>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ELEAGUE MAJOR

Status
Zamknięty.
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Niestety wczorajsze bety ⛔
Myszy pozwoliły grać cobble&#39;a - to jakiś żart. Navi po przerwie wygląda niesamowicie, rozjadą dziś Envy.
Warto moim zdaniem uderzyć dziś lekko w F3 z Liquid. Gdyby nie play of the year Jdm&#39;a i godlike Elige to totalna padaka. Reszta drużyny nie działa.
Godsent zaskoczyło, ale jak wszyscy wiedzą, że train to najlepsza ich mapa. Jeżeli z Gambit będzie grany dd2 lub ovp to plusy/win na kazachów wskazane.
VP ładny comeback. Randomizer był pomiędzy cobblem, a cachem, bo VP zbanowało traina. Mocno lucky. Dziś bagiety objadą raczej.
Matchup Astralis - Optic to jakiś żart. Jeden z dwóch największych faworytów będzie miał 0-2. I tak pewnie wyciągną, ale Nip też miał.
Reszta coin flip zależy od veta.
ps. Wiele razy powtarzałem, jeszcze z Sharą , że F3 to kpina, dostawali po 16-2 na pierwszych mapach, a potem ugrywali bo3. Ten zespół ma w sobie coś dziwnego, nie radzę grać grubo.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Natus Vincere - EnVyUs
Rundy Handicap ( 0 : 3.5 ) Kurs 2 Betsafe
Po tym co wczoraj Navi pokazało jestem spokojny o to spotkanie. Świetny mecz w ich wykonaniu. Widać, że Seized poradził sobie z transformacją w rolę IGL, a mając tyle firepoweru jak S1mple i Guardian Navi powinno zajść w tym turnieju bardzo wysoko. Tym bardziej, że grają przeciwko EnvY, które mocno falowało ostatnio. Wczoraj co prawda do momentu tej sytuacji 1vs5 grali całkiem dobrze, ale mimo wszystko Navi jest po prostu lepszą drużyną i spokojnie wygra z przewagą minimum 4 rund.
✅ Ez peasy
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Fnatic - North: Szwedzi zawiedli i jakoś nie jest to niespodzianką. W drużynie szykują się roszady i chłopaki chyba troche nie czują dreamu grając razem ze sobą. North zawiodło lub Gambit zaskoczyło. Tak czy inaczej biorąc pod uwagę to co dzieje się z Fnatic plus potencjał north, idę w stronę tych drugich @1.66
Moim zdaniem błędem jest wchodzenie w tym spotkaniu w North. Fnatic, wczoraj przegrali i tak jak mówisz było to lekko spodziewane. Jednak oglądając ich widać było że mieli dobre fragmenty gry i chcieli to wygrać lecz zabrakło tego tupnięcia w decydującym fragmencie bodajże przy 11-10 ( Jak dobrze pamietam ). Natomiast porażka North pewnie kilka osób zaskoczyła ale było wiadomo przed majorem że ta ekipa nie jest odpowiednio przygotowana do tego dochodzi fatalna forma i brak osoby ciągnąca ten zespół. Gra bez ładu i składu wczoraj aż raziła po oczach. Fnatic nawet w takiej dyspozycji powinni sobie z nimi poradzić. Wątpię w cudowne odrodzenie North nie po takim spotkaniu jak wczoraj.
Fnatic - North @ Fnatic 2.10 :unibet: 6/10 ✅ ✅
Fnatic - North @ Fnatic +2.5 1.80 :unibet: 9/10 ✅ ✅
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Faze vs SK
Faze 2,25, bet365
Kurs 2,25 na faze, więc nie jest źle. Oba zespoły wygrały wczoraj lekko swoje pojedynki, lecz nie ze zbyt wymagającymi przeciwnikami. Meczu SK nie oglądałem, faze kątem oka, ale tak czy siak wybiorę tutaj Faze. Nie widzę sensu w stawianiu na sk z kursem 1,5 w pojedynku BO1, faze ma znakomitych, indywidualnych zawodników, do tego karrian, który tym kieruje, sam rain mówił ostatnio, że w tym składzie gra się mu najprzyjemniej. We wczorajszym wywiadzie shox powiedział, że faze jest po bootcampie (w sumie to prawie kazdy team po nim jest ;v), gdzie grali między sobą i faze pokazało się z dobrej strony. Dla tych co nie wiedzą - na 99% po majorze zobaczymy zmiany w SK, -fox +felps, więc wnioskuję, że głównym priorytetem sk jest po prostu zakwalifikowanie się do top8, w celu otrzymania statusu legendy. Jak nie macie pieniędzy w zabawę z underdogami, to no bet.
Navi vs Envyus
Envyus 2,62, bet365
Także idę tutaj w stronę underdoga, ale wiem, że Navi jest tutaj faworytem i może szybko odskoczyć z wynikiem. Jestem także przekonany, że bez problemu dojdą na tym majorze do finału, ale po kolei. Navi szybka wygrana z mouz na cobble, czyli na mapie, gdzie nie wygrali jeszcze na lanie w tym składzie, więc to tłumaczy tak dużą wygraną navi. Co do Envyus, to powinni swój mecz zakończyć szybciej, gdyby nie clutch jdma (1v5 na majorze, co zdarza się rzadko, naprawdę rzadko) oraz 48 fragów elige, to mecz zakończyłby się szybciej). Idę w stronę envy z tego samego powodu co w poprzednim meczu, jest to BO1, lan, tier1 więc tak odległe kursy są niewarte ryzyka.
Co do kolejnych meczów, to także ten sam schemat - underdogi:
G2&gt;VP
GODSENT&gt;Gambit (z sympatii do godsent, każdy mecz na lanie betuję na nich)
Optic&gt;Astralis
Flipside&gt;Liquid (1,83 na flipside, to naprawdę dobry kurs i warty ryzyka, tak jak pisałem, gdyby nie clutch jdma i wzorowa gra elige, to mecz zakończyłby się wcześniej, markeloff mówił wczoraj, że przez ostatni czas poprawili swoją komunikacje, ale można było zobaczyć super grę worldedita i electronica na ostatnim DH, do tego zmienił się sposób prowadzenia przez Blade, wątpię, aby zews przewidział chociaż połowę jego zagrań)
Fnatic&gt;North
mouz&gt;hr (jeśli kurs na mouz zejdzie poniżej 1,7 to skip)
Te wszystkie mecze są ciężkie do przewidzenia, BO1, lan, więc analiza gry poszczególnych zespołów przyda się w późniejszej fazie, a najbardziej racjonalnym wyjściem będzie skipowanie każdego meczu (no może prócz liquid) albo stawianie na underdogów.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
mousesports - HellRaisers 1 1,80 @betano ✅
HR bardzo słabo wczoraj ze słabo prezentującym się SK. Nie mieli pomysłu na grę i nie pokazali nic szczególnego. Mouz też ostry łomot od Navi, lecz tutaj ogólnie NIKO zagrał ponizej swojego poziomu. Myślę, że mouz weźmie ten mecz na lajcie.
SK - FaZe 1 1,60 @betano ✅
Co tu dużo mówić. SK najlepsza drużyna na świecie mimo, że grają z Foxem to i tak powinni tutaj spokojnie wygrać z FaZe, które wczoraj nie pokazało nic szczególnego przeciwko FlipSid3. Coldzera i Fallen przejadą walcem po nich ????

NaVi - EnVyUs 1 1,60 @betano ✅
Po pierwszej kolejce NaVi najbardziej mi się spodobało ze wszystkich drużyn grających na tym majorze. Envy wczoraj prawie sthrowowało gierke na miernym Liquid po przegranej akcji 5 vs 1 na jdm&#39;a ???? Co tu dużo mówić, idę w stronę ukraińców.
GODSENT - Gambit 1 1,80 @betano ⛔
GODSENT wczoraj świetny mecz na duńskie Astralis. Mimo, że przed turniejem dużo się mówiło, że odpadną szybko, ja uważam że na spokojnie mogą przejść do kolejnej fazy. Gambit wygrało swój mecz na North kontrolując mecz od początku do końca, lecz to jeszcze nie jest ten poziom by pokonać Szwedów w tak dobrej formie.
Zagrałem to w AKO @~8,50
Co do reszty meczy to: G2⛔, North⛔, Liquid✅, Optic⛔
&lt;north
&lt;north
&lt;north
&lt;liquid
&lt;liquid
&lt;liquid
&lt;/liquid
&lt;/liquid
&lt;/liquid
&lt;/north
&lt;/north
&lt;/north
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Moje typy na dziś:


Natus Vincere vs Envyus Natus Vincere @1.44 Bet365 ✅✅ Łatwo

Stawiam na zawodników z bliskiego wschodu, wczoraj pokazali że są niesamowicie przygotowani nawet na mapie de_cobblestone, czyli mapie na której ostatnio ich wyniki rozczarowywały. Ich godziny w cs świadczą o tym że przyjechali tutaj tylko po jedno, czyli zwycięstwo turnieju. Nie wierzę, żeby Envyus coś tutaj zdziałało, nie przekonuje mnie nawet ich zwycięstwo w WESG, z kim oni tam grali? Remis z VP w grupie. Przeszli z pierwszego miejsca, dostali słabych przeciwników, w finale zagrali z Kinguin, które zagrało kompletną padakę porównując do tego co zagrali w derbach Polski. Wątpię, żeby cokolwiek zdziałali przeciwko niesamowicie przygotowanej drużynie Na&#39;Vi. Poza tym Na&#39;Vi ma przewagę w ban faze, gdyż będą banować 3 mapy a Envy tylko 2. Myślę, że zagrają dusta 2 lub mirage, czyli dwie najsilniejsze mapy ukraińskiej ekipy.W takim wypadku można nawet spróbować grać jakiś handicap na Navi, Natus Vincere -3,5 @1.83.

Astralis vs Optic Gaming Optic Gaming @2.20 Bet365⛔⛔ szkoda, device ostro pokarał

Mecz dwóch faworytów tego turnieju. Niezrozumiałe kursy trochę według mnie po tym co wczoraj pokazało Astralis, jednak uważam, że przyczyną ich gry była tylko i wyłącznie presja, gdyż są głównymi faworytami tego turnieju, a ze Szwedami nigdy nie mieli prostych meczy. Zresztą są znani na scenie z tego, że często nie wytrzymują presji. Optic wczoraj pokazało się naprawdę z dobrej strony, mimo porażki. Tak naprawdę powinni mieć ten mecz w garści gdyby nie niesamowita gra snaxa. Przegrali clutch&#39;a 1v2, Taz i biały ugrali 2v4 wchodząc na bombsite A. Ogólnie przegrali ten mecz na własne życzenie. W kluczowych momentach popełnili błędy, których pozbędą się dzisiaj według mnie. Nie można powiedzieć tego o Astralis, które po prostu zostało zniszczone przez Szwedzką ekipę, GODSENT. Według mnie jest to mecz 50/50 i przy takich kursach idę w stronę underdoga.

Team Liquid vs Flipsid3 Tactics Team Liquid @1.83 Bet365 ✅✅

W tym meczu nie uważam, że jest to mecz 50/50 tak jak twierdzą bukmacherzy. Być może i Liquid zagrało wczoraj słabo. Nie ukrywajmy, ich mecz powinien się skończyć do 9 gdyby nie fatalne zachowanie Envyus gdy jdm został 1v4. Flipsid3 za to nie zaprezentowało się tak źle, pokazali parę fajnych taktyk na mapie de_nuke, lecz nie mieli zbyt dużo do powiedzenia przeciwko Faze. Według mnie faworytami tego meczu są amerykanie. Mają przewagę w ban faze, gdyż banują 3 mapy. Myślę, że mimo porażki z Evnyus, &quot;comeback&quot; jaki zrobili dodał im dużo pewności siebie, która poprowadzi ich dzisiaj do zwycięstwa nad Flipsid3.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Wczorajszy dzień poświęciłem na obserwacje, natomiast dzisiaj spróbuję coś pograć.
NaVi - EnvyUs 1 @1.55
Astralis - Optic 1 @1.6
SK - Faze 1 @1.6
AKO: 3.97 BETANO
EDIT: SK na lekkim zawale, ale siedzi ????

Dla mnie to ako do pogrania grubiej i tak wchodzę. Całego meczu NaVi nie widziałem, ale widziałem Envy. Mimo kontroli w prawie całym meczu dali sobie wyrwać kilka rund i doprowadzić do dogrywki. Eliege cały czas ich karał w tym samym miejscu i nie potrafili się pod to przygotować. Na ekipy typu Liquid wystarczył, NaVi to większy kaliber i oni takie coś będą niemiłosiernie wykorzystywali.
Drugi mecz to Astralis. Dali się stłamsić GODSENT. Ale z przebiegu meczu to nie Astralis było tak słabe, tylko GODSENT piekielnie mocne na Trainie, gdzie JW czuje się niesamowicie dobrze. Pierwsza połówka przesądziła i Astralis mam wrażenie, że odpuściło.
Trzeci mecz to SK. SK które straciło 7 rund na Mirage, ale z własnej głupoty. Spokojnie mogli to wziąć z większą różnicą rund, ale zaczęły się próby nożowania :p Widać, że aimowo są piekielnie mocni, praktycznie bez taktyk rozprawili się z HR. W FaZe Allu wczoraj robił dobrą robotę, ale to może być za mało na SK.
Dodatkowo gram w singlach:

VP - G2 2 @2.8


Dla mnie taki kurs to bomba, szanse daje 60:40 dla VP i widzę tu value. W VP słabiutko aimowo wyglądali wczoraj Pasha i Taz, natomiast Snax - dzik, robił całą robotę. Wczoraj udał się comeback, natomiast G2 pewnie wygrało z Fnatic.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
W VP słabiutko aimowo wyglądali wczoraj Pasha i Taz.
Według mnie Pasha ( 21K-21D ADR:76.6 Rating:0.99 ) wczoraj zagrał przyzwoite zawody, a banie która zapakował zdobywając rundę była chyba najładniejsza w wczorajszym dniu. Taz, zagrał przeciętnie ale jeżeli do kogoś można by się przyczepić to zdecydowanie do Neo który nie trzymał się pozycji i ogólnie totalnie spotkanie co nawet widać po statystykach 17K-21D ADR:59.2 Rating:0.83.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Nie rozumiem grania w stronę francuzów. Przecież VP ograło wczoraj jedną z mocniejszych ekip. Ponadto przegrali pierwszą pistoletówkę i forca po drugiej, a i tak wygrali, więc ciężko mówić, że wypadli słabiutko na tle takich aimerów. G2 win z fnatic, rpk topfragował, no ale przeciwnik naprawdę nie był mocny. No i map pool francuzów ssie, grają dd2 i cch, które VP zbanuje, zostanie cobble, train lub overpass. Moim zdaniem VP.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Nie rozumiem grania w stronę francuzów. Przecież VP ograło wczoraj jedną z mocniejszych ekip. Ponadto przegrali pierwszą pistoletówkę i forca po drugiej, a i tak wygrali, więc ciężko mówić, że wypadli słabiutko na tle takich aimerów. G2 win z fnatic, rpk topfragował, no ale przeciwnik naprawdę nie był mocny. No i map pool francuzów ssie, grają dd2 i cch, które VP zbanuje, zostanie cobble, train lub overpass. Moim zdaniem VP.
Tak się składa, że G2 powinno wręcz zgwałcić VP na trainie. Gdyby nie Snax, który czynił cuda po ct, które jest dużo trudniejszą stroną na cbble, to by po meczu było. Francuzi obecnie są w mega formie, i jest to najprawdopodobniej ich ostatnia szansa na osiągnięcie czegoś ze względu na tworzenie &quot;super french teamu&quot; po majorze. Na overpassie również nie martwiłbym się o G2, a cbble zbanują właśnie Francuzi. Uważam że w puli dwóch map zostanie mirage i overpass jeśli vp będzie banować 3 mapy lub overpass i train/cache jeśli 3 mapy będzie banować G2. Dla mniee; dobry throw ze strony g2 poleciał, no ale gg Polacy⛔⛔⛔ @2.45 G2 to bet dnia.
Ponadto ze swojej strony proponuję:
~FaZe - SK Gaming - e; niesamowity, mistrzowie comebacków ✅✅✅@1.62 SK Gaming - Uważam, że Brazylijczycy do Majorów podchodzą jak wszyscy - czyli na poważnie, bez jakichś ceregieli. Tu nie ma mowy o kalkulacji, że byleby zostać top8 - legendary teamem. Najlepsza drużyna świata, z której aż 4 zawodników jest w TOP20 będzie chciał dojść możliwie najprostszą i najszybszą drogą do finału i po zwycięstwo, i uważam że FaZe jeśli rain będzie w formie będą w stanie im zagrozić, jednak ostatecznie uważam, że SK nie pozwoli sobie na potknięcie. Ponadto mają bardzo bogaty map pool + śmiem twierdzić że ograli się dostatecznie z foxem. Pozostaje też kwestia Karrigana, który jest świetny prowadzącym, ale strzelać to on nie potrafi. I jeśli Rain nie wykręci pod 30 fragów, to nie widzę tutaj większych szans dla Faze.
Dodatkowo e; po zmianie snajpera z fallena na foxa, fe zaczął dużo strzelać, dodatkowo najwyczajniej w świecie jest w formie⛔⛔⛔@1.8 Fer under 20fragów - Wyjątkowo wysoka linia jak na tego pana, uważam że zawyżona po wczorajszym meczu. Chłopaki wręcz zabawili się z HR, było gonienie po fragi, skracanie itp. Tutaj będzie inaczej, zagrają dużo bezpieczniej, z większym szacunkiem dla przeciwnika, myślę, że ciężar fragów spocznie na wiadomo kim - coldzerze i fallenie, fer będzie jedynie asystował, i sądzę że taka sama linia na niego jak na coldzere i te same kursy to mimo wszystko wciąż niezbyt wysoka wiedza buków o esporcie. Próbuję mocniej.
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że Virtusi będą banować 3 mapy. Jeżeli wybiorą opcję, żeby banować 2 mapy, będzie to bardzo głupie gdyż według mnie G2 ma dobry map pool pod polską drużynę. Nie ma opcji, że virtusi nie zbanują dusta 2 i nie ma opcji że w puli map zostanie mirage, bo jest to perma ban drużyny z Francji.
Według mnie ban faze przebiegnie tak:
Virtusi zbanują train&#39;a/dusta 2/cache
G2 zbanuje cobblestone&#39;a/mirage&#39;a
Zostanie nuke i overpass
Nuke 60/40 na stronę VP, overpass 50/50
Jest opcja, że G2 zbanuje nuke&#39;a zamiast cobble&#39;a, ale szczerze w to wątpię.
Nie rozumiem kolegi poprzednika, który pisze, że w puli zostanie mirage(?). To jest perma ban g2, oni nie grają tej mapy nigdy, nigdy nie widziałem ich, żeby jej nie zbanowali. A dlaczego mieliby banować nuke&#39;a? W poprzednim roku często grali tą mapę i najgorzej im na niej nie szło.
Virtusi znieśli presję wczoraj dobrze, pokonali Optic, przegrywając 1v3 w pierwszej pistoletówce, przegrywając rundę &quot;force buy&quot; po stronie terro. Oraz nie odbili bs&#39;a kiedy RUSH zrobił 4 fragi. To też powinna być runda Virtusów. Piszecie o tym, że gdyby nie snax to by nie wygrali, a tak naprawdę Optic również wygrało kilka rund, których nie powinni wygrać.
Uważam że ten mecz to jest NO BET. Virtusi naprawdę są mocno faworyzowani przez buki. Na becie kursy 1,4-2,75. Jest to mecz 60/40 w stronę VP i wszystko może się zdarzyć. Jak dla mnie NO BET
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Dokładnie, mirage na pewno zostanie zbanowany. Tak samo ktoś wyżej pisał, że nie bedzie bana mirage dla mouz, co też było niezbyt mądrym sformułowaniem. Bamboo dlaczego uważasz Optic za faworytów? ???? Zgadzam się z Twoimi typami, oprócz tego na Optic. Jak dla mnie to grają dobrze, są w formie, ale przeciwko Astralis dzisiaj powinni polec i to spokojnie. Nie te progi.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że Virtusi będą banować 3 mapy. Jeżeli wybiorą opcję, żeby banować 2 mapy, będzie to bardzo głupie gdyż według mnie G2 ma dobry map pool pod polską drużynę. Nie ma opcji, że virtusi nie zbanują dusta 2 i nie ma opcji że w puli map zostanie mirage, bo jest to perma ban drużyny z Francji.
Według mnie ban faze przebiegnie tak:
Virtusi zbanują train&#39;a/dusta 2/cache
G2 zbanuje cobblestone&#39;a/mirage&#39;a
Zostanie nuke i overpass
Nuke 60/40 na stronę VP, overpass 50/50
Jest opcja, że G2 zbanuje nuke&#39;a zamiast cobble&#39;a, ale szczerze w to wątpię.

Nie rozumiem kolegi poprzednika, który pisze, że w puli zostanie mirage(?). To jest perma ban g2, oni nie grają tej mapy nigdy, nigdy nie widziałem ich, żeby jej nie zbanowali. A dlaczego mieliby banować nuke&#39;a? W poprzednim roku często grali tą mapę i najgorzej im na niej nie szło.
Po pierwsze chciałbym zadać pytanie, gdzie masz informację na temat tego kto ile map banuje, bo nie mogę się doszukać. Po drugie, rzeczywiście, coś mi musiało umknąć. Zdecydowanie mirage to perma ban ze strony G2. Na nuke natomiast tak jak napisałeś - vp również moim zdaniem mają nieznaczną przewagę, aczkolwiek uważam że overpass to inna bajka, i tutaj przewaga już będzie jednak minimalna po stronie G2
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Dokładnie, mirage na pewno zostanie zbanowany. Tak samo ktoś wyżej pisał, że nie bedzie bana mirage dla mouz, co też było niezbyt mądrym sformułowaniem. Bamboo dlaczego uważasz Optic za faworytów? ???? Zgadzam się z Twoimi typami, oprócz tego na Optic. Jak dla mnie to grają dobrze, są w formie, ale przeciwko Astralis dzisiaj powinni polec i to spokojnie. Nie te progi.
Powtórzę, co napisałem.
Nie uważam ich za faworytów, to jest mecz 50/50, a kursy faworyzują Duńczyków, co mnie zmusza do postawienia underdoga. Optic nie zagrało wczoraj źle, jeden błąd w rundzie 2v4 dwóch zawodników vp na 10hp i mixwell nie trafił żadnego strzału. Wydaje mi się, że dzisiaj pozbędą się tych błędów, a Astralis znowu nie wytrzyma presji jaka na niż ciąży, gdyż są głównym faworytem
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Po pierwsze chciałbym zadać pytanie, gdzie masz informację na temat tego kto ile map banuje, bo nie mogę się doszukać. Po drugie, rzeczywiście, coś mi musiało umknąć. Zdecydowanie mirage to perma ban ze strony G2. Na nuke natomiast tak jak napisałeś - vp również moim zdaniem mają nieznaczną przewagę, aczkolwiek uważam że overpass to inna bajka, i tutaj przewaga już będzie jednak minimalna po stronie G2
Informacja kto ile map banuje jest na stronie hltv.

Best of 1:
1) Higher seeded team decides if they are Team A or Team B, if they are from the same pool, they will flip a coin
2) Team A ban
3) Team B ban
4) Team A ban
5) Team B ban
6) Team A ban
7) Map is randomly chosen from 2 remaining maps
8) Team B picks side

http://www.hltv.org/?pageid=357&amp;amp;eventid=2471

Najwyżej rozstawione jest sk bo wygrało poprzedniego majora, potem finaliści poprzedniego majora- Liquid, następnie półfinaliści - Virtus.pro i Fnatic, na końcu ćwierćfinaliści- Gambit, Flipsid3, Na&#39;Vi oraz Astralis
Najniżej rozstawiona jest reszta drużyn, która kwalifikowała się na majora. Jeżeli są tak samo rozstawione czyli np mecz Gambit-Na&#39;Vi to jest rzut monetą kto będzie banował 3 mapy a kto dwie.

G2 ostatnio nie wyszło z grupy, a virtusi byli w półfinale w Kolonii, dlatego wydaje mi się, że Virtusi wybiorą opcję 3 banów, ponieważ ich map pool nie pozwoli im na tylko 2 bany. Muszą odrzucić dusta 2 (perma ban, tym bardziej na G2), po wczorajszym cache G2, wydaje mi się, że też odrzucą aczkolwiek w wywiadach przed WESG mówili, że to mapa, którą najbardziej trenowali. Mam nadzieje, że nie będą eksperymentowali i ją odrzucą. Muszą odrzucić także train&#39;a, który nie jest ich tak dobrą mapą jak to było w 2015 roku od dłuższego czasu. Więc według mnie vp potrzebuje 3 banów inaczej G2 zniszczy ich na którejś z tych map tj.cache, dd2 lub train. Wtedy w map poolu została by jedna z tych 3 map+ overpass, faworyzowałbym wtedy G2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Przede wszystkim można grać na VP, jeżeli wypadnie Nuke. Dla mnie nr 1 na świecie na tej mapie. Świetnie w tt, solidne ct. Są drużyny, które tylko ct tam ogarniają, bo teoretycznie łatwo się broni.
Jest na to szansa, ale trzeba poczekać na mapę. Cache VP zawsze był cienki, dd2 również.
Train jest ok i myślę, że to wypadnie. Obie drużyny potrafią grać na tym i będzie ciekawie. Na minus zdecydowanie, że pistole VP ma cienkie jak na team ze ścisłego topu. W grach BO1 przegrać dwa pistole, to już spora strata.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Przede wszystkim można grać na VP, jeżeli wypadnie Nuke. Dla mnie nr 1 na świecie na tej mapie. Świetnie w tt, solidne ct. Są drużyny, które tylko ct tam ogarniają, bo teoretycznie łatwo się broni.
Jako ciekawostkę chciałbym podać, że najlepszym teamem na nuke jest Ninjas In Pyjamas a Get_Right i Forest są najlepszymi graczami. Ponadto w 10tce najlepszych zawodników na tej mapie widnieje również Shox, który ostatnio jest w mega gazie, widzieliśmy co potrafi robić z pistoletem, choćby wczoraj. To sprawia, że postanowiłem sprawdzić, i lekko wjechać na ✅✅✅@2.0 G2 wygra 1 rundę. Kurs zdecydowanie warty zagrania za może i nie wcale tak niską stawkę, chociaż z pistoletówkami to różnie bywa. Ale poza faktem, tych rankingów Shoxa, jego skilla z pistola, dochodzi również fakt że VP jak wspomniałeś lubi poprzegrywać pistole. Dodatkowo Polacy będą zdecydowanie wybierać mapy tym samym wybranie strony po której będą zaczynać przypada Francuzom, to może stanowić kolejny argument za typem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom