>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak propos tematu to.
Teoretycznie da się zarobić na tym.
W praktyce już nie wygląda to tak kolorowo.
oczywiście , że z bukmacherki da się żyć
z bukmacherki bez problemu mogą wyżyć :
- bukmacherzy i ich pracownicy
- właściciele tego forum i kilku podobnych
- sprytni bonushunterzy
jedno jest natomiast pewne : nie wyżyją hazardziści , typerzy i różnego rodzaju wizjonerzy
100% RACJI
 
F 0

frank365

Użytkownik
nie sadze by jakis buk byl na tyle nierozsadny i pozwolił postawic Ci zakład za taka sume, ze pierwszym razem moze tak ale za drugim juz chyba nie, poza tym jak mozesz miec spotkania u bukmachera z oferta na najblizszy miesiac, w najlepszym wypadku kursy masz wystawiane na 2 tygodnie przed zdarzeniem (nie mowie tutaj o zakladach dlugoterminowych) oczywiscie jezeli chodzi wam o AKO ;)
Głupie gadanie o jakis wyborach na x dni do przodu, bez sensu ale nie o tym chcialem. 10tys. zł to jakies 2 i pół koła euro wiec czy to duzo ? zalezy dla kogo ale napewno nie malo, jednak nie jest to astronomiczna suma, spokojnie za takie kwoty mozna grac, niemowie juz o gieldzie, zreszta bukow jest mnostwo zawsze mozna zagrac w 5 bukach po 2k i po problemie... itp itd

Patrze na ten temat w ktorym juz 37 strona i na kazdej to samo, gdybanie teoria itp. ile to trzeba miec zeby wygrywac jak grac, jaki budzet stawkowanie, kontra uprzedzeni do bukow ludzie ktorzy uwazaja ze nie ma szans..

Walkowanie tematu, maslo maslane.

Dla mnie nazwa tematu bledna, zamiast czy da sie zyc powinno byc czy da sie na niej zarabiac, jasne ze tak. Ale zastanowcie sie ilu z was tutaj stac na powazne granie ? dlaczego tak malo ludzi zarabia ? postaram sie odpowiedziec na to pytanie...

Na poczatku odpadaja dzieci, zludzenie latwej kasy, wplata 5 dych zarobionych w wakacje na budowie przegrana na pefffce po 1,15, etap wyzej ludzie ze slaba psychika latwo zniechecajacy sie, ile to razy widzialem sytuacje sprzedawania typow itp. jak 1 albo 2 a jak 3 to juz tragedia platnych nie weszlo pojazdy itp. przeciez to nie ustawki, a co ciekawe ci typerzy w dluzszym okresie wychodzili na plus wiekszy mniejszy ale jakis tam... ilu z was mysli o bukach w dluzszej perspektywie ? znowu wielka masa grajkow odpada. Ile osob jest wstanie wylozyc kilka tys. zl na kapital poczatkowy i grac za 1% max 5% budzetu zeby stawki byly satysfakcjonujące ? znowu pole sie zawęża... ilu z was traktuje bukmacherke jak prace ? jako inwestowanie pieniedzy ? ile mozecie poswiecic czasu na nia.. ilu ma silna psychike i opanowanie zeby nie odgrywac sie po wtopie ?

Wszystko to co wyzej wymienilem powoduje ze liczba ludzi zarabiajacych albo bedacych na plus jest bardzo malo w porownaniu do grających...

Odrazu.. nie wyskakujcie mi zaraz z tekstami ilu to sie typerow w vipach przewinelo itp. bo to znaczy ze gowno wiecie i malo widzieliscie, byl jakis typer na tym forum ktory ma te wszystkie cechy oraz mozliwosci ktore opisalem wyzej ? dodaje do tego poprostu zdolonosci do grania ?

Przykladowo na innym OTWARTYM polskim forum sa ludzie ktorzy zarabiaja, jeden gosc gra siatke zaczal podawac stawki od chyba pol roku, jeden miesiac na minus reszta na zdecydowany + lacznie kilka tysiecy do przodu... na tym samym forum charyzmatyczna postac ktora teraz sporadycznie podaje typy bo wkur*** go banda dzieci neo, ale ostatnio wrocil na ponad 2tyg. chyba z 5 tys. zrobil 30... tematu oczywiscie niema bo wyjeba*** w kosmos wiec teraz tego nei sprawdzicie, wlasnie dlatego zaraz ktoss wyskoczy ze ludzie zarabiajacy sa jak yeti :] bo ich nie widzielie ale na litosc boska gdzie ich zobaczycie na forum onetu ??? tutaj na fb ? jakies 5lat temu moznabylo spotkac na otwartych parnastu dobrych grajkow teraz zostala garstka mozna ich na placach policzyc... reszta zniknela, czemu nie dziwie sie ...

Nie cytujcie wybiorczo slow zdań itp... pisalem w mozliwie jak największym skrócie, jak ktoś ma coś sensownego do powiedzenia to zapraszam...

Na koncu odpowiedzcie sobie na kilka pytan..

Ilu widzieliscie GRACZY grajacych stala taktyka ? stawkowanie, jedna dyscyplina albo liga, z porządnym kapitałem, grających z głową ? ja biorąc pod uwage wszystkie wieksze polskie fora to nie wiem czy 5 znajdę...

Czy nie 90% to dzieci, fani grajacy na swoje druzyny, ludzie lubiacy obstawiac, pseudo-typerzy, typerzy ktorzy dzisiaj graja under w brazyli a jutro pilke reczna..(tutaj sprecyzuje, inna sprawa jak sie ma dobre infa to mozna grac rozne dyscypliny ale nawet wtedy lepiej sie ograniczyc do jednej... ale nie majac inf nie da sie zarobic na dluzsza meta grajac raz reczna raz kosz raz pilke, nigdy wszystkiego nie ogarniemy...)

Kwestia budzetu wiadomo ze majac tys. zł na gra chociaz to i tak dosc duza suma.... to wiele nie zdzialamy, ile osob moze przeznaczyc tys. zł na gra ? co i tak jak mowie jest bardzo mało ? dlaczego kapital jest tak wazny ? bez niego nie mozna grac za te 1-5% bo kto bedzie gral po 10-50zl na typa ? zaraz wedrze sie taka chec wygrania wiekszej kasy i wtopa odegranie sie druga wtopa i kolejni odpadaja...

Wiekszosc nie ma na poczatku wielkiego kapitalu wiec trzeba zaryzykowac zeby doisc do tego wiekszego kapitalu, i tu przez te etap przechodzi kilka procent a nawet nie... i krag sie zaweza....

Opisalem mniej wiecej w duzym skrocie dlaczego tak malo ludzi zarabia z prostych przyczyn, jest jeszcze wiele innych ale te wydaly mi sie najprostsze.. pzdr.

Pokój.
 
K 0

kris8102

Użytkownik
Wow Frank365 jestem pod dużym wrażeniem twojej wypowiedzi. Faktycznie sam przechodzę przez niektóre etapy opisywane przez Ciebie. Teraz zrobię sobie chwilkę zastanowienia nad swym losem. Bardzo ciekawie to opisałeś. Pozdrawiam;)
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Frank napisal wszystko tak jak byc powinno. Jedno nawiazanie do jego wypowiedzi Frank podaje tutaj przyklad pewnego pana/pani o nick Good_luck, ktory jeszcze w srode byl na tym forum zalozyl temat i z 5 tysiecy zrobil 16 z kawalkiem. Nawiazalem kontakt z nim i mial dosc ciekawa propozycje i ciekawe statystyki ale niestety nie ma go na forum szkoda, moze wroci.
 
F 0

frank365

Użytkownik
Frank napisal wszystko tak jak byc powinno. Jedno nawiazanie do jego wypowiedzi Frank podaje tutaj przyklad pewnego pana/pani o nick Good_luck, ktory jeszcze w srode byl na tym forum zalozyl temat i z 5 tysiecy zrobil 16 z kawalkiem. Nawiazalem kontakt z nim i mial dosc ciekawa propozycje i ciekawe statystyki ale niestety nie ma go na forum szkoda, moze wroci.
Obydwa przyklady odnosnie graczy i ich wynikow nie byly z tego forum...
 
macready 56

macready

Użytkownik
No ale z innych tematów wynika ze sie nie da (nie ze złe typy itd) tylko dlatego ze zaraz US sie przywali jak za to kupi sie auto dobre , dom itd... jako bezrobotny wiec wychodzi na to ze to nie realne w naszym kraju i to nie przez typy, stawkowanie, tylko przez prawo
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Wiecie jaki jest jedyny sposób na zarobienie kasy za pomocą bukmacherki?? Stawiać rozsądnie. A żeby stawiać rozsądnie trzeba ten rozsądek mieć. To wszystko. Myślicie, że nie wiadomo jakie szczęście trzeba mieć. To owszem też ale głównie wszystko zależy od tego ile wiemy o danym meczu, czyli (warunki pogodowe, sytuacja w tabeli, kontuzje drużyn itp). Ja osobiście preferuję obstawianie 3 bądź max 4 zdarzeń i to niekoniecznie same 1 lub 2 na mecze. Może to być over, under , dana drużyna strzeli bądź też nie albo podwójna szansa i wiele wiele innych. Kursik często niski oscyluje w granicach 2 - 3.80 ale zawsze coś, stawiam około 50zł i mam około 110-130zł na czysto. Ważne żeby mieć swoje zasady. I naprawdę stawianie na mecze nauczyło jednego, nie stawiać tasiemców bo i tak nie wejdzie :-D I jak to powiadam...... LEPSZE 50% CZEGOŚ, NIŻ 100% NICZEGO ????
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Za 10 000 tylko grać. Ale fakt, lepiej traktować to jako formę premii.
Sądzę, że wtopa mogłaby się zdarzyć raz na 20 zdarzeń.
Przecież za takie stawki nie gra się pierwszych-lepszych zdarzeń.
 
B 0

bartez25

Użytkownik
jak chcesz to podam co nie co na pw ja mam czasami poprostu doskonale informacje ktore sa umieszczane w internecie ale tylko w 1 miejscu
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Witam jestem najlepszym przykladem ze mozna zyc z bukmacherki. Zarabiam okolo 10tys na miesiac i jest to suma wystarczajaca na zycie.
Zarabiasz 10tys miesięcznie a rzucasz się na promocje nd w kasynach :razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jak bym zarabiał 10 tys miesięcznie na czysto, to nie patrzył bym na to, żeby ktoś mi dał głupie 20 euro. Tylko wpłacił bym sobie i pograł jak człowiek, nie licząc na to, że może się uda zrobić obrót i wypłacić. Nie ma sensu się tutaj licytować ja swoje wiem, może masz farta i Ci idzie dobrze i tak Ci nikt w to nie uwierzy. Scrny można zawsze podrobić i to nie jest żaden dowód. Jeżeli chcesz pomóc ludziom to załóż temat i pokazuj co grasz. Jeżeli nie to zatrzymaj swoje informacje dla siebie. Znam gościa co grał niskie kursy bardzo grubo, do jakiegoś czasu szło mu wyśmienicie, ale fart się skończył....
Jeżeli idzie Ci tak znakomicie to gratuluje sukcesu i powodzenia w dalszej grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom