>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

China Open (30.03-05.04.2009)

Status
Zamknięty.
snajp 661,4K

snajp

Użytkownik
Ja jak zwykle nic nie obejrzałem :-| ale to co tu czytam,że bile wypadają z łuz i faworyci mylą się o &quot;snookerowe kilometry&quot;!!! to mi daje dużo do myślenia.Były problemy z różnego rodzaju stołami i nie wiem czy to nie jest główny problem dzisiejszych wyników?Zobaczymy co będzie jutro
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja od razu w pierwszym spotkaniu upatruję porażki Ronniego. Kilka słów dlaczego. China Open jakto China Open - przed ostatni turniej w kalendarzu, w dodatku mało prestiżowy, więc nie każdy będzie chciał &#39;męczyć&#39; się w Azji. Czołowi snookerzyści będą chcieli wrócić na Wyspy, aby doszlifować formę na turniej w Crucible. Ronnie jest pierwszy w kolejce wg mnie do powrotu do domu. Miałem okazję oglądać już kilka spotkań obu panów i muszę przyznać że O&#39;Brien jest jak taki tenisowy Gilles Muller - z tą różnicą że on gra bardzo dobrze przeciwko Ronniemu a Luksemburczyk w Wielkich Szlemach potrafi powalczyć z faworytami. Ronniemu zdecydowanie nie leży gra starszego zawodnika, więc ja mocno wierzę w to że Fergal powalczy a i może nawet pokusi się o zwycięstwo. I nie jest to tak nieprawdopodobne jak sugerują bukmacherzy. Wiadomo że na Ronka nigdy kursu nie znajdziemy wysokiego, ale @5.00 które proponuje unibet jest wg mnie zdecydowanie za wysokie. W tym pojedynku widzę tylko dwa rozwiązania - albo Rakieta wygra na luzie, albo syndrom Fergala zadziała i ulegnie.

Ronnie O&#39;Sullivan (ENG) - Fergal O´Brien (IRL)
2 @ 5.00 unibet 2/10
2 (+2.5) @ 1.85 bwin 5/10
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja jak zwykle nic nie obejrzałem :-| ale to co tu czytam,że bile wypadają z łuz i faworyci mylą się o &quot;snookerowe kilometry&quot;!!! to mi daje dużo do myślenia.Były problemy z różnego rodzaju stołami i nie wiem czy to nie jest główny problem dzisiejszych wyników?Zobaczymy co będzie jutro
To fakt stoły w Chinach nie są jakąś rewelacją. Pamiętam w tamtym roku zawodnicy bardzo narzekali na bandy, że dziwnie oddają i mieli duże problemy z wychodzeniem na pozycję po bandach. Dzisiaj faktycznie bile często były wypluwane przez łuzy i nie wchodziły tak luźno. Nie zwróciłem uwagi, ale wydaje mi się że zaś turniej ten jest grany na chińskich stołach, a co idzie na gorszych jakościowo i z niższymi standardami...
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja od razu w pierwszym spotkaniu upatruję porażki Ronniego. Kilka słów dlaczego. China Open jakto China Open - przed ostatni turniej w kalendarzu, w dodatku mało prestiżowy, więc nie każdy będzie chciał &#39;męczyć&#39; się w Azji. Czołowi snookerzyści będą chcieli wrócić na Wyspy, aby doszlifować formę na turniej w Crucible. Ronnie jest pierwszy w kolejce wg mnie do powrotu do domu. Miałem okazję oglądać już kilka spotkań obu panów i muszę przyznać że O&#39;Brien jest jak taki tenisowy Gilles Muller - z tą różnicą że on gra bardzo dobrze przeciwko Ronniemu a Luksemburczyk w Wielkich Szlemach potrafi powalczyć z faworytami. Ronniemu zdecydowanie nie leży gra starszego zawodnika, więc ja mocno wierzę w to że Fergal powalczy a i może nawet pokusi się o zwycięstwo. I nie jest to tak nieprawdopodobne jak sugerują bukmacherzy. Wiadomo że na Ronka nigdy kursu nie znajdziemy wysokiego, ale @5.00 które proponuje unibet jest wg mnie zdecydowanie za wysokie. W tym pojedynku widzę tylko dwa rozwiązania - albo Rakieta wygra na luzie, albo syndrom Fergala zadziała i ulegnie.

Ronnie O&#39;Sullivan (ENG) - Fergal O´Brien (IRL)
2 @ 5.00 unibet 2/10
2 (+2.5) @ 1.85 bwin 5/10
Również to będę grał, gdyż Ronnie odpuści ten turniej... Napewno pójdzie progresja na jego przegraną i nie zdziwie się jak przegra w pierwszej rundzie. Fergal może powalczyć, pomęczy O&#39;Sullivana przy stole a ten sam już straci chęci na grę i poprostu będzie się bawił. Pamiętacie co było rok temu w meczu z Fu?? Ronnie poprostu zadrwił sobie z gry, z przeciwnika i pani Michaeli Tabb. Grał jak amator, nie obchodziło go nic, rzucał po stole przyrządami do gry... Później na konferencji dał popis sezonu i wrócił do domku przy szlifować formę na Mistrzostwa. W tym roku może będzie podobnie??
 
snajp 661,4K

snajp

Użytkownik
No i proszę Swail ograny przez Milkinsa 4:5.Liczyłem na Swaila,bardzo mnie zaskoczył w Welsh Open i miałem nadzieję że będzie kontynuował dobrą passę.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Swail ????, ale Maguire 0-5 to już nawet nie wypada ????

Dobrze, że już całkiem odpuściłem ten turniej, szkoda tylko, że musiałem na początku się mocno sparzyć, żeby to zrozumieć. Nie ma po prostu sensu grać czegoś co jest z każdej strony olewane przez zawodników.. ;)
Chyba, że tak jak mówiłem, za drobne, przeciwko faworytom.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ten turniej to jakaś masakra. Wczoraj Trump przegrywa z Junem 5:3, WenBo przegrywa Milkinsem, Holt przegrywa z jakimś Guodongiem. Dziś obrońca tytułu Maguire przegrywa 5:0 z Haroldem, a Higgins wygrywa mecz chociaż przegrywał już 0:4 ????
Jednym słowem nie ma co stawiać tego turnieju. Sam dziś postawiłem na Cartera i Dinga i boje się o te typy ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Co do Dinga to nie masz się czego bac, on gra u siebie i jest klasowym zawodnikiem, pewnie wygra. To jedyny mecz, który mógłbym jeszcze z tego turnieju postawić, no ale .. kurs nie rozpieszcza ????
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Carter(-1.5)-Bond 1 1.60✅
Ding Junhui(-2.5)-Guodong 1 1.75⛔
Robertson-Greene 1 1.40✅

AKO:3.91




Troche juz niespodzianek bylo ale nie moga sie zdarzac w kazdym meczu

Carter moim zdaniem nie nalezy do grupy graczy ktorzy perfidnie odpuszczaja mecze . Nawet jak ALi potraktuje ten mecz jak typowa jednostke treningowa to mimo wszystko nie zabraknie mu walki ani chcei aby ten mecz wygrac. Poza tym przeciwnik to nie ta snookerowa polka

Ding gra u siebie, a Chinczycy w kazdym sporcie ktorego sa gospodarzami chca/musza wypasc jak najlepiej. Ding jest najlepszym chinskim graczem wiec mysle ze wygrana u siebie to dla niego wielki prestiz

Kangur raczej tez nie nalezy to tej grupy zmanierowanych snookerzystow ktorzy sobie wybieraja gdzie sie starac a gdzie nie olewajac reszte. Ten sezon ma powiedzmy calkiem niezly, wiec jezeli zagra srednio powinien wygrac ze slabszym przeciwnikiem
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Wyniki są po części tragiczne w China Open... Maguire pokazał to doszczętnie. Szkoda, że Hamilton nie wygrał, już tyle prowadził i oddał ten mecz. Mam go na kuponie systemowych z niespodziankami i niestety przegrał. Ogólnie dziwne rzeczy jak narazie wychodzą na tym turnieju. Ding wypada dzisiaj bardzo słabo, jak inni dobrzy zawodnicy. Ciekawi mnie przebieg dalszy tego turnieju, tam gdzie przewiduje się niespodzianki nie chcą padać, zaś tam gdzie nie powinny mieć miejsca padają. Można twierdzić iż Ali Carter potraktował ten turniej dość poważnie i zamierza coś tu ugrać. Czas pokaże...
 
porky 104

porky

Użytkownik
Po obejrzeniu pojedynku Ding Junhui - Guodong jestem totalnie zszokowany!
To co grał dzisiaj starszy z Chińczyków to jest normalnie żenada. Tak słabego Dinga, a zarazem pojedynku już dwano nie widziałem! Nawet jak już Guodong pomylił się na żółtej bili i dał łatwą grę Dingowi, to ten nie potrafił tego wykorzystać i kompletnie zepsuł pozycjonowanie, stawiając sobie snookera za brązową! Przegrał sporo pieniędzy na tym typie i już więcej nie zagram na tego &quot;amatora&quot;. ????
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
No to kolejny dzień China Open za nami niestety nie miałem możliwości obejrzenia ani jednego meczu ale cieszą mnie wyniki
Neil Robertson 5-4 ale najważniejsze że awansował
Carter gładko 5-0 i chyba on nie odpuści tego turnieju tak jak większość stawki ????

Przy okazji zapytam czy wie ktoś z was czemu Robertson grał dzisiaj a nie jutro ?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
PANOWIE! Odpuście sobie ten turniej.... To się wprawia to masakra normalnie masakra...! Hamilton 4:0 prowadził i wtopa 5:4! Ding również nie popisał się... Maguire rozumiem, że mógł przegrać, ale 5:0?! Lekko może na niespodzianki jakieś i tyle! Carter jak na razie pełen profesjonalizm.
 
snajp 661,4K

snajp

Użytkownik
No rzeczywiście masakra ???? Widziałem dzisiaj końcówkę meczu Dinga,wyglądało to na jakiś &quot;komunistyczny&quot; spisek &quot;+Ding rób wszystko tylko żeby nie wygrać+&quot; ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Niestety panowie taki urok tego turnieju... nie każdy lubi tam grać, co doskonale widać po wynikach. A ja dalej się będę upierał przy tym że O&#39;Sullivan leci jutro razem z Maguire&#39;em i Dingiem do UK.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
o skubaniec :O z takim kątem to dał radę wbić ! ????
Tylko że on nie zamierzał tego wbić???? Odstawiał się, biała bila na bandę, a czarna miała powędrować na górną bandę. Miał szczęście że czarna wpadła a nie odbiła się od rantu i pozostała na środku stołu lub przy kieszeni. Typowy fluke ????
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Selby-Lee 1 1.35✅
Williams-King 1 1.50⛔
O&#39;Sullivan-O&#39;Brien 1 1.20✅
Hendry-Milkins 1 1.55✅

AKO:3.77




Niespodzianki gonia niespodzianki... dlugo sie zastawialem i jednak jeszcze raz dam szanse China Open

Niektorzy uwazaja ze Lee jest najlepiej technicznie grajacym snookerzysta zaraz po O&#39;Sullivanie. Moze i tak tylko ze ten sympatyczny grubasek tak naprawde nic nie osiagnal od 2006 r. Selby w optymalnej formie na pewno nalezy do najlepszej 5 zawodnikow. Sytuacja prosta: Selby nie odpusci to wygra. Jako patrzac na charakter to Selby moze dzisiaj olac mecz ale ja jednak zaryzykuje.

Williamsa gram poniewaz uwazam go za dobrej klasy snookerzyste... moze nie z najwyzszej polki ale na pewno z wysokiej. Poza tym z tego co wyczytalem to troche osob typuje ze Walijczyk moze dojsc wysoko w tym turnieju. Kinga nie trawie- typowe drewno.

Nie zdziwie sie jak ktos pomysli ze to bez sensu grac na Rakiete po takim kursie w takim turnieju. Duzo racji w tym jest. Jednak spojrzmy na przeciwnika, Irlandczyk jest po prostu slabiutki, pare lat temu duzo osob widzialo w nim material na dobrego gracza ale teraz jak dla mnie jest zawodnikiem slabym. Ronnie naprawde musi sie postarac zeby przegrac ten mecz (minus jest taki ze on potrafi sie tak postarac ????

Hendry&#39;ego gram bo go bardzo lubie. Najlepsze lata ma juz za soba wiec mozna uznac ze powoli zaczyna traktowac gre w turniejach bardziej na luzie wiec w jego przypadku na pewno nie wchodzi w gre takie klasyczne odpuszczanie spotkan. Przeciwnik nic w zyciu nie osiagnal i wedlug mnie nic juz nie ugra
 
snajp 661,4K

snajp

Użytkownik
Tylko że on nie zamierzał tego wbić???? Odstawiał się, biała bila na bandę, a czarna miała powędrować na górną bandę. Miał szczęście że czarna wpadła a nie odbiła się od rantu i pozostała na środku stołu lub przy kieszeni. Typowy fluke ????
NO... oczywiście to był czysty CUFAL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom