>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dodam jeszcze jeden typ, po wyborze map.
AGO vs PACT 2 mapa over 26.5 rund 1.9

///Edit
Szkoda tego ekstra betu, bo zdecydowanie PACT było w stanie ugrać lepszy wynik na trainie, lecz po przegranym duście w dogrywce, zabrakło przede wszystkim spokoju i mocnej głowy. Kończymy ten dzień i tak na + z wynikiem 4/5 trafionych typów.
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
9:00 Lyngby Vikings vs 777

Lyngby Vikings ze sporymi zmianami w składzie, odeszło trzech zawodników i zrobili pełną duńską ekipę, zagrali razem tylko jeden mecz (który oglądałem) i prezentowali się bardzo słabo. 777 to norweska mało znana ekipa, do której ostatnio dołączyło dwóch doświadczonych zawodników. Potrafią zagrać świetnego csa, ostatnio wygrali z solidnym Nordavind. Dla mnie to 777 powinni być lekkimi faworytami tego spotkania, a kursy 2,50 to super value.

Typ 777 wygra @2,57 betx edit: live był już 1,25 kurs przy 12:10 i 12:16 ;c
777 wygra 2:0 @5 betsson

09:00 AGF vs 100pinggods

Tutaj dla mnie sprawa jest prosta. Bardzo się zdziwię jak Kazachowie tego nie wezmą, według mnie jest pomiędzy nimi spora różnica. 100pinggods nie miało za wiele okazji żeby pokazać się na europejskiej scenie, ale co mieli to wykorzystali między innymi ogrywając MAD Lions.

100pinggos wygra @1,77
100pinggods wygra 2:0 @3,0 betx


13:20 Fiend vs Entropiq

Kurs 2,70 na spotkanie 50/50, nic tylko brać :) Ogólnie obecnie na scenie są 4 drużyny, które nie są na poziomie Tier1, ale w t2/t3 miażdżą większość: f0rze, SKADE i właśnie Fiend i Entropiq (ex-winstrike). Uważam, że będzie to bardzo wyrównane overowe spotkanie i zadecyduje głównie dyspozycja dnia. Jeśli kursy spadną do prawidłowych czyli okolice ~2 to polecam jako alternatywę over 26,5 rundy.

Fiend wygra @2,70 unibet
Over 26,5 1 mapa @1,85
Over 26,5 2 mapa @1,85


16:50 Dignitas vs Ence

Dwie mocne drużyny, ale mimo wszystko idę w stronę ENCE, wczoraj w przeciwieństwie do DIgnitas zagrali świetne spotkanie, a hades zabłysnął już w pierwszym meczu. Moim zdaniem to oni powinni być lekkim faworytem tego spotkania.

Ence wygra @2,20

17:00 Lyngby Vikings vs Gorillaz

Jeden z lepszych kursów na dzisiaj. Idę tutaj w gładkie zwycięstwo mixowego Gorillaz. Są lepsi pod każdym aspektem.

Gorillaz wygra 2:0 @2,05

Edit: Fajny dzień, niestety Lyngby nietrafione, grają znacznie lepiej niż kilka dni temu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +535
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Jeszcze jeden mecz, bardzo duże value

17:00 WaitForTag vs Entropiq Prague

Liga ESEA ADVANCE. Bukmacherzy mocno faworyzują tutaj Entropiq, a na zwycięstwo WaitForTag 1xbet wystawił kurs 4,72 (niestety małe limity). Według mnie jest to spotkanie co najmniej 50/50, a nawet z lekkim wskazaniem na ukraińskie WaitForTag. Nie będę wymieniał z kim ostatnio wygrali przegrali, bo i tak praktycznie nikomu te nazwy nic nie będą mówiły, ale WFT to drużyna która będzie tutaj walczyła spokojnie o TOP4, Entropiq to bardziej poziom 6-10. Spora pomyłka bukmachera.

WaitForTag wygra @4,78 1xbet
WaitForTag wygra @3,12 forbet (alternatywa)


edit: 16:14 https://play.esea.net/match/16614730

(Z Polskich bukmacherów jest między innymi na forbet po kursie 3, co też jest sporym value)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +492
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dodatkowo jeszcze jeden ryzykowny mecz, ale za drobne warto spróbować

21:00 DBL Poney vs No Limit Gaming

DBL to oczywiście lepsza drużyna, ale mają teraz na głowie przede wszystkim Flashpoint, a dodatkowo Blast i Elise (turnieje). ESEA to liga, która będzie trwała kilka miesięcy, a spotkania są BO1. No Limit Gaming to nie są "chłopcy do bicia", potrafią zagrać fajnego csa. Dzisiejszy mecz będzie na overpassie, co dodatkowo premiuje niemiecką ekipę. Jako ciekawostka dodam, że drużyny te grały ze sobą 2 tygodnie temu w bardzo ważnych kwalifikacjach i było wtedy 16:12 dla DBL. Biorąc pod uwagę, że Francuzi mają obecnie na głowie znacznie ważniejsze mecze i licząc na trochę szczęścia typuję tutaj zwycięstwo NLG po kursie 7.25 (!). Według mnie powinno być tutaj max ~3, szczególnie że jest to BO1.

No Limit Gaming wygra @7,25 forbet/1xbet (taki sam kurs) edit: 16:13 mecz na styku do ostatniej rundy :)
Mniej ryzykowna alternatywa to NLG +7.5 @1,85 1xbet ale myślę że lepiej zredukować stawkę i zagrać czysto.

link do śledzenia meczu: https://play.esea.net/match/16617315
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dzisiaj mimo wielu meczów mało okazji, ale jest jedna perełka na forbecie

18:00 NiP vs Anonymo ( ESPORT CS:GO » FACEIT » FLASHPOINT - H2H ZABÓJSTW )

Długo wyczekiwany przez polskich kibiców mecz. Doczekaliśmy się w końcu drużyny w dużym turnieju, a cała otoczka kwalifikacji i ilość widzów, przypominała tę z czasów VP. Dawno nie było już takiej sytuacji na scenie polskiego csa i oby więcej podobnych! Patrząc na aspekt czysto sportowy (a raczej e-sportowy), raczej nie widzę tutaj wygranej Anonymo. NiP to drużyna, która cały czas gra w turniejach najwyższej rangi i nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Forbet na to spotkanie wystawił bardzo ciekawą parę h2h, mianowicie innocent vs mynio. Na wstępie trzeba wspomnieć, że w csie każdy zawodnik ma swoje role do odegrania, mynio jest IGL (dowodzącym, który podejmuje w grze decyzje), pozycja ta o ile jest najbardziej odpowiedzialna, o tyle zazwyczaj nie przekłada się na dużą liczbę zabójstw (porównując to do piłki nożnej innocent to taki napastnik, który ma za zadanie strzelić jak najwięcej, a mynio to grający w obronie doświadczony kapitan). Ostatnie 9/10 meczów to właśnie Innocent wygrał tę rywalizację! U innych bukmacherów są linie na zabójstwa prezentują się następująco:

Betclic Innocent 33.5 mynio 29.5
STS Innocent 32.5 mynio 26.5
1xbet Innocent 32.5 mynio 28.5

Jak widać różnica jest spora, a zestawienie tej pary po kursach praktycznie 50/50 to bardzo duże value, według mnie powinno być tutaj max 1,20 na innocenta.

Innocent więcej od mynia @1,80 forbet edit: tak jak innocent pisał na social mediach, głowa mu siadła kompletnie w dniu meczu, :(


15:00 UPEA Ukrainian Cup 2021 Team ESCA vs M1EDEN

Drugi mecz który warto ruszyć to pojedynek polskich drużyn w pucharze Ukrainy. Drużyny są na zbliżonym poziomie, a moim zdaniem to wręcz ESCA powinna być faworytem tego spotkania. Jest to drużyna która w Mistrzostwach Polski wygrywała na takie drużyny jak Izako Boars, Wisła Kraków, czy Illuminar. Kurs 5.9 to nieporozumienie. Mecz BO2, czyli możliwy wynik 1:1, żeby typ wszedł musi być 2:0 dla ESCA.
esca.jpg

Typ ESCA wygra @5,9 1xbet
 
Ostatnia edycja:
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Rzadko typuję esport ale widzę jeden ciekawy typ na dzisiejszy mecz ESPORT NOW Cup. Otóż wg organizatorów zapowiedź meczu Pompa Team vs Turów Zgorzelec wygląda tak:

1621322620962.png
źródło: https://esportnow.pl/csgo/jak-potocza-sie-mecze-inauguracyjne-esport-now-cup/

Kursy na ten mecz są w Fortunie i STS. STS jeszcze o 9 rano miał kurs 3,75 na Turów. Aktualnie zrzucili na 2,25. W Fortunie, Turów jest już delikatnym faworytem - 1,80.

