>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dlaczego na tradingu nie da się zarobić

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wszystko było by cacy gdyby nie fakt iż ten sam autor reklamuje ebooka za bodajże 39 zł.
Nie wiem co jest złego w zwiększaniu swoich zysków. To się nazywa po prostu przedsiębiorczość. Podam Ci przykład chociażby Lewandowskiego - czemu nie zarabia tylko na piłce? Przecież on swoje pieniądze inwestuje w różne rzeczy, w osiedla, sprzedaje swój wizerunek. Tak samo jest ze sprzedażą itd. To tylko taka skrajna analogia, bo zawsze mnie to dziwi jak ludzie pytają: skoro zarabiasz na tym &quot;X&quot; to czemu chcesz jeszcze zarabiać więcej? Głupie pytanie, głupia odpowiedź ;).
Siedze w tym od dwóch miesięcy
Ledwo wytarłeś mleko z pod nosa, wpłaciłeś 20 € i rzucasz jakże odważne słowa, no brawo!
Ludzie giełdą (sportową i zwykłą) zajmują się latami, prawie dzień w dzień przez 365 dni w roku śledzą różne ruchy, wahania, tendencje itd. - to nazywa się DOŚWIADCZENIE którego Ci brak.
Ja osobiście uważam, że w życiu na wszystkim da się zarobić tylko trzeba się przede wszystkim na tym znać i mieć pomysł na siebie...
Ty na razie jesteś laikiem w tym fachu i pogódź się z tym oby jak najprędzej bo jeszcze wiele porażek przed Tobą przyjacielu ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
I 5

introder00

Użytkownik
DAY 5
Belenenses v Benfica - Under 6.5 Goals -- 0.07 €
Excelsior v Willem II - The Draw -- 0.32 €
Al Ahli (UAE) v Al Wasl - Under 2.5 Goals -- 0.27 €
Al Ahli (UAE) v Al Wasl - Under 3.5 Goals -- 0.22 €
Huracan v Atletico Rafaela - Under 2.5 Goals -- 0.07 €

Podsumowanie:
Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 23,57 €
Zysk/Strata: +3,57 €
Procent: 17,85%
 
I 5

introder00

Użytkownik
DAY 6

Dzisiejszy dzień zakończony z przyzwoitym bonusem mimo iż między 16 a 20 byłem po za domem. W chwili obecnej z bonusów praktycznie mogę pokryć dwie dziesięcioprocentowe wtopy.


Elche v Numancia - Under 2.5 Goals -- 0,08 €
Ajaccio GFCO v Guingamp - Under 0.5 Goals -- 0,07 €
Ajaccio GFCO v Guingamp - Under 2.5 Goals -- 0,14 €
Setubal v Maritimo - Under 2.5 Goals -- 0,11 €
Setubal v Maritimo - Under 3.5 Goals -- 0,13 €
Monaco v Nice - Under 2.5 Goals -- 0,07 €
Rangers v Kilmarnock - The Draw -- 0,21 €
Rangers v Kilmarnock - Under 2.5 Goals -- 0,50 €



Podsumowanie:

Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 24,88 €
Zysk/Strata: +4,88 €
Procent: 24,4 %
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dzisiejszy dzień zakończony z przyzwoitym bonusem mimo iż między 16 a 20 byłem po za domem.
Prawo soboty.
Dużo meczów. To reguła. Pisałem o tym u Ciebie wątku, żebyś się nie ograniczał. Wkrótce pewnie pojmiesz, że pieniądz na koncie nie powinien spać.
O dzisiejszym dniu napiszesz podobnie, tnz o tym &quot;bonusie&quot;, czyli złamaniu reguł, bo jest okazja. ;)
Kij ma dwa końce - szansa na kasę ale i więcej ekspozycji na wtopę.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
ciekawa strategia i fajnie, ze masz pomysl ale mimo wszystko dziwi mnie twoj pierwszy post w temacie, ze na tradingu nie da sie zarobic. typowo zedycowales sie skalpowac. pomysl ciekawy ale co jak zakonczysz zabawe ze strata? nie da sie na tradingu zarobic? musialbys testowac wszystko okolo 10 lat. jak ja ???? na CS da sie zarobic i na przedawnionej ale odmlodzonej LTD gdzie wychodzisz przy dwubramkowym prowadzeniu lub jednobramkowym jesli jest juz 60 minuta itp itd. pomyslow jest cala masa. pozdro i cierpliwosci

no i oczywiscie tyrzymam kciuki i ci kibicuje.
 
I 5

introder00

Użytkownik
Zdzisiu kręcin,

Moje zdanie na ten temat wynika z przeczytania masy blogów również Twojego gdzie byłeś już kilka tyś euro na plus po czym wszystko przegrałeś. Nie znalazłem ani jednego bloga gdzie ktoś by regularnie na tym zarabiał
 
I 5

introder00

Użytkownik
Day 7
Ostatni dzień tygodnia w którym załapałem dwa redy.
W pierwszym wisiałem na LAY&#39;u aż sędzia podyktował rzut karny. Na moje nieszczęście
padł gol. Wiedziałem, że jest to mecz underowy gdyż była 55 minuta i stan meczu przed rzutem karnym wynosił 0-0. Postanowiłem więc poczekać i wyjść z dwu tickową stratą. Potem jeszcze zrobiłem dwa ticki na tym meczu więc wyszedłem bez straty.
Drugi red to zdecydowanie mój błąd. Miałem wychodzić z chaty i chciałem szybko zrobić ticka.
Wszedłem w rynek od pierwszego gwizdka drugiej połowy. Padła szybka bramka i kolejny raz czekałem do straty jednego ticka. Mimo to dzień na plus z bonusem.
Gremio v Coritiba - Under 3.5 Goals -- 0.06 €
Hamburg v FC Koln - Under 3.5 Goals -- 0.11 €
Club Brugge v Gent - Under 2.5 Goals -- -0.07 €
Lille v Rennes - Under 3.5 Goals -- 0.07 €
FC Zurich v Sion - Under 2.5 Goals -- 0.08 €
Rizespor v Eskisehirspor - Under 4.5 Goals -- 0.16 €
Ajax v Feyenoord - Under 4.5 Goals -- 0.44 €
Levante v Barcelona - Under 3.5 Goals -- 0.14 €

Podsumowanie:
Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 25,87 €
Zysk/Strata: +5,87 €
Procent: 29,35 %
 
I 5

introder00

Użytkownik
DAY 8
Dzisiejszy dzień mocno na plus - zarobione 1,57€. Nie obyło się bez wtop. W dwóch meczach padły mi bramki ale sie wybroniłem chociaz w ostatnim meczu było już gorąco bo będąc na 2,5gola pierwsza wpadła w 81min a druga w 83 a potem już było nerwowe wyczekiwanie...
Coż ostatnio dzień w dzień wpadają mi bramki
Braga v Estoril - Under 2.5 Goals -- 0.38 €
Go Ahead Eagles v Den Bosch - Under 2.5 Goals -- 0.35 €
FC Wil v Schaffhausen - Under 3.5 Goals - 0.21 €
Kasimpasa v Genclerbirligi - Under 1.5 Goals -- 0.29 €
Kasimpasa v Genclerbirligi - Under 2.5 Goals -- 0.34 €

Podsumowanie:
Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 27,44 €
Zysk/Strata: +7,44 €
Procent: 37,2%
 
I 5

introder00

Użytkownik
DAY 9

Zmieniam nieco konwencje dziennika. Od tej pory nie będę wpisywał ile zarobiłem na poszczególnych meczach jedynie wklejał tabelkę postępu i ogólne podsumowanie.



Podsumowanie:
Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 28,55 €
Zysk/Strata(dzień): +1,11€
Zysk/Strata: +8,55 €
Procent: 42,75%
 
I 5

introder00

Użytkownik
DAY 10
50% kapitału w 10 dzień gry za mną !

Podsumowanie:
Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 30,16 €
Zysk/Strata(dzień): +1,61€
Zysk/Strata: +10,16 €
Procent: 50,8%
 
I 5

introder00

Użytkownik
DAY 11

Podsumowanie:
Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 31,67 €
Zysk/Strata(dzień): +1,51€
Zysk/Strata: +11,67 €
Procent: 58,35%
 
I 5

introder00

Użytkownik
DAY 12



Podsumowanie:
Kapitał początkowy: 20 €
Kapitał obecny: 33,40 €
Zysk/Strata(dzień): +1,73€
Zysk/Strata: +13,40 €
Procent: 67%
 
I 5

introder00

Użytkownik
Kończe test. dzisiaj przegrałem 10 euro. Cały 10 dniowy utarg poszedł sie jeb... Po trochu z mojej winy ale tylko po trochu. Nie jest to opłacalne.
Także jak mówiłem na tradingu nie da się zarobiać regularnie. Raz sie wygrywa a raz przegrywa. Nie udało mi sie nawet pomnożyć kapitału zresztą jest to zbyt stresujące modlenie sie by nie padła bramka... Jak ktoś uważa, że da się zarabiać niech pokaże mi osobe ktora regularnie zarabia..
Mój blog kończy się jak wszystkie inne. Apel dla początkujących nie babrajcie sie w tym szambie zwanym tradingiem bo to nic z handlem wspolnego nie ma.
 
cock 756

cock

Użytkownik
1. Jesteś +15% do przodu po 10 dniach.
2. Wysnuwasz pochopne wnioski, operując 20 euro.
3. Udało się pomnożyć
4. Przeczytaj cały wątek od nowa. ;)
Graj dalej. I przestań hołdować kretynizmom w stylu &quot;zarobić&quot;. &quot;Wygrywać&quot; - tak dla zdrowia i na przyszłość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 5

introder00

Użytkownik
Grac dalej i cały tydzień odrabiać co straciłem? gdybym jeszcze wiedział, że sie uda.. nie dzięki.. Zostało mi ponad miesiąc na licencje GeekToya moge odsprzedać jak ktoś chce
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
,,przegrales&quot; 10euro bo nie zaakceptowales straty, więc nie narzekaj na trade&#39;ing tylko na bukmacherke ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
GeekToy był potrzebny do skalpu na 1 ticku z 20 Euro na koncie??? To taki żart, prawda?
 
I 5

introder00

Użytkownik
Przegralem bo oszukują.. był sobie kurs 1,12 a na nim 8euro ustawilem sie na layu i dolozylem swoje 10 euro a wiec pokazalo sie 18 euro. Czekalem az z kursu 1,13 zaczna znikac pieniadze by go kupic. Zanim to sie stalo na 1,12 bylo juz ok 5000 a ja jeden z perwszych teoretycznie.. Praktycznie to doszlo do kursu 1,12 i ludzie zaczynali go kupować zostało już 12 euro a moj lay nadal nie przyjety az padla bramka... no sory jestem jednym z pierwszych w kolejce by nie powiedziec drugi a kupiony zostaje ostatni? lol
 
I 5

introder00

Użytkownik
Z kupnem geek toya to inna historia.. Miałem konto na betfair ale bez kasy na nim i gralem sobie dla treningu na wersji trial.. myslalem sobie jakie to latwe.. i kupilem GT a potem przelalem kase na betfair jakie bylo moje zdziwienie.. Ci ktorzy prubowali tradować w traning mode bez kasy na betfair beda wiedzieli o co chodzi.. zwykle oszustwo i wprowadzanie ludzi w blad
 
Do góry Bottom