>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ComeOn - 10 euro bez depozytu !

M 837

marcios

Użytkownik
Chyba tą raza dla wybranych na święta ja tez mam 40zł obrót 3 razy 2 kurs z min 2 spotkaniami na kuponie chodź traktować poważnie tego nie zamierzam bo znów wygram i zabiorą i po co się denerwować ????
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Chyba tą raza dla wybranych na święta ja tez mam 40zł obrót 3 razy 2 kurs z min 2 spotkaniami na kuponie chodź traktować poważnie tego nie zamierzam bo znów wygram i zabiorą i po co się denerwować ????
Co z tego ze dali 40 zl jak nie ma co obstawiac w tym okresie a bonus trzeba wykorzystac do 1 stycznia
 
C 7

czarnob

Użytkownik
Najlepiej sprawdźcie maila, ComeOn raczej zawsze wysyła info ( no chyba ze macie wyłączone odbieranie). Ja nie dostałem żadnego jak coś.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Najlepiej sprawdźcie maila, ComeOn raczej zawsze wysyła info ( no chyba ze macie wyłączone odbieranie). Ja nie dostałem żadnego jak coś.
No ja również nie dostałem - ale to z tego wynika, ze znowu mają spartolony system, bo kazdy odbiorca nie odbiorca może ten bonus aktywować ????
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Ja mam ten bonus u siebie w zakładce, ale nie wiem czy próbować korzystać... E-maila nie dostałem z info o bonusie więc może być lipa.
 
Do góry Bottom