Wg mnie warto brać 2,25. Stawka 5/10.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ostatnie dni nic ciekawego nie było, ale dzisiaj idę mocniej w jeden typ

09:00 NASR vs 100PingGods

Krótko, bo mecz za 45 minut. Bukmacherzy dosyć mocno faworyzują tutaj Kazachów, ale nie mam pojęcia dlaczego. Obie drużyny są na praktycznie identycznym poziomie i mają bardzo podobne style gry, nawet z lekkim wskazaniem na azjatów. Moim zdaniem kurs 2.60 na NASR to spore value, sam wystawiłbym okolice 1,7 max 1,8.

NASR wygra @2,60 ebetx edit: rozliczenie zależnie od buka, na takich jak bet365 i unibet zwrot, ale rozliczam zgodnie z wynikiem
NASR wygra 2:0 @5,20 ebex

edit: Z wyniku 18:16 18:18 i w całej Jordanii nie ma prądu " ", godzina przerwy i kończenie meczu 3 v 5. Ciekawe jak buki do tego podejdą.
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Ostatnie dni nic ciekawego nie było, ale dzisiaj idę mocniej w jeden typ

09:00 NASR vs 100PingGods

Krótko, bo mecz za 45 minut. Bukmacherzy dosyć mocno faworyzują tutaj Kazachów, ale nie mam pojęcia dlaczego. Obie drużyny są na praktycznie identycznym poziomie i mają bardzo podobne style gry, nawet z lekkim wskazaniem na azjatów. Moim zdaniem kurs 2.60 na NASR to spore value, sam wystawiłbym okolice 1,7 max 1,8.

NASR wygra @2,60 ebetx
NASR wygra 2:0 @5,20 ebex

edit: Z wyniku 18:16 18:18 i w całej Jordanii nie ma prądu " ", godzina przerwy i kończenie meczu 3 v 5. Ciekawe jak buki do tego podejdą.
Te 2 rundy kończyli normalnie grając, dopiero przy 18-18 wyrzuciło ich z tego co widziałem. No i nie kończyli 3v5 tylko 5v5 ze standinami.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
18:00 Esea Advance Akuma vs GoodGame

Ciekawe spotkanie, nonamowy lider z Macedonii podejmuje drużynę, o której ostatnio bardzo głośno - Akumę. Ukraińska drużyna wygrała z Navi i Virtus Pro, ale jest sporo mocnych obciążających dowodów na to, że oszukiwali. Odwróciła się od nich organizacja z którą mieli podpisać kontrakty. Według mnie bardzo możliwe, że zobaczymy ich regres. Przede wszystkim przez obciążenie psychiczne, ataki z każdej strony, nagonkę w świecie esportowym, a jeśli rzeczywiście oszukiwali to mogą być teraz znacznie bardziej ostrożni.



GoodGame to nieznana wcześniej drużyna, która wskoczyła do ESEA i notuje bardzo dobre wyniki, mają 1 miejsce z bilansem 5:1 pokonując między innymi Nordavind, K23 czy Kijów.

Kurs 3,90 to bardzo fajna okazja, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to BO1. W normalnych okolicznościach pewnie też szedłbym w stronę GoodGame. Myśle że będzie to znacznie bardziej wyrównane spotkanie niż wskazują na to kursy.

Link do śledzenia wyniku: https://play.esea.net/match/16633452

Good Game wygra @3,90 forbet (3,72 - 4,59 1xbet)
 
Ostatnia edycja:
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
SKADE vs Copenhagen Flames 2 1.72
AGO vs forZe 1 +1.5 handi 1.48
BIG vs mousessports over 2.5 map 2.10


AKO: 5.35
(kursy z unibetu)

SKADE vs Copenhagen Flames, jak dla mnie jest to kompletna pomyłka w wystawieniu kursów przez bukmacherów. Będzie to mecz o pozostanie w turnieju dla drużyn tieru 2 z pulą nagród w wysokości 100k$. Niby to SKADE wdarło się się kilka miesięcy temu do top30, ale bazując na aktualnej formę i na ostatnich wynikach nie wróży to dobrze, zdecydowanie widać regres formy już od ponad 5 tygodni. Copenhagen Flames po zmianach w składzie grają już ze sobą ponad miesiąc, widać że zmiany te wniosły dużo świeżości i motywacji, aktualnie znajdują się na 41 miejscu w rankingu. Jeżeli mówimy o dyspozycji obu zespołów, to zdecydowanie idę w stronę Duńczyków, ostatnio wygrywali choćby z naszym Anonymo czy Fiend, które jest o wiele mocniejsze niż SKADE, jeżeli porównujemy Węgierskie i Bułgarskie zespoły. SKADE w 3 ostatnich porażkach przegrywali z 777, trident i Budapest Five, które jak dla mnie są o jeden tier niżej. Jedynym mankamentem może być wcześniejszy mecz w półfinale z DBL PONEY, który może zmęczyć graczy. Reasumując ja osobiście idę w stronę zespołu Duńskiego, bazując przede wszystkim na aktualnej formie i wynikach.

AGO vs forZe, jest to finał przegranych w ESEA Premier Season 37 Europe. Nie rozumie tylko tak znacznej faworyzacji zespołu z Rosji, gdyż bukmacherzy dają za ich zwycięstwo tylko 1.40 +/-. AGO jak na obecną chwilę, jest chyba najbardziej ogarnięty i poukładaną drużyną z Polski, pokazali to ostatnui wygrywając niejednokrotnie z Izako Boars czy Anonymo. Na 5 ostatnich meczy przegrali tylko jeden raz z Sinners, ale jak wiemy Czeski zespół pod wodzą Oskara potrafi czasem stawiać problemy zespołom z czołówki. Warto też dodać że podczas tych 5 ostatnich meczy, grali również z forZe wygrywając wynikiem 2:1 (13:16, 19:16, 16:10) tak jak widać nawet w przegranej mapie wynik był bardzo bliski. Uważam że jest o co grać, bo wygrany zmierzy się w finale z Sinners do awans do elitarnej ESL Pro League i żadnej z zespołów nie będzie chciał odpuścić, zwłaszcza że dziś nie grają innych spotkań. ForZe może i jest faworytem w tym meczu, lecz nie skreślałbym tu jastrzębi i idę w stronę Polaków z handi +1.5.

BIG vs mousesports w turnieju Gamers Without Borders z pulą 1.5m$ na cele charytatywne. Mousesports jest tu zdecydowanym faworytem i sam się pod tym podpisuję. Tak jak nie byłem przekonany do przyjęcia dextera do owego zespołu to widać, że myszy poukładały wszystko, ich gra wygląda znacząco lepiej i mają swoje mocne indywidualności. Oba zespoły ulokowane dosyć blisko w rankingu, BIG na 9 miejscu natomiast ich przeciwnicy na 8. BIG jak to BIG gra trochę w kratkę, potrafią przegrać z takimi zespołami jak LDLC czy Sinners, aby następnego dnia wygrać z G2 czy Faze. Dlatego idę tu w stronę rozegranych 3 map podczas tego meczu, liczę na pick vertigo przez zespół z Niemiec, gdyż tamta mapa im na prawdę pasuję. Tak jak wcześniej pisałem jest to turniej charytatywny więc nie ma aż takiej presji z obu stron, liczy się dobra zabawa i wsparcie potrzebujących, oba zespoły z podobnym potencjałem i na podobnym poziomie, liczę tu na bardzo zacięty mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
E 6,5K

elan96

Użytkownik
SKADE vs Copenhagen Flames 1 1.72
AGO vs forZe 1 +1.5 handi 1.48
BIG vs mousessports over 2.5 map 2.10

AKO: 5.35
(kursy z unibetu)

SKADE vs Copenhagen Flames, jak dla mnie jest to kompletna pomyłka w wystawieniu kursów przez bukmacherów. Będzie to mecz o pozostanie w turnieju dla drużyn tieru 2 z pulą nagród w wysokości 100k$. Niby to SKADE wdarło się się kilka miesięcy temu do top30, ale bazując na aktualnej formę i na ostatnich wynikach nie wróży to dobrze, zdecydowanie widać regres formy już od ponad 5 tygodni. Copenhagen Flames po zmianach w składzie grają już ze sobą ponad miesiąc, widać że zmiany te wniosły dużo świeżości i motywacji, aktualnie znajdują się na 41 miejscu w rankingu. Jeżeli mówimy o dyspozycji obu zespołów, to zdecydowanie idę w stronę Duńczyków, ostatnio wygrywali choćby z naszym Anonymo czy Fiend, które jest o wiele mocniejsze niż SKADE, jeżeli porównujemy Węgierskie zespoły. SKADE w 3 ostatnich porażkach przegrywali z 777, trident i Budapest Five, które jak dla mnie są o jeden tier niżej. Jedynym mankamentem może być wcześniejszy mecz w półfinale z DBL PONEY, który może zmęczyć graczy. Reasumując ja osobiście idę w stronę zespołu Duńskiego, bazując przede wszystkim na aktualnej formie i wynikach.

AGO vs forZe, jest to finał przegranych w ESEA Premier Season 37 Europe. Nie rozumie tylko tak znacznej faworyzacji zespołu z Rosji, gdyż bukmacherzy dają za ich zwycięstwo tylko 1.40 +/-. AGO jak na obecną chwilę, jest chyba najbardziej ogarnięty i poukładaną drużyną z Polski, pokazali to ostatnui wygrywając niejednokrotnie z Izako Boars czy Anonymo. Na 5 ostatnich meczy przegrali tylko jeden raz z Sinners, ale jak wiemy Czeski zespół pod wodzą Oskara potrafi czasem stawiać problemy zespołom z czołówki. Warto też dodać że podczas tych 5 ostatnich meczy, grali również z forZe wygrywając wynikiem 2:1 (13:16, 19:16, 16:10) tak jak widać nawet w przegranej mapie wynik był bardzo bliski. Uważam że jest o co grać, bo wygrany zmierzy się w finale z Sinners do awans do elitarnej ESL Pro League i żadnej z zespołów nie będzie chciał odpuścić, zwłaszcza że dziś nie grają innych spotkań. ForZe może i jest faworytem w tym meczu, lecz nie skreślałbym tu jastrzębi i idę w stronę Polaków z handi +1.5.

BIG vs mousesports w turnieju Gamers Without Borders z pulą 1.5m$ na cele charytatywne. Mousesports jest tu zdecydowanym faworytem i sam się pod tym podpisuję. Tak jak nie byłem przekonany do przyjęcia dextera do owego zespołu to widać, że myszy poukładały wszystko, ich gra wygląda znacząco lepiej i mają swoje mocne indywidualności. Oba zespoły ulokowane dosyć blisko w rankingu, BIG na 9 miejscu natomiast ich przeciwnicy na 8. BIG jak to BIG gra trochę w kratkę, potrafią przegrać z takimi zespołami jak LDLC czy Sinners, aby następnego dnia wygrać z G2 czy Faze. Dlatego idę tu w stronę rozegranych 3 map podczas tego meczu, liczę na pick vertigo przez zespół z Niemiec, gdyż tamta mapa im na prawdę pasuję. Tak jak wcześniej pisałem jest to turniej charytatywny więc nie ma aż takiej presji z obu stron, liczy się dobra zabawa i wsparcie potrzebujących, oba zespoły z podobnym potencjałem i na podobnym poziomie, liczę tu na bardzo zacięty mecz.
to jak idziesz w stronę CF to typ powinien być 2 bo ktoś jeszcze odwrotnie zagra 🙂

ja ze swojej strony uważam, ze value mamy w typie na furię z ence gdzie obecnie możemy dostać coś koło 2.20. Ence to tylko ence które ostatnio dostało od havu na dd2 16:0… co prawda ostatnio wygrali z mouse oraz NIP ale wg mnie jest to drużyna mało stabilna coś jak Big i wg mnie furia dziś to bierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Skade vs DBL PONEY 2 1.87

Dziś jest dość uboga oferta jeżeli chodzi o rozgrywki w CS:GO, lecz jeden mecz przykuł moją uwagę. Eliminacyjny mecz w Elisa Invitational Summer 2021 w systemie bo3. Wczoraj Skade rzutem na taśmę ugrało 3 mapę z CPH Flames praktycznie za zasługą 2 zawodników, dennyslaw'a i Rainwaker'a. DBL PONEY po odejściu NBK'a na prawdę trzymają poziom, o który się obawiałem. Przez ostatnie dni śledzę ich poczynania i to co robi afro i Ex3rcice to jest czysta przyjemność do oglądania. Francuzi w ostatnim meczu gładko pokonali CPH Flames wynikiem 2:0, w którym to Duńczycy byli faworyzowani. 2 dni wcześniej rozgrywali zwycięski mecz z Turecką formacją Sangal, która jak dla mnie jest o wiele lepsza niż Bułgarzy. Podsumowując idę w stronę Francuskiej formacji, bazując na aktualnej formię, liczę tu na ciekawe widowisko z wygraną DBL.

/// Nie no dramat normalnie... 3 mapa wynik zbliżony 9:10 i Shipz z problemami technicznymi opuszcza spotkanie, po 25min czekania wchodzi za niego poizon z Complexity o 3 klasy lepszego zespołu, gdzie co rundę praktycznie robił entry... Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :(
 
Ostatnia edycja:
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Akuma vs Nordavind
Typ: 2 iforbet kurs: 2.50 Szok totalny, ale Nordavind dzisiaj było bez podjazdu.

Iforbet oszalał. Nikt inny jeszcze nie wystawił kursów i oddsmakerzy zwariowali w forbecie. Kurs wystawiony tylko i wyłącznie po rankingu bez jakiegokolwiek zwrócenia uwagi na to w jakiej sytuacji są obie drużyny i co się działo w ostatnim czasie. Akuma osiągnęła dobry tylko jeden wynik gdzie okazało się, że cheatowali. (brak opóźnienia na gotv dzięki czemu na drugich monitorach mieli cały czas podgląd na to co się dzieje) po tym ja kto wyszło, na Ukraińców spadł ogromny hejt ze strony całej sceny cs-a. Niestety wyniki w kolejnych turniejach już normalnie obsługiwanych pokazały, że co jak co ale chłopaki ewidentnie oszukiwali. Ta cała presja odcisnęła piętno na całym składzie, który sie rozlatuje. Jest to ich ostatni turniej, Sensei i J3kie na swoich socialach napisali o tym, że szukają nowych wyzwań. Nie ma chemii w drużynie, każdy z nich chce się już odciąć od wydarzeń z tego feralnego Epic League. Co do Nordavind, jest to zespół z tier 3 na scenie Europejskiej, na pewno nie pokazali w 100% swojego potencjału. Są na pewno solidni, grającego dość prostego, ale twardego csa. Ostatnio doszedł do nich nowy trener, który był asystentem w Kolosie z C9 i to im znacznie gierke ułożyło, widać zdecydowaną różnicę. Pokonywali oni w ostatnich tygodniach na prawdę mocne formacje jak Fiend, Entropiq czy Skade. Co więcej, nic odkrywczego nie napiszę, ale nawet bez tych wszystkich konfliktów/afer wokół Ukraińców to zespół Nordavind jest po prostu lepszy i ten kurs to jest dla mnie coś dziwnego. Bez tej całej otoczki prawidłowy kurs wynosiłby 1.5, a z nimi 1.3, tutaj mamy 2.5. Do meczu na pewno spadnie kosmicznie kurs. Dla mnie osobiście formalność, zespół, którego zaraz nie będzie kontra drużyna aspirująca do przebicia się wyżej. Powodzonka
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
final.png

Już dziś o 16 wielki finał IEM Cologne 2021!
Teoretycznie faworytami jest Natus Vincere ale ja nie ryzykowałbym ich wygranej po kursie 1.40.
Obstawiam po niskiej stawce na G2 dlatego, że to jest finał i tutaj wszystko się może zdarzyć. Pokonali oni w półfinale Astralis po bardzo ciekawym meczu, natomiast Navi miało łatwiej gdyż grali na FaZe, które było wielkim zaskoczeniem, że w ogóle doszli do tej fazy turnieju, dlatego ekipa simple'a łatwo sobie z nimi poradziła. Mam nadzieje, że G2 postawi większy opór.
G2 wygra @2.96 fortuna



Jakie są Wasze przewidywania na ten mecz?
 
Ostatnia edycja:
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Moje przewidywanie jest takie, że NaVi wygra - raczej łatwo, aniżeli po zaciętej walce. S1mple to wiadomo.. Messi Cs'a, ale tutaj na LANie, moc pokazuje również electronic, a reszta robi swoje. Dla mnie NaVi 1,40 to to jakiegoś dubla znakomita propozycja, a można próbować też jakiegoś handi -1.5/ Map pool też po stronie NaVi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom