>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CSGO 2020 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
W osobnym poście podejmę się też analiz z niższych lig, w tym jeden rewelacyjny kurs.

Dignitas female vs Violent Roses
Kursy wystawione na mecz kobiet to nieporozumienie. Danych jest bardzo mało, ale udało mi się dotrzeć do kilku ciekawych informacji:
Drużyny te grały ze sobą 2 miesiące temu w finale turnieju Super Girl Gamer Pro Championships, mecz zakończył się wygraną Dignitas uwaga: 16:12 i 16:11. Od tego czasu Violent Roses dokonało 2 zmian w składzie (na lepsze), Dignitas wymieniło jedną zawodniczke. Dodatkowo ta sama drużyna Dignitas gra "zawodowo" zarówno w CS:GO jak i Valoranta, ostanio skupiając się na tym drugim. Zerknąłem tez na kilka ostatnich spotkań Violent Roses oraz ich eliminacje do Dreamhacka, naprawdę nie było tragedii. Jeszcze raz to podkreśle - kurs 1.02 na Dignitas to moim zdaniem pomyłka. Nawet patrząc przez pryzmat tego jak wyrównany był ostatni mecz (i tego, że to żeński cs). Nie twierdzę, że Violent Roses to wygrają, ale po takim kursie żal nie spróbować.

Violent Roses wygra @11 betclic
Violent Roses wygra 2:0 kurs @30 !!! totalbet/betclic/betfan

16:14 9:16 16:13

Udało się trafić świetny kurs, dostępny na wszystkich polskich bukach, gratulacje kto pograł ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Po wczorajszym świetnym dniu idę za ciosem i podejmę się analizy kolejnego spotkania kobiet, gdzie moim zdaniem kursy nie są wystawione poprawnie.
Mecz pomiędzy Galaxy Racer, a NOFEAR5 (starym DeftFox). Bukmacherzy w tym spotkaniu widzą wyraźnego faworyta w tej pierwszej ekipie, ale czy słusznie? Drużyny te mierzyły się ze sobą w lipcu (od tego czasu była zmiana tylko jednego zawodnika), spotkanie wygrało Galaxy, ale po bardzo zaciętym meczu 16:14 i 16:13. Rosyjska ekipa zaprezentowała się też świetnie w meczu z najlepsza żeńską drużyną Originem (obecnie XSET) (19:16 16:11). Poza wspomnianym XSET układ sił w żeńskim csie jest bardzo wyrównany, a bukmacherzy wystawiają kursy opierając się chyba tylko na popularności. Poszperałem starając się zebrać jak najwięcej danych i jeśli chodzi o mecze/treningi o wiele aktywniejsze są Rosjanki (liczba rozegranych meczów Faceit, oraz liczba godzin spędzonych w CS:GO w ciągu ostatnich dwóch tygodni). Jedna z zawodniczek Galaxy w ciągu ostatnich 4 dni spędziła 30 godzin w cyberpunku, inna w ostatnich dniach częściej gra w GTA niż CS:GO.

Biorąc pod uwagę zbliżony poziom drużyn, a także aktywność w ostatnim czasie, uważam że jest to spotkanie co najmniej 50/50, a kurs 4 na Rosjanki można próbować w ciemno. Dla odważniejszych NOFEAR wygra 2:0 kurs 8 sts (rano będzie wyższy na bukach takich jak betclic/totalbet/betfan - mają tę samą ofertę na e-sport).

NOFEAR5 wygra @4 sts
NOFEAR5 +6.5 1 mapa @1,81
1xbet 9:16
NOFEAR5 +6.5 2 mapa @1,87 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Vitality vs Complexity

Po wczorajszej przegranej z 15:10 daję ostatnią szansę Vitality, złym ruchem była wymiana świetnego shoxa po pierwszej mapie. Obecne TOP1 świata nie może sobie pozwolić już na pomyłkę i po prostu musi wygrać to spotkanie 2:0, mocno skomplikowali sobie sprawę porażką z BIG, a o wyjście z grupy będzie walczyło z Astralis. Kursy wystawione są tutaj poprawnie, 2:0 po 1,50 nie zachwyca, chociaż do jakiegoś dubla można próbować. Moim zdaniem najlepszą opcją będzie pójście w undery zawodników na 1 i 2 mapie.

Biorąc pod uwagę przeciwnika i średnią fragów na rundę, Complexity musiałoby ugrać ~22-25 rund na obu mapach, co moim zdaniem się nie wydarzy. Spodziewam się tu szybkiego meczu max 16:11 na obu mapach.

Najlepszą ofertę na takie wydarzenia z polskich bukmacherów ma betfan, forbet i totalbet (ale tego ostatniego buka odradzam wszystkim)
Typy
Blamef under 39.5 @1,83 betfan 16
k0nfig under 37.5 @1,83 betfan/forbet 32
otton under 34.5 @1,81 forbet 27
rush under 29.5 @1,81 betfan 19

Vitality wygra 2:0 @1,50 betsson 16:9 16:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Vitality vs Complexity

Po wczorajszej przegranej z 15:10 daję ostatnią szansę Vitality, złym ruchem była wymiana świetnego shoxa po pierwszej mapie. Obecne TOP1 świata nie może sobie pozwolić już na pomyłkę i po prostu musi wygrać to spotkanie 2:0, mocno skomplikowali sobie sprawę porażką z BIG, a o wyjście z grupy będzie walczyło z Astralis. Kursy wystawione są tutaj poprawnie, 2:0 po 1,50 nie zachwyca, chociaż do jakiegoś dubla można próbować. Moim zdaniem najlepszą opcją będzie pójście w undery zawodników na 1 i 2 mapie.

Biorąc pod uwagę przeciwnika i średnią fragów na rundę, Complexity musiałoby ugrać ~22-25 rund na obu mapach, co moim zdaniem się nie wydarzy. Spodziewam się tu szybkiego meczu max 16:11 na obu mapach.

Najlepszą ofertę na takie wydarzenia z polskich bukmacherów ma betfan, forbet i totalbet (ale tego ostatniego buka odradzam wszystkim)
Typy
Blamef under 39.5 @1,83 betfan
k0nfig under 37.5 @1,83 betfan/forbet
otton under 34.5 @1,81 forbet
rush under 29.5 @1,81 betfan

Vitality wygra 2:0 @1,50 betsson
Ciekawe jak jest z tymi fragami, jeśli gość gra pierwszą mapę a na drugą jest zmieniany i czy wtedy dają zwrot czy normalnie rozliczają, bo jeżeli normalnie to w przypadku takiego Vitality oni zawsze zmieniają shoxa na Nivere na inferno, a za misute na dust2.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ciekawe jak jest z tymi fragami, jeśli gość gra pierwszą mapę a na drugą jest zmieniany i czy wtedy dają zwrot czy normalnie rozliczają, bo jeżeli normalnie to w przypadku takiego Vitality oni zawsze zmieniają shoxa na Nivere na inferno, a za misute na dust2.
Pytałem o to betclica, zakład jest ważny tylko jeśli zawodnik zagra na 1 i 2 mapie, tak to można by to fajnie było wykorzystać przy nowej mecie zmieniania zawodników, czy to Astralis z Bubzkjim, czy Navi z B1tem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Jeszcze jedna analiza na dziś, bo kurs bardzo ciekawy:

Astralis vs BIG

Mimo, że typuję tutaj dosyć gładkie zwycięstwo Astralis, to jednak nie zamierzam stawiać po raz kolejny przeciwko BIG, online są bardzo nieprzewidywalni. Na betclicu znalazłem ciekawą alternatywę a mianowicie h2h zawodników. Nie będę się rozpisywał, bo mecz już za 20 minut. Dupreeh to pod względem killi obecnie 2 najlepszy zawodnik Astralis, razem z device w większości spotkań jest w górnej części tabeli. Drużyny te grały ze sobą 3 dni temu i Duńczyk miał 45, a Xantares 30. Brałem pod uwagę różne scenariusze i w większości wychodziło pozytywnie. Kursy są jakby miało to być 50/50, gdzie moim zdaniem (w przypadku wygranej Astralis na co jest 1,15) szanse oceniam na 75%.


dupreeh więcej od xantaresa @1,85 betclic Udało się ominąć niespodziankę i fajnie siadło mimo porażki 2:0 Astralis :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kolejny dzień i kolejny mecz kobiet, początkowo miałem nic nie grać, ale forbet wystawił moim zdaniem przesadzone kursy.
Spotkanie Polek (Arcane Wave) z europejskim mixem Project X. Z góry zaznaczę, że w żeńskim csie ciężko jest znaleźć informację o historii meczów, aktualnej dyspozycji itd. Moja analiza opiera się na kilku punktach odniesienia z meczów w ciągu ostatniego miesiąca.

Niecały miesiąc temu odbył się spory turniej kobiecych drużyn, poniżej rezultaty fazy grupowej
grupy.png

Polska drużyna odpadła z grupy z trzema punktami, dostając spory oklep, w dalszej fazie rozgrywek TGHCC przegrało 16:6 z inną polską drużną Izako Boars. Oczywiście wiadomo, że mecz meczowi nierówny, ale tutaj mamy już ciekawy punkt odniesienia:
Izako dominacja grupy i gładka wygrana >Arcane Wave
Izako dominacja 16:6 > TH2CC
Project C wygrana 2:0 > TH2CC i wygrana z Haalko

Poziom faceit również na korzyść Project C. Według forbet faworytem tego spotkania są Polki. Czemu? Nie mam pojęcia. Korzystam z ciekawych kursów póki nie nastąpi korekta, a ta będzie na pewno. Ciężko określić do jakiego progu, ale niektórzy zagraniczni bukmacherzy mają już nawet 1.50 na Project C, więc można się spodziewać czegoś podobnego.

Można próbować wszystko w stronę Project C, póki są underdogami, jak kurs spadnie do 1.50-1.60 to już nie będzie sensu.

Moje propozycje:
Poject C wygra @1,93 forbet
Project C wygra 2:0 @3,66 forbet
(to szczególnie polecam na singla)
Project C 1 mapa -2.5 @2,30 forbet
Project C 2 mapa -2.5 @2,30 forbet


edit: 16:3 16:13, można było łapać też wszystkie inne linie za drobne ;) 851.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dzisiaj wszędzie kursy wystawione poprawnie, nie ma żadnych okazji. Mecz Astralis vs Vitality to dla mnie wielka niewiadoma, za to uważam, że Furia będzie miała problemy z Liqiud. Dzisiaj o wiele lżej dwa spotkania kobiet:

Dignitas Female 2:0 Cyberstorm @1,42 sts kurs nie powala, ale do dubla można jak najbardziej brać. To po prostu różnica 2-3 klas. Ostatnio skutecznie grałem przeciwko Dignitas po kursie 11, jednak tym razem jestem w 90%, że gładko wygrają to spotkanie. Jest to jedna z najlepszych drużyn w Ameryce, gdy dla Cyberstorm ogromnym sukcesem jest przejście przez kwalifikacje. Jako alternatywa na singla można próbować
Dignitas -6.5 1 mapa @1,92 1xbet
Dignitas -6.5 2 mapa @1,92 1xbet
jedna runda :c edit: 16:7 16:10

NOFEAR5 2:0 Project C @2,21 1xbet edit: Gładko 16:5 16:6

Wczoraj Project C dało ładnie zarobić, dzisiaj mam nadzieję, że będzie podobnie (tylko tym razem przeciwko). Analizy odnośnie obu drużyn są wyżej. Tutaj mogę dodać tylko, że oglądałem spotkania obu ekip i w tym wypadku też zauważyłem różnicę 1-2 klas. Rosjanki wczoraj pokonały 2:1 pride, gdzie w kwalach pride przejechało się po Project C 16:5. Indywidualnie może poziom podobny, ale drużynowo to przepaść.

Rozliczam też długoterminówkę (w sumie trwało to 3 dni, więc nie wiem czy to aż taki długi termin)
Długoterminowe bardzo fajne kursy (jak ktoś lubi mrozić):
Nawiązując do powyższych analiz, według mnie grupa A rozegra się pomiędzy Vitality, a Astralis (reszta będzie tłem). A grupa B bez większych problemów padnie łupem NaVi. Bardzo fajnie wygląda kurs 2,43 oferowany przez betsson na to że Vitality dojdzie do finału.

Vitality to reach the final @2,34 betsson
Navi wygra grupę B @2,25 betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Wczoraj był bodajże 5 dzień z rzędu na plus, dzisiaj ryzykowniej za mniejszą stawkę.

Zacznę na szybko od meczu, który zaczyna się za godzinę (dalsze będę edytował), a mianowicie półfinał turnieju pomiędzy Moviestars Riders vs Navi Junior. Ukraińska ekipa w świetnej formie, poza pierwszym rozgrzewkowym meczu w tym turnieju przegranym po dogrywce, wygrywają wszystko jak leci. Zwycięstwa do 0 z takimi drużynami jak HR, CPH, czy rewanż na Attax robią wrażenie. Navi junior idealnie wpisują się też w styl moviestars, a mianowicie agresywna gra i dużo pojedynków 1v1. Osobiście nic nie ruszam z tego spotkania, bo ten mecz zamyka mi ciekawy długoterminowy typ, ale ogólnie polecam :)

Typ Navi Junior wygra @1,80 betsson

Poniżej przykład, jakie ciekawe kursy można łapać na turnieje niższej rangi, szkoda że taki mały limit :D Oddsmakerzy mocno w tyle.
navi.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Dla mnie fajnym typem na dziś jest wygrana Big z Liquid po kursie 1.8. Śledzę ostatnio mecze tych ekip i Big jest w bardzo dobrej formie, pokonali Astra czy Vita. Liquid wygrało wczoraj z Furia 2:0 ale w mojej ocenie to Furia zagrało słabo szczególnie na interno. Jak dla mnie 65/35 dla Big i można próbować :) jeśli Big zagra swoje to spokojnie wygrają może nawet 2:0
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
W ćwierćfinałach turnieju Dell Russia odbędą się 2 spotkania pomiędzy żeńską, a męską drużyną w csa. Oczywiście to nie jest tak, że kobiety awansowały do turnieju w otwartych kwalifikacjach, została po prostu stworzona grupa samych żeńskich drużyn, żeby na siłę umieścić 2 drużyny kobiet w fazie Playoff :) Przepaść między męskimi, a żeńskimi drużynami jest ogromna, mniej więcej można to porównać do piłki nożnej, gdzie trampkarze/juniorzy wygrywają z profesjonalnymi drużynami. Nie przypominam sobie meczu, gdzie kobiety zdobyły te 8-9 rund przeciwko męskim drużynom, a rozgrywki śledzę dosyć długo.

W ostatnich dniach Najlepsza na świecie drużyna kobiet - "superteam"( który został stworzony, żeby rzekomo nawiązać walkę z najlepszymi męskimi drużynami "https://win.gg/news/6298/xset-s-female-csgo-team-wants-to-beat-the-best-men's-teams") zagrały w Dreamhacku Open (dla drużyn 2 tieru, więc nie mówimy o najlepszych męskich drużynach). Odpadły w fazie grupowej z bilansem -47 rund.

16:5 16:1 https://www.hltv.org/matches/2345802/xset-vs-espada-dreamhack-open-december-2020
16:6 16:5 https://www.hltv.org/matches/2345798/virtuspro-vs-xset-dreamhack-open-december-2020 (gdzie w tym meczu Virtus Pro grało bardzo luźno, próbowali efektownych akcji itd)

Jak już wspominałem wyżej XSET to obecnie najlepsza żeńska ekipa, w dzisiejszych spotkaniach grają o wiele słabsze drużyny. Bardzo fajnie wyglądają duble na 1xbet z liniami -7.5 (żeby nie weszło, któraś drużyna kobiet musiałaby ugrać 9 rund, co uważam za mało prawdopodobne). Trochę ryzykowniejsze, ale również do gry linie 9.5 oraz 10.5 po wyższych kursach.

Typy do dubla 1xbet
Winstrike 1 mapa -7.5 @1.45 EDIT: Kursy skoczyły linia -5.5 po 1,44 16:4
1WIN 1 mapa -7.5 @1,40 16:2


Single
1WIN -9.5 1 mapa @1,86 1xbet 16:2
Winstrike -9.5 1 mapa @1,80 betsson 16:4

Edit: Szybciutkie mapy 16:4 i 16:2 ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
CS wchodzi powoli w okres świąteczny, bardzo mało spotkań, lepsza oferta zacznie się w połowie stycznia. Jak spojrzałem na dzisiejszą rozpiskę od razu w oczy rzuciły mi się dwa spotkania, w tym jedno z bardzo ciekawym kursem.

Liga Vulkan Fight series i mecz pomiędzy Nexus i Sinners. Lekko się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem kursy wystawione przez bukmacherów, a mianowicie 1,4-1,5 na Sinners. Według mnie to rumuńska ekipa powinna być faworytem tego spotkania, nieznacznym, ale jednak. Obie ekipy przystępują do tego meczu z bilansem 2:0, a wygrany awansuje do fazy playoff. Nexus pokonało już tutaj ex-Ehteral i Navi Junior (dwie ekipy w świetnej formie), Sinners natomiast Limix i Lyngby Vikings. Indywidualnie poziom bardzo zbliżony, style gry również podobne (agresywna gra, pojedynki 1v1, często ugrywane rundy w osłabieniu). Ciężko mi znaleźć element w którym czeska ekipa by mocniej przeważała, a kursy bukmacherów właśnie na to wskazują. Dla mnie jest to spotkanie co najmniej 50/50 i kurs 2,60 i 5 na 2:0 biorę w ciemno.

Nexus wygra @2,60 betsson 1:2
Nexus wygra 2:0 @5 betsson 1:2

edit: Szkoda bo mieli 1:0 w mapach i 10:5 (było 1,18 na nich), wprawdzie można było kontrować po kursie 5 ale typ na minus :(
nexus.jpg


Kolejne spotkanie bardziej dla osób lubiących ryzykować, liga bardzo egzotyczna a mianowicie pojedynek pomiędzy mongolskim The Black Company, a azjatyckim mixem NG Esports. Na papierze znacznie lepiej prezentują się zawodnicy NG, jednak w jutrzejszym meczu wystąpią ze stand-inem. Black Company natomiast to stare Mazaalai, drużyna która wielokrotnie potrafiła nawiązać walkę ze znacznie lepszymi przeciwnikami. Reasumując - NG w składzie ze stand-intem i emerytem, pierwszy mecz po dłuższej przerwie i faza grupowa(a nie single elimination). Kurs 5,75 na wygraną i 10 na 2:0 moim zdaniem warty spróbowania za drobne.

Black Company wygra @5,75 1xbet
Black company wygra 2:0 @10,50 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom