecnie już nie da się korzystać z oczywistych błędów bukmacherskich co zmienił wyrok sądu. To by wyjaśniało to, co mówi ten "matematyk" czyli okresy w których tracił bo podejmował ryzyko związane z faktem, że długoterminowo statystyka działała na jego korzyść. Ciekawostką jest że obecnie jest możliwe korzystanie z tego we Włoszech gdyż tam zawarty zakład jest wiążącym (co potwierdził wyrok ich sądu) - ale obecnie już na tym tamtejszym rynku omyłki zdarzają się bardzo rzadko bo I bukmacherzy tam zdają sobie z tego sprawę. Jako ciekawostka - jeden ze stosunkowo nowych bukmacherów na naszym rynku Betfan szacuje dokładne wyniki (wysokie) znacznie wyżej niż cała reszta rynku. Jest tu ewentualne pole do próby kombinowania dla upartych i przy odpowiedniej selekcji (statystyka) zakładając, że tego nie zmienią pewnie pozwoliłoby to trafiać co pewną liczbę kuponów bardzo wysokie AKO (coś jak totolotek tylko z prawdopodobieństwem długoterminowym na Twoją korzyść).
Post automatycznie złączony:

A czemu kazda anomalia bedzie ustawionym meczem?
Mam leb na karku, gram kupe lat, sledze burgera, gielde itp kilkanascie godzin dziennie, chlodna glowe mam, nie trzeba byc nie wiadomo kim by potrafic wylapac wały od manipulacji na rynku
Widocznie nie potrafisz czytac jak dla Ciebie czyste fakty nie wystarczaja i dalej brniesz w swoje teorie
I co z tego, ze korzystasz z gieldy jak nie potrafisz tego wykorzystac w pelni
Wlasnie sie skonczyl kolejny kosz z tej ligi, walony over 174,5 i under 180,5 - oczywiscie 180 pkt
Zaraz kolejny mecz, odpal sobie, posledz gielde, moze sie czegos nauczysz, gwarantuje Ci, ze bedzie na co popatrzec i wyciagniesz odpowiednia lekcje no i moze zarobisz pare zloty. Powodzenia
Dzięki hagi84 ale nie skorzystam - mam swoje metody skuteczne od lat i nie będę ich modyfikował. Ps. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale na różnych giełdach linie masz różne więc to co było w Twoim mniemaniu ustawką np. na Betfair na innej giełdzie już nią nie było. Mam nadzieję, że Ci pomogłem bo jeśli widzisz "ustawki" w jednym miejscu graj inne linie w drugim - zarobisz miliony monet, hehe.
 
Ostatnia edycja:
K 0

klos3k

Użytkownik
Mogę wyłącznie gdybać. Ja osobiście grałem kombinacje (AKO) na np. handicapy po absurdalnych kursach. Obecnie żaden bukmacher nawet nie wystawia możliwości grania takich linii - te są ograniczone kursem (chodziło o zbyt wysokie mnożniki spowodowane złym oszacowaniem - to liczy komputer - zwykły algorytm). Ponadto parę lat wstecz było bardzo dużo błędnie wystawionych kursów (np odwrotnie) - a bukmacher jeśli miałeś kupon to i tak to wypłacał bo zawarłeś wiążący zakład, wystarczyło kombinacjami ładować "błędy" ewentualnie kontrowac wyłącznie dodane zdarzenia gdzie indziej. Obecnie już nie da się korzystać z oczywistych błędów bukmacherskich co zmienił wyrok sądu. To by wyjaśniało to, co mówi ten "matematyk" czyli okresy w których tracił bo podejmował ryzyko związane z faktem, że długoterminowo statystyka działała na jego korzyść. Ciekawostką jest że obecnie jest możliwe korzystanie z tego we Włoszech gdyż tam zawarty zakład jest wiążącym (co potwierdził wyrok ich sądu) - ale obecnie już na tym tamtejszym rynku omyłki zdarzają się bardzo rzadko bo I bukmacherzy tam zdają sobie z tego sprawę. Jako ciekawostka - jeden ze stosunkowo nowych bukmacherów na naszym rynku Betfan szacuje dokładne wyniki (wysokie) znacznie wyżej niż cała reszta rynku. Jest tu ewentualne pole do próby kombinowania dla upartych i przy odpowiedniej selekcji (statystyka) zakładając, że tego nie zmienią pewnie pozwoliłoby to trafiać co pewną liczbę kuponów bardzo wysokie AKO (coś jak totolotek tylko z prawdopodobieństwem długoterminowym na Twoją korzyść).

Dzieki za odpowiedz. To nasz ' matematyk' bedzie musial poszukac jakichs innych metod w takim razie:p Pozdro
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
znam jego osiagniecia dydaktyczne, pracuje w katedrze algorytmow, nie podwazam kompetencji. Chodzi mi tylko o to ze wiekszej bajki juz nie mogl wymyslic z tym zakladem bezpiecznym kurs 100. Mogl po prostu powiedziec ze nie bedzie zdradzal sposobu i tyle. PS krazyly informacje na tym forum kiedys ze sławetny Edi 8 to on, ma ktos jakies info ? bo widze ze nagle po filmie na YT ludzie robia filmy nagle odkrywajac ' jego ' systemy. Pozdro
Brak mi Ediego8 i jego systemów typu 2z7 plus pewniak z kursem 2,0 . To po co grać 2 z 7 skoro masz pewniaka?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...) a kit wciska bo pewnie 90% pytan ludzie maja do niego takich - jak to robi, wiec splawil pytanie.
Nie tylko dlatego spławił. Tu jest ważna kwestia etyki nauczycielskiej i pracownika naukowego. Jeśli nauczyciel akademicki jawnie ogłosi, że używa algorytmów do zastosowania w... hazardzie.

Bez znaczenia, że dla mnie czy dla nas bukmacherka nie jest hazardem. Dla tego człowieka bukmacherka też nie jest hazardem bo wynik zdarzeń nie zależy od przypadkowości, losowości. Prawdopodobnie dla większości społeczeństwa to jest hazard czyli samo zło.

(Nawiasem pisząc, też używam algorytmów.).
 
Ostatnia edycja:
W 869

williamson

Użytkownik
dzisiejsze kosze z tadzykistanu. Cyrk na kółkach. Fizycznie nie ma opcji by te mecze wogole grały.
Ktoś pięknie ustawia cała ta ligę w siatce i koszu.
w tadzykistanie znowu jakies jaja w meczu DIS - Zuhro
haha grubo.
kto widział?

DIS na poczatku prowadzenie, kursy na Zuhro które było faworytem z 1.6 na 2.3 przy 6-2 dla DIS
do przerwy DIS 45-35 prowadzi, przy czym handicap na nich +7.5 w przerwie. bety zablokowane caly czas po przerwie, a pkt jakby ktos sobie nabijał ręcznie. koncowka to już majstersztyk. kilka pkt przewagi DIS a handicap dodatni.
ostatnie 20 sek DIS 82-80.. nagle sie robi 82-83, i za 2 sekundy mamy 82-86 FT

cyrk na kólkach.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja widzialem typowe 1/2 wg scenariusza, ktory w tej lidze juz byl nie raz nie dwa... warto grac do przerwy, ze dog bedzie prowadzil jak sa takie spadki. tam zuhro chyba prowadzilo juz 8pkt w pierwszej polowie... niestety kursy caly czas zablokowane. ewentualnie zadna nie wygra 6 i wiecej, ale tam juz jest ryzyko a kursy pod 3. w tadzykistanie wszystko na zywo sie odbywa. jak jest tąpniecie kursow live niezgodne z przebiegiem meczu to bedzie to co ma byc.

u babek w siate to samo bylo mocny spadek na 2 live co wzroslo wg przebiegu meczu to ktos walil na 2. wynik 2-1 w setach dla gospodyn 22-17 w 4 secie i skonczylo sie 23-25. w 5 secie gospodynie 7-3 chyba prowadzily, kursy chyba po rowno juz nie pamietam dokladnie i skonczylo sie 11-15. 1xbet w pewnym momencie mial wynik 12-13.

w 1 secie tąpnięcie kursow na 2 bardzo mocne i co wzrost to spadek... po 4 setach kurs na gospodynie 1,12 byl... zaczal sie 5 set i juz po rowno czy tam goscie faworytem nawet byli. jak bylo po rowno to chyba 1,1 czy cos kolo tego na gosci bylo. gospodynie nawet chyba 5-0 w tym secie mialy...

nie wiem czy jest jakas stronka co pokazuje sekunda po sekundzie co sie dzialo z kursami a dzialo sie duzo.

wydaje mi sie, ze ktos kto dostarcza transmisje z tych meczow po prostu leci w uja podajac nieprawidlowy wynik, zeby bukmacher podbijal kursy a wynik setow i tak sie zgadza z rzeczywistoscia o ile to jest rzeczywistosc hehe. niestety wszyscy obstawiajacy juz wiedza, ze z tymi meczami cos jest nie tak:)

niewarto patrzec co sie dzieje pre z kursami taka moja rada, bo dis na otwarcie mial ponad 5 a przed meczem 2,5 chyba.

edit; pre to chyba jedynie na o/u warto spogladac, bo linie rosly...

edit; niestety to byl final no coz moze liga ruszy xd
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
na kazdym meczu dzis byl cyrk na kolkach, siatka kobiet jak i kosz
Niestety koniec ligi, ale to nie znaczy, ze znow czegos nie wymysla
Ta liga jest na potrzeby zarabiania wiec pewnie kwestia czasu, ze znow cos ruszy
Najwiekszy cyrk byl w koszu w ostatnim meczu finalowym



...


...

Ustawili sie na dokladna ilosc punktow 168 i to skriny z tej samej chwili i to pare minut przed zakonczeniem meczu

Wynik wiadomo jaki - 168 pkt

I niech mi jeszcze ktos napisze z tego forum, ze to nie typowy wal
I jak tu dyskutowac merytorycznie jak wszystko jest czarno na bialym...
Kupe lat sledze gielde, azje , mecze podejrzane i takiego cyrku bardzo dlugo nie widzialem
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Prześliczne błędy buków przez ostatni miesiąc - wyraźnie są skoncentrowani na slotach itd . Efekt ...kazdy kto zarabia mniej niż 200 eu / 1 dzień na zakładach ...zarabia o wiele mniej niż możliwości , które daje bukmacher - szukajcie innych opcji :)
 
K 0

klos3k

Użytkownik
Nie tylko dlatego spławił. Tu jest ważna kwestia etyki nauczycielskiej i pracownika naukowego. Jeśli nauczyciel akademicki jawnie ogłosi, że używa algorytmów do zastosowania w... hazardzie.

Bez znaczenia, że dla mnie czy dla nas bukmacherka nie jest hazardem. Dla tego człowieka bukmacherka też nie jest hazardem bo wynik zdarzeń nie zależy od przypadkowości, losowości. Prawdopodobnie dla większości społeczeństwa to jest hazard czyli samo zło.

(Nawiasem pisząc, też używam algorytmów.).
Mozesz troche rozwinac watek co masz na mysli piszac uzywac algorytmow? czy to cos ala uzywanie big Data w zakladach? algorytmy mimo wszystko i tak nie dadza Ci 100% pewnosci wygrania nawet przy X kuponach, a on wygrywajac pare baniek musial do tego miec jakis sposob; p
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ciekawe skad oni maja na to kase zeby sobie pozwolic zamknac biznes. Pewnie beda fuzje i bankructwa, przejecia jak sie to wszystko skonczy, ale kilku jest za duzych zeby pasc. Coral, Paddy Power (w realu, bo w sieci to smiec), Ladbrokes, William Hill powinny zostac, ale te male to raczej koniec gry.

Rondani :)

Serio Coral powinien paść i skąd ma hajs ......

Podejrzewam , że Coral i Landbrokers to ta sama grupa kapitałowa , więc albo powinni paśc obaj ...albo żaden
Podejrzewam także , że jeszcze niedawno byli włascicielami Hoteli Hilton , które sprzedali za 3,5 miliarda funtów ....więc możliwe że coś im jeszcze zostało
Do tego całkiem niedawno własciciele tego całego cyrku (GVC) zapłacili za własnie firmę Coral ...4 miliardy funtów ......z tego samemu Coralowi tez coś jeszcze mogło zostać

Dochody samego tylko pionu bukmacherskiego (sa właścicielami kasyn i hoteli dodatkowo) to ok 120 milionów rocznie przez kilka ostatnich lat a liczba pracowników nie przekracza w całym pionie bukmacherskim 20 tys osób (na których jak już zauwazyłes rząd dorzuci im 80% ) więc sądzę, że na kilka lat mozliwe, ze na czynsz ogarną z tego jeśli pandemia potrwa dłuzej :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Sportsbet.com.au - tu dorzucam Ci o włascicielach Paddy Power to to samo co ...np.Betfair i tez nie grozi im żadne bankructwo :)

Nie wiem dlaczego nie chce mi się to wkleić ale wpisz w wiki "Flutter Entertainment plc " i będziesz wszystko wiedział :)

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom