>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Copa América 2011 [01-24 lipca 2011r] - Argentina

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Przestań gadać bzdury, wiesz dlaczego Urugwaj doszedł do półfinału MŚ? dlatego że miał żałośnie słabą drabinkę i tylko dlatego . W 1/8 męczarnie z Koreą Południową , 1/4 i niesamowicie fartowne wyeliminowanie Ghany (pamiętna ręka Suareza i przestrzelone karny przez Gyana) , potem dwóch bardzo mocnych rywali i dwie porażki . To jest ta magia Urugwaju? wygranie po męczarniach z przeciętniakami takimi jak Ghana czy Korea? może nie zauważyłeś ale Argentyna musiała mierzyć się już w 1/8 i 1/4 z takimi drużynami jak Meksyk czy Niemcy
Tylko że Urugwaj grając z Niemcami w meczu o 3 miejsce walczył jak równy z równym i po zaciętym meczu przegrał 2-3, a Ci sami Niemcy pare dni wcześniej spuścili łomot Argentynie. Drugra porażka z Holendrami też nieznaczna 2-3, a Korea na mundialu prezentowała sie bardzo dobrze, natomiast z tego co pamiętam Argentyna w meczu z Meksykiem strzeliła jedną z bramek po fatalnym błędzie obrońcy czy sędziego coś tam było.
O Aguero też nie widzę zeby cała Europa sie biła, Juve złożyło ofertę ale została ona odrzucona i teraz starają sie o Rossiego, City składało ofertę ale również mało no i teoretycznie Real jest zainteresowany ale nie specjalnie się palą aby oddać go do rywala zaa miedzy i nie zdziwię sie jak kolejny sezon będzie grał w Atletico.
Co do meczu to Urugwaj nie zachwyca i dlatego Argentyne można stawiać za faworyta ale pisanie w kółko że są lepsi bo przecież mają lepszych piłkarzy to przecież sam śmiech. Jak nie ma drużyny i sensownego pomysłu to nie ma znaczenia za jak &quot;wybitnych&quot; graczy będą uchodzić zawodnicy, po prosu nie idze. Do tej pory jedyny sukces to ogranie rezerwowej reprezentacji Kostaryki - brawo. Gdyby Urugwaj zagrał zespołowo i wykorzystał nadarzające sie okazje nie miał by problemu z wygraną, tak wszystko sie sprawą otwartą fajnie byłoby zobaczyć karne ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tylko że Urugwaj grając z Niemcami w meczu o 3 miejsce walczył jak równy z równym i po zaciętym meczu przegrał 2-3, a Ci sami Niemcy pare dni wcześniej spuścili łomot Argentynie. Drugra porażka z Holendrami też nieznaczna 2-3, a Korea na mundialu prezentowała sie bardzo dobrze, natomiast z tego co pamiętam Argentyna w meczu z Meksykiem strzeliła jedną z bramek po fatalnym błędzie obrońcy czy sędziego coś tam było.
Mecz meczowi nie równy , Niemcy po porażce z Hiszpanią to już była zupełnie inna drużyna , grali ze spuszczonymi głowami w meczu z Urugwajem. Jak już porównujemy mecze obu drużyn to ja ci powiem że Argentyna spuściła łomot Korei a Urugwaj niemiłosiernie się z nią męczył i ledwo wygrał ????
O Aguero też nie widzę zeby cała Europa sie biła, Juve złożyło ofertę ale została ona odrzucona i teraz starają sie o Rossiego, City składało ofertę ale również mało no i teoretycznie Real jest zainteresowany ale nie specjalnie się palą aby oddać go do rywala zaa miedzy i nie zdziwię sie jak kolejny sezon będzie grał w Atletico.
Kupnem Kuna zainteresowana jest Chelsea , City , Real , Juve i Inter . Sam Aguero powiedział że zdecyduje gdzie odejdzie dopiero po CA , więc pewnie wtedy można spodziewać się ofert za niego . Co do tego pozostania w Atletico to radze przeczytać wywiad z samym zawodnikiem...http://atleticopoland.com/news/Aguero-Atletico-bylo-tylko-moim-miejscem-pracy-w-Hiszpanii-1450
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Kolumbia-Peru Handicap 3-drogowy (0:1); typ:X; kurs: 3,40; buk:totomix
Bardzo interesująca oferta z przyzwoitym kursem. Warto zaryzykować, że Kolumbia wygra jedną bramką, śledząc cały turniej sądzę że skromna wygrana Kolumbijczyków np. 1:0 lub 2:1 jest całkiem prawdopodobna.

Argentyna-Urugwaj 1/2 typ:X; kurs: 2,2; buk:totomix
Jedyny według mnie sensowny typ na ten mecz... remis do przerwy nikogo by nie zdziwił. Granie na awans jednej z drużyn sobie odpuszczam, chociaż jakbym się uparł to bym wybrał Argentynę, Batista ostatnio trochę zmądrzał i ta gra Albicelestes może wyglądać coraz lepiej.

Chile-Wenezuela Więcej goli 1P/=/2P typ:2 kurs:1,95 buk:totomix
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Wszystko kręci się tutaj w koło meczu Argentyna - Urugwaj a przecież nieco wcześniej zmierzą się ekipy Kolumbii i Peru.Widziałem w STS-ie kursy poszły w góre na Kolumbię do 1,75.Myślę że warto pobierać a mecz Argentyny z Urugwajem lepiej odstawić bo tam jest tyle indywidualności że każda ze stron może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i nawet wyeliminowanie Argentyny przez Urugwaj nie bedzie niespodzianką.Przynajmniej dla mnie.
 
S 0

slaweczek

Użytkownik
ARGENTYNA - URUGWAJ
Wszystko zalezy od tego jaki dzień bedzie miał Messi ,jeśli dobry to wspomagany przez Aguero,Di Marie poradzi sobie gładko z Urugwajem.
Jedyna szansa Urugwaju to słabiutka obrona Argentyny nie proporcjonalna do ataku ,Suarez Forlan mogą nimi nieźle zamieszać.
Typ 1
KOLUMBIA - PERU
Raczej wszystko jest za Kolumbią maja silny atak z Falcao, Ramosem i dobrą doświadczoną obrone z Yepesem na czele , chociaż Peru może stawić opór i może sprawić niespodziankę.
Typ 1
BRAZYLIA - PARAGWAJ
Gra Brazylii nie przekonuje ,widać brak zgrania ,niepewny bramkarz , błędy obrońców , słaba linia pomocy ,brak lidera i słaby trener.
Do tego największy kaleka tych mistrzostw Dani Alves ,chyba Menezes nie jest na tyle głupi i wystawi Maicona bo w pierwszym meczu dwie bramki zawinił właśnie gracz Barcy.
Jednym słowem ciężki mecz dla kanarków ,Paragwaj to doswiadczona ekipa skład ten sam od wielu lat a wiec zgranie i niesamowita waleczność ambicja i świetna obrona ,dla mnie to Paragwaj jest faworytem tego meczu ale stawiam na remis
Typ x
Wenezuela - Chile
Wenezuela to największe zaskoczenie tych mistrzostw.
Jednak Chile ma Sancheza,Vidala i powinno sobie dać rade.
Typ 2
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
COPA AMERICA 2011



Typy na dziś

vs
⚽Kolumbia - Peru 21.00
X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry:
otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ X
Kurs 1.60✅
0-0
Stawka 100j
Wygrana 160j
✅60j


⚽Kolumbia - Peru
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5
Kurs 1.60✅
0-0
Stawka 100j
&#39;Wygrana 160j
✅60j


W pierwszym meczu ćwierćfinałowym, który odbędzie się w sobotę na Estadio Mario Alberto Kempes w Cordobie Kolumbia powalczy z Peru o awans do półfinału. W roli faworytów stawiani są triumfatorzy Copa America z 2001 roku – Kolumbijczycy. Peru wydaje się być na straconej pozycji.

Drużyna prowadzona przez Hernana Darío Gomeza okazała się najlepsza w grupie A, pozostawiając w pokonanym polu Argentynę, Kostarykę oraz Boliwię. Co więcej jako pierwsza ze wszystkich biorących udział w fazie grupowej Mistrzostw Ameryki Południowej zapewniła sobie awans do ćwierćfinałów.

Udane występy, kolejno: zwycięstwo z Kostaryką (1:0), „zwycięski” remis z Argentyną (0:0) oraz wygrana z Boliwią (2:0) pozwoliły na zajęcie pierwszej lokaty z dorobkiem siedmiu punktów na koncie. Na Kolumbijczykach nie ciąży taka presja jak na zespołach Argentyny i Brazylii, to jednak rozbudzone oczekiwania nie pozostawiają złudzeń, że „Los Cafeteros” pragną nawiązać do czasów swojej świetności, do minionej dekady, która pozwoliła im zdobyć pierwszy tytuł mistrzowski na kontynencie południowo-amerykańskim.

W porównaniu do tamtej reprezentacji obecna wydaje się być silniejsza, wobec tego marzenia, choć tak odległe, mają pewne ugruntowanie w faktach. Kolumbia mimo, że dalej będzie postrzegana jako swoisty Kopciuszek, może stać się sprawcą sensacji, jeśli tylko szczęście będzie dalej jej sprzyjać.

Peru w grupie C dzielnie stawiało czoła dwójce największych faworytów do awansu do kolejnej fazy Copa America – Urugwajowi i Chile. Drużyna Sergio Markariana ostatecznie zajęła trzecie miejsce, gromadząc cztery punkty. To wystarczyło aby zostać w gronie ośmiu najlepszych ekip.

Na inaugurację zmagań urwała punkty czwartej drużynie poprzednich mistrzostw świata – Urugwajowi (1:1), później uporała się z Meksykiem (1:0), choć nikogo swoim występem nie oczarowała. Wreszcie na koniec była bliska zdobycia punktu z Chile, ale gol samobójczy w doliczonym czasie pozbawił ją złudzeń (0-1).

Kolumbia w każdej formacji naszpikowana jest gwiazdami. Na pewno lepiej zaprezentowała się w fazie grupowej i pozostaje niepokonana. Dyspozycja Peru była nieprzekonująca, mieli trochę szczęścia, głównie w pierwszym meczu. Ale największym problemem tej ekipy pod nieobecność Pizarro i Farfana jest skuteczność. Problemem jest skuteczność ale wcale ona nie musi być potrzebna Peru w tym meczu.

Sedze że mecz powinien być taki jak każdy o stawkę tym bardziej turniejowy gdzie przegrana drożyna odpada tu nie ma rewanżu. To właśnie daje mi do myślenia że w tym meczu może i musi wiać nudą. Stawka jest olbrzymia. Kolumbijczycy mają w głowach że oni tego meczu nie mogą przegrać bo jest to przeciwnik słaby i oni muszą go przejść. Właśnie takie myślenie może im wiązać nogi. No może za dozo powiedziane zawodnicy którzy grają w Porto czy Milanie nie mogą mieć związanych nóg. Oni potrafią walczyć z presją dlatego zaszli tak daleko. Ale właśnie ta presja rodzi się z wielkich oczekiwań. Kolumbia chce spełnić oczekiwania będzie grała ostrożnie jest drożyna lepszą i spokojnie może czekać na zdobycie gola. Natomiast Peru będzie i musi grać defensywnie szukać stałych fragmentów może kontry bo inaczej dostaną 2 gole i pozamiatane. Właśnie w tym tkwi sedno tego meczu Peru zna swoje możliwości dlatego będzie prowadzić grę defensywną natomiast Kolumbia jest drożyna dobrą ze świadomością że nie muszą wcale bramki strzelić aby awansować ważne żeby nie stracić. Wcale skuteczność Kolumbii nie jest wysoko oni raczej prezentują solidną obronę w sumie podobnie Peru. Gdy spotyka się dwóch głodnych siebie przeciwników są zawsze 2 scenariusze mecz nudny oscylujący w okół wyniku 0-0 lub też porywający z wymianami z obu stron. Niestety ten mecz nie będzie porywającym bo i nie ma nas kto porwać.

Trochę statystyk w ostatnich 10 meczach obu ekip w żadnym nie wygrało Peru. Kolumbia wygrała polowe i w połowie był remis. W 5 meczach padł over. Kolumbia jak i Peru w swoich ostatnich meczach praktycznie nie przegrywała. Głównie są to remisy. I na co zwrócić uwagę same undery. I to obie ekipy.Te statystyki potwierdzają moje przewidywania. Czyli Kolumbia jest lepsza Peru liczy na remis. Taki scenariusz będzie i dziś. Dlaczego dziś miało by go nie być??? Uważam że jest na to olbrzymia szansa a nawet jeśli wygra Kolumbia mamy zwrot. Do tego under który który wydaje mi się strasznie racjonalny i przewidywalny. Kursy są dobry dlatego zachęcam do mojego typu. Może ktoś skorzysta.

Tyle odemnie meczu Urugwaj-Argentyna wolę nie typować bo obie dróżyny to jak bomba z opóznonym zapłonem nie wiadomo kiedy wyuchna. Czy któraś wybuchnie w tym nie wiadomo.​
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mecz meczowi nie równy , Niemcy po porażce z Hiszpanią to już była zupełnie inna drużyna , grali ze spuszczonymi głowami w meczu z Urugwajem. Jak już porównujemy mecze obu drużyn to ja ci powiem że Argentyna spuściła łomot Korei a Urugwaj niemiłosiernie się z nią męczył i ledwo wygrał ????

Kupnem Kuna zainteresowana jest Chelsea , City , Real , Juve i Inter . Sam Aguero powiedział że zdecyduje gdzie odejdzie dopiero po CA , więc pewnie wtedy można spodziewać się ofert za niego . Co do tego pozostania w Atletico to radze przeczytać wywiad z samym zawodnikiem...http://atleticopoland.com/news/Aguero-Atletico-bylo-tylko-moim-miejscem-pracy-w-Hiszpanii-1450
Tak samo będący Urugwaj na fali mógł podejść ze spuszczoną głową po porażce z Holendrami. Co do meczu Arg z Koreą to jeśli sie nie myle do 75min czy 80min prowadzili tylko 2-1, Azjaci nie mieli nic do stracenia, odsłonili się, dostali dwie kontry kontry w końcówce nie widze w tym wielkiego łomotu.
Fajnie że Aguero daje wywiady, wcześniej to czytałem ale co z tego?Wcześniej mówił że jego przyszłość rozstrzygnie się przed CA zeby mieć spokój oraz żeby Atletico miało jasność na czym stoi. Nawet Lewandowski może sobie powiedzieć w wywiadzie że jego miejsce pracy bedzie Londyn. Jeżeli City albo Real (bo Juve i Inter na pewno nie) nie dadzą 45mln bo taka jest klauzula to wątpię aby piłkarz przestał grać tylko będzie to robił dalej w Atletico.
Co do drugiego meczu a właściewie pierwszego to faktycznie Kolumbia nieco w cieniu &quot;potęg&quot; robi swoje i może osiągnąć całkiem sporo na tym turnieju. Kurs na to że Falcao strzeli @2,50 wiadomo że na nim będzie skoncentrowana uwaga ale z drugiej strony drużyna mająca napastnika w takiej dyspozycji na pewno będzie na niego grała.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy , Niemcy po porażce z Hiszpanią to już była zupełnie inna drużyna , grali ze spuszczonymi głowami w meczu z Urugwajem. Jak już porównujemy mecze obu drużyn to ja ci powiem że Argentyna spuściła łomot Korei a Urugwaj niemiłosiernie się z nią męczył i ledwo wygrał
A ja Ci powiem, że Urugwaj w grupie A na mundialu pokonał Meksyk 1:0, a Argentyna niemiłosiernie się z tym samym Meksykiem męczyła w 1/8 finału zwyciężając dzięki skandalicznym decyzjom sędziego na korzyść Albicelestes aż 3:1

A tak na poważnie to jaki sens ma przypominanie występów na mundialu obu ekip?
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Miałem już nie grać na CA ale jak czytam dyskusje to jednak postanowiłem zagrać i zabrać głos. Większość widzę skupia się na tym pseudo hicie (biorąc pod uwagę to co grają te zespoły TU I TERAZ na CA) na który może zagram jak nie stracę na meczu który jest w cieniu a będzie rozgrywany wcześniej. Wiec krótka analiza obydwu zespołów. Kolumbia o której wiele już tu napisano wygrała grupę A pozostawiając w tyle faworyzowaną Argentyna. Na początek zmagań pokonali młodą Kostarykę 1-0 grając przez większa część spotkania w przewadze jednego zawodnika. W meczu nie zachwycili po zdobyciu bramki grali praktycznie na stojąco nie angażując pełni sił mimo tego mieli swoje okazje których nie wykorzystali. Jakieś okazje mieli też Kostarykanie ale Kolumbijczycy potrafili się obronić. W drugim meczu turnieju zagrali z Argentyna która po remisie z Boliwią wydawało się będzie rozdrażniona. Mecz zakończył się remisem 0-0 i można go nazwać meczem straconych szans. Mimo wszystko lepsze okazje na gola mieli Kolumbijczycy i to Argentyna powinna cieszyć się po meczu z remisu. W co może trudno uwierzyć ???? ale kto oglądał chyba potwierdzi. Po tym meczu otworzyła się realna szansa na pierwsze miejsce w grupie, którą to szansę Kolumbijczycy wykorzystali pokonując gładko Boliwię 2-0 dzięki dwóm bramkom Falcao w zasadzie już na początku meczu po czym nastąpiła spokojna gra i kontrola spotkania. Na przeciw stanie Peru które zajęło 3 miejsce w grupie C za Chile i Urugwajem czego można się było spodziewać. W pierwszym meczu na turnieju Peru zremisowało z Urugwajem 1-1 zdobywając bramkę po wielbłądzie obrony Urugwaju i samotnym 40 metrowym rajdzie Guerrero zakończonym celnym strzałem w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Urugwaj atakował wyrównał jeszcze w pierwszej połowie, potem nie wykorzystał kilku sytuacji i powiedziałbym chyba, że to był szczęśliwy remis Peru. W drugim meczu Peru ograło 1-0 Meksyk który grał na tym turnieju w jakimś eksperymentalnym składzie a bramka padła w końcówce spotkania. Trzeci mecz z Chile był w zasadzie o pietruszkę bo obydwa zespoły miały zapewniony awans, obydwie drużyny wyszły w lekko rezerwowych składach, bardzo długo utrzymywał się remis 0-0 mimo lepszych i gorszych sytuacji z oby stron ale można chyba powiedzieć, że z przewagą Chile. W doliczonym czasie Peru strzeliło sobie samobója. Z tego co zobaczyłem w meczach tych zespołów to Kolumbia ma chyba jeszcze jakąś rezerwę i nie pokazała wszystkich swoich możliwości w meczach grupowych natomiast Peru zagrało już wszystko co mogło i ćwierćfinał to jest maks co było w ich zasięgu, widać te braki kadrowe w ataku, nawet jak budują akcję to większość ich strzałów jest jednak niecelna. Bronią może dobrze ale Kolumbia ma potencjał w ataku więc powinna rozmontować obronę, może jakiś stały fragment w okolicach pola karnego albo nawet karny bo twarda obrona Peruwiańczyków nie oszczędza rywali, łapią sporo kartek. Reasumując wydaje mi się, że wynik 2-0 jest ciekawą opcja stąd mój typ. Chociaż nie powiem dziwią mnie trochę rosnące kursy na Kolumbie czyżby ktoś zagrał wysoką stawka tak na przeciw masówce z forum ;)?? Przyznać się !! ???? Ja skorzystam i zgodnie z przekonaniem na Kolumbię po wysokim kursie.
16/07 21:00 Kolumbia vs. Peru
Typ: 1 AH(Kolumbia -1)⛔
Kurs: 3,10

Wynik: 0-0, 0-2 d.
// Nie strzelony karny, słupek + poprzeczka wszystko w regulaminowym czasie dla Kolumbii, jak pech to pech... I oczywiście BRAWA dla Urugwaju.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kolumbia - Peru 2 @ 4.67 Pinnacle
Już za godzinę zostanie rozegrane pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Copa America 2011. Zmierzą się ze sobą drużyny Kolumbii i Peru, w roli zdecydowanego faworyta bukmacherzy stawiają Kolumbijczyków, którzy jeszcze w tym turnieju nie przegrali, a co więcej w grupie wyprzedzili samą Argentynę! Mimo to wszyscy wiemy jak słabo rozpoczęli turniej Albicelestes, a pokonanie takich ekip jak Kostaryka, czy Boliwia nie jest jakimś nadzwyczajnym wyczynem. Nie oceniałbym więc tak pozytywnie drużyny Kolumbii, prawdziwy sprawdzian Falcao i spółkę czeka dopiero dziś, gdy presja urośnie, bo jak wiadomo przegrany odpada z turnieju. Peru w moim przekonaniu cięższej grupie (ogólnie najmocniejszej na CA) zajęło 3 miejsce, zaraz za przebojowym Chile z Alexisem Sanchezem (przegrali z nimi 0:1), oraz Urugwajem (półfinalistą Mundialu, z którym zremisowali). Udało się jak na razie pokonać jedynie osłabiony Meksyk. Na papierze lepiej wygląda drużyna Kolumbii, w której na każdej pozycji znajdziemy piłkarzy rozpoznawalnych na całym świecie (Falcao, Yepes, Moreno), jednak wszystko zweryfikuje boisko, a presja dziś ciąży właśnie na nich, bo to oni są faworytami tego spotkania. Spodziewam się wyrównanego meczu, w którym zadecyduje jedna bramka, przy takim kursie próbuje złapać niespodziankę stawiając na Peru, które nie pozostaje bez szans :wink:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Chociaż nie powiem dziwią mnie trochę rosnące kursy na Kolumbie czyżby ktoś zagrał wysoką stawka tak na przeciw masówce z forum ?? Przyznać się !! Ja skorzystam i zgodnie z przekonaniem na Kolumbię po wysokim kursie.
Jakiej masówce? masówka to jest w tym momencie na Peru , to że 5 osób z forum zagrało na Kolumbie nie znaczy że kursy odrazu będą na nią spadały...

Peru rzeczywiście wydaje się być tutaj sensownym typem , meczami z Urugwajem i z Meksykiem pokazali że są obecnie silnym zespołem , o meczu z Chile nie pisze bo tam nie grali najsilniejeszym składem.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Brazylia-Paragwaj
typ -2 (handi+1)
kurs 2.30 stawka 7.22
X handi
kurs 3.60 stawka 2.78
( czyli taki no bet w razie wygranej Brazylii jedną bramka, a kursik na handi Na Paragwaj w takim układzie wychodzi przyzwoity bo wynosi 1.66)
mam małe deja vu , bo juz chyba typowałem to spotkanie ???? , co prawda było to handi +2 na Paragwaj więc tym razem &quot;zaszaleje&quot; . Odważniej nie zagram bo Brazylia ma ogromny potencjał i nie wiadomo kiedy zagrają w pełni swoich możliwości , oby tylko nie w dzisiejszym meczu
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Stało się, z turnieju odpadła faworyzowana przez wielu Argentyna. Mecz z Urugwajem był bardzo emocjonujący, ciekawy i co najważniejsze pełen przewrotów. Argentyna przez cały turniej zawodziła, zawodził również trener zaciekle trzymający się nieefektywnego składu. Urugwaj grał również bez fajerwerków, ale jednak odrobinę lepiej.
Moim zdaniem na uwagę zasługuje kilka czynników. Pierwszy z nich to nieporadność obrońców Argentyny podczas stałych fragmentów gry. Praktycznie każdy rzut wolny/rzut rożny wybijany przez Diego Forlana kończył się ogromnym zagrożeniem dla bramki gospodarzy. Najpierw bramka, potem poprzeczka, nieuznany gol... Wszędzie obrońcy Albicelestes wykazywali się dziwną nieporadnością, nie potrafili skutecznie wybić piłki. Warto także zauważyć zbyt dużą indywidualność w zagraniach Messiego, Di Marii, później Teveza.. Zbyt często wdawali się oni w toporne indywidualne pojedynki, kończyło się odbiorem piłki przez 3/4 obrońcę lub faulem. Mam wrażenie, że szybsza wymiana podań byłaby lepsza. Ostatnia sprawa to sam Tevez. Zawiódł w całym turnieju, ale to co zrobił w serii rzutów karnych... Facet po prostu rozbiegł się i strzelił na hit&#39;n&#39;hope. Ten strzał nie miał w sobie wiele oprócz siły. Zdziwiło mnie to ogromnie, bo przecież Carlos jest dobrze wyszkolonym technicznie graczem i co więcej ma doświadczenie w rzutach karnych.
No nic, dzisiaj ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne mecze ćwierćfinałowe. Na razie faworytem do finału Urugwaj, a czy kolejnym będzie Brazylia lub Chile przekonamy się już niebawem.

PS: Udało mi się ugrać coś na Argentyna-Urugwaj bo stawiałam, że Urugwaj strzeli ;-))
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Brazylia-Paragwaj
typ; x/1
4,6
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju copa america rozgrywanego w Argentynie Brazylia spotka sie z Paragwajem. Obie druzyny jak do tej pory w tym turnieju nie graja na miare swoich mozliwosci. Zarowno Brazylia jak i Paragwaj po prostu zawodza. Jednak kiedy trzeba bylo wygrac w ostatnim spotkaniu grupowym Brazylijczycy maksymalnie zmobilizowali sie i pokonali Ekwador. Paragwaj na tym turnieju nie zanotowal jeszcze zwyciestwa. Co ciekawe obie ekipy spotkaly sie juz w spotkaniu grupowym, wtedy to gdy juz wydawalo sie ze paragwaj zwyciezy w ostatnich minutach Brazylia strzelila bramke dajaca remis 2-2. Brazylia to bez watpienia ekipa lepsza na papierze i mimo ze nie gra najlepiej na tym turnieju to w moim odczuciu i tak spisuje sie lepiej od paragwaju. Brazylia jednak pokazala w ostatnim spotkaniu ze jej forma zwyzkuje i mysle ze to ona bedzie sie dzis cieszyc ze zwyciestwa.
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs


Chile - Wenezuela
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5
Kurs 1.75
Stawka 100j
Wygrana 175j


Przed nami ostatni z ćwierćfinałów Copa America. Czarny Koń tegorocznej imprezy – Chile – zmierzy się z rewelacją fazy grupowej – Wenezuelą. Zapraszamy na zapowiedź.


Przed rozpoczęciem turnieju wydawało się, że Wenezuela będzie skazywana na porażkę. Szczególnie, że trafiła do silnej grupy. Okazało się inaczej, a fazę grupową ta ekipa zakończyła bez porażki. Z kolei Chile uznawane było, i jest nadal, za czarnego konia tej imprezy. Po ostatnim mundialu ekipa ta pokazała, że lekceważyć jej nie można. Ostatni ćwierćfinał zapowiada się zatem niezwykle interesująco.

Chile po słabszym okresie gry, kiedy to było nieobecne na wielkich imprezach, wydaje się powracać do solidnej formy. Pojawiła się generacje piłkarzy, która zdołała wywalczyć awans na ostatni Mundial, na którym udało się wyjść z grupy. W fazie pucharowej nie udało się pokonać Brazylijczyków (0:3), niemniej jednak La Roja pozostawili dobre wrażenie. Przed tegorocznym Copa America uznawano tę ekipę za czarnego konia i faza grupowa pokazała, że jest w tym sporo racji.


La Roja na inaugurację pokonali Meksyk. Wprawdzie to rywale objęli prowadzenie i na przerwę schodzili w lepszych nastrojach, to jednak po zmianie stron Chile zdominowało sytuację na boisku. Do wyrównania doprowadził Paredes, a wynik ustalił Vidal. Ostatecznie Chile wygrało 2:1 i awansowało na fotel lidera w grupie. W drugiej serii spotkań Chilijczycy mierzyli się z Urugwajem. Tym razem również to rywale wyszli na prowadzenie, do wyrównania doprowadził Sánchez i rywalizacja zakończyła się podziałem punktów (1:1). Ponownie La Roja zaprezentowali się z dobrej strony. W ostatnim grupowym pojedynku Chile mierzyło się z Peru. Po zaciętym spotkaniu udało się odnieśc zwycięstwo. Decydująca bramka, samobójcza, padła w doliczonym czasie gry. Ostatecznie faza grupowa została zakończona na pozycji lidera. Warto zaznaczyć dobrą grę dwóch największych gwiazdorów tej ekipy, Alexisa Sancheza oraz Arturo Vidala.

Wenezuela tradycyjnie należy do grona słabszych ekip w Ameryce Południowej. Praktycznie nigdy nie osiągała większych sukcesów, czy tym razem ulegnie to zmianie ? W składzie wielkich gwiazd nie ma, choć drużyna jest interesująca. Od kilku lat reprezentację prowadzi Cesar Farias. Jest to młody trener, który liczy na zbudowanie zespołu liczącego się w regionie. Jak do tej pory największym jego sukcesem było zwycięstwo nad Brazylijczykami w roku 2008. Najmocniejszymi punktami w zespole są, w bramce Vega, w defensywie bardzo doświadczony Jose Manuel Rey. Najbardziej rozpoznawalny dla polskiego kibica jest bez wątpienia Juan Arango, który na co dzień gra w Borussii Moenchengladbach. Spore nadzieje pokładane są także w bramkostrzelnym Giancarlo Maldonado.


Pierwsze spotkanie z Brazylią pokazało, że w tym zespole jest pewien potencjał. Wprawdzie przez praktycznie całe spotkanie grał w defensywie i miał sporo szczęścia, to jednak wywalczenie punktu z Brazylią musi robić wrażenie. Na szczególną pochwałę zasługuje broniący dostępu do bramki Vega. W drugim meczu Wenezuela po dobrym meczu pokonała Ekwador 1:0. Autorem zwycięskiej bramki był González. Te wyniki pozwoliły awansować na pozycje lidera, czego nie spodziewał się nikt. Na zakończenie zmagań Wenezuela rywalizowała z Paragwajem. Po bardzo ciekawym meczu udało się zremisować 3:3. Mimo, iż rywale prowadzili do 90 minuty 1:3, to jednak dzięki dwóm trafieniom w samej końcówce cenny punkt, a tym samym awans, stały się faktem. Wenezuela awansowała zatem z bardzo silnej grupy, w której nie przegrała żadnego spotkania. Teraz jednak o kolejny krok będzie bardzo trudno, Chile to mocny zespół ze znacznie silniejszym składem.

Moim zdaniem mecz będzie jak każdy pucharowy z walką do ostatniej piłki z maksymalnym zaangażowaniem z obu stron. Chile jest faworytem nie ma wątpliowości ale w tym meczu nie będą mieli łatwo. Wcale to nie oznacza że awansują. Wegług mnie Wenezuelczycy powalczą i moją szanse na dobry wynik. Wątpie żeby tu ktoś się otworzył od pierwszych minut. Wczoraj szybko padła bramka w meczu Argentyny ja pisałem że nie wiadomo co się spodziewać w tym meczu tak jak w dzisiejszym Brazylii. Natomiast w meczu Chile spodziewam się tego że Wenezuela po remisie z Brazylią wie jak grać żeby nie przegrać i dziś będzie grać podobnie czyli żelazna defensywa. Skupią się na na obronie natomiast Chile będzie mieć przewagę ale nie jest to drożyna która potrafi zwyciężać 2oma, 3ma golami raczej spodziewam się wyniku koło remisu.

Statystyki przemawiają za Chile co jest normalne w ostatnich 9 meczach z Wenezuelą nie przegrali oni meczu. Mało tego aż 7 wygrali w tym zaledwie 2 różnicą 2 goli. Over padł w 5 meczach ale 2 z nich były dawno i raczej niczego nie mówią.

Ja dziś widzę jeden scenariusz meczu. Uważam że to powinien być mecz podobny do tego Kolumbii nie zabieram szans rzadnej ze stron. Sanchez czy pokaże coś??? Sądze że nie i nie mówmy o nim jako o gwiazdprze tylko dlatego że strzelił 12 goli w serie a i że ponoć już kupiła go Barca. To nie czyni z niego gwiazdy.

Mecz musi być defensywny z obu stron bo i Chile będzie chciało nie stracić bramki tym bardziej że już w 2 meczach tego turnieju musiało gonić wynik co nigdy nie jest łatwe. Dlatego dziś będzie mecz o żelaznej dyscyplinie taktycznej obu stron i raczej to powinny być piłkarskie szachy. Nie spodziewam się tu więcej niż 2uch goli. Chile raczej opiera się na taktyce nie są to jacyś cudowni w ofensywie gracze ale na pewno mają lepszą ekipę ale kto powiedział że słabszy nie ma szans. Dziś Wenezuela wyjdzie maksymalnie skoncentrowana oni presji mieć nie mogą bo już osiągnęli sukces a może być tylko lepiej. Typ na under przemyślany i mocno prawdopodobny kurs bardzo dobry.

Brazylia z Paragwajem nie ruszam. Może być różnie aczkolwiek Brazylia powinna ba musi wygrać i przejść dalej bo Copa straciła by chyba 80% jak by odpadli mimo tego że nie wierze w tą drożynę w jej zawodników w ofensywie ale Copa powinni wygrać przynajmniej być w finale ale na mundial to za mało.​
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Zdecydowanie popieram typ pirlo2122 na under 2.5 bramki w meczu Chile-Venezuela. Selekcjoner Chile zapowiedział że w dalszym ciągu Suazo ma pewne miejsce w składzie. W ćwierćfinale zabraknie natomiast Jeana Beausejoura a jego miejsce na lewej flance zajmie Arturo Vidal.. wątpię czy ten zawodnik będzie w stanie pociągnąć grę tą stroną boiska a skuteczność Suazo też pozostawia wiele do życzenia.
Venezuela już wcześniej złapała wiatr w żagle co było widać w spotkaniu z Paragwajem a te dwa trafienia w ostatnich minutach pozwolą im jeszcze bardziej uwierzyć w siebie a mają kim postraszyć Rondon, Arango.. na pewno mogą powalczyć z Chile, a x2 po 2,10 ????
Chile (3-5-2): Bravo – Ponce, Contreras, Jara – Isla, Jimenez, Medel, Carmona, Vidal – Suazo, Sanchez. Venezuela (4-4-2): Vega – Rosales, Vizcarrondo, Perozo, Cichero – Rincon, Gonzalez, Lucena, Arango – Rondon, Fedor.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Przed nami ostatni z ćwierćfinałów Copa America. Czarny Koń tegorocznej imprezy – Chile – zmierzy się z rewelacją fazy grupowej – Wenezuelą. Zapraszamy na zapowiedź.
Nierozumiem dlaczego uważasz, że Chile to czarny koń tej imprezy, przecież La Roja przed turniejem byli typowani jako jeden z faworytów do końcowego zwycięstwa obok wielkiej trójki Argentyny, Brazylii i Urugwaju. Dla piłkarzy z Chile półfinał to absolutne minimum.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
witam,
panowie po tym co wczoraj w meczu Argentyny zobaczylismy , chodzi mi o gre defensywna i mnostwo kartek, jak oceniacie powodzenie mojego typu +4,5 zolte kartki w meczu Brazylia - Paragwaj?
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
W tym Copa America to wszystko jest możliwe. Jak nie zdziwił mnie bardzo awans Urugwaju (chodź po czerwonej myślałem, że Argentyna da radę) to Kolumbia po całej linii zawiodła. Trochę szczęścia miało Peru (poprzeczka pod koniec regulaminowego czasu gry + przestrzelony karny Falcao), ale nie zmienia to faktu, że to była spora niespodzianka. W meczu Paragwaju z Brazylia różne rzeczy mogą się dziać. Nie zdziwię się jak będzie 0-0 albo over 3,5 przykładowo. Ja bym tego w ogóle nie ruszał, jeśli miałbym grać na siłę, to zagrałbym na awans Paragwaju.
Jeszcze co do Argentyny, było tutaj wiele sprzeczek na forum odnośnie niepowodzeń tej drużyny. Moim zdaniem problemem jest tutaj trener i organizacja gry. Jakoś Argentyna nie ma szczęścia do szkoleniowców, Maradona to w ogóle było dla mnie nieporozumienie.
Chile to było czarnym koniem, ale na mundialu. Tutaj byli stawiani jako jedni z faworytów.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Chile - Wenezuela
Fakt, reprezentacja Chile zapowiadana jest jako faworyt tego ćwierćfinału. Niemniej, w tegorocznej edycji Copa America mieliśmy już do czynienia z niejedną niespodzianką. Drużyny prezentują dość wyrównany poziom, stąd tym bardziej nie rozumiem tak wysokiego kursu na Wenezuelę, która przecież radzi sobie całkiem nieźle. Zarówno jedni jak i drudzy wygrali po jednym spotkaniu, Chile z odmienionym personalnie Meksykiem, a Wenezuela z Ekwadorem. Podopieczni Fariasa zasłużyli jednak na duże brawa po uratowanym w niezwykłych okolicznościach remisie z Paragwajem. Paragwajem, który w chwili obecnej dzielnie stawia czoło Brazylii i wciąż jest na zero z tyłu. Od wielu lat Wenezuela nie wygrała z Chile, ale przecież każda niechlubna seria kiedyś się kończy. Argumenty są i po jednej i po drugiej stronie, myślę, że warto spróbować.
Moja propozycja: Wenezuela 6,00 ✅ Expekt / ew. Wenezuela DNB 4,25 ✅ Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom