>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Doxxbet

D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Chciałbym bardzo dokładnie i obrazowo przedstawić perfidne oszustwo ze strony bukmachera Doxxbet. Jakim prawem Tacy oszuści mogą tak po prostu działać na rynku, tego nie rozumiem.





Mecz zakończył się o godzinie 20:14 dnia 21.10.2012 wg oficjalnej strony włoskiej serie A1. Kupon został anulowany dokładnie 23 minuty po zakończeniu meczu. Zakład został zawarty 19.10.2012 o godzinie 10:21 a więc bukmacher miał ponad dwie doby na anulowanie zakładu przed jego rozpoczęciem gdyby coś było nie tak.

Tutaj podaję link do statystyk z meczu oraz czasu trwania spotkania. http://www.legavolleyfemminile.it/TabellinoGara.asp?IdGara=57787


Drugi przykład oszustwa, który miał miejsce szybciej niż ten w przypadku meczu Chieri . Niestety nie spojrzałem nawet w jaki sposób DOxxbet potraktował mój poprzedni zakład. Wówczas zmieniłbym bukmachera przed postawieniem kolejnego kuponu.





Mecz zakończył się o godzinie 18:39 dnia 06.10.2012 wg oficjalnej strony ligi francuskiej. Kupon został anulowany dokładnie 53 minuty po zakończeniu meczu. Zakład został zawarty 06.10.2012 o godzinie 10:20 . Tutaj również było bardzo dużo czasu aby anulować zakład w razie gdyby coś się nie zgadzało.

Tutaj podaję link do statystyk oraz czasu trwania spotkania.
http://datavolley.lnvstats.com/2012/DataVolley/Women/&amp;amp;LAF006-1213.pdf


Poniżej przedstawiam dowód na godzinę zawarcia zakładów.




A tutaj odpowiedź na mój email. Kolejne oszustwo :

Witamy, Informujemy, że wspomniane przez Pana kupony zostały anulowane chwilę
po ich obstawieniu z powodu przebiegającej zmiany kursu.
Jest to zgodne z
naszym regulaminem.

Co oznacza przebiegająca zmiana kursu ? Nie mam pojęcia. Rozumiem natomiast, że nie mogę zawierać zakładów na zdarzenia na które kursy ulegają zmianie ale nie z powodu odwrócenia tychże kursów omyłkowo przez bukmachera tylko po prostu z faktów, które stawiały w roli faworyta zespół Chieri oraz Albi.





 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Ja natomiast mam dobre wspomnienia z DOXXbet . Jakieś 4 lata temu sie u nich zarejestrowałem i skorzystałem z bonusa, ale okazało sie ze wplacilem przez MB i nie przyslugiwał mi. Napisalem na support i poprosilem czy moga mi ten bonus dopisac. I ku mojemu zdziwieniu, pani grzecznie mi odpisala ze w drodze wyjatku dopiszą hehe.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wypłacał ktoś ostatnio z DOXXbet na MB?
Ile czasu im to zajęło?
wypłata zlecona wczoraj, zatwierdzona/na koncie dziś rano.
Weryfikacja dowód osobisty.
z uwagi na zmianę kursu po zatwierdzeniu kuponu
Wszystkie kupony są wysyłane do akceptacji i na 33 kupony zagrane w tym buku aż 14 mam odrzuconych !!! czyli po prostu trzeba sprawdzać po kilku minutach, bo można się nadziać...
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Podobnie jak Darwin88 absolutnie nie polecam. Zagrałem kilkanaście dni temu dubla po kursie 3,14. Średnia rynkowa była około 3-3,05 (następny buk w kolejności miał 3,12 więc nie ma mowy o żadnej pomyłce kursowej). Kupon nie wszedł - ale wchodzę następnego dnia i widzę w historii że odrzucono (z uwagi na zmianę kursu po zatwierdzeniu kuponu ???? ) ten kupon niedługo po tym jak go puściłem. Całe szczęście że akurat nie wszedł ale to sprawia że gra tam nie ma żadnego sensu i prawdopodobnie nigdy już tam nie zagram.
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
3 takie ostatnimi czasy przegrane kupony:

Całkowity kurs 52,66 (20 spotkań)

Całkowity kurs 45,48 (18 spotkań)

Całkowity kurs 34,55 (21 spotkań)


Więc jest czym poszaleć ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja na swoją pierwszą wypłatę czekałem i się nie doczekałem ponieważ przegrałem kasę a po 5 dniach od zlecenia wypłaty na moneybookers przyszedł do mnie email że nie mam środków na koncie do wypłaty. Brałem też udział w promocji wyślemy ci karty do pokera jak 1 pkt wyrobisz w pokerroomie, karty szły 3 tygodnie przyszły w małej kopercie zapakowane w ciasnym kartonowym opakowaniu (ledwo się tam mieściły ktoś na siłę je tam chyba upychał) szkoda tylko że kilka z nich było połamane.
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Jeśli dostałem tam bonus 70 euro i muszę go obrócić 5 razy , czy jest możliwość by gdzieś sprawdzić ile jeszcze zostało do obrotu ?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Wypłacić wypłacisz tylko każdy przed wypłatą przechodzi weryfikację wypłaty na konto bankowe kosztują 11 zł więc polecam wpłacać wypłacać mb albo neteller
 
Do góry Bottom