>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ELEAGUE MAJOR

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
VP wyżej rozstawieni niż North, stąd:
We wszystkich meczach North banowali Cache i Traina.
Zatem możemy się spodziewać, że 1 mapa VP - North to będzie Nuke, na którym Polacy czują się jak ryba w wodzie, a Duńczycy jakoś niespecjalnie będą tutaj zagrożeniem. North zapewne wybierze Cbble, bo VP zbanuje dust2. Potem North banuje coś kolejnego z Cache lub Train.
VP zazwyczaj banowali overpassa (po d2), więc raczej się tutaj nie wychylą z tą mapą. Zatem ew. decider na Mirage.

Muszę powiedzieć, że VP osiągnęli świetne wyniki, zważywszy że przegrali dużą większość pistol rounds. Na meczach BO1 to spora strata, więc osiągnięcie 3-0 pokazuje że są w formie.
Navi inaczej, bo oni z kolei są potworami jeśli chodzi o pistole. Świetni, ale też forma dopisuje. Są bez wątpienia faworytem, ale... poczekajmy. Myślę, że Astralis jak ogarnie jakieś pistole to może różnie się potoczyć.
Tak są w formie, ale nie pisz głupot, że przegrali większość pistoletówek. Z Gambitem wygrali obie, z Optic 1-1 w rundach pistoetowych, tylko z G2 przegrali obydwie, dlatego wynik był taki bliski.
Co do map od VP poleci ban na dust2, North pewnie zbanuje Traina. Pierwszy pick VP to będzie nuke/cache, natomiast North prawdopodobnie weźmie overpassa, który im tu szedł na tym turnieju.
W decider map spodziewam się Nuke lub Mirage.
Raczej VP powinno to na spokojnie wziąć, szczególnie jeśli chodzi o poprzednią fazę turnieju nikt ich nie zmusił do pokazania na co naprawdę ich stać i mogli sobie pewnie rzeczy trenowane zachować na późniejszą fazę turnieju.
Ja gram takie ako:
NaVi - Astralis 1 @1.55
Tutaj jasno, Astralis poprzez 2 porażki w grupie samo skazało się na porażkę losując NaVi. Tak naprawdę jedyną drużyną, która by mogła z nimi powalczyć, którą na to stać jest Virtus Pro. Po przyjściu S1mple stali się zespołem kompletnym, któremu bardzo ciężko będzie zagrozić.
Fnatic - Gambit 2 @1.87
Tak samo jak NaVi zyskało dzięki S1mplowi, tak Gambit weszło na wyższy poziom dzięki Zeusowi. Świetnie wyglądali w grupie, porażka tylko z Virtus Pro pokazuje, że są w ścisłej czołówce do której tak się dobijali. Odnoszę wrażenie, że sam Olof na takie EnvyUs starczył i wykerował w pojedynkę mecz, tak tutaj może zabraknąć. Fnatic nie przekonuje mnie, myślę że wyjście z grupy to max na co ich stać na ten moment.
VP - North 1 @1.45
FaZe - SK 2 @1.55
AKO: 6.51 BETANO
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Co do Navi, to na razie nie widzieliśmy ich po t-sidzie, bo ugrywali po 12-13 rund w ct. Każda drużyna ma jednego bana przed pickiem, Astralis ma dziurę w vecie, bo nie chcą grać cobble&#39;a i nuke&#39;a. Raczej wyrzucą cobble&#39;a więc Navi z handi na nuke to dobry bet.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Dla mnie 100 razy pewniejszym zakładem niż VP po 1,45 jest North ugra minimum 1 mapę po 1,41 na betsafe
Vp prawdopodobnie zbanuje D2, a North wybierze Overpassa. Virtusi jakoś nie grają za często tej mapy, a North pokonało na niej Godsent i G2 więc nie takie słabe zespoły. Virtusom zawsze ciężko się gra z ex Dignitas i tym razem będzie podobnie
Problem z tym meczem dla Virtusów jest taki, że oba zespoły mają podobny map pool
Nuke - VP świetne, ale o North mówiło się, że to najlepsza drużyna na Nuku zanim VP zaczęło go znowu grać
Cobblestone ? Bardzo dobra mapa Virtusów i bardzo dobra North
Mirage ? Oba zespoły też grają tą mapę.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Co do Navi, to na razie nie widzieliśmy ich po t-sidzie, bo ugrywali po 12-13 rund w ct. Każda drużyna ma jednego bana przed pickiem, Astralis ma dziurę w vecie, bo nie chcą grać cobble&#39;a i nuke&#39;a. Raczej wyrzucą cobble&#39;a więc Navi z handi na nuke to dobry bet.
Nie wiem skąd te informacje o mapach, Astralis ma bardzo mocnego nuka (potrafili chociażby wygrać go z Virtusami nie tak dawno).
Navi zawsze banuje Cacha jako pierwszego, w 2016 zagrali go... 1 (
Drugą mapą, której również nie gra Navi jest Nuke, w tamtym roku zagrali go kilka razy i właśnie na tych dwóch mapach Astralis może spokojnie wygrać.
Chociaż NaVi jest w mega formie, to dla mnie jeśli mają wygrać, to wyłącznie 2;1
NaVi - Astralis
Dokładny Wynik w mapach - 2:1 @2.87 bet365
⛔
W pickem challenge 92% ludzi dawało wygraną NaVi, ale oni jednak nie są przeznaczeni do wygrywania wielkich turniejów, niezależnie od formy.
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Krótko i zwięźle:
Navi - Astralis
Faworyt do wygrania turnieju, rozpędzona ukraińska lokomotywa, która w fazie grupowej nie miała sobie równych, jedna jak i druga drużyna pechowa na majorach. Astralis ze słynnym choke, oraz Na&#39;vi, która już raz była bardzo bliska wygranej, jednak wtedy rewelacja z Brazylii z Fallenem na czele odebrała im to. Teraz wyglądają bardzo solidnie, jednak sądzę, że dziś nie będzie tak łatwo, Astralis mimo słabszej dyspozycji w grupie to wciąż drużyna z topu.

Suma map: over 2.5 @ 1.72 bet365
✅
Natus Vincere wygra 2-1 @ 2.87 bet365 ⛔
Fnatic - Gambit
Gambit pokazało się z rewelacyjnej strony, jak sami wiemy fnatic to nie to samo fnatic, jednakże jeżeli tylko krimz i olof zaczną coś trafiać powinni to wziąć. Mimo wszystko liczę tutaj na wyrównany pojedynek.
Suma map: over 2.5 @ 1.72 bet365 ✅
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Krótko i zwięźle:

Navi - Astralis

Faworyt do wygrania turnieju, rozpędzona ukraińska lokomotywa, która w fazie grupowej nie miała sobie równych, jedna jak i druga drużyna pechowa na majorach. Astralis ze słynnym choke, oraz Na&#39;vi, która już raz była bardzo bliska wygranej, jednak wtedy rewelacja z Brazylii z Fallenem na czele odebrała im to. Teraz wyglądają bardzo solidnie, jednak sądzę, że dziś nie będzie tak łatwo, Astralis mimo słabszej dyspozycji w grupie to wciąż drużyna z topu.

Suma map: over 2.5 @ 1.72 bet365

Natus Vincere wygra 2-1 @ 2.87 bet365

Fnatic - Gambit

Gambit pokazało się z rewelacyjnej strony, jak sami wiemy fnatic to nie to samo fnatic, jednakże jeżeli tylko krimz i olof zaczną coś trafiać powinni to wziąć. Mimo wszystko liczę tutaj na wyrównany pojedynek.

Suma map: over 2.5 @ 1.72 bet365
Wyrównany pojedynek nie musi oznaczać 3 map. Na obu mapach mecz może zakończyć się 16:14 i mamy tutaj under 2,5, a mecz był wyrównany ????
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Fnatic vs Gambit Fnatic-wygra 2-1 @2.90 Bet365 ✅✅
Wybieram mecz Szwedów z jedną z największych niespodzianek majora, Gambit Gambit. Celem Gambitu było uzyskanie statusu legend i możliwość gry na kolejnym turnieju rangi major. Wydaję, mi się że zawodnicy pokroju olofmeister, Krimz czy dennis nie są zadowoleni z uzyskania samego ćwierćfinału. Zawsze powtarzają, że jeśli jadą na turniej i go nie wygrają, jest to dla nich porażka. Krimz i olof na swoim koncie mają już 2 majory, grali na każdym z nich i w każdym z nich byli w ćwierćfinale. W 6 na 9 majorów w których grali dochodzili przynajmniej do półfinału. Myślę, że ćwierćfinał dla nich to nie jest coś po co przyjechali do Atlanty. Z drugiej strony drużyna ze wschodu, Gambit Gaming. Niesamowita niespodzianka początkowej fazy turnieju. Pokonali na początku North. Według mnie Duńczycy na początku byli cieniem samych siebie. Następnie pokonali drużynę z mocnymi zawodnikami, GODSENT. Jednak to drużyna tylko z mocnymi zawodnikami, gdyż jako zespół nie wyglądali za dobrze. Następnie przegrali z Polakami, Virtuspro, którzy według mnie są jednym z faworytów do zwycięstwa całego turnieju. Zakończyli tą początkową fazę turnieju zwycięstwem z Faze. Spisywałem ich na straty z Faze, niesamowicie skillowym zespołem, który po dołączniu karrigana jest zupełnie innym, mocnym zespołem. Adren pokazał mi, że byłem w błędzie nie doceniając ich. Zeus na pewno dużo wniósł do tej drużyny. Lecz nie wydaję mi się, że to wystarczy na mocnych, doświadczonych Szwedów.
Z drugiej strony szwedzka formacja z 4 zawodnikami byłego LGB, które było w półfinale majora w EMS One Katowice 2014. Zawodnicy byłego lgb to: olofmeister, dennis, twist oraz krimz. Trio olof-krimz-dennis znane z czasów świetności fnatic, gdy oni prowadzili grę w tamtym okresie najlepszej drużyny świata, która niszczyła dosłownie wszystkich. Do tego twist, który długo zniknął z sceny cs:go, jednak wrócił po 2 latach i nie gra najgorzej, powiedziałbym, że gra nawet dobrze. Ostatnim zawodnikiem jest disco doplan, nowa osobowość na scenie, gwiazda Epsilon. Jednak nie oszukujmy się Epsilon zbyt mocną drużyną nie było, co za tym idzie gwiazdą tego zespołu trudno było nie być.
Drużynę fnatic bez dwóch zdań można nazwać doświadczoną ekipą, oprócz tego jednego zawodnika, disco doplan&#39;a, lecz pełni on rolę supporta, więc wiele od niego zależeć w tym meczu raczej nie będzie.
Przejdźmy do tego, jakie mapy według mnie będą granę w tym pojedynku;
Fnatic banuje nuke
Gambit banuje mirage
Fnatic pickuje cobblestone
Gambit pickuje overpass&#39;a
Fnatic banuje train&#39;a
Gambit banuje cache&#39;a/dusta 2
Decider: dust 2 lub cache
Według mnie fnatic będzie bardzo pewne swojego cobblestona, po 2 zwycięstwach, kolejno nad Envyus i North. Gambit weźmie overpassa, którego też może być pewne, pokonali GODSENT oraz Faze po bardzo bliskim meczu. Zostanie dust2 lub cache. Obie bardzo mocne mapy fnatic, mimo porażki na cache z G2. Jednak myślę, że g2 to jedna z najlepszych drużyn świata na cache więc ta porażka mnie nie zdziwiła, sam stawiałem g2 w tym meczu. Gambit nie grał żadnej z tych map więc jest to dla mnie niewiadoma. Myślę że na ostatniej mapie doświadczenie Szwedów weźmie górę. Stawiam 2-1 dla Fnatic
Edit: Szwedzi na 5 z 9 majorów byli w półfinale, moja pomyłka, a teraz już 6 na 10 ????
 
G 179

gajek

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszych pojedynkach? Według mnie można grac 2x over 2,5 mapy, a także 2-1 dla Astralis i 2-1 dla SK
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
SK - Faze 1 1,55@betano
SK powoli wjeżdża na swój odpowiedni poziom udowadniając to z meczu na mecz. Jeśli zagrają na swoim standardowym poziomie to nie powinni mieć problemów z pokonaniem FaZe. Osobiście obstawiam 2:0 dla brazylijczyków po kursie 2,65 @betano

Astralis - Fnatic 2 3,00 @betano
Astralis wygląda świetnie na tym turnieju z wyjątkiem pierwszego meczu, lecz jest to drużyna, która kompletnie nie wytrzymuje presji dużych turniejów. Wyczuwam tutaj właśnie szanse szwedzkiej formacji.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Astralis wygląda świetnie na tym turnieju z wyjątkiem pierwszego meczu, lecz jest to drużyna, która kompletnie nie wytrzymuje presji dużych turniejów. Wyczuwam tutaj właśnie szanse szwedzkiej formacji.
No to chyba mówisz o tym starym Astralis bez glaive&#39;a i z cajunem, wtedy bym się zgodził, w tych duży turniejach coś się sypało od playoffów. Ale odkąd mają w składzie glaive&#39;a ten problem zniknął, co można było zauważyć w ostatnich miesiącach ubiegłego roku: IEM Oakland - przegrany półfinał z SK (ostatni turniej FNXa w SK + brak formy Device w tym bo3), następny turniej ELEAGE Sezon 2 - porażka z mega mocnym wtedy Optic w finale po zaciętym meczu, następny turniej ECS Sezon 2, wygrana w turnieju w finale z mega mocnym Optic po zaciętym meczu ???? Samego typu nie podważam, choć osobiście twierdzę że nierealnym jest by wszedł, natomiast twój argument kolego jest inwalidą ;p
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Astralis - Virtus.pro @ Virtus.pro - 2.10 bet365 6/10
Po tych wszystkich emocjach jakie doświadczyliśmy w ostatnich dwóch spotkaniach naszych zawodników nie widzę innej możliwości aniżeli zwycięstwo Virtusów. Od początku Majora udowadniają że odpowiednio się do niego przygotowali są w formie, wypracowane schematy które w kluczowych momentach dają im takiego kopa że niema sił ich zatrzymać. Przeżywaliśmy horrory ? oczywiście.. ale to właśnie takie historie budują atmosferę w ekipie. Astralis oczywiście są mocni i według bukmacherów lekkim faworytem lecz mniej ich gra nie przekonuje po prostu nie widziałem w ich pojedynkach ani razu tego pazura który dałby im w kluczowym momencie przewage na tle tak dobrze spisującej się drużynie jaką są Polacy. Możecie napisać że typ patriotycznie być może... ale każdy pewnie przyzna że mamy ku temu podstawy by myśleć o zwycięstwiem w tym spotkaniu.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Sam wchodze w [email protected] całoroczny...
Ale to bardziej na przekór sobie. Astralis gra słabo na tym turnieju ale chyba w końcu się odpalili. Mecze virtusów to czysty horror. Snax robi im całą robotę. Pasza w formie ale biały gra kiepsko. Na Duńczyków muszą wyjść odrazu skoncentrowani bo przegrane pistoletówki odbiją się szybko. Ja tu widzę 2-0 Virtusi albo 2-1 Astalis.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Co tu duzo pisać, w finale znalazły się zespoły na tę chwilę najlepsze na świecie. Na przestrzeni całego turnieju obie drużyny grały na wysokim poziomie i zasłużenie zagrają o końcowe zwycięstwo.

Nieco lepiej w drodze do finału radzili sobie Polacy. Najpierw w fazie grupowej udało im się uzyskać bilans 3 zwycięstw bez żadnej porażki, by następnie uporać się w 1/4 z North (niesamowity comeback) i we wczorajszym półfinale z SK. Duńczykom nie udało się dokonać tego samego w pierwszej fazie co Virtusom, bowiem ich pogromcą w jednym ze spotkań okazali się zawodnicy SK. Duże wrażenie może natomiast robić pokonanie faworyzowanego Natus Vincere w ćwierćfinale. Wczorajszy półfinał natomiast, to pokonanie szwedzkiego Fnatic.

Jakich map możemy spodziewać się w dzisiejszym pojedynku?

Pierwszy ban VP - dust2
Pierwszy ban Astralis - cobblestone

Tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Obie drużyny w każdym ze spotkań banowali te właśnie mapy.

Picki:

VP - Train, Nuke
Astralis - Overpass

Sądzę, że Duńczycy nie zaskoczą i postawią na Overpassa. Polakom różnie wiedzie się na tej mapie, chociaż demolka North może robić wrażenie. Nasi zawodnicy natomiast staną przed wyborem pomiędzy &quot;pociągami&quot;, a mapą Nuke.

Ciężko powiedzieć, która z map może zostać jako trzecia, ale na miejscu Virtusów unikałbym tego, by znalazł się tam Cache, który im ostatnio nie leży.

Na przestrzeni całego turnieju u Duńczyków pierwsze skrzypce gra Device, którego bardzo dobrze wspomaga chociażby Glaive. W drużynie Virtus.Pro standardowo pierwszoplanową postacią jest Snax. Bardzo dobrą formę pokazują również Taz i o dziwo Pasha, który wydaje się, że wreszcie wraca do formy sprzed lat.

Mecz raczej do oglądania, nie do typowania, ale od początku turnieju czuję, że ten Major może być dla nas bardzo udany.

Mój typ: Virtus.Pro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom