>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

CSGO 2020 - Typy i analizy

Fortuna bonus
elkaraso0o 527

elkaraso0o

Użytkownik
Miasto
P-n
Wiem, że delikatnie jestem spóźniony z jednym meczem (Heroic) ale Vitality można łapać.

Uważam, że drużyna Vitality jest znacząco mocniejsza niż NIP na chwilę obecną. Za drobne warto spróbować Vitality 2:0 NIP

P.S Na live można grać Heroic wygra 2 mapę? TAK @1.42

Załączniki

• 14,2 KB Wyświetlenia: 26
T 1,9K

tofik015

Użytkownik
ESL Pro League EU
ENCE - GODSENT - Ence wygra @1,60 fortuna

Oba zespoły w odmiennych nastrojach po pierwszych dwóch meczach. Ence komplet zwycięstw, wydaje się być w dobrej dyspozycji a kolejny ich rywal czyli Godsent powinien być trochę mniej wymagający niż dotychczasowi przeciwnicy na których już wygrali czyli Heroic i NaVi. Natomiast Godsent dotychczas bez wygranej mapy a jedynym małym plusem dla nich jest to, że coś tam powalczyli na 3 z 4 rozegranych map. Dotychczas wspólnym ich przeciwnikiem było NaVi na które Ence dość gładko i bez większych problemów wygrało 2:0 a Godsent przegrało 2:0 gdzie na jednej mapie powalczyli a na drugiej zdobyli tylko 2 rundy. Krótko mówiąc Ence będzie tutaj faworytem i powinni tutaj ten mecz wygrać, zwłaszcza z teoretycznie jednym z słabszych zespołów w grupie aby zrobić kolejny krok do miejsca gwarantującego play offy

Ostatnia edycja:
husarz22 8,4K

husarz22

Forum VIP
Miasto
pzn
e-sport - CS: GO, DreamHack Open Fall 2020 Closed Qualifier
godzina 19:00
Heretics - Sprout
Typ: Heretics
@2.70 STS

Dzisiaj rozpoczęły się kwalifikacje do DH Open Fall 2020 . Obie ekipy mają już za sobą po jednej wygranej i dlatego spotykają się w ćwierćfinale górnej drabinki. Obydwa spotkania zakończyły sie wynikiem 2:0, choć ekipa składająca się z polsko-niemieckich zawodników miała nieco więcej problemów. Dziwie się aż takiej różnicy w kursach. Jak dla mnie jest to super value ponieważ sporo na to wskazuje, że będzie to wyrównany mecz. Dlaczego więc skłaniam się ku Heretics? Po pierwsze lepszy kurs, o którym juz wspomniałem. A po drugie mają już sposób na Sprout. W meczu BO5 rozegranym nieco ponad 3 miesiące temu - wygrali 3:1.

Ostatnia edycja: