>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CSGO 2020 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ja za to znowu idę jutro w stronę Gen G - mysle ze nie będzie to aż taki łatwy mecz jak pierwszy gdzie wygrali do 10 i do 5, ale obok kursu 3 nie można przejść obojętnie. Z VP było blisko 2:0 a skoczyło się 1:2. Dziś podobnie widzę value w mibr przeciwko forze - mibr urywali mapy światowej topce, a forze są dla mnie drużyna przeciętna i wg mnie kursy powinny być odwrotne :)
 
M 193

moscenice

Użytkownik
Witam. Na dzisiaj proponuję :

Vitality win.
Complexity - BiG powyżej 2.5 mapy.

Również popieram grę na GenG, ale ja zagram z mniejszym ryzykiem na to że u grają przynajmniej jedną mapę po kursie 1.57 na STS.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
FORZE- DIGNITAS
WIN DIGNITAS
KURS: 2.87
STS

Idę po raz kolejny w stronę Dignitas, po meczu z fnatic widać ze idą do góry, nadal błędy, ale skillowo wcale nie jest tak źle, zabrakło tez szczęścia mapa powinna zostać urwana, strona tt w ich wykonaniu nie jest taka zła na jaka sie spodziewałem, forze mocni indywidualnie, zespołowo tez, drabinka przegranych , inferno pikniete przez forze na plus dla dignitas bo w spotkaniu z fnatic gdzie to była ich mapa wyglądali bardzo mocno, następna nuke mapa dignitas, nie zdziwiłbym sie jak tutaj zobaczymy 2;0 dla dignitas . Pozdrawiam.
Przepraszam za chaotycznie napisany tekst ale czas mnie gonił .
Powodzenia


Win : 1:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Illuminar - Wisła Kraków
Win Illuminar
Kurs: 2.07
STS

Mamy finał Polski, lekkim faworytem wśród bukmacherów jest Wisła. Ja stawiam na Illunminar : snax, mouz, frazy, reatz, vegi VS szpero, mynio,ponczek, jedqr i hades. Finały rządzą się swoimi prawami idę w stronę illu, liczę na to że zimna krew i doświadczenie Snaxa poprowadzi do zwycięstwa. Na pewno wielkim pojedynkiem w meczu będzie SNAX vs SZPERO . Teamplejowo dla mnie osobiście są lepsi, wspaniałe CT na takich mapach jak : nuke, miraż czy train. W głowie mi zostało że illuminar gra z głowa, kontrolowanie ekonomii i brak głupich decyzji ffa, raczej skupiają się na tym co było przygotowane na treningach. Nie mówię, że będzie to gładkie zwycięstwo ale tak jak wspomniałem wcześniej doświadczenie jest głównym aspektem, bo obydwa zespoły grają na wysokim poziomie. Wszystko zależy od dyspozycji, jeśli Wisła nie wejdzie od początku w te spotkanie, może sie rozczarować i łatwo nie będzie jej wygrac. Na pewno wspaniałe widowisko. Najprawdopodobniej transmisja na polsat games.

win: 2;1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Sprout - HellRaisers
Over 2,5 mapy
Kurs: 2,07
Ewinner
Pokaż załącznik 5105



Dzisiaj o 19 w ramach ESEA zagra Sprout z HellRaisers. Mój typ to over 2,5 mapy . Moim zdaniem grają dwie wyrównane drużyny bukmacherzy nie docenili HR bo kursy się wahają 1.29 na korzyści Sprout a HR 2.95 . Jeśli chodzi o rozgrywki EASA bilans tych drużyn wygląda następująco :
# Sprout - 17 meczów - 15 Win - 2 Lose
# HR - 17meczów - 16 Win - 1 Lose
Jest to pierwszy mecz półfinałowy , stawką jest 12 500 $.
Sprout w ostatnich czasach rozgrywa bardzo dużo spotkań jutro przed nimi rozpoczyna się kolejny turniej BLAST. Uważam, że takie granie wielu spotkań w krótkim odstępie czasu nie jest dobrym czynnikiem dla zawodników/drużyny. Co za tym idzie ? "Przetrenowanie. przemęczenie " - wiele spotkań z różnymi zespołami z wszelkich klas, brak stablizacji taktyk wyczucie przeciwnika, nie da się grać z każdym przeciwnikiem na tych samych mapach a zarazem każdej mapy nie można mieć wyskilowanej na wysokim poziomie przez taką drużyną jaka jest jeszcze Sprout . Ciężko mi jest ocenić na jakim turnieju się skupią ale myślę właśnie że będzie to ESEA, Przeciwnicy na podobnych poziomach plus pozostała już krótka droga do finału . Też co skutkuje ostatnimi wynikami co przemawia za moim typem + 2,5 mapy . Sprout dużo spotkań rozgrywało BO1 , jeśli chodzi o BO3 to jeśli wygrywali to zazwyczaj byłoi to 2;1 i to oni byli w roli faworytów, a jeśli przegrywali to 2:0 w plecy, więc jak widać z traceniem map nie mają problemów .

HellRaisers nie wiem czemu większość ich spotkań jak śledziłem kursy były w granicy 2+ . Jak widać zaskoczenie . Faza grupowa ESEA pierwsze miejsce w tabeli, HR to też stosunkowo nowy skład, kiedyś HR reprezentowało obecne Virtus Pro . Tutaj sytuacja się powtarza jak w Sporut dużo rozegranych BO1, ale jeśli to były BO3 to nawet gdy przegrywali to udawało się zazwyczaj wyrwać mapę.. Bardzo mocne nuke, train i d2 . Uważam, że dwie z tych 3 map pojawią się w mappulu. Tutaj jest podobnie jak w przypadku Sprout droga do finału nie daleka, pieniążki i prestiż do wygrania jest, pełna mobilizacja, nie widzę tutaj 2:0 sprout , bardziej się obawiam wygranej HR 2;0, ale jednak myślę że obydwie drużyny na swoich mapach odniosą zwycięstwo .
EDIT: kuriozalna sytuacja, przy wyniku 12;9 nagle Sprout jakies problemy techniczne niby ktore trwaly ponad 40min, wybilo to z rytmu HR, doprowadzili do dogrywki jeszczee ale polegli, malo malo malo bardzo brakowało.
 
Ostatnia edycja:
thechosenonee 2,5K

thechosenonee

Użytkownik
Astralis vs FURIA 1 @1.69 BETFAN łatwe szybkie 2:0

Duńczycy z meczu na mecz na dreamhack'u wyglądają coraz lepiej. Wydaje się, że wracają na właściwe tory po powrotach zawodników, żeby znowu zdominować scenę cs'a. FURIA jest w dobrej formie, powoli wskakuje na wysoki poziom europejski po przeprowadzce ze Stanów, jednak myślę, że to za mało na duńczyków. Astralis ma lepszych zawodników na papierze i większą siłę ognia aniżeli brazylijczycy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Astralis vs FURIA 1 @1.69 BETFAN

Duńczycy z meczu na mecz na dreamhack'u wyglądają coraz lepiej. Wydaje się, że wracają na właściwe tory po powrotach zawodników, żeby znowu zdominować scenę cs'a. FURIA jest w dobrej formie, powoli wskakuje na wysoki poziom europejski po przeprowadzce ze Stanów, jednak myślę, że to za mało na duńczyków. Astralis ma lepszych zawodników na papierze i większą siłę ognia aniżeli brazylijczycy.
Ja myśle zupełnie odwrotnie, Furia to bierze po pięknym kursie 2.15 ;) dziś sporo ciekawych spotkań, myśle ze jeszcze można wejść w mibr - oglądałem mecz z fnatic i gdyby nie pedhwowo przegrany overpass to pewnie był by bliski mecz, skillowo mibr lepszy niż og
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Krótkie spostrzeżenia na dzisiejsze Nine to Five 7

Apeks vs Dignitas

Bukmacherzy faworyzują tutaj Apeks, moim zdaniem niesłusznie. Jeszcze jakiś czas temu byłem sceptycznie nastawiony do Szwedów, ale z meczu na mecz prezentują coraz wyższy poziom. Wygrana z c0ntact, ugrana mapa na Fnatic, czy 14 rund z OG mówią same za siebie. Apeks to głównie indywidualności, opierają swoją grę na pojedynkach 1v1 i clutchach - moim zdaniem to na Szwedów nie wystarczy, a kursy się zmienią. Osobiście wystawiłbym max 1,50-1,60 na Dignitas.

Dignitas wygra @2,05 sts
Dignitas 2:0 @3,50 sts

Pact vs Limix

Polska drużyna w dosyć dobrej formie, wczoraj wygrała jesienne "Mistrzostwa Polski" pokonując w finale Illuminar 2:0. Wprawdzie brakuje im jeszcze zdecydowania w ważnych rundach, ale jest to 1 kolejka więc powinni zagrać na luzie. Limix bardzo w kratkę, drużyna oparta na indywidualnościach, które ostatnio szwankują w ważnych momentach. Bukmacherzy patrzą na nich przez pryzmat ostatnich spotkań, ale w każdym z meczów mieli przeciwników o 1-2 poziomy słabszych, a i tak wszystko ugrywali na styku (zazwyczaj po dogrywkach). Jedynym minusem jest to, że Pact wygrywając finał zgarnęło wczoraj 13 tys. $ to ich pierwsza wygrana od dawna, mam nadzieję że sobie nie odpuszczą tej pierwszej kolejki. Jeśli zagrają przynajmniej poprawnie, to jestem o nich spokojny.

Pact wygra @1,77 forbet
Pact 2:0 @3,26 forbet

AlternateAttax vs x6tence

Kolejny mecz z niepoprawnymi według mnie kursami. Uważam, że to niemiecka drużyna powinna być tutaj małym faworytem. Obie ekipy grają w kratkę, ale ostatnie spotkania Attax zdecydowanie bardziej mnie przekonują. X6tence męczyło się ostatnio między innymi z Kovą czy Lyngby Vikings. Za Niemcami przemawia również map pool, mają przewagę mapy na której Duńczycy nie grają (mirage/train).

Attax wygra @2,22 1xbet
Attax 2:0 @4,50 betsson (spore value)

Edit: Niemcy mieli już 1:0 i 14:11 kurs na Duńczyków był powyżej 10 także można było fajnie kontrować.


Pozostałe typy:
Izako Boars win @2,40 1xbet
Illuminar -2.5 z forze @2,60 1xbet
Cophenhagen>Avez @1,57 sts
 
Ostatnia edycja:
miri0 936

miri0

Użytkownik
Dignitas vs K23

Wczoraj Duńczycy planowo, dzisiaj według mnie będzie podobnie. Według bukmacherów mają trudniejszego przeciwnika, moim zdaniem jednak będą mieli dzisiaj łatwiejszą przeprawę. K23 (Stare Syman) miało swój świetny okres w październiku, jednak od listopada notują regres. Ostatnie Nine to Five skończyli z bilansem 2:3 przegrywając z Galaxy Racer, CHP i SG. Kilka dni później porażka z Apeks w eliminacjach do Dreamhacka. Wczoraj wygrali, ale przeciwnikiem była jedna z najsłabszych drużyn na tym turnieju. Co do Dignitas wszystko jest w analizie wyżej. Tutaj również uważam, że kursy powinny być odwrotne i bardzo możliwe, że jutro będzie korekta na ~1.70-1.80 na Dignitas.

Typ Dignitas wygra @2,13 1xbet
Dignitas wygra 2:0 @3,88 1xbet

Astralis vs Navi


Dzisiaj zaczynają się też finały Blast Series. Od razu mamy pojedynek 2 i 4 drużyny na świecie według najnowszego rankingu. Astralis po słabszy okresie w listopadzie powoli wraca do dominacji sceny, (jestem bardzo ciekawy ich pojedynku z Vitality). Dopiero co wygrali Dreamhacka, ale wydaje mi się że nie wskoczyli jeszcze na swoje najwyższe obroty. Uważam wręcz, że mecz z g2, czy finał z mouse był bardzo przeciętny w wykonaniu Astralis. Map poolu nie ma co na tym poziomie analizować, na 100% polecą bany Vertigo i Mirage i obie drużyny grają każdą z pozostałych map. Dwa tygodnie temu grali ze sobą i Astralis wygrało 16:9 16:9, dzisiaj myślę że będzie podobnie. Nie widzę żadnego elementu gry w którym Ukraińska ekipa ma przewagę.

Edit: Błąd nie wpływający na analizę

Typ Astralis wygra 2:0 @2,88 betsson
Bezpieczniej Astralis win @1,67 1xbet edit: lepiej zredukować stawkę i grać 2:0 niż ruszać czysto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Astralis vs Navi

Dzisiaj zaczynają się też finały Blast Series. Od razu mamy pojedynek 2 i 4 drużyny na świecie według najnowszego rankingu. Astralis po słabszy okresie w listopadzie powoli wraca do dominacji sceny, (jestem bardzo ciekawy ich pojedynku z Vitality). Dopiero co wygrali Dreamhacka, ale wydaje mi się że nie wskoczyli jeszcze na swoje najwyższe obroty. Uważam wręcz, że mecz z g2, czy finał z mouse był bardzo przeciętny w wykonaniu Astralis. Map poolu nie ma co na tym poziomie analizować, na 100% polecą bany Vertigo i Mirage i obie drużyny grają każdą z pozostałych map. Dwa tygodnie temu grali ze sobą i Astralis wygrało 16:9 16:9, dzisiaj myślę że będzie podobnie. Nie widzę żadnego elementu gry w którym Ukraińska ekipa ma przewagę.

Typ Astralis wygra 2:0 @2,88 betsson
Bezpieczniej Astralis win @1,67 1xbet
Wynik się zgadza tylko to Navi wtedy wygrało a nie Astralis. Co do samego meczu to obstawianie go raczej bym odpuścił. Kursy wystawione prawidłowo i lekkim faworytem wydaje się teraz Astralis ale o tym kto wygra zdecyduje pewnie forma dnia i ponowna wygrana Navi nie będzie tutaj zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
miri0 936

miri0

Użytkownik
Wynik się zgadza tylko to Navi wtedy wygrało a nie Astralis. Co do samego meczu to obstawianie go raczej bym odpuścił. Kursy wystawione prawidłowo i lekkim faworytem wydaje się teraz Astralis ale o tym kto wygra zdecyduje pewnie forma dnia i ponowna wygrana Navi nie będzie tutaj zaskoczeniem.
Tak, masz rację spora pomyłka z mojej strony, tak czy tak nie wpływa to na analizę i typ, tak jak mówisz zadecyduje tu przede wszystkim forma dnia, czysto Astralis bym raczej nie ruszał, jeśli wygrają to 2:0 bez większych problemów, a 2.80 już warte ruszenia. Ostatnie spotkania Duńczyków (szczególnie z forze i Gambit) wyglądają jak powrót do starej dyspozycji.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Jeszcze jedna statystyczna analiza na mecz Astralis vs Navi
STS wystawił ciekawą ofertę na zabójstwa zawodników, szczególnie kusząco wygląda @2,45 na device>simple. Ogólnie nie ma wątpliwości, że s1mple indywidualnie jest lepszym zawodnikiem, ale celuję tutaj w scenariusz gdzie to Astralis będzie prowadziło mecz. Ponad to Duńczyk jest w świetnej dyspozycji. Ostatnie mecze Device biorąc pod uwagę tylko zabójstwo na rundę (nie rating 2.0) to:

Mouse 0.92
Furia 1.04
Gambit 0.77
G2 0.68
Liquid 1.05

Średnia 0,89

S1mple natomiast
Vitality 0.98
G2 0.89
Astralis 0,88
Spirit 0,80
Complexity 0,7

Średnia 0,85

Uważam, że taki zakład to co najmniej 50/50, a biorąc pod uwagę, że to Astralis jest faworytem tego spotkania to nawet 60/40 dla Devica. Kurs 2.45 to fajne value.

Typ Device więcej zabójstw od S1imple @2.45 sts
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Na szybko, bo mecz już o 13, a fajna okazja :)

XSET vs Virtus.Pro

Każdy kto interesuje się sceną wie jaka przepaść jest pomiędzy męskim, a damskim csem. Wszystkie próby żeńskich drużyn w turniejach kończyły się ogromną porażką. Dzisiaj również przewiduje taki scenariusz, chciałem pograć handi po różnych liniach i trafiłem na fajną okazję.

1xbet
XSET 1 mapa +12.5 2.06

forbet
Virtus pro wygra DW
16:0 @20
16:1 @15.38
16:2 @10,56
16:3 @8,99

Można kombinować na różne sposoby, ale jak się nie pogra będzie dobrze ;) Albo pokaźny surebet (uważać na limity), albo pograć dodatni na zwrot i mieć szansę na zysk bez ryzyka.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Też na szybko, polecam pograć dzisiaj zwycięstwo AVEZ w meczu z Dignitas o 16:00. Polacy po przerwie są w świetnej formie, Dignitas ostatnie mecze bardzo dziwne, porażka z 11:4 w ct na nuku, czy wcześniej ledwo po dogrywce z przewagi 12:5 z x6tence. Ewidentnie coś się nie klei. Według mnie są to drużyny na podobnym poziomie, a w obecnej dyspozycji z lekkim wskazaniem na Polaków. Warto pograć też 2:0 bo mappol podobny

Avez wygra @2,46 i Avez 2:0 @4,50 betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
G2 - Astralis
G2 WIN
Kurs: 2.80

Wiem jakie jest G2, wiem jakie jest Astralis. Liczę na rewanż sprzed tygodnia. Dla mnie mecz 50/50 . Teraz LANOWO najlepiej grac w strone dogów. W zadnym meczu nie ma faworyta, nawet długie i ciepirliwe analizowanie nic nie daje. Przez koronke to i esport sie psuje i druzyny tez:)
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Vitality vs Big

Vitality wygrywając z Navi udowodnili, że zasługują na TOP1/2 na świecie. Świetna dyspozycja indywidualna i drużynowa plus dodatkowy atut w postaci zmiennika Nivery. BIG byłe top1 na świecie według mnie realnie nigdy nie byli najlepszą drużyną, nabili sobie punkty turniejami online, a realnie to jest max 4-5 miejsce (jak wrócą turnieje lanowe to zostaną szybko zweryfikowani). Sądzę, że to spotkanie skończy się dosyć szybkim 2:0 dla Vitality.

Vitality 2:0 @2,10
Vitality 1 mapa -2,5 @1,75

Vitality 2 mapa -2,5 @1,75

Dodatkowe ciekawe zakłady mapy osobno na 1 i 2 mapę:

Syrson under 19.5 1 mapa | 2 mapa @1,72 1xbet
Xantares under 19.5 1 mapa | 2 mapa @1,72 1xbet
k1to under 16.5 1 mapa | 2 mapa @1,88
tabsen under 17,5 1 mapa | 2 mapa @1,69

EDIT: Dominacja była, ale od drugiej mapy. Co działo się na pierwszej to tylko zawodnicy Vitality wiedzą... Po przegranej 1 mapie wygrali 16:1 i 16:2
 
Ostatnia edycja:
P 184

proosty

Użytkownik
Hej, czy ktoś wie może, czy na jakimś buku można jutro obstawić win Vitality przed meczem Big-Astra?
Z góry dzięki za info !
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dzisiaj widzę 4 ciekawe mecze, a zarazem 4 underdogi, zacznę od najwcześniejszych ;)

09:00 ex-Etherealvs x6tence

Wkraczamy w fazę playoff 7 edycji Nine to Five. Rosyjska ekipa od początku była niedoceniana przez bukmacherów, w każdym z trzech wygranych meczów była underdogiem, a pokonała takie ekipy jak Alternate Atttax, czy przede wszystkim Espadę. Duńczycy bardzo niemrawo, wprawdzie awans do playoffów osiągneli, ale mieli znacznie słabszych przeciwników. Bardzo przeciętne mecze z Limix i Heretics, a z Dignitas przegrali prowadząc 15:9 na ostatniej mapie. Moim zdaniem to właśnie ex-Ethernal powinni być faworytami tego spotkania i oceniam ich szanse nawet na 65/35.

16:6 16:11

Ex-Ethereal win @2,35 unibet
Ex-Ethereal win 2:0 @4,33 betsson

10:00 Espada vs Moviestars Riders

Dla odmiany rzadko spotykany ostatnimi czasy pojedynek BO1. Jeszcze jakiś czas temu bez zastanowienia powiedziałbym, że Espada to wygra, jednak od jakiegoś czasu coś się u nich psuje. Ostatnie 5 meczów to 4 porażki (nie liczę meczu kobiet). Z jednej strony nawiązywali walkę ze znacznie trudniejszymi rywali jak Virtus Pro czy forze, z drugiej strony porażka na słabsze drużyny jak Ethereal i Dignitas. Moviestars gra ostatnio naprawdę ciekawie, może wyniki tego nie odzwierciedlają, ale oglądałem ich spotkanie z Gambit i Saw i prezentowali się bardzo fajnie. Kurs 2,45 na wygraną i 3 na wygraną trzema rundami jest przesadzony

Moviestars wygra @2,45 betsson 14:12->14:16 :(

11:00 SAW vs BEZ ZP

Zacznę od tego, że bez wątpienia SAW jest lepszą drużyną, jednak wystawianie na nich 1.18 w pojedynku BO1, gdzie mogą sobie pozwolić na przegranie 1 meczu to nieporozumienie. BEZ ZP to stare Cyber Legacy, rosyjska drużyna która miała świetny okres w październiku, potem trochę gorzej ale potrafiła wygrać między innymi z Izako Boras, czy Winstrike. Dodatkowo wczoraj SAW zajęło drugie miejsce w turnieju Dreamhack Open i dostało spory zastrzyk gotówki - 20 tys $, mogą się trochę rozluźnić, bo po porażce tutaj po prostu spadną do drabinki przegranych. Szanse jakie oceniam to 60/40 dla SAW, kurs 4.30 na Rosjan biorę w ciemno.

Typ BEZ ZP wygra @4,52 betsson

12:00 Avez vs K23

Ostatnie ciekawe według mnie spotkanie dzisiejszego dnia. Avez po słabszym okresie i wymianie gracza gra coraz lepiej, wyżej krótko ich opisałem i udało się wytypować ich wygraną po kursie 2,43. Tutaj spodziewam się podobnego scenariusza co w meczu z Dignitas z jedną różnicą. Od zawsze małym problemem Avez jest map poll, nie grają oni dwóch map tj. mirage i inferno, na pewno poleci ban jednej, ale K23 powinno wykorzystać słabość Polaków. Uważam, że to spotkanie zakończy się wynikiem 2:1 dla Avez, ale K23 dosyć gładko zgarnie swojego picka.
edit: veto nietrafione jednak, k23 wolało puść w coś na czym się najlepiej czują
Avez wygra 2:1 @4,30 sts
Avez wygra @2,20 sts
K23 wygra swoją mapę (pod live)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Analizy na IEM:

Vitality vs BIG
Moja analiza odnośnie tego typu jest 2 posty wyżej, typowałem tam gładkie zwycięstwo Francuzów i po części takie było. Po przegranej pierwszej mapie Vitality na dwóch następnych zmiażdżyło Big 16:1 i 16:2. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia co się stało na tej pierwszej mapie, oglądałem ją 2 razy i po prostu grali jak inna drużyna, kompletnie bez zgrania. Vitality dopiero co wygrało duży turniej pokonując w finale Astralis 2:0 i udowodnili, że są obecnie zdecydowanym TOP1 na świecie. Wszystkie argumenty z poprzedniej analizy są aktualne, ale mając wspomnienia z poprzedniego meczu pójdę w trochę inną stronę.

Vitality 2:0 @1,95 betsson (podejrzewam, że przed meczem spadnie do 1,6)
Vitality -9.5 w meczu @1,81 1xbet

Astralis vs Complexity

Zawodnicy po przegranym finale BLAST mają coś do udowodnienia, są w grupie z Vitality więc na 100% podejdą w pełni skoncentrowani do pierwszego meczu, bo wpadka tutaj byłaby bardzo problematyczna. Przeciwnik obecnie o klasę niższy, a na dodatek grają bez swojego podstawowego zawodnika, zamiast poziona zagra OttoNd. Indywidualnie nie jest to może duża różnica, ale na tym poziomie gra drużynowa ma ogromne znaczenie. Nie widzę innej opcji niż gładkie zwycięstwo Astralis 2:0. Ostatni raz grali ze sobą w październiku, gdzie Duńczycy wygrali 16:8 i 16:6, teraz będzie podobnie. Moim zdaniem kurs na 2:0 powinien być w granicach 1,3-1,4 i myślę, że może spaść do takiego poziomu przed meczem.

Astralis 2:0!! @1,70 betsson
Astralis -11.5 w meczu @1,91 1xbet


Navi vs Furia
Według mnie obecny układ sił prezentuje się następująco: 1. Vitality/Astralis 2.Navi potem mała luka i dopiero Heroic, Furia, G2, Mouse itd. Mimo, że Brazylijczycy są moją ulubioną drużyną, ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz w którym wygrywają to spotkanie.
Drużyny te grały ze sobą 4 dni temu. Pojedynek ten zakończył się wygraną Navi 2:0 (16:11 16:8). Co więcej, s1mple nie musiał prowadzić drużyny do zwycięstwa, a zazwyczaj między nim a resztą zawodników jest spora przepaść, daje to dodatkowy argument za typem przeciwko Furii.

Navi 1,50 betsson (do dubla)
Navi 2:0 @2,40 betsson


Długoterminowe bardzo fajne kursy (jak ktoś lubi mrozić):

Nawiązując do powyższych analiz, według mnie grupa A rozegra się pomiędzy Vitality, a Astralis (reszta będzie tłem). A grupa B bez większych problemów padnie łupem NaVi. Bardzo fajnie wygląda kurs 2,43 oferowany przez betsson na to że Vitality dojdzie do finału.

Vitality to reach the final @2,34 betsson
Navi wygra grupę B @2,25 betsson


Edit: Szkoda Vitality porażka 1 mapy z 15:10 i kursu 1,01 :c Tak czy tak ładny dzień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom