>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CSGO 2020 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
licealistka 21

licealistka

Fanka GP1 oraz LOL-a !
Liga ESL PRO godzina 18:00 (23.03)
Duża różnica w kursie. Betfar daje nam wielki współczynnik. Przegrywając z fnatic po dobrym meczu, a także z forze gdzie dyspozycja była już gorsza. Generalnie wierzę w tę drużynę i zmobilizują się dla Big'a. Aizy może dać drużynie dobrego kopa. Big, po przekonywującym meczu z Navi, stracił dużo pewności siebie w ostatnim meczu i wrócił na ziemię. Tylko sam Syrson grał dobrze z Complexity. Nie sądzę, żeby był na tyle charyzmatyczny, żeby pociągnąć za sobą całą drużynę, jeśli wszyscy dostają .Na  Northmamy naprawdę duży kurs

North @ 2.5 , źródła esporttalk , hltv
Stawka: niska, mecz dużego ryzyka
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
North - compLexity Gaming
North @ 2.05   
North 2:0 @ 3.75   
Unibet

Ostatni mecz kwalifikacyjny do ESL Pro League, gdzie jeszcze wszystko nie jest znane, szansę na zajęcie pierwszego miejsca, a w konsekwencji udział w ćwierćfinale, bądź od razu w półfinale ma szansę znajdujące się w tej chwili na tym pierwszym miejscu Fnatic, którzy muszą wygrać, by zapewnić sobie wygraną w grupie B, BIG, którzy muszą wygrać z forZe, oraz liczyć na porażkę Fnatic z NaVi, oraz właśnie NaVi, którzy musieliby ograć Fnatic, ale też liczyć na porażkęz BIG z forZe. Także dzisiaj może się jeszcze dużo wydarzyć, a napisałem tylko o walce o pierwsze miejsce, a jeszcze większą walkę będziemy mieli o miejsca 2-3, które da miejsce w Round of 12.

I na tej walce się skupiam, na miejsca tuż za zwycięzcą mają tak naprawdę szanse 4 ekipy, North, forZe, BIG i NaVi, Fnatic jeśli przegra swoje pierwsze miejsce, ma już pewne miejsce w 2-3. Jest jedna ekipa, która nie walczy już o nic, jest to compLexity Gaming, którzy przegrali trzy z czterech spotkań, mają na swoim koncie 3 punkty, nawet wygrywając mecz z North i biorąc pod uwagę przegraną BIG z forZe, mogliby wyprzedzić tylko te dwie ekipy i tak nie przeskoczyliby oczywiście Fnatic, do których tracą 6 pkt, oraz forZe i NaVi, z którymi przegrali i przez to nawet równając się z nimi punktami, nie przeskoczyliby ich.

Dlatego więc wybrałem do obstawienia (przez oczywiście słabą ofertę, bo e-sportu nie ruszam za często, a gdy już coś stawiam, to bardziej typy innych użytkowników) spotkanie North z compLexity Gaming, gdzie idę w win North, oraz bardziej ryzykowniej ich zwycięstwo 2:0. North aby awansować musi wygrać to spotkanie, na koncie wtedy będą mieć 9 pkt, jeśli Fnatic wygrają z NaVi, będą już pewni miejsca 2-3, bo wtedy zrównać się z nimi punktami będzie mogła tylko drużyna z dwójki forZe/BIG, którzy zagrają ze sobą bezpośrednie spotkanie, North z BIG wygrali, także i tak będą przed nimi, z forZe przegrali, ale i tak spadliby wtedy na 3 miejsce w grupie.

To wszystko skłania mnie do zagrania w stronę North, jednak uprzedzam, że e-sport to jest nie mój konik, jeśli popełniłem jakiś błąd w swoich przemyśleniach bardzo proszę o poprawienie mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
licealistka 21

licealistka

Fanka GP1 oraz LOL-a !
cytat z dnia 23 marca 2020 13:09 przez licealistkaLiga ESL PRO godzina 18:00 (23.03)
Duża różnica w kursie. Betfar daje nam wielki współczynnik. Przegrywając z fnatic po dobrym meczu, a także z forze gdzie dyspozycja była już gorsza. Generalnie wierzę w tę drużynę i zmobilizują się dla Big'a. Aizy może dać drużynie dobrego kopa. Big, po przekonywującym meczu z Navi, stracił dużo pewności siebie w ostatnim meczu i wrócił na ziemię. Tylko sam Syrson grał dobrze z Complexity. Nie sądzę, żeby był na tyle charyzmatyczny, żeby pociągnąć za sobą całą drużynę, jeśli wszyscy dostają .Na  Northmamy naprawdę duży kurs

North @ 2.5 , źródła esporttalk , hltv
Stawka: niska, mecz dużego ryzyka
2:0!     
Dzisiejszy meczyk. 

Vexed Gaming vs Salamander 
Typ: Vexed @ 1.75

2.4 dla Salamandry wczoraj i na godzinkę temu nawet poniżej 2. Nie rozumiem dlaczego.  W drużynie Vexeda są mezzi i Russ, którzy są w dobrej formie, L1NK jest trochę gorszy, ale i tak w decydujących momentach może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść zespołu. Salamander ma dobre mecze z Ambush, ale nie widzę lidera w tym zespole - zawodnika, który zawsze utrzymywałby w tej drużynie odpowiednią formę. Oprócz 17-letniego młodego talentu węgierskiej drużyny nie widzę tam stabilnego zawodnika. Torzsi to za mało. 

źródło

 
 
kensikesport 39

kensikesport

Użytkownik


Witam, pierwszy post, pierwszy typ.

Obserwuje forum od dłuższego czasu, więc powinny pojawić się pierwsze typy.   Z mojej strony gwarantuje wielką dawkę esport ( CSGO, LoL) . Wiedza , doświadczenie i prywatny instynkt powinnien mi w tym pomóc, a więc zaczynamy : 


➡G2- FAZE      
➡Wygra : FAZE
➡Kurs : 1.96
➡BUK : STS 
➡ G2 drużyna która zaszła do finału w Katowickim spodku, gdzie  w finale się zacięła, od tamtej port gra nie jest ich zadowalająca. Słabe wystapięnia kennys, mecz z Tyloo bardzo przeciętnie, przegrali swojego dusta, wiedzać ze tyloo jest zespołem co najmniej gorszym niż średnia półka. Jesli chodz o FAZE coldzera juz sie zadomowił na dobre i wyniki to pokazują, NIKO i COLD w wysmietniej formie, teamplaejowo wygdlądają bardzo dobrze, szybkie rotacje, podwajanie podstawowych pozycji rywali. MIRAGE, D2, NUKE, INFERNO, jesli bedzie ktoras z tych map FAZE ją weźmie. Poleca. W  tej edycji ESL PRO LEAGUE widzę jako faworta nawet FAZE. Kursy lekko przesadzone. Godzina 18:00 STARTUJA! POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kensikesport 39

kensikesport

Użytkownik
Witam kolejne typy z mojej strony także zapraszam. 

➡TYP: Evil Geniuses - Swole Patrol
➡WIN SWOLE PATROL
➡KURS: 2,65
➡IFORBET

Długo siedziałem i rozmyślałem nad tym typem  i sam do końca nie wiem czy ugryzłem go w odpowiedni sposób.
Może krótko o lidzę ESL. W dzisiejszej dobie cieżko w ogólnie grać e-sport. Myślę ze kazdego człowieka troche ruszyła sprawa koronawirusa w jakims stopniu. Akcje zostan w domu, jesli chodzi o e-sport brzmi dobrze. zostan w domu = graj ile się da. Jak wiemy obowiązuje to praktycznie na całym świecie. . Ale czy drużyny tak na prawdę dużo trenują i jak podchodzą do turniejów. Jak większości sportowców ( w tym e-sportowców) liczy się też prestiż. Prestiż  = masowe imprezy, reklama, media itp. Turnieje ONLINE to turnieje zawsze niewiadome,  z doświadczenia wiem że dodzy często Online wygyrwają i tak tez się tu dzieje. Nie kazdy z zawodników podchodzi profesionalnie do takich turniejów. Ale w dzisiejszej dobie muszą się cieszyć tym co mają. 



Evil Geniuses  - drużyna doświadzcona,  ale nie ma co sie oszukiwać ONLINE w ogóle im nie lezy, są pogłoski o odejściu Ethana ( co mnie nie dziwi jego statystyki nie są zadwalające) . EG przez półtora miesiąca w swoich meczach zawsze traciła mape ( nie mogli wygrac do zera ostatnie takie spotkanie w połowie lutego) . 

Swole Patrol - ograli Liquid 2;0 (Liquid bardzo slaba dyspozycja)  , urywali  mape 100 Thieves (100T mocno teamplajowa druzyna oraz inwidualnie)  , o grze tego zespołu przyznac szczerze nie moge wiele powiedziedź, dziś sa dogiem i ide w ich strone . Wygrana SP!   Kursy mocno pospadały, aż żałuje że nie zagrałem wcześniej.


Inne Typy na te spotkanie : 
1.) Swole Patrol +1,5 @ 1.78  Iforbet
2.) Swole Patrol 2;0 WIN @ 7,27 Iforbet


Nie znamy jeszcze map, mecz za chwilę rusza , proszę śledzić temat na bieżąco, bo lada momement wybiora mapy i wrzuce coś jeszcze na 1 mapę . 
 
kensikesport 39

kensikesport

Użytkownik
Bardzo słaba gry SW po stronie terror. Przegrali sami sobie swoją mapę. EG nie błyszczało . problemy z ekonomia .  Czekamy na drugą mapę . Inferno jeszcze możliwe do wzięcia. Ale na nuke mierne szansę . Zobaczymy co pokaza po przerwie . Straszny niedosyt po pierwszej mapie  . Mecz inaczej by się układał. Zobaczymy jak psychika. Jakie wskazówki w przerwie. Nadal wierzę. Ale nie wierzę jak mogli tak oddać vertigo . Oczywiście nawet jak przegrają ten mecz . Ta drużyna ma  potencjał.  Na chwilę obecną kurs na SW win w granicach 6 . Ale nie polecam . Liczę na to że EG się zatnie a SP będzie łapało wiatr w żagle
 
kensikesport 39

kensikesport

Użytkownik


Nie nie nie i jeszcze raz nie .   2 mapy 4 pistoletówki = 0 wygranych . To w wielkiej mierze sprawiło o porażce SW.  Terro na inferno jak ogladalem oczy bolało. Bez komentarza. Nawet nie chce o nim więcej pisac. Nie tak sobie wyobrażałem wejście w forum . 


#3#            EDIT:  Z MIBREM BEDZIE TO SAMO CO ZE STARYM VP
 

➡FURIA - MIBR

➡TYP:  MIBR WIN

➡KURS: 2.75

➡BUK: Betclic

Po raz kolejny ide w strona doga , bardzo słabe bardzo słabe MIBR od dłuższego czasu.  Dwie brazylijskie drużyny. DERBY ! . Stawiam na tą doświadczoną czyli MIBR . Kursy na MIBR lecą w górę. Skoro nazywam ten mecz Derbami ( poniekąd tak jest, chociaż w esporcie nie słyszałem o czyms takim jak derby )  to stawiam na drużynę która gra ze sobą dłużej i mają większe doświadczenie.  Mecz oceniam 55% do 45 % , 
 
kensikesport 39

kensikesport

Użytkownik
 ???? HAVU - ENVY 
Typ : ENVY
Kurs :  2,21
ENVY po przebudowie, zespół odmłodzony , sercem za MICHEM, mecz z cyku 50/50 , calyx michu   wezma sprawe  w swoje rece i mysle ze poprowadza swoj zespol do wygranej. zespol z meczu na mecz powinnien sie spisywac co raz lepiej , 

???? 100 Thiews - MIBR
TYP: 100 Thiews
Kurs: 1.40
Oczy wczoraj bolały po grze MIBR'u, zero teampleju, każdy biega sobie gdzie chce i robi co chce, skillowo też nie zadowalająco. Po drugiej stronie dobry teamplajowo zespół i inwidualnosciowo. Nie wierze w porażke 100 Thiews , nie wiem co  musiało by się stać najprawdopomniej wyłączone monitory by to przegrac. 
AKO: 3,09


 
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 30 marca 2020 20:36 przez kensikesport

Nie nie nie i jeszcze raz nie .   2 mapy 4 pistoletówki = 0 wygranych . To w wielkiej mierze sprawiło o porażce SW.  Terro na inferno jak ogladalem oczy bolało. Bez komentarza. Nawet nie chce o nim więcej pisac. Nie tak sobie wyobrażałem wejście w forum . 


#3#            EDIT:  Z MIBREM BEDZIE TO SAMO CO ZE STARYM VP

➡FURIA - MIBR

➡TYP:  MIBR WIN

➡KURS: 2.75

➡BUK: Betclic

Po raz kolejny ide w strona doga , bardzo słabe bardzo słabe MIBR od dłuższego czasu.  Dwie brazylijskie drużyny. DERBY ! . Stawiam na tą doświadczoną czyli MIBR . Kursy na MIBR lecą w górę. Skoro nazywam ten mecz Derbami ( poniekąd tak jest, chociaż w esporcie nie słyszałem o czyms takim jak derby )  to stawiam na drużynę która gra ze sobą dłużej i mają większe doświadczenie.  Mecz oceniam 55% do 45 % , 
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo nie grają ze sobą dłużej. MIRB ostatnią zmianę zrobiło w grudniu, kiedy dołączył do nich Meyern. Furia poprzednią zmianę zrobiła we wrześniu. W tym miesiącu też do MIBR'u dołączył kNgV, więc w sumie w podobnym okresie (różnica 2 tygodni we wrześniu) MIBR zrobił 2 zmiany a Furia 1.

cytat z dnia 31 marca 2020 20:34 przez kensikesport
???? 100 Thiews - MIBR
TYP: 100 Thiews
Kurs: 1.40
Oczy wczoraj bolały po grze MIBR'u, zero teampleju, każdy biega sobie gdzie chce i robi co chce, skillowo też nie zadowalająco. Po drugiej stronie dobry teamplajowo zespół i inwidualnosciowo. Nie wierze w porażke 100 Thiews , nie wiem co  musiało by się stać najprawdopomniej wyłączone monitory by to przegrac. 
AKO: 3,09

Nie istnieje drużyna 100 Thiews, jak już to 100 Thieves. To tak ku przestrodze wszystkim, którzy korzystają z tych "analiz".
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Pora zobaczyć czy CS jest wałkowy czy też nie ;)

ESL Pro League
Virtus.pro - OG 
Typ: OG
Kurs: 1,43

Kto oglądał mecze Virtus.pro ten widział w jak tragicznej dyspozycji jest ta drużyna. Ekipa OG póki co radzi sobie świetnie jako underdog (tylko w meczu z Tyloo gdzie była faworytem) wygrywając wszystkie swoje spotkania - 3/3.

Kurs ze 1,5 poleciał lekko na 1.43. Wiem, że to tylko CS ale z braku laku postawiłem to za ograniczony budżet, bo dalej nie wierzę w "czystość" tego sportu ;)

tak jak myślałem   
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
22:00
Swole Patrol - MiBR
MiBR 1.61
BET365

Swole Patrol wczoraj dość niespodziewanie 2-0 z FURIA, MiBR to o wiele lepsza druzyna, nie sądze by tutaj była niespodzianka

18:00
FaZe  OG
FaZe  1.4
bet365

FaZe gra o awans, na moje powinno być 2:0, gram jednak bezpiecznie na wygrana



dubel: 2.26
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kensikesport 39

kensikesport

Użytkownik


FAZE - FORZE
TYP : 2:0
Kurs : 2.12
Buk: Betclic

Dwa pewne zwycięstwa FAZE po 2;0 rozpędzają się . Drużyna z ogromnym potenciałem MIRAGE NUKE INFERNO na wysokim winrate. NiKo w formie , coldzera już zadomowił się na dobrze w drużynie FAZE, doświadczenie olofa i przewidywyalność raina .
Forze jest ugrywa od 6 spotkań zawszę jedną mape nawet jak przegrywa, licze na to że ta "passa" zostanie zakończona.
 

FNATIC - NIP 
Typ:  Ilość zabójstw - Mapa 1 : KRIMZ - Powyzej 19.5
Kurs : 1.85

Mecz nie powinnien być jednostronny, co za tym idzie więcej rund. KRIMZ w gazie od dłuższego czasu ONLINE w większości meczów otwierał bądź pokrywał linie  20 killi . 


AKO: 4.03
 
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2020 13:37 przez kensikesport

FNATIC - NIP 
Typ:  Ilość zabójstw - Mapa 1 : KRIMZ - Powyzej 19.5
Kurs : 1.85

Mecz nie powinnien być jednostronny, co za tym idzie więcej rund. KRIMZ w gazie od dłuższego czasu ONLINE w większości meczów otwierał bądź pokrywał linie  20 killi . 


AKO: 4.03
Już po fakcie bo mecz ruszył, ale w marcu Krimz rozegrał 18 map. Linie 20 fragów pokrył 5 razy. Jeżeli 5/18 to jest zdecydowana większość, to nie mam pytań. Jak nie miał 20 fragów to 2 razy otwierał, szału dalej nie ma.
Lekcje z TVP dają już swoje rezultaty.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
Moja propozycja z dzisiejszego CS GO.

x-kom AGO vs. Endpoint
TYP : x-kom AGO
Kurs : 1.65
Buk: Totolotek

Ciekawa potyczka w ramach Home Sweet Home Cup. Endpoint ograł wczoraj Illuminar. Warto jednak zaznaczyć, ze ich rywal zagrał w mocno zmienionym składzie. Brak zgrania miedzy nowymi zawodnikami byl bardzo widoczny. Mimo to Illuminar potrafil zdobyc 2 mape, i to po przegranej pistoletowce. Forma Endpoint nie zachwcila. Dla mnie jastrzębie są faworytem tego spotkania, mimo że są niżej w rankingu HLTV.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Moim zdaniem ten mecz można dorzucić do jakiegoś AKO.

HAVU - Chaos
Zwycięstwo HAVU @1.27 STS
(Mnie udało się wyrwać za 1.40)

Zacznijmy od najprostszego czynnika, jakim jest forma obu zespołów. U HAVU wygląda to zdecydowanie lepiej, mają oni bilans 4/5, w przeciwieństwie do Chaos, który posiada aktualnie 1/5. Co prawda, Chaos zawsze walczyło i dość często urywali mapę rywalom, ale wydaje mi się że w tym meczu nie zdołają urwać dwóch. Map pool również jest na korzyść HAVU, wystarczy że zbanują jedną z ulubionych map rywali (a zarazem swoją najsłabszą) - Inferno. Z resztą, HAVU bardzo często je banuje, i tutaj też nie spodziewam się cudów w postaci otwartego Inferno, i pozostawionej niespodzianki dla rywali. Finowie są również wyżej notowani w rankingach HLTV, a SicK oraz Voltage rozegrali mniej niż 5 meczy ze stand-inem. Osobiście wrzucam to w kupon i nie spodziewam się tutaj niespodzianki, ale kto wie. Wszystko może się zdarzyć. #TEAMHAVU
 
Ostatnia edycja:
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Astralis - mousesports
1 mapa, suma rund (25.5) + @1.70 STS

Dlaczego tak gram? Nie wiem sam. Wiem, że ostatni mecz który rozegrali 2 dni temu skończył się naprawdę bardzo niekorzystnie dla mousesports, bo oddali dwie mapy wynikami 16-3, i 16-1. Tamten mecz to przeszłość. Przed nimi mecz decydujący o wejście do finału z fnatic, które już czeka na przeciwnika. Moim zdaniem mousesports potraktuje ten mecz poważnie, bo stawką tak jak mówiłem jest finał.
Astralis wybiera pierwszą mapę, czyli mają przewagę. Zawzięte mousesports nie będzie chciało oddać tego za darmo, więc powalczą. Nie zdziwię się również, gdy mousesports wygra jedną mapę. Mają trochę silniejszy map pool, co z pewnością będą chcieli wykorzystać w drafcie, jak i rozgrywce.
 
Ostatnia edycja:
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Astralis - mousesports
1 mapa, suma rund (25.5) + @1.70 STS

Dlaczego tak gram? Nie wiem sam.
mistrzostwo :love: :love:

Astralis wybiera pierwszą mapę, czyli mają przewagę.
Best-of-Three (Bo3) Matches
The better seeded team determines if they are either Team A or Team B. Team A starts the process and the order of the ban / pick is as follows:
1.Team A removes one map
2.Team B removes one map
3.Team A picks one map.
4.Team B picks one map
5.Team A removes one map
6.Team B removes one map
7.The remaining map is played as a decider, if required

Every team decides sides on the map choice of their opponent. The sides on the last map are determined by a knife round.

To tak odnośnie zasad banowania map. Polecam zapoznać się z zasadami i nie wprowadzać ludzi w błąd, bo przed meczem nie wiadomo kto będzie wybierał którą mapę (no, czasami uda się na niektórych bukach wykorzystać te kilkanaście sekund nieuwagi).

E: No i 1 mapa wybrana przez myszy, mimo wszystko GL w te święta.
E2: Nie chce mi się każdemu odpisywać, tu macie rulebooka do EPL'a https://cdn.eslgaming.com/misc/media/lo/20200301_ESLProLeague_Rules.pdf
 
Ostatnia edycja:
M 433

majkel1806

Użytkownik
CS_summit EU - 25 czerwca 2020

15:00 Ninjas in Pyjamas - x6tence 2:0 (16:4 train, 16:6 vertigo)
Typ: NiP -1.5 mapy @1,62

15:00 ENCE - Heroic 1:2 (8:16 nuke, 16:8 train, 5:16 mirage)

Typ: Heroic +1.5 mapy @1,27

18:00 Heretics - OG 1:2 (3:16 inferno, 16:11 nuke, 3:16 mirage)

Typ: Powyżej 2.5 mapy @1,87

AKO: 3.85 Totalbet (bez podatku mi policzyło nawet :) )

Po kolei: Nindże na otwarcie grają z x6tence, które dosłownie kilka dni temu zakontraktowało skład Copenhagen Flames. Szwedzka formacja to dla mnie półka wyżej niż x6. Do ścisłego światowego topu raczej podjazdu nie mają, ale ekipę taką jak x6, zwłaszcza po odejściu z duńskiego składu Farliga powinni pokonać. Duńczycy nie mają za bardzo co wybrać wg mnie - Vertigo na Nindże to nie jest dobry pomysł a na inferno czy overpassie też nie będą faworytem.

Jako drugi typ - przynajmniej jedna mapa ugrana przez Heroic. Dla mnie są w ogóle faworytem meczu z ENCE. Finowie to jedna z formacji która (trochę z przymusu - ban Jamppiego na turnieje sponsorowane przez Valve) gra w 6-osobowym składzie. Dziś więc utalentowanego Fina zastąpi xseven - dla mnie to duże osłabienie ENCE. Finowie odrzucą Vertigo, zostawiając Heroic wybór pomiędzy nuke lub inferno - na obu, niezależnie od wyboru, Duńczycy powinni sobie poradzić. To wystarczy żeby typ był wygrywający. Finowie pewnie dust, mirage lub train.

Na koniec mecz dwóch drużyn które mnie osobiście nie przekonują. Heretics było rewelacją turnieju ESL Road to Rio, natomiast OG jest po prostu do bólu przeciętne. Nie mniej wydaje mi się (mam nadzieję), że nuke (Heretics) i mirage (OG) wygrają formacje które te mapy wybrały a o zwycięstwie w całym pojedynku zadecyduje 3 mapa.

W Europie dziś jeszcze starcie FaZe z BiG. To będzie 3-cie starcie tych drużyn w Bo3 w ostatnim czasie - dwa poprzednie dość gładko wygrało BiG. Mnie osobiście kompletnie nie przekonuje Bymas - nowy nabytek FaZe. Jeśli niko i koledzy liczyli, że będzie powtórka z sytuacji z brokym, gdzie młody gracz odpalił to na razie realia są dalekie od oczekiwań - dla mnie Litwin to wyraźnie najsłabszy gracz FaZe. W tym meczu jednak będę szukał czegoś live - może znowu win BiG na nuke jeśli tam mapa się pojawi? Poprzednie dwa mecze to dwie gładkie wygrane BiG na tej mapie. Od Faze chyba mirage, ewentualnym deciderem d2. Delikatnym faworytem chyba jednak BiG, ale będzie decydować dyspozycja dnia

Bez szaleństw ze stawkami - bo to online i jakieś niespodzianki zdarzają się niemal codziennie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
M 433

majkel1806

Użytkownik
Na dziś próbuję tak - typ z cs_summit EU i We Play Clutch Island

15:00 NaVi - Nemiga @1,27 2:1 (11:16 inferno, 22:20 dust2, 19:16 nuke)
18:00 x6tence - ENCE @1,33 1:2 (16:13 overpass, 9:16 train, 15:19 nuke)
18:00 Faze Clan - Heretics @1,25 2:0 (16:4 train, 16:7 nuke)

AKO: 2.11 (bez podatku) Totalbet

Kursy może niezbyt imponujące, ale podwojenie włożonej stawki powinno się udać. Oczywiście cały czas gramy w internecie, więc różne niespodzianki się zdarzają, ale faworyci w tych spotkaniach są wyraźni. NaVi w normalnej dyspozycji są przynajmniej półkę wyżej niż konkurencja z regionu. Niestety, ich dyspozycja jest daleka od oczekiwań. Zaliczyli dużą wpadkę w pierwszym turnieju kwalifiikacyjnym do majora w Rio, tutaj także zaczęli od porażki z Gambit Youngsters. Później jednak pokonali 2:0 Hard Legion i wzięli rewanż na Gambit Youngsters. Patrząc na gołe procenty wygranych map przez Białorusinów z Nemigi wygląda to nawet imponująco - gorzej jeśli spojrzy się na kaliber rywali - to w najlepszym przypadku zespoły z końcówki drugiej dziesiątki rankingu, podczas gdy NaVi (nie licząc wpadki na Gambit Youngsters czy wtopy podczas pierwszego turnieju) grało na zespoły zdecydowanie mocniejsze.

W pozostałych dwóch meczach podobnie - ani Faze ani ENCE nie pokazali wczoraj nic wybitnego ale dziś mają po prostu wyraźnie słabszych rywali. Heretics wczoraj bardzo przeciętny występ i w zasadzie poza nuke w ataku nie pokazali nic ciekawego, natomiast x6 wczoraj ugrało w sumie ledwie 10 rund na dwóch mapach. Generalnie wszystkie 3 potyczki mogłyby się kończyć 2-0 dla faworytów, ale przez wzgląd na formę FaZe, dyspozycję Bymasa i fakt, że czasem na nuke coś Heretics potrafią pokazać to może jedną mapę będą w stanie ugrać. Podobnie x6 - może inferno uda im się wygrać, dlatego próbuję bezpieczniejszej opcji.

W meczach rozgrywanych o 15:00 w Europie faworytów wskazać ciężej. Teoretycznie ciekawie zapowiada się starcie mouseports z fnatic, ale obie formacje w ostatnim okresie bardzo mocno spuściły z tonu. I jedni i drudzy męczą się w swojej grze, fnatic do tego turnieju zakwalifikowali się nie bez problemów. Mouz wczoraj potwierdziło nie najlepszą formę w ostatnim czasie. Dziś ktoś się będzie musiał przełamać. Nie podejmuję się wskazania kto.

fnatic odrzuci Vertigo, mousesports zapewne Inferno. Wybory? Overpass od Szwedów i d2 (? - ewentualnie nuke, chociaż w bezpośrednich pojedynkach ta mapa ostatnio dwukrotnie trafiała na konto Szwedów.) od myszy. Dla mnie jest potencjał na pojedynek na pełnym, 3-mapowym dystansie - obie ekipy powinny zgarnąć swoje wybory. Oczywiście forma jednych i drugich niezbyt dobra w ostatnim czasie, dlatego stawka niższa niż w powyższym AKO

15:00 fnatic - mousesports Powyżej 2.5 mapy @ 1.90 (1,67) Totalbet 2:0 (16:14 inferno, 16:4 nuke)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
M 433

majkel1806

Użytkownik
Ninjas In Pyjamas (z Heroic) wygra swoje spotkanie, a BIG (z OG) wygra 2:0 @3,85 Totalbet (Totalboost)

Nikogo nie zamierzam przekonywać, że granie czegoś po 3,85 to absolutny pewniak i na 100% wejdzie. Rzadko korzystam z tej oferty totalboost bo często dobierają mecze tak, że przynajmniej jedno śmierdzi wtopą. Ale dziś się jednak skuszę. Po takim kursie uważam, że można spróbować. Biorąc kursy z normalnej oferty wychodzi chyba 3,08 (w tej wersji można dorzucić win G2 nad Godsent i będzie bez podatku), tutaj 3,38 po odjęciu podatku.

NiP - Heroic

Obie formacje w nie najgorszej formie ostatnio, ale NiP mierzyło się z nieco lepszymi rywalami. Patrząc na pule map zakładam, że Nindże odrzucą nuke, na którym to Heroic będzie zdecydowanym faworytem, zostawiając Duńczykom ewentualny wybór dusta (jeśli odwrotnie - tzn. NiP ban dust i Heroic weźmie nuke to spokojnie można na tej mapie grać (live) ich wygraną, ale nie sądzę żeby Szwedzi chcieli zaczynać mecz od stanu 0-1) lub mirage. Na pozostałych mapach nie ma tak jednoznacznego faworyta, ja mimo wszystko nieco bardziej cenię Szwedów - co prawda overpass jest stałym banem Heroic, więc tego raczej nie będzie, ale mogą spokojnie wybrać traina i go wygrać. Decydującą mapą vertigo lub inferno. Moim zdaniem szwedzka formacja delikatnym faworytem tego spotkania, a jeśli odrzucanie pójdzie po ich myśli może nawet nie będzie potrzeba 3. mapy?

BiG - OG

BiG jest rewelacją ostatnich tygodni, natomiast OG nie gra niczego rewelacyjnego. Pierwsze odrzucenia w tym meczu raczej oczywiste - ban train (od BiG) i ban vertigo (od OG). Jakie mapy zobaczymy? Zapewne nuke od BiG i dust2(?) od OG. Na papierze zamknięcie tego meczu przez Niemców na dwóch mapach jest jak najbardziej realne - OG nie pokazuje niczego bardzo specjalnego, wydają się mocni w ostatnim czasie. Gdzieś z tyłu głowy mam co prawda lampkę ostrzegawczą w postaci świadomości, że ich wyniki w ostatnim czasie (wygrana na DH Masters) to spore zaskoczenie na plus i los może oddać. Ale przy tak zestawionym zakładzie można spróbować. Dla mnie szanse na powodzenie tego dubla (tak to należy rozpatrywać) są większe niż 30 % :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom