>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
A ja proponuje zagrac cos takiego jesli ktos dysponuje wieksza gotowka.Po co pchac sie w w cos I kombinowac pod gore jesli mozna isc na latwizne? AWANSE Z GRUP. Hiszpania-tak kurs 1.06 , Belgia-tak kurs 1.08, Brazylia - tak kurs 1.06, Arabia Saudyjska-nie kurs 1.08 oraz Korea Poludniowa -nie kurs 1.28.KURS LACZNY 1.70 W BET 365.Zagralem za 3400 euro do odebrania 5791 euro.Ktos czesto pisal ze nie oplaca sie grac niskich kursow ???? Jakies halo czy ja nie umiem liczyc ??? Jak dla mnie to siadzie lekko.latwo i przyjemnie a po mundialu bede zarobiony...Pozdro.....Grajcie to ziomy....
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja proponuje zagrac cos takiego jesli ktos dysponuje wieksza gotowka.Po co pchac sie w w cos I kombinowac pod gore jesli mozna isc na latwizne? AWANSE Z GRUP. Hiszpania-tak kurs 1.06 , Belgia-tak kurs 1.08, Brazylia - tak kurs 1.06, Arabia Saudyjska-nie kurs 1.08 oraz Korea Poludniowa -nie kurs 1.28.KURS LACZNY 1.70 W BET 365.Zagralem za 3400 euro do odebrania 5791 euro.Ktos czesto pisal ze nie oplaca sie grac niskich kursow ???? Jakies halo czy ja nie umiem liczyc ??? Jak dla mnie to siadzie lekko.latwo i przyjemnie a po mundialu bede zarobiony...Pozdro.....Grajcie to ziomy....
Chyba każdy myśli, żeby coś takiego pograć. Ja na pewno. Dodałbym jeszcze do tego awans Francji i Argentyny i w forBet wychodzi łącznie 1,87. Po trochę niższym kursie 1,78 zamiast awansu Belgii brak awansu dla Panamy...
Łącznie by wyglądało to tak:
awanse: Brazylia, Hiszpania, Francja, Argentyna
brak awansu: Korea, Panama, Arabia
I zamiast Hiszpanii można rozważyć Portugalię po lepszym kursie... Przepaść tam jest tak ogromna, że Maroko i Iran chyba nie mają żadnego startu do Hiszpanii i Maroko
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Nie czytałem całego wątku, więc pytanie. Czy jakiś buk wystawił kursy na doliczony czas gry w 1 połowie oraz na koniec spotkania ? Pamiętam, że zawsze na mundial czy euro fortuna miała takie zdarzenia w swojej ofercie. Jestem ciekaw jak podejda do tego buki, może któryś nie ogarnie a pamiętajmy, że w Rosji będzie VAR.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
A co sądzicie o zakładzie, że będzie strzelona bramka bezpośrednio z rzutu rożnego po kursie 66? Wiadomo, że o takiego gola jest ciężko, ale czy po takim kursie nie warto spróbować?
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Interesuje mnie oferta STS o wytypowaniu za 10zł 20 spotkań fazy grupowej. Przy trafieniu 13 z nich bierze się udział w podziale 1 mln zł.
Wchodzicie w to? Jakieś uwagi, podpowiedzi?
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Chyba każdy myśli, żeby coś takiego pograć. Ja na pewno. Dodałbym jeszcze do tego awans Francji i Argentyny i w forBet wychodzi łącznie 1,87. Po trochę niższym kursie 1,78 zamiast awansu Belgii brak awansu dla Panamy...
Łącznie by wyglądało to tak:
awanse: Brazylia, Hiszpania, Francja, Argentyna
brak awansu: Korea, Panama, Arabia
I zamiast Hiszpanii można rozważyć Portugalię po lepszym kursie... Przepaść tam jest tak ogromna, że Maroko i Iran chyba nie mają żadnego startu do Hiszpanii i Maroko
Ja mysle że z Afryki Maroko i Egipt mogą odpalić :movember:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mysle że z Afryki Maroko i Egipt mogą odpalić :movember:
Co do Egiptu zgoda, ale co do Maroko... Napastników zero, pomocnicy średni lub nawet słabi, bramkarzy zero..., najbardziej znany obrońca Benatia z Juventusu... U siebie w grupie eliminacyjnej pokonali takie potęgi jak: Gambia, Gabon, Gwinea Równikowa (a sorry na wyjeździe przegrali z Gwineą... ???? ) Dajcie spokój...
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Grzesznik to jest lipa ten konkurs. Im więcej trafionych tym większa kasa do wygrania. Od 13 do 15 meczy trafi sporo ludzi i za taki sukces dostaniesz może z 5 złotych. Natomiast 20 meczy nie trafi nikt.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
A co powiecie na to pany:
Kto strzeli więcej goli?
Messi vs Kolumbia
Kolumbia @1.55
Na poprzednim mundialu Leo wbił 4 razy, a biało-błekitni doszli aż do finału. Ich przeciwnicy to kolejno Bośnia, Iran, Nigeria, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Niemcy.
Mundial 2010 - 0 goli, rywale: Nigeria, Korea, Grecja, Meksyk, Niemcy.
Mundial 2006 - 1 gol + 1 ze spalonego :p
Tam rozwijał dopiero skrzydła reprezentacyjne jako 19latek wchodził z ławki, a w podstawowej 11 zagrał raz lub 2.
Igrzysk olimpijskich nie biorę zbytnio pod uwagę, bo to mniejsza ranga turnieju, ale wydaje mi się, że tam także za dużo nie strzelał.

Kolumbia:bomb:
Na poprzednim mundialu Kolumbijczycy strzelili 9 goli w fazie grupowej, a ich grupa wyglądała baaaaardzo podobnie do tegorocznej: Grecja, WKS, Japonia. W fazie pucharowej 2-0 z Urugwajem i 1-2 z Brazolami.
W 2010 i 2006 nie wystąpili.

Moim zdaniem Argentynę czeka bardzo ciężka przeprawa już w grupie. Nie sądzę żeby Leo strzelił więcej niż 3 gole w grupie, bo Chorwacja i Islandia skupią się na pewno na defensywie. Faza pucharowa to już inny wymiar i myślę, że Messi nie poprawi swojego wyniku z poprzedniego mundialu,tj. 4 trafienia.
Z kolei Kolumbia to team na który bardzo liczę, że dojdą conajmniej do ćwierćfinału, a 5 goli to powinni strzelić już w fazie grupowej...
Jednym słowem - GRUBAS???:movember:
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Co do Egiptu zgoda, ale co do Maroko... Napastników zero, pomocnicy średni lub nawet słabi, bramkarzy zero..., najbardziej znany obrońca Benatia z Juventusu... U siebie w grupie eliminacyjnej pokonali takie potęgi jak: Gambia, Gabon, Gwinea Równikowa (a sorry na wyjeździe przegrali z Gwineą... ???? ) Dajcie spokój...
A sprawdziłeś wgl ten skład Maroka czy tak piszesz bo pierwszy raz widzisz tą kadrę na takim turnieju?
Bramka: Bono (pierwszy bramkarz Girony )
Obrona: Benatia (Juve), Hakimi (Real), Dirar (Fenerbahce), da Costa (Basaksehir), Saiss (Volverhampton)
Pomoc: El-Ahmadi, S.Amrabat (Feyenoord), Ait Bennasser (Caen), Belhanda (Galata), Fajr (Getafe), Harit (Schalke), Ziyech (Ajax)
Atak: Amrabat (Leganes)
Jeśli to jest słaby skład jak na Afrykę to ja nie wiem jaki jest dobry a co do Egiptu to poza dwójką obrońców: Elmohamady&#39;m i Hegazy&#39;m, Elneny&#39;m i Salah&#39;em i Sobhi&#39;m to reszta gra gdzieś w Afryce albo jakichś słabych klubach europejskich więc Twoje argumenty chyba tylko z nazwy kraju. I wymieniąc te drużyny, które pokonali gdzieś zapodział Ci się WKS i Mali i eliminacje, które przeszli bez straty gola z bilansem 13:0
Dajcie spokój...
 
R 125

roger12

Użytkownik
Adamo80 jak zwykle na tapecie. Buhau człowieku daj sobie spokój z komentowaniem tego typu rzeczy skoro masz zerowe pojęcie człowieku. Niemalże każda twoja analiza jest przeciwieństwem tego co jest naprawdę. Skoro Maroko takie słabe i mają samych wieszaków to jak znalezli się w Rosji? Ja widzę że w Eliminacjach mieli WKS, Gabon, i Mali. Słaba grupa.. Kolejne zerowe pojęcia kolego nie widziałeś ani 1 meczu Maroko ani jednego i nie masz pojęcia co piszesz. Maroko to lwy i grając w tych eliminacjach pokazali niemalże w każdej formacji że są silni. Solidna defensywa bramkarz Bono popisywał się interwencjami niekiedy na wage światową. Maroko fajnie oglądało się takie WKS nawet nie zipnęło. Adamo może czas się zabrać za inne rzeczy bo to co ty tu wypisujesz to jest jeden wielki śmiech resztą jak w każdym temacie.
Mnie bardziej dziwi czemu aż tak poszły kursy z Iranem wg mnie Maroko bez problemu sobie poradzi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A sprawdziłeś wgl ten skład Maroka czy tak piszesz bo pierwszy raz widzisz tą kadrę na takim turnieju?
Bramka: Bono (pierwszy bramkarz Girony )
Obrona: Benatia (Juve), Hakimi (Real), Dirar (Fenerbahce), da Costa (Basaksehir), Saiss (Volverhampton)
Pomoc: El-Ahmadi, S.Amrabat (Feyenoord), Ait Bennasser (Caen), Belhanda (Galata), Fajr (Getafe), Harit (Schalke), Ziyech (Ajax)
Atak: Amrabat (Leganes)
Jeśli to jest słaby skład jak na Afrykę to ja nie wiem jaki jest dobry a co do Egiptu to poza dwójką obrońców: Elmohamady&#39;m i Hegazy&#39;m, Elneny&#39;m i Salah&#39;em i Sobhi&#39;m to reszta gra gdzieś w Afryce albo jakichś słabych klubach europejskich więc Twoje argumenty chyba tylko z nazwy kraju. I wymieniąc te drużyny, które pokonali gdzieś zapodział Ci się WKS i Mali i eliminacje, które przeszli bez straty gola z bilansem 13:0
Dajcie spokój...
Tak sprawdziłem i podtrzymują swój pogląd... Przepraszam - oprócz Benatii to kogo Ty tu widzisz z klasowych piłkarzy ??????? Nawet z tych co grają w Europie to czym się zasłużył: Dirar (liga turecka 2 miejsce), Ambrat z 3 drużyny holenderskiej. Dalej mamy z Ajaxu jednego, jednego Schalke jednego z Girony - jak pisałem średniaki i słabiaki europejskie + afrykańskie. Także mnie nie przekonuje fakt, że wygrali z takimi &quot;potęgami&quot; jak: WKS czy Mali ???? Człowieku poziom drużyn z Afryki w porównaniu do Europy to kilka klas !
Portugalia wciąż jest mistrzem Europy. Oprócz tego, że mają świetną defensywę, którą ma niby pokonać Amrabat ??? ???? to z przodu mają kogoś kto może sam wygrać z takim Marokiem... Każdy wie o kim myślę...
Adamo80 jak zwykle na tapecie. Buhau człowieku daj sobie spokój z komentowaniem tego typu rzeczy skoro masz zerowe pojęcie człowieku. Niemalże każda twoja analiza jest przeciwieństwem tego co jest naprawdę ????. Skoro Maroko takie słabe i mają samych wieszaków to jak znalezli się w Rosji? Ja widzę że w Eliminacjach mieli WKS, Gabon, i Mali. Słaba grupa.. Kolejne zerowe pojęcia kolego nie widziałeś ani 1 meczu Maroko ani jednego i nie masz pojęcia co piszesz. Maroko to lwy i grając w tych eliminacjach pokazali niemalże w każdej formacji że są silni. Solidna defensywa bramkarz Bono popisywał się interwencjami niekiedy na wage światową. Maroko fajnie oglądało się takie WKS nawet nie zipnęło. Adamo może czas się zabrać za inne rzeczy bo to co ty tu wypisujesz to jest jeden wielki śmiech resztą jak w każdym temacie ????.
Mnie bardziej dziwi czemu aż tak poszły kursy z Iranem wg mnie Maroko bez problemu sobie poradzi.
Po pierwsze jeszcze jedna uwaga personalna i będzie raport. Ja nie piszę jakie ty masz pojęcie o czymkolwiek. Każdy ma prawo do własnej analizy, ale bez obrażania ! I to dobrze, że mimo mojej &quot;zerowej&quot; wiedzy jest parę zer na koncie z bukmacherki ???? ????
Teraz merytorycznie: widziałeś jak grają z Gabonem, WKS i Mali. Ok było nieźle. Ale widziałeś jak grają z Niemcami, Włochami, Brazylią czy Polską ???? Nie widziałeś. No i widzisz buki jednak też jakoś nie widzą tej &quot;potęgi&quot; Maroko...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A co powiecie na to pany:
Kto strzeli więcej goli?
Messi vs Kolumbia
Kolumbia @1.55
Popieram ten typ. Kolumbia nastawiona bardzo ofensywnie w ostatnich latach. Wystarczy spojrzeć kogo mają w kadrze z przodu. Piłkarze z najlepszych klubów świata. Z pewnością bramki w ich meczach będą padać.
Trzeba też pamiętać, że Messi w Barcy, a Argentynie to inny zawodnik. W klubie jest piłkarskim guru, a w reprezentacji różnie to bywało. Argentyna nie ma typowego rozgrywającego i często właśnie Messi musi pełnić tą rolę oddalając się od bramki rywala.
Moim zdaniem świetny typ.
Człowieku poziom drużyn z Afryki w porównaniu do Europy to kilka klas !
Żebyś się nie zdziwił jak te drużyny będą stawiać mocny opór drużynom z Europy.
 
Do góry Bottom