>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ELEAGUE MAJOR

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial





22-29.01.2017r.
Bardzo ważny turniej pod względem rangi. Kasa też się zgadza. Najlepsze drużyny zmierzą się w Atlancie o zwycięstwo w prestiżowym turnieju ELEAGUE. Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Zapraszam do dyskusji.
 
G 0

gandulf

Użytkownik
Godsent mówili że przed turniejem przygotowywali się wyłącznie indywidualnie,dm i ffa.
Zobacze po pierwszym meczu jak to będzie,bo może być to bait.
Liczę na VP,żeby chociaż do tego finału doszli.
Czarnego konia widziałbym w Optic,półfinał będzie w ich zasięgu.
 
O 0

omen_rec

Użytkownik
Jestem pewny że SK nie zdobędzie Trofeum jak i nie dojdzie do Finału.
Warto zwrócić uwagę że, fnx już nie gra w SK i za niego gra średniak
jakim jest Fox.
Ale to nie jedyny argument, warto też zauważyć, że w SK coś się zepsuło
i już tak nie wymiatają jak wcześniej.
Godsent mówili że przed turniejem przygotowywali się wyłącznie indywidualnie,dm i ffa.
Zobacze po pierwszym meczu jak to będzie,bo może być to bait.
właściwie to Fnatic a dokładnie Twist, Powiedział że przygotowywali się wyłącznie indywidualnie. ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bawił się ktoś już w Pick&#39;Em? Którą drużynę typujecie na tę, która będzie jedną z dwóch z wynikiem 3-0 po 3 meczach?
Nie wiem, jak dokładnie ułoży się &quot;drabinka&quot; grupowa, a to byłoby bardzo pomocne. Tak jak było wspomniane, SK po tym konflikcie to już nie to samo. NaVi dawno nie było widać na scenie, a wiadomo, że to topka i będą się tutaj liczyli. Grają na start z mouz, które jakiś czas temu miało super okres, ale z czasem wydaje mi się, że to przeminęło i teraz już tak kolorowo z ich grą nie ma. VP z tylko trzecim miejscem na WESG, gdzie zawalili mecz z Kinguni. Tutaj zaczynają od OpTic, czyli obecnie chyba najlepszej amerykańskiej ekipy, nie licząc Cloud9, których tutaj nie ma. FaZe potrafiło dobrze pogrywać i tutaj mają w pierwszym meczu Flipsid3, które ostatnio grywało naprawdę słabo. North (ex-dignitas) gra z Gambit i oni też powinni liczyć się w walce o te dwa miejsca, które od razu dają miejsce w ćwierćfinale. Astralis ostatnio super forma i dlatego są jednym z faworytów do końcowego triumfu, tutaj mają na start GODSENT, które wiadomo, że gra słabo po tych roszadach w Szwecji.
Dalej jestem januszem csa i jeszcze nie czuję tego wszystkiego, żeby bawić się w normalne typowanie, jak w mojej ręcznej, deblu i darcie, ale chcę chociaż spróbować tego Pick&#39;Ema. W nim dochodzi jeszcze jedna z ekip z bilansem 0-3. Tutaj zastanowiłbym się nad Flipsid3, mouz, Liquid i może którymś ze szwedzkich teamów.
Do tego dochodzą pozostałe ekipy w ćwierćifnale do wytypowania. VP, Astralis, NaVi, North, SK, FaZe, te sześć ekip widzę na pewno. Nawet jeżeli u Brazoli jest ten przeciętny fox, to Fallena i Coldzerę stać na wykerowanie niektórych meczów. Brakuje jeszcze dwóch ekip i może to być ciężki wybór. Macie swoje spostrzeżenia? Obstawialiście już naklejki?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
fox to typowy snajper, a takim też jest Fallen, więc drużyna traci sporo. Choć Fallen potrafi też postrzelać z innych broni, to fox z AK czy m4 leży.
Stawka jest tak wyrównana, że może być różnie. Szczególnie w grach BO1, gdzie dużą rolę odgrywają pistole.
Astralis, NaVi, Envyus IMO największe szanse na 3-0.
Nie wiem dlaczego pomijasz francuzów, którzy grają nieźle. Problemem może być tylko to, że zarobieni są po WESG. Z kolei najgorsze ekipy, to raczej Gambit - ostatnio grali w eliminacjach do Dreamhacka Las Vegas, to z lekkimi problemami wygrali z PRIDE 2-1.
Już na dzień dobry zagrają z mocnymi North.
Jakoś nie ufałbym FaZe w kategoriach pewnego awansu. GODSENT raczej nie da rady awansować, ale drugi zespół ze Szwecji -fnatic już może zaskoczyć.
Ostatnio łatwa wygrana z G2 w kwalifikacjach do w/w turnieju 2:0. Los chciał, że zagrają oni również ze sobą w swoim 1 meczu.

fnatic - G2 1 @1.61
North - Gambit 1 @1.50
b365
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Ja bym pomijał Francuzów zarówno jak i Szwedów, bo PODOBNO z envy/g2 ma powstać jakiś &quot;superteam&quot;, a z Godsent JW i Flusha mają po majorze wrócić do starego Fnatic. To jest akurat zabawne bo ciekawe gdy któraś z ekip trafi na siebie w meczu o awans.

Jak dla mnie do grania - chodzi mi o pierwsze mecze
Faze - pewniaczek
SK - pewniaczek, mimo braku fnxa to SK miało dość czasu na granie z foxem i mają w składzie Colda, a on sam potrafi mecze wygrywać

North - aczkolwiek Gambit ma potencjał więc z tym typem też bym uważał..
@2.80
⛔⛔

Co do Navi to racja, dawno ich nie widzieliśmy na scenie, a w meczach bo1 to zależy dużo od mapy, Mouz może mieć szanse. To może być też mecz jednej z gwiazd (mam na myśli Simpla i Niko).
VP dało dupska ostatnio na WESG i nie przekonuje mnie kompletnie, fakt - z grupy pewnie wyjdą ale będą męczarnie jak to zwykle u nich bywa.

Do ekip 0/3 typuję F3, HR, Liquid, jak dla mnie najpewniejsze jest F3 bo to są mega ogórki..
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bawił się ktoś już w Pick&#39;Em? Którą drużynę typujecie na tę, która będzie jedną z dwóch z wynikiem 3-0 po 3 meczach?
Wrzucam screen swojego pick&#39;em. Jak słusznie zauważyłeś - Astralis w super formie pod koniec roku i powinni mieć 3-0. Moim faworytem (zarówno do 3-0 jak i wygrania całego turnieju) jest jednak SK. Owszem, konflikt w teamie ich osłabił. Przyszła porażka na trainie, która była początkiem końca tej ekipy. Odszedł fnx, przyszedł fox. Najpewniej z racji tego że potrzebny był gracz na już, do tego brak bariery językowej. Było mnóstwo czasu na zgranie, wspólne treningi. Wierzę, że najgorsze już za nimi i wrócą do pełni formy. Mimo wszystko musimy mieć na uwadze, że to Brazylijczycy wygrali dwa poprzednie majory (Cologne i MLG Columbus). Nie można ich lekceważyć.

Spośród reszty stawki wyróżniają się North, Faze, VP, Optic to &quot;pewniaki&quot; i jeżeli nie będzie cudów wianków (a o takie nietrudno kiedy mamy mecze bo1) to właśne te ekipy awansują. Zostają dwa miejsca na ekipy NaVi, fnatic, GODSENT, Liquid, HellRaisers, mousesports, EnVyUs, G2, Flipsid3 oraz Gambit. Być może jestem stronniczy bo NaVi to zespół którego darzę najmniejszą sympatią (z wyjątkiem Guardiana) ale myślę, że odpadnięcie NaVi nie jest wcale niemożliwe. Są w słabej formie, brakuje indywidualności (bo ani Guardian nie jest w formie z początku roku ani s1mple z pobytu w Liquid) i wydaje się że są wypaleni. Mimo to wybrałem ich z powodu braku lepszych alternatyw i gigantycznej przewagi doświadczenia w Majorach nad resztą stawki. Zignorowałem francuskie drużyny, nie wiadomo co z nimi będzie więc kto wie co im w głowach siedzi. Podobnie z Liquid - po prostu nie widzę ich jako drużyna mogąca nawiązać walkę. Dlatego też moja ostatnia naklejka trafia do fnatic. Pierwszy mecz z g2 więc mogą dobrze wejść w turniej. Też mogły tutaj zaważyć subiektywne oceny, ale na dobrą sprawę ciężko przewidzieć, bo drużyny prezentują podobny poziom i w każdej drzemie potencjał na czarnego konia turnieju.

Na koniec jedna uwaga. Jak admini mogli zostawić post Patrynio97? Toż to stek bzdur - jak można powiedzieć że wygrana VP z OpTic to jeden z najpewniejszych typów? Pomijam już okropne błędy ortograficzne..
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Co do Pick&#39;ema :

3-0 -&gt; SK Gaming
0-3 -&gt; Flipside3

Co wyniku 3-0 ciężko typować taki zespół , zwłaszcza że wszystko gramy BO1, była długa przerwa w graniu turniejów i ciężko stwierdzić kto będzie w genialnej formie już na początku. Wybrałem SK Gaming gdyż wierzę że pomimo braku fnx&#39;a Coldzera razem z fallenem wycarrują team, a do tego mają jeden z lepszych mappooli ze stawki.
Wynik 0-3. Outsiderzy według mnie to Liquid, Flipsid3, Mouz i HR. Według mnie Flipside i HR skończą swoje poczynania z wynikiem 0-3, w zasadzie ciężko cokolwiek znaleźć co by przemawiało za ich wygraną w jakimkolwiek meczu.
Zespoły do awansu, które są w miarę oczywistymi kandydatami (jeżeli nie będzie niespodzianek) :
-Virtus Pro
-Optic Gaming
-North
-Astralis
-NaVi

I tutaj zostają 2 miejsca do wyboru.
Wybrałem tutaj Envy&#39;Us. ostatnio wygrali WESG, ale to major jest najważniejszy. Teraz czeka ich dużo trudniejsze zadanie i stawiam na umiejętności oraz skill francuzów, Warto dodać też że oni zawsze mają farta i szczęśliwie wychodzą ^^.
Ostatnim moim wyborem i jednocześnie najryzykowniejszym jest Faze. Pierwszy mecz z flipside, myślę że da to już im 1 zwycięstwo. Bardzo dobry zespół skillowo i aimowo. Potrafią grać znakomicie i liczę na to że dobrze wejdą w turniej. Zastanawiałem się także nad GODSENT, bo myślę że mogą sprawić niespodziankę i awansować dalej. W końcu odpuścili WESG tylko dlatego żeby się lepiej przygotować do Majora, w związku z czym myślę że mogą napsuć tutaj krwi innym zespołom. Stawiam na ostatni slot jednak na faze, głównie ze względu ich aimowej gry
Co do typu na końcowe zwycięstwo:
Optic Gaming @12.00 0.5/10
A dlaczegoby nie? Optic ostatnimi czasy gra genialnie. Niewygodny zespół dla każdego, znakomicie aimowo, dobry mappool. Najlepszy obecnie amerykański zespół. Generalnie liczę na to że sprawią niespodziankę i wygrają po raz pierwszy majora ????
Odnośnie meczy, nie będę pisał póki co analiz bo są to mecze bo1. Wszystkie typy jakie podam to będą na sucho bez analizy. Jak wejdą mecze bo3 to wtedy zaczną się i analizy z mojej strony. Powodzenia!
1 kolejka:
SK- HR -&gt; SK Win @1.40 8/10
VP- Optic -&gt; Nobet ew. Optic @2.20 1/10
Fnatic-G2 -&gt; Fnatic win 4/10 @1.61
North-Gambit -&gt; North win 5/10 @1.50
NaVi-Mouz-&gt; NaVi win 7/10 @1.40
Liquid- EnvyUs-&gt; EnvyUs win 3/10 @1.50
Astralis-Godsent -&gt; Astralis win 8/10 @1.40
Faze-Flipside3 -&gt;Faze win 7/10 @1.33
AKO @5.49 4/10
North @1.50 8:16
NaVi @1.40
Astralis @1.40
SK @1.40
Faze @1.33

@Edit jako że north przegrało to próbuję:
AKO @3,65 6/10

NaVi @1.40
Astralis @1.40
SK @1.40
Faze @1.33
 
M 0

majczalek

Użytkownik
Imo fnatic może tu mocno namieszać. Nikt na nich nie stawia, ale stare trio (dennis, olof, krimz) + mega skillowy twist i najlepszy ex-gracz bardzo ciekawego epsilon - disco doplan.
Jedyne co mnie martwi to, że niby trenowali tylko indywidualnie, co by oznaczało, że po majorze wrócą do starego składu z flushą i jw z powodu braku chemii.
Drugi zespół, który może odpalić to NaVi. Jeśli trochę poprawili teamplay to o ich grę nie ma się co martwić - mając gości takich jak guardian i simple, których uważam za podobny poziom co fallen + coldzera, mogą pojechać każdego.
Inny faworyci to oczywiście SK, Astralis i VP.
North i Optic myślę, że może w kluczowych momentach zabraknąć doświadczenia/chłodnej głowy.
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Mecz: fnatic vs G2
Typ: G2 ✅ łatwo
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Podając ten typ kieruję się głównie tym, że fnatic nie przygotowywało się tak mocno jak znaczna większość ekip biorących udział w majorze. Mimo to, że fnatic w starym składzie miało tak samo, nie mieli tak dużo godzin na kontach steam w CS:GO jak ich rywale a mimo to wygrywali majory, jednak myślę że sam skill im tym razem nie wystarczy. Po majorze prawdopodobnie będą zmiany na Szwedzkiej scenie CS:GO, czyli powrót do starego fnatic (olofm, flusha, JW, krimz, dennis) . Nie wiem na ile to prawda, ale to, że fnatic nie przygotowywało się tak mocno jak reszta zespołów utwierdza mnie w przekonaniu, że tak będzie. Uważam że G2 będzie bardzo zmotywowane na ten mecz, gdyż ich ostatnie wyniki bardzo zawodziły. Chodzą również plotki że zmiany będą na francuskiej scenie, lecz nie chce mi się w to wierzyć. Plotki również były w przerwie wakacyjnej zeszłego roku i do niczego nie doszło. Shox zawsze zaprzeczał tym plotkom, mówił, że nie mają zamiarów robić żadnych zmian, gdyż są zadowoleni z tego było wtedy. G2 przed majorem w Kolonii zeszłego roku było naprawdę silne, pokonywali SK Gaming, czyli w tamtym okresie czasu top1 świata. Myślę, że będą mieli bardzo dużo do udowodnienia ich fanom i samym sobie oraz uważam, że będą będzie lepiej przygotowani taktycznie od fnatic. Skill tutaj nie będzie odgrywał znacznej roli, gdyż teamy są na podobnym poziomie biorąc pod uwagę umiejętności według mnie. Oczywiście wiele będzie zależało od mapy, która zostanie wybrana randomowo spośrod 2 map które zostaną po banach. Co do mapy myślę, że zobaczymy cache lub dusta 2 (czyli 2 najlepsze mapy drużyny z Francji). Podsumowując, myślę, że ekipa Shoxa wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, a o zwycięstwie zadecyduje to że Francuzi są lepiej zgrani aniżeli Szwedzi oraz lepiej przygotowani.

Co do mojego pick&#39;em Challenge, typuję :
3:0-&gt; Astralis/Na&#39;Vi
0:3-&gt;F3/Mouz
Zespoły które awansują do play&#39;offów:
-Optic Gaming
-SK Gaming
-Faze
-Na&#39;Vi/Astralis
-Virtus.pro
-GODSENT
-North
-G2
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
W ofercie unibetu są zakłady handicap oraz over/under w rundach mógłby jakiś ekspert zajrzeć i polecić ?
Ps. Sporo meczy również na live będzie do lukania ( gdyby kogoś to interesowało ).
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
To jeszcze kilka spostrzeżeń ode mnie.
Pierwsze najważniejsze: wszystkie analizy i tak biorą w łeb w zależności od veta. Poza tym to BO1, przegrana pistoletówka i pierwszy gun round i wszystkie bety pre leżą. Polecam więc grać live&#39;a np. u 1xbet. Warto atakować też linie over 25.5 czy 26.5. Frajerów tu nie ma, mapa wygodna dla obu stron, powinno być na styku.
Vp-Optic
Vp musi zbanować cch,dd2,ovp , Optic nuke,mir, zostaje cobble i train. VP posiada łatkę słabego pierwszego meczu na lanie, nie lubi grać przeciwko zespołom lepszym aimowo jak. np Faze , no i ostatnia forma Optic. A VP nie potrafiło wygrać meczu z Kinguin o 200k $. Kazdy z tej druzyny moze ustrzelic 30 bomb jak ma dzien, po stronie VP tego nie widze.
G2-Fnatic
Obie drużyny wygladają jakby im się nie chciało chyba z racji planowanych zmian w rosterze. Ostatni mecz tych drużyn w tamtym tygodniu: każda runda trwała 40 sekund, Fnc rushowało wszystko a G2 nawet nie próbowało ich zatrzymać. Scream i Shox aimowo wyglądali dobrze , ale reszta miała z 0,3 KDA.
F3-Faze
Nikt z was nie widział DH Leipzig? Rok temu grając z Sharą aka 1/15 potrafili zyskać status legendy. Teraz mają Electronica, który regularnie top fraguje, jest snajper, jest igl. Moim zdaniem sporo namieszają. Ale raczej nie z Faze, które stać na top 4.
North, Navi , SK, Envy, raczej nie gładko ale wygrają z rywalami. Godsent zagadka.
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
To jeszcze kilka spostrzeżeń ode mnie.
Pierwsze najważniejsze: wszystkie analizy i tak biorą w łeb w zależności od veta. Poza tym to BO1, przegrana pistoletówka i pierwszy gun round i wszystkie bety pre leżą. Polecam więc grać live&#39;a np. u 1xbet. Warto atakować też linie over 25.5 czy 26.5. Frajerów tu nie ma, mapa wygodna dla obu stron, powinno być na styku.
Vp-Optic
Vp musi zbanować cch,dd2,ovp , Optic nuke,mir, zostaje cobble i train. VP posiada łatkę słabego pierwszego meczu na lanie, nie lubi grać przeciwko zespołom lepszym aimowo jak. np Faze , no i ostatnia forma Optic. A VP nie potrafiło wygrać meczu z Kinguin o 200k $. Kazdy z tej druzyny moze ustrzelic 30 bomb jak ma dzien, po stronie VP tego nie widze.
G2-Fnatic
Obie drużyny wygladają jakby im się nie chciało chyba z racji planowanych zmian w rosterze. Ostatni mecz tych drużyn w tamtym tygodniu: każda runda trwała 40 sekund, Fnc rushowało wszystko a G2 nawet nie próbowało ich zatrzymać. Scream i Shox aimowo wyglądali dobrze , ale reszta miała z 0,3 KDA.
F3-Faze
Nikt z was nie widział DH Leipzig? Rok temu grając z Sharą aka 1/15 potrafili zyskać status legendy. Teraz mają Electronica, który regularnie top fraguje, jest snajper, jest igl. Moim zdaniem sporo namieszają. Ale raczej nie z Faze, które stać na top 4.
North, Navi , SK, Envy, raczej nie gładko ale wygrają z rywalami. Godsent zagadka.
Pierwszy sensowny post w tym temacie. Tak jak napisałeś - fnatic i g2 to niewiadoma, ze względu zmian w rosterach, które na 90% będą miały miejsce. Typowy no bet. Co do flipside, to fakt, wygrali dh, ale nie było tam żadnego przeciwnika z wyższej półki. Według mnie maja tutaj szanse, nawet w meczu z faze, szczególnie gdy Electronic i Worldedit zagrają na swoje możliwości. O ile dobrze pamiętam, to grali między sobą ostatnio jakieś kwali online, faze wygralo 2:1. Tak czy siak proponuję grę w stronę flipside, bet wystawił chyba linie 4,5. Z godsent też nie wiadomo, z sympatii idę w ich stronę, kwali do majora wygrali 3-0, jw wraca do starej formy, flusha według ratingu jest najlepszym graczem na majorze, lekro dobry aimer. Nawet jeśli uważam, że astralis jest faworytem do wygrania majora, to i tak pójdę w stronę godsent. Ogólnie to pierwszy dzień jest no bet, wszystko zależy od mapy, jeśli ktoś chce betowac na siłę, to proponuję stawianie na underdogow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miri0 936

miri0

Użytkownik
Według mnie w tej pierwszej rundzie nie ma co inwestować grubiej w zwycięzcę meczu, szczególnie, że grana jest tylko jedna mapa.
Jeśli już to najbardziej przekonuje mnie Astralis 1.36 + Faze 1.36 AKO 1.86. Analizy będzie można pisać po obejrzeniu tych pierwszych spotkań, szczególnie do meczów bo3.
Zdecydowanie nie lekceważył bym Gambit na tym turnieju, indywidualnie mają duże umiejętności, a po przyjściu Zeusa grają o wiele inteligentniejszego csa. Według mnie kursy powinny być bardziej wyrównane i widzę lekkie value.
Gambit 2.63 Pinnacle
over 26.5 1.93 Pinnacle
Co do reszty to sądzę, że większość spotkań będzie mocno wyrównanych:
Virtus Pro - Optic over 26.5 1.88
Natus Vincere - mousesports over 26.5 2.06
EnvyUs - Liquid Liquid win 2.30 i over 26.5 1.88
Wszystko z Pinnacla
 
duma-pomorza 7

duma-pomorza

Użytkownik
Polecam zapoznać sie z typami &quot;Izaka&quot; - wielki fan VP, komentator cs:go, ma duże pojęcie wiec ja osobiście wyłapie jakies ciekawe typy od niego ????

Podrzucam filmik gdzie na końcu juz obstawia i podaje swoją mała analizę ????

https://youtu.be/bpg36Y6wlrw. 17:20 typy na filmie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Betsson ponownie w swej ofercie wystawia linie na fragi wszystkich zawodników. Co mnie bardzo cieszy, bo udało mi się na dziś znaleźć kilka ciekawych typów:
~VP - Optic - ✅✅✅Taz under 18 fragów @1.8 - na WESG kompletnie mu nie poszło, mimo że sam osobiście uważa, że jest w formie, ja się jednak z tym nie zgodzę. Na WESG każdy inny wynik niż finał to porażka, a jak wszyscy wiemy, odpadli w półfinale i ugrali 3miejsce. Poziom był dużo dużo niższy niż na majorze bo tak naprawdę była tylko jedna drużyna z tego najwyższego tieru. Mimo niższego poziomu TaZ grał naprawdę mocno przeciętnie, a tutaj w pierwsze grze będzie mieć do czynienia z Opticami - najlepszym amerykańskim teamem, który od porażki w finale w ECS skupili się na przygotowaniach do majora, który będzie ich pierwszym, z racji wiary w polski team i w dzikusa Snaxa nie postawię przeciwko całej polskiej ekipie, a jedynie &quot;przeciwko&quot; Tazowi.
~Astralis - Godsent - e; wiecej dzis szczęścia niz rozumu, za radzi zlekceważyłem godsent✅✅✅Znajder under 19 fragów @1.8 - Gwiazdor i tyle w temacie. Zawodnik na pewno nie z najwyższej półki światowej, czasem coś postrzela, bardzo nierówny, bardzo chimeryczny. Raz potrafi wystrzelić w okolice 30fragów, a raz ledwo ustrzelić 10. Może odnaleźć się co najwyżej w tych niższych turniejach z drużynami z tier2. Przeciwko obecnie najlepszej europejskiej drużynie i spokojnie top3 na świecie na te chwilę, jego niestabilność i chwiejność nie pomoże, im szybciej JW i Flusha opuszczą tę drużynę tym lepiej dla nich, z jednej megamocnej ekipy zrobiły się dwie średnie. W dodatku Astralis które jak już wspomniałem u szczytu formy i najlepsze w swej historii na pewno będzie chciało jak najszybciej dostać się do playoffów i walczyć o pierwszy tytuł w majorze (do tej pory najlepszy wynik to 3miejsce). Powinni przejechać się szybciutko po Szwedach dlatego sugeruję również ✅✅✅@1.83 Under 26.5 rundy.
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Mecz: Virtus.pro vs Optic Gaming
Typ: Virtus.pro ✅ ✅ Początek ciężki, ale po terro już się po nich przejechali
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365

Ja pójdę w stronę Polaków, którzy podczas każdego majora są niesamowicie przygotowani i zarazem niesamowicie groźni niezależnie od formy. Myślę, że turniej w Chinach był wpadką, ale zarazem porażką drużyny Virtus.pro, po której będą chcieli się jak najszybciej podnieść i pokazać swoim fanom, że nadal grają na najwyższym poziomie. A na jakim turnieju może być na to lepsza okazja, jak nie na majorze? Nie wierzę, że Polacy przegrają z amerykańską drużyną na majorze, nie przytrafiło im się to nigdy w historii i wątpię, żeby Optic Gaming przełamało serię amerykańskich zespołów przeciwko Polakom. Oczywiście wiele zależy od dyspozycji gwiazd Polskiej drużyny, byali&#39;ego i snax&#39;a. Lecz myślę, że wejdą na serwer pewni siebie i po prostu będą klikać &quot;hedy&quot;.

Oprócz tego bez analizy gram:
Liquid vs Envyus @2.37 Liquid ⛔⛔ szkoda, niesamowity mecz...
 
duma-pomorza 7

duma-pomorza

Użytkownik
Oglądałem wszystkie mecze oprócz Navi (mecz skończony juz po pierwszej połowie)
Niespodzianki niespodzianki....
GODSENT !!! - nie spodziewałem sie az takiej dobrej gry po ich stronie. Zmietli Astralis z duża łatwością. Skillowo i taktycznie. Szkoda kuponów bo faworyt był dla mnie jeden. JW, flusha co za łatwość w zdobywaniu fragow.
NORTH - tragedia, nie wiem czy chwalić GG za wygrana czy NORTH za tak słaba grę. Widać było dobre przygotowanie GG i duże zaangażowanie, Zeus wykonuje ogromna robotę jako kapitan !!!
VP - zaskoczyli mnie pozytywnie, przegrana pistoletowka, szybkie 3:0 chyba nawet 4:0 5:1 i zdołali sie podnieść z dobrym OG. Bałem sie o te BO1 ale dali radę i pokazali kawał dobrego cs&#39;a. Snax - kocur
T. LIQUID / T. ENVYUS - mega emocjonujący meczyk ENVY przy 15:7 i rundzie meczowej przegrywa clutch&#39;a gdzie zawodonik LIQUID wybija 5 robiąc ace i zespol doprowadza tym do dogrywki, następnie 3 over do grania. Wiedziałem ze ENVY jest mocne fajnie grało w Chinach ale chyba powinni bez problemu wygrać a tutaj LIQUID pokazało ze bedzie sie liczyło w play-off&#39;ach, fajnie skillowo grali, strona TT mocna z ich strony ale CT zagrali za słabo zeby wygrać. Kazdy chyba wie ze ENVY zamierza namieszać w składach i to juz jest ich podajże ostatni wspólny turniej. Tak jak większość uważała, ze bedą kłótnie, brak zgrania, itp. Panowie grają naprawdę dobrze, indywidualności robią różnice w ważnych akcjach. Według mnie to ze grają ostatni raz wlasnie daje im większego kopa ;)
FAZE - nie ma co duzo pisać, zagrali to co mieli zagrać. Widziałem ich mecze dawniej i po pierwszym meczu mi sie juz spodobali, aimowo, skillowo zajebisci. Mogą powalczyć o finał
 
duma-pomorza 7

duma-pomorza

Użytkownik
Oglądałem wszystkie mecze oprócz Navi (mecz skończony juz po pierwszej połowie)
Niespodzianki niespodzianki....
GODSENT !!! - nie spodziewałem sie az takiej dobrej gry po ich stronie. Zmietli Astralis z duża łatwością. Skillowo i taktycznie. Szkoda kuponów bo faworyt był dla mnie jeden. JW, flusha co za łatwość w zdobywaniu fragow.
NORTH - tragedia, nie wiem czy chwalić GG za wygrana czy NORTH za tak słaba grę. Widać było dobre przygotowanie GG i duże zaangażowanie, Zeus wykonuje ogromna robotę jako kapitan !!!
VP - zaskoczyli mnie pozytywnie, przegrana pistoletowka, szybkie 3:0 chyba nawet 4:0 5:1 i zdołali sie podnieść z dobrym OG. Bałem sie o te BO1 ale dali radę i pokazali kawał dobrego cs&#39;a. Snax - kocur
T. LIQUID / T. ENVYUS - mega emocjonujący meczyk ENVY przy 15:7 i rundzie meczowej przegrywa clutch&#39;a gdzie zawodonik LIQUID wybija 5 robiąc ace i zespol doprowadza tym do dogrywki, następnie 3 over do grania. Wiedziałem ze ENVY jest mocne fajnie grało w Chinach ale chyba powinni bez problemu wygrać a tutaj LIQUID pokazało ze bedzie sie liczyło w play-off&#39;ach, fajnie skillowo grali, strona TT mocna z ich strony ale CT zagrali za słabo zeby wygrać. Kazdy chyba wie ze ENVY zamierza namieszać w składach i to juz jest ich podajże ostatni wspólny turniej. Tak jak większość uważała, ze bedą kłótnie, brak zgrania, itp. Panowie grają naprawdę dobrze, indywidualności robią różnice w ważnych akcjach. Według mnie to ze grają ostatni raz wlasnie daje im większego kopa ;)
FAZE - nie ma co duzo pisać, zagrali to co mieli zagrać. Widziałem ich mecze dawniej i po pierwszym meczu mi sie juz spodobali, aimowo, skillowo zajebisci. Mogą powalczyć o finał
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Po wczorajszych pojedynkach jesteśmy trochę mądrzejsi.
Mouse - HR: Nie czuję tego pojedynku. HR coś tam walczyło z SK. Mouse dostało lanie totalne, chociaż spodziewałem się tutaj niespodzianki. Jednak NaVi wygląda na mega mocne. Nie zdziwię się, jeśli znajdą się w finale. No ale co do samego pojedynku to nie widzę tutaj faworyta, chociaż buki lekko faworyzują mouse.
NaVi - Envyus: Francuzi wczoraj męczarnie z liquid, co było spodziewane. Widać było nerwy w drużynie kiedy nie wychodziło, zwłaszcza po kennysie. NaVi to wygra, jednsk kurs @1.44 (bet365) troche nieciekawy. Ja tutaj ide w handi -3.5 na navi @1.83. Ale zastrzegam, że w pojedynkach BO1 handi potrafią być zdradliwie. Francuzi nie przekonuj mnie od dawna, liczyłem na ich przegraną wczoraj i prawie się udało. Dodając do tego świetną formę jak się wydaje NaVi, nie widzę tutaj innej opcji jak wygrana Ukraińców i to wyraźna.
SK - Faze: Kursy dobrze wystawione. SK faworytem, jednak Faze to druzyna nieobliczalna w tej chwili. Mają skład, ale czy to pozowli na równą walkę z jedynymi z faworytów turnieju? Nie podejmuje się tutaj oceny.
FlipSid3 - Liquid: Kursy po 1.83 na bet 365 chociaż na początku buki faworyzowały Flipside. Zatem ludzie betują na liquid. Wg mnie liquid jest lepszą drużyną i to na nich stawiam w tym pojedynku. Grają u siebie, wczorajszy close game z Envyus powinien ich pzytywnie podrażnić, dam im również pewność siebie. Flipsid3 nie powalczyło z faze, a ich przecenianie wynika z ostatnich wyników na średnio obsadzonych turniejach.
Fnatic - North: Szwedzi zawiedli i jakoś nie jest to niespodzianką. W drużynie szykują się roszady i chłopaki chyba troche nie czują dreamu grając razem ze sobą. North zawiodło lub Gambit zaskoczyło. Tak czy inaczej biorąc pod uwagę to co dzieje się z Fnatic plus potencjał north, idę w stronę tych drugich @1.66
Astralis - Optic: Dla mnie no bet. wygrana żadnej z tych druzych nie powinna zaskoczyć. Astralis zgwałcone wczoraj na trainie, jednej z ich lepszych map. Optic mogło wygrać z VP ale zabrakło w kluczowych rundach opanowania. Na siłę grałbym na Optic ze względu na kurs 2.2 ale to tylko z pistoletem przy głowie.
Godsent - Gambit: No cóż, ruska organizacja pnie się zdecydowanie w górę. Jednak godsent wczoraj też pokazało klasę. Kursy po 1.83. Ja stawiam na Godsent. Dlaczego? Po prostu to czuję. Serce tej drużyny stanowi stare fnatic, które było dominatorem sceny csa swego czasu. Do tego lekro, który robi cuda z deaglem i na pistoletówkach robi tym różnice.
VP - G2: Virtusi dostali chyba najlepszego rywala z możliwych w drugiej rundzie. Buki też tak sądzą, bo VP jest najbardziej faworyzowaną dzisiaj drużyna spośród wszystkich. Polacy nie są może w topowej formie, ale wczoraj nikt nie odstawał i to było fajne. Snax jak zwykle na majorach przechodzi sam siebie. Nie wiem co on robi, że zawsze na tego typu turniejach jest mistrzem. Do nie tak dawna miał chyba najlepsze staty na świecie biorąc pod uwagę wszystkie majory. Problemem jest to, że VP częto w roli mocnego faworyta zawodzi. Dziwna przypadłość biorąc pod uwagę ich doświadczenie. G2 wczoraj pokonało faworyzowane fnatic ale już tutaj pisano, że warto było na nich wczoraj stawiać. Wszystko wskazuje na Polaków. Kurs @1.40 nie zachwyca ale ja go pobieram do tasiemki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom