>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CSGO 2020 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Wiem, że delikatnie jestem spóźniony z jednym meczem (Heroic) ale Vitality można łapać.

Uważam, że drużyna Vitality jest znacząco mocniejsza niż NIP na chwilę obecną. Za drobne warto spróbować Vitality 2:0 NIP

P.S Na live można grać Heroic wygra 2 mapę? TAK @1.42
 

Załączniki

  • 14,2 KB Wyświetlenia: 28
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
ESL Pro League EU
ENCE - GODSENT - Ence wygra @1,60 fortuna

Oba zespoły w odmiennych nastrojach po pierwszych dwóch meczach. Ence komplet zwycięstw, wydaje się być w dobrej dyspozycji a kolejny ich rywal czyli Godsent powinien być trochę mniej wymagający niż dotychczasowi przeciwnicy na których już wygrali czyli Heroic i NaVi. Natomiast Godsent dotychczas bez wygranej mapy a jedynym małym plusem dla nich jest to, że coś tam powalczyli na 3 z 4 rozegranych map. Dotychczas wspólnym ich przeciwnikiem było NaVi na które Ence dość gładko i bez większych problemów wygrało 2:0 a Godsent przegrało 2:0 gdzie na jednej mapie powalczyli a na drugiej zdobyli tylko 2 rundy. Krótko mówiąc Ence będzie tutaj faworytem i powinni tutaj ten mecz wygrać, zwłaszcza z teoretycznie jednym z słabszych zespołów w grupie aby zrobić kolejny krok do miejsca gwarantującego play offy
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
e-sport - CS: GO, DreamHack Open Fall 2020 Closed Qualifier
godzina 19:00
Heretics - Sprout
Typ: Heretics
@2.70 STS


Dzisiaj rozpoczęły się kwalifikacje do DH Open Fall 2020 . Obie ekipy mają już za sobą po jednej wygranej i dlatego spotykają się w ćwierćfinale górnej drabinki. Obydwa spotkania zakończyły sie wynikiem 2:0, choć ekipa składająca się z polsko-niemieckich zawodników miała nieco więcej problemów. Dziwie się aż takiej różnicy w kursach. Jak dla mnie jest to super value ponieważ sporo na to wskazuje, że będzie to wyrównany mecz. Dlaczego więc skłaniam się ku Heretics? Po pierwsze lepszy kurs, o którym juz wspomniałem. A po drugie mają już sposób na Sprout. W meczu BO5 rozegranym nieco ponad 3 miesiące temu - wygrali 3:1.
 
Ostatnia edycja:
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
sAw - Winstrike
Typ: Over 2,5 maps @1.95 (STS)


Rozpoczynają się kwalifikacje do Flashpointa, spotykają się dwie moim zdaniem równorzędne ekipy, typ poparty map poolem zdecydowanie. Obie drużyny mają swoje pewne bany, ponieważ każda z nich nie gra po jeden z siedmiu map, sAw banuje Mirage, Winstrike banuje Inferno. Ostatnimi czasy sAw polubiło się z mapą Vertigo i to będzie ich pick. Miałem przyjemność oglądać kilka razy jak śmigają po tej mapce i wygląda to całkiem dobrze, zwłaszcza po stronie atakującej. W ostatnim czasie przegrali tylko z Complexity oraz ze Sprout (czyli rywale o półkę wyżej od nich) na tej mapie. Myślę że Winstrike sobie nie poradzi na tej mapie i padnie łupem Portugalczyków. Winstrike natomiast jako swój pierwszy pick weźmie Dust2, ponieważ sAw wygrywa tylko 17% spotkań na tej mapie w ostatnich 3 miesiącach, przegrali nawet dwukrotnie z Wisłą Kraków która nie należy do tuzów CS'a. Obie drużyny powinny zgarnąć swoje mapy.

Good luck!
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A co powiecie o meczu Movistar Riders z Heretics?
Heretics z dwoma stand-inami a na Movistar jest kurs ponad 2 wiec chyba cos drobnego postawie na nich :)

@edit: juz kurs mocno spadl
@edit2: jednak przegrali 2:1 w mapach a na ostatniej dostali 16:14 więc
 
Ostatnia edycja:
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
A co powiecie o meczu Movistar Riders z Heretics?
Heretics z dwoma stand-inami a na Movistar jest kurs ponad 2 wiec chyba cos drobnego postawie na nich :)
Mysle ze warto sprobowac, nawet za pol stawki, Moviestars trzymaja poziom stabilny od zawsze, Heretics nawet w pelnym skladzie straciloby mape moim zdaniem, tylko Lucky moim zdaniem bedzie trzymal poziom w tym meczu, moze tez warto poprobowac jakis over fragowy na niego zagrac
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
North - Gambit
Typ: Over 2,5 maps (STS) @1.95

Niestety Overpass przegrany po dogrywce, do przerwy prowadzenie North 10-5, potem 15-12, no i Gambit odrobiło, bardzo pechowo.

Dziś króciutko i na temat, mecz równorzędnych dla mnie drużyn, z jednej strony duński tercet w postaci MSL, gade oraz cajunb, z drugiej strony shiro, ax1le oraz nafany, obie drużyny tak na prawde są w średniej formie, jednak jest to turniej gdzie nie ma tuzów CS'a, a grają drużyny które chcą wrócić do TOP20 na świecie, wygrają w kwalifikacjach do Flashpointa może im to ułatwić. Obie drużyny mainują Vertigo, z tego tytułu podejrzewam że nie wezmą tej mapy jako pierwszy wybór. Gambit powinno zabrać Inferno, ponieważ North gra tam słabiutko, i nie wygrała ani razu tej mapy w przeciągu miesiąca, natomiast Gambit ma serie 11 (!) zwycięstw z rzędu na tej mapie, to mówi samo za siebie. North z kolei w moim przeczuciu weźmie mapę Overpass, ponieważ jest to ich drugi pick zazwyczaj, a los tak chce że Gambit gra tą mapę najsłabiej i bardzo często ugrywają tam rundy poprzez zagrania indywidualne a nie taktyczne wejścia pod BS.

Nexus - HAVU
Typ: HAVU win (STS)@ 1.47

Gładkie 2-0, Mirage z problemami ale było widać że HAVU jest drużyną o poziom lepszą od Nexus.

Tutaj bardziej propozycja nie na singla, a na dorzutke do kuponu. HAVU gra tutaj z nowym zawodnikiem, jego nick do Jamppi, jest to gracz który z powodzeniem występował i był jedną z jaśniejszych postaci ENCE czyli drużyny która na codzień gra z drużynami z TOPki. Jest to też gracz który w przeszłości otrzymywał bany za cheatowanie i takie tam, niemniej jednak gość jest dobry aimowo i na pewno doda tutaj kilka indywidualnych zagrań do repertuaru tej drużyny. HAVU gra bardzo stabilnie, tak na prawdę 3/4 map ma lepiej zorganizowanych niż Nexus, i uważam że Nexus jest w stanie powalczyć tylko na mapie Mirage z nimi. Nexus jest drużyną w której prym wiedzie dwóch zawodników, reszta albo będzie miała lepszy dzień i coś ustrzeli, albo będzie tylko dorzucała granaty i liczyła na entry fragi XELLOW'a lub iM'a. Jeśli ktoś lubi ryzyko to można spróbować HAVU -1.5 @ 2.45 (STS) , jednak ja polecam bezpieczniejszy bet, bo tutaj jest jednak przeszkoda w postaci tego Mirage do wygrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
North - Gambit
Typ: Over 2,5 maps (STS) @1.95


Dziś króciutko i na temat, mecz równorzędnych dla mnie drużyn, z jednej strony duński tercet w postaci MSL, gade oraz cajunb, z drugiej strony shiro, ax1le oraz nafany, obie drużyny tak na prawde są w średniej formie, jednak jest to turniej gdzie nie ma tuzów CS'a, a grają drużyny które chcą wrócić do TOP20 na świecie, wygrają w kwalifikacjach do Flashpointa może im to ułatwić. Obie drużyny mainują Vertigo, z tego tytułu podejrzewam że nie wezmą tej mapy jako pierwszy wybór. Gambit powinno zabrać Inferno, ponieważ North gra tam słabiutko, i nie wygrała ani razu tej mapy w przeciągu miesiąca, natomiast Gambit ma serie 11 (!) zwycięstw z rzędu na tej mapie, to mówi samo za siebie. North z kolei w moim przeczuciu weźmie mapę Overpass, ponieważ jest to ich drugi pick zazwyczaj, a los tak chce że Gambit gra tą mapę najsłabiej i bardzo często ugrywają tam rundy poprzez zagrania indywidualne a nie taktyczne wejścia pod BS.

Nexus - HAVU
Typ: HAVU win (STS)@ 1.47


Tutaj bardziej propozycja nie na singla, a na dorzutke do kuponu. HAVU gra tutaj z nowym zawodnikiem, jego nick do Jamppi, jest to gracz który z powodzeniem występował i był jedną z jaśniejszych postaci ENCE czyli drużyny która na codzień gra z drużynami z TOPki. Jest to też gracz który w przeszłości otrzymywał bany za cheatowanie i takie tam, niemniej jednak gość jest dobry aimowo i na pewno doda tutaj kilka indywidualnych zagrań do repertuaru tej drużyny. HAVU gra bardzo stabilnie, tak na prawdę 3/4 map ma lepiej zorganizowanych niż Nexus, i uważam że Nexus jest w stanie powalczyć tylko na mapie Mirage z nimi. Nexus jest drużyną w której prym wiedzie dwóch zawodników, reszta albo będzie miała lepszy dzień i coś ustrzeli, albo będzie tylko dorzucała granaty i liczyła na entry fragi XELLOW'a lub iM'a. Jeśli ktoś lubi ryzyko to można spróbować HAVU -1.5 @ 2.45 (STS), jednak ja polecam bezpieczniejszy bet, bo tutaj jest jednak przeszkoda w postaci tego Mirage do wygrania.
Czemu Jampii osdzedl z ENce jeszcze do Havu?
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Godsent - Virtus.pro
Typ: Over 2,5 maps @1.95 (STS)


Niezrozumiala decyzja wyborem Traina dla mnie, zagrali mape ktorej praktycznie wgl nie graja.

Ostatnio coś pechowo z tymi overkami, zawsze brakuje jednej/dwóch rund żeby gładko wszedł typ. Dzisiaj Godsent vs Virtus.pro, fajnie obie ekipy się ostatnimi czasy prezentują, Godsent i ich prowadzący STYKO jednak prezentują bardziej złożony i przemyślany CS, niemniej po ostatnich meczach gra Virtusów napawa optymizmem. Co do map poolu, no to Virtusi pewnie wybiorą swoją najlepszą mapę czyli Dust2, Godsent ostatnio rozegrało tam dwa pojedynki z czego jeden wygrali po dogrywce z drużyną Gambit, a drugi przegrali, Virtusi natomiast na ostatnie 7 spotkań na tej mapie, 6 razy wygrywali i oddawali średnio 8 rund w wygrywających spotkaniach. Godsent zagra raczej mapę Overpass, ponieważ Virtusi banują Nuke (który jest pierwszym wyborem Godsent), jednak STYKO bardzo dobrze prowadzi gre swoich zawodników na tej mapie i nie spodziewam się żeby Virtusi zdołali przełamać tą mapę.

Spirit - Gambit
Typ: Spirit win @1.57 (STS)


Widzę, że kursy na wygraną Spirit rosną co mnie bardzo cieszy. Jest to bardzo młoda drużyna, jednak szybko się wspina w rankingu HLTV, i gra bardzo dobrego CS'a praktycznie na każdej mapie, nie grywają tylko Vertigo. Ostatni ich turniej ESL Pro League pokazał że nie przypadkowo się tam znaleźli i potrafili wygrywać z FaZe, Vitality, Mousesport czy NiP. Gambit to drużyna półkę jak nie półtorej niższa od Spirit. Rosjanie mieli dużo czasu na potrenowanie i przygotowanie się do IEM CIS. Myślę że bez problemu powinni wygrać nawet 2-0, jednak ostatnio grają troszkę mniej Traina, i Gambit może to wykorzystać chociaż oni grają tą mapę raczej z przymusu. Przewiduje, że pierwsze dwie mapy to będą Dust2 oraz Inferno, a na nich Spirit radzi sobie bardzo dobrze, dlatego uważam że są szanse, żeby ten mecz skończył się wynikiem 2-0 (Spirit -1.5 @2.52 (STS)). Oczywiście ja polecam bezpieczniejszą opcję w postaci wygranej Spirit.
 
Ostatnia edycja:
B 0

belciak

Użytkownik
Vitality-Spirit IEM Beijng
Spirit 3.25 betclick 6/10
Dla mniej odważnych spirit +1,5 mapy
1.68 10/10

Według mnie ostro przesadzony kurs na spirit. Mappick vitality czyli ich najmocniejsze mapy bardzo odpowiadają spirit. W ciągu ostatnich 5 spotkań 4ry zwycięstwa rosyjskiej organizacji. Promowanie i kurs wiąże się z jednym z najlepszych graczy zywoo który według mnie dziś będzie w gorszej dyspozycji co będzie chciał wykorzystać mir. Aimowo jest kotem i zasługuje na grę w najlepszych zespołach i jest mocno niedoceniany. Dodatkowo handicapem dla rosyjskiej formacji jest godzina 15 więc będą mieli więcej czasu na analizę i trening(inna strefa czasowa).
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
ML 2:0 Dig kurs 1.75 polecam :)

jakies przemyślenia odnośnie Navi vs Spirit? Wg mnie może pójść w obie strony over 2,5 mapy wydają się być najlepsza opcja dla mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
E 1K

Eryk933

Użytkownik
LIVE

Jak ktoś chcę pieniądze za darmo to niech postawi Dignitas under 12,5 rundy na drugiej mapie. Mecz Dignitas - Mad Lions

1xbet 1.54
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Na jutro wchodzę ponownie w ML tym razem z Fnatic. Grali ostatnio i ml było góra. Co się zmieniło w kilka dni? Raczej niewiele, Fnatic cały czas w dołku a jedna jaskółka tj. wygrana ze słabym contact wiosny nie czyni :) ML natomiast przegrało z vita co było do przewidzenia.

w niedziele grają virtusi z gen g. I tu pytanie czy kursy 1.18 są adekwatnie wystawione? Wg mnie nie. Ofc VP grają ostatnio solidnego csa ale gen g pokazało ze tez są mocni w meczu z OG. 1.98 na +1.5 mapy wyglada w porządku. Powinien być bliski mecz :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 193

moscenice

Użytkownik
ja uważam ze North tu będzie miał ciężko aby ugrać mapę. G2 wg mnie to nie ta liga, wygrali z Astr, mibr czy Furia. W każdym razie życzę powodzenia :)
Moim skromnym zdaniem G2 ma na razie zbyt duże wahania formy, Niko jeszcze nie wkomponował się w drużynę. Przy picku Vertigo przez North widzę spore szanse :)
Szukam inspiracji do tego doubla wiec może podrzuć cos od siebie :)
Pozdrawiam
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Fnatic - Dignitas
WIN
DIGNITAS
KURS: 4.10
EWINNER


W tym spotkaniu idę w strona doga, obydwa zespoły totalnie bez formy . Fnatic to nie jest ten zespół co rok temu , widać ze lanowo kompletnie im nie idzie. O 14,00 mam derby Szwecji, mecz BO3, mecz z cyklu 50/50 . Wiadomo zespołowo i indywidualnościami Fnatic na papierze wygląda o wiele lepiej, mamy krimza, brollana, JW, flushe . Ja liczę natomiast na indywidualności zespołu Dignitas, f0rest, friberga i hellzerka. Mówi sie o odejściu JW, słabe występy Goldena, krizm wachania formy, jedynie brollan ostatnio coś strzela. Uważam ze zostaną zagrane mapy nuke,inferno, train. Nuke powinno stanąć po stronie dignitast, inferno jest to mapa na której najlepiej gra fnatic a train to juz 50/50 . Kurs w granicach 1.30 dla mnie byłbym za dużym ryzykiem graniem w strone fnatic, jesli przegraja te spotkanie i odpadną z turnieju możemy spodziewać się diametralnych zmian w zespole ( sami nie wiemy czy zawodnicy sami tego nie chca) . DIGNITAS w tym składzie nie graja jakoś długo ja liczę tu na indywidualności i odrrobine farta mam nadzieje H4RR3 i STRETA nie beda mocno odstawać i pomogą pozostałej trojce zdobywać rundy ( to bardzo ważny aspekt) . Dignitas dawno nie grali na prestiżowych turniejach, są głodni tego. Wiadomo ze grali ostatnio z drużynami z rankingu 50+ i nadal przegrywali, ale tak jak napisałem to tez są derby, słabe dyspozycje drużyn idę w strona doga, mecz nie długo zapraszam do oglądania.
Post automatycznie złączony:

Fnatic - Dignitas
WIN
DIGNITAS
KURS: 4.10
EWINNER


W tym spotkaniu idę w strona doga, obydwa zespoły totalnie bez formy . Fnatic to nie jest ten zespół co rok temu , widać ze lanowo kompletnie im nie idzie. O 14,00 mam derby Szwecji, mecz BO3, mecz z cyklu 50/50 . Wiadomo zespołowo i indywidualnościami Fnatic na papierze wygląda o wiele lepiej, mamy krimza, brollana, JW, flushe . Ja liczę natomiast na indywidualności zespołu Dignitas, f0rest, friberga i hellzerka. Mówi sie o odejściu JW, słabe występy Goldena, krizm wachania formy, jedynie brollan ostatnio coś strzela. Uważam ze zostaną zagrane mapy nuke,inferno, train. Nuke powinno stanąć po stronie dignitast, inferno jest to mapa na której najlepiej gra fnatic a train to juz 50/50 . Kurs w granicach 1.30 dla mnie byłbym za dużym ryzykiem graniem w strone fnatic, jesli przegraja te spotkanie i odpadną z turnieju możemy spodziewać się diametralnych zmian w zespole ( sami nie wiemy czy zawodnicy sami tego nie chca) . DIGNITAS w tym składzie nie graja jakoś długo ja liczę tu na indywidualności i odrrobine farta mam nadzieje H4RR3 i STRETA nie beda mocno odstawać i pomogą pozostałej trojce zdobywać rundy ( to bardzo ważny aspekt) . Dignitas dawno nie grali na prestiżowych turniejach, są głodni tego. Wiadomo ze grali ostatnio z drużynami z rankingu 50+ i nadal przegrywali, ale tak jak napisałem to tez są derby, słabe dyspozycje drużyn idę w strona doga, mecz nie długo zapraszam do oglądania.

DIGNITAS +1,5 mapy @ 1.90 STS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom