>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<
  • Ważny komunikat dla wszystkich biorących udział w Ekstraklasa Expert Proszę o zapoznanie się z informacją!

CSGO 2020 - Typy i analizy

E 196

elan96

Użytkownik
Miasto
Torun
Ja za to znowu idę jutro w stronę Gen G - mysle ze nie będzie to aż taki łatwy mecz jak pierwszy gdzie wygrali do 10 i do 5, ale obok kursu 3 nie można przejść obojętnie. Z VP było blisko 2:0 a skoczyło się 1:2. Dziś podobnie widzę value w mibr przeciwko forze - mibr urywali mapy światowej topce, a forze są dla mnie drużyna przeciętna i wg mnie kursy powinny być odwrotne :)

M 0

moscenice

Użytkownik
Miasto
Kraków
Witam. Na dzisiaj proponuję :

Vitality win.
Complexity - BiG powyżej 2.5 mapy.

Również popieram grę na GenG, ale ja zagram z mniejszym ryzykiem na to że u grają przynajmniej jedną mapę po kursie 1.57 na STS.

kns_esport 339

kns_esport

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
FORZE- DIGNITAS
WIN DIGNITAS
KURS: 2.87
STS

Idę po raz kolejny w stronę Dignitas, po meczu z fnatic widać ze idą do góry, nadal błędy, ale skillowo wcale nie jest tak źle, zabrakło tez szczęścia mapa powinna zostać urwana, strona tt w ich wykonaniu nie jest taka zła na jaka sie spodziewałem, forze mocni indywidualnie, zespołowo tez, drabinka przegranych , inferno pikniete przez forze na plus dla dignitas bo w spotkaniu z fnatic gdzie to była ich mapa wyglądali bardzo mocno, następna nuke mapa dignitas, nie zdziwiłbym sie jak tutaj zobaczymy 2;0 dla dignitas . Pozdrawiam.
Przepraszam za chaotycznie napisany tekst ale czas mnie gonił .
Powodzenia

Win : 1:2

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
kns_esport 339

kns_esport

Użytkownik
Illuminar - Wisła Kraków
Win Illuminar
Kurs: 2.07
STS

Mamy finał Polski, lekkim faworytem wśród bukmacherów jest Wisła. Ja stawiam na Illunminar : snax, mouz, frazy, reatz, vegi VS szpero, mynio,ponczek, jedqr i hades. Finały rządzą się swoimi prawami idę w stronę illu, liczę na to że zimna krew i doświadczenie Snaxa poprowadzi do zwycięstwa. Na pewno wielkim pojedynkiem w meczu będzie SNAX vs SZPERO . Teamplejowo dla mnie osobiście są lepsi, wspaniałe CT na takich mapach jak : nuke, miraż czy train. W głowie mi zostało że illuminar gra z głowa, kontrolowanie ekonomii i brak głupich decyzji ffa, raczej skupiają się na tym co było przygotowane na treningach. Nie mówię, że będzie to gładkie zwycięstwo ale tak jak wspomniałem wcześniej doświadczenie jest głównym aspektem, bo obydwa zespoły grają na wysokim poziomie. Wszystko zależy od dyspozycji, jeśli Wisła nie wejdzie od początku w te spotkanie, może sie rozczarować i łatwo nie będzie jej wygrac. Na pewno wspaniałe widowisko. Najprawdopodobniej transmisja na polsat games.

win: 2;1

Ostatnia edycja:
kns_esport 339

kns_esport

Użytkownik
Sprout - HellRaisers
Over 2,5 mapy
Kurs: 2,07
Ewinner
Pokaż załącznik 5105

Dzisiaj o 19 w ramach ESEA zagra Sprout z HellRaisers. Mój typ to over 2,5 mapy . Moim zdaniem grają dwie wyrównane drużyny bukmacherzy nie docenili HR bo kursy się wahają 1.29 na korzyści Sprout a HR 2.95 . Jeśli chodzi o rozgrywki EASA bilans tych drużyn wygląda następująco :
# Sprout - 17 meczów - 15 Win - 2 Lose
# HR - 17meczów - 16 Win - 1 Lose
Jest to pierwszy mecz półfinałowy , stawką jest 12 500 $.
Sprout w ostatnich czasach rozgrywa bardzo dużo spotkań jutro przed nimi rozpoczyna się kolejny turniej BLAST. Uważam, że takie granie wielu spotkań w krótkim odstępie czasu nie jest dobrym czynnikiem dla zawodników/drużyny. Co za tym idzie ? "Przetrenowanie. przemęczenie " - wiele spotkań z różnymi zespołami z wszelkich klas, brak stablizacji taktyk wyczucie przeciwnika, nie da się grać z każdym przeciwnikiem na tych samych mapach a zarazem każdej mapy nie można mieć wyskilowanej na wysokim poziomie przez taką drużyną jaka jest jeszcze Sprout . Ciężko mi jest ocenić na jakim turnieju się skupią ale myślę właśnie że będzie to ESEA, Przeciwnicy na podobnych poziomach plus pozostała już krótka droga do finału . Też co skutkuje ostatnimi wynikami co przemawia za moim typem + 2,5 mapy . Sprout dużo spotkań rozgrywało BO1 , jeśli chodzi o BO3 to jeśli wygrywali to zazwyczaj byłoi to 2;1 i to oni byli w roli faworytów, a jeśli przegrywali to 2:0 w plecy, więc jak widać z traceniem map nie mają problemów .

HellRaisers nie wiem czemu większość ich spotkań jak śledziłem kursy były w granicy 2+ . Jak widać zaskoczenie . Faza grupowa ESEA pierwsze miejsce w tabeli, HR to też stosunkowo nowy skład, kiedyś HR reprezentowało obecne Virtus Pro . Tutaj sytuacja się powtarza jak w Sporut dużo rozegranych BO1, ale jeśli to były BO3 to nawet gdy przegrywali to udawało się zazwyczaj wyrwać mapę.. Bardzo mocne nuke, train i d2 . Uważam, że dwie z tych 3 map pojawią się w mappulu. Tutaj jest podobnie jak w przypadku Sprout droga do finału nie daleka, pieniążki i prestiż do wygrania jest, pełna mobilizacja, nie widzę tutaj 2:0 sprout , bardziej się obawiam wygranej HR 2;0, ale jednak myślę że obydwie drużyny na swoich mapach odniosą zwycięstwo .
EDIT: kuriozalna sytuacja, przy wyniku 12;9 nagle Sprout jakies problemy techniczne niby ktore trwaly ponad 40min, wybilo to z rytmu HR, doprowadzili do dogrywki jeszczee ale polegli, malo malo malo bardzo brakowało.

Ostatnia edycja: