>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

China Open (30.03-05.04.2009)

Status
Zamknięty.
lukecik 0

lukecik

Użytkownik
Właśnie też biorę taką opcję pod uwagę. Choć z drugiej strony, właśnie dlatego, że to jest ostatni turniej przed MŚ będą chcieli się pokazać. Myślę, że dubel Carter Maguire wejdzie na luzie, gdyż mają przeciwników mało znanych.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Strasznie wysokie kursy na wg mnie zdecydowanych faworytów pojedynków.




Zaznaczyłem pozycje, które nie wydają mi się, by nie miały prawa nie wejść. Co o tym myślicie? Jakie są szanse, że tacy zawodnicy jak Higgins, Selby, Maguire, Robertson, czy Carter, mogą przegrać ze swoimi rywalami?
Oczywiście, że mogą! Snooker to również sport, a ten jest nieprzewidywalny. I praktycznie zawsze są jakieś niespodzianki. Wiesz jakiś czołowy gracz, ma gorszy okres, lub jest wtrakcie przygotowań, trenuje nad zmianą taktyki grania itp. może mieć słaby turniej. Niektórzy takie China Open poprostu odpuszczą, przykład? Ronnie O&#39;Sullivan. Przyjedzie zagra mecz, przegra i wróci do domu. Dla niego ten turniej jakby nie istniał. Jak już się pojawi może zrobi jakieś show:-D Wszyscy chyba wiedzą co rok temu pokazał, na samym meczu już było ciekawie gdy rzucał po stole przyżądami i wbijał praktycznie bez mierzenia, a na konferencji... uhuhu :-DA co do Twoich typów, wszystko to faworyci i nie powinni zawieść. Ale np. John Higgins lubi przed turniejem nawet nie grać w snookera z różnych powodów. Nieobliczalny zawodnik, potrafi ograć każdego ale i przegrać z &quot;ogórkami&quot;. Hamilton pokazał świetną gre w Welsh Open i China jest dla niego ostatnim turniejem rankingowym, gdyż na Mistrzostwach Świata nie zagra, może być zdeterminowany na ten mecz. Ogólnie według mnie nie będzie tak łatwo typować ten turniej, ale spróbujemy coś skręcić :spokodfhgfh: Jutro i w niedziele będzie trzeba się zastanowić...
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Jak dla mnie to trzeba uwazac na mecze wszystkich faworytow w MS, moze nie w pierwszej rundzie ale na pewno w drugiej.... Na pewno
kazdy z nich potraktuje China Open jak typowa jednostke treningowa wiec ja bym raczej szukal niespodzianek
 
K 54

korn85

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam zagrac progresje na porazke O&#39;Sullivana ???? Dalej niz do 2 rundy nie awansuje ;) A kursy na przeciwnikow beda dosc wysokie ???? Pozdrawiam. Wiecej napisze jutro ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Osobiście będę szukał w tym turnieju niespodzianek, bo na pewno nie będę grał na faworytów po kursach 1.20-1.40 bo tak jak napisaliście mija się to z celem w takim turnieju. Należałoby się skupić na tych dla których jest to ostatni turniej w tym sezonie, bo na pewno powalczą.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Niespodzianki na pewno będą, mam nadzieje że je wyczujemy i to już jakieś w 1 rundzie pewnie. Turniej może wygrać 1 z tych głównych fawotytów, ale także daleko może zajść ktoś mniej znany,kto wykorzysta odpuszczenie/potknięcia fawortów w turnieju. Myśle, że także warto stawiać na chińczyków, którzy z pewnością będą chcieli się pokazac u siebie i promować snooker w Azji. Ding Junhui jest tu dla mnie jednym z argumentów do niespodzianek, na pewno stać Go na to, podobnie Fu. Wydaje mi się, że półfinały będą podzielone na 2-óch głównych faworytów oraz jakieś dwa koniki, które zabłysną mimo dalszej lokaty.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Myśle, że także warto stawiać na chińczyków, którzy z pewnością będą chcieli się pokazac u siebie i promować snooker w Azji. Ding Junhui jest tu dla mnie jednym z argumentów do niespodzianek, na pewno stać Go na to, podobnie Fu. Wydaje mi się, że półfinały będą podzielone na 2-óch głównych faworytów oraz jakieś dwa koniki, które zabłysną mimo dalszej lokaty.
Zgadzam się z Twoją opinią. Myślę, że w 3 pierwszych rundach śmiało można na nich stawiać. Ja również postawię na mojego ulubieńca Aliego, prezentuje on równy styl gry bez niespodzianek robi swoją robotę- tak trzymać. Co do formy i podejścia pozostałych zawodników postaram się coś poszperać i jak będę miał jakieś info od razu się podzielę informacjami.
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Ale niby dlaczego mieli by sobie odpuścić to China Open??okey mistrzostwa niedlugo ale skoro już tam są to zagrają na maxa;]
 
sower 0

sower

Użytkownik
Właśnie też biorę taką opcję pod uwagę. Choć z drugiej strony, właśnie dlatego, że to jest ostatni turniej przed MŚ będą chcieli się pokazać. Myślę, że dubel Carter Maguire wejdzie na luzie, gdyż mają przeciwników mało znanych.
Nie wiem czy kolega zauważył, ale Bond -przeciwnik Cartera-rok temu doszedł aż do ćwierćfinałów. Nie mniej jednak Ali powinien sobie poradzić chociaż nie jest to pojedynek taki łatwy.Mój typ 5:3 dla Cartera.
Drugi pojedynek, który wpadł mi w oko to Selby- Lee. Na blogu Selby pisze, że na luzie podchodzi do tego turnieju, najważniejsze dla niego są Mistrzostwa Świata. Nie mniej jednak w pierwszej fazie powinien sobie poradzić z Lee, który ostatnio nie świeci formą, w tym pojedynku typuje 5:2 dla &quot;Strzelby&quot; ;).
W drugiej fazie rozgrywek myślę, że najbardziej będzie opłacało się postawienie na ilość gemów i szukanie niespodzianek tak jak koledzy wyżej wspominają, bo w 1 fazie faworyci nie powinni zawieść.
edit: Typ na Robertsona też ciekawy zwłaszcza, że jeszcze w tym turnieju chłopak się nie pokazał i myślę, że będzie mu zależało.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To w dzisiejszych meczach dzikiach kart jest troszkę niespodzianek. Niespodzianką numer jeden, ba sensacją jest przegrana Judda Trumpa. Młody anglik niespodziewanie przegrał z Tang Jun 5:3 i odpadł z turnieju. Zaskoczenie duże, widziałem troszkę tego pojedynku i przyznam iż miałem wrażenie jakby Trump podszedł na luzie do meczu. Wynik 4:3 dla chińczyka i Judd wbija czarną na 4:4, i co robi?? Wbija silno na tyle, że kieszeń wypluwa bile i pozostawia ją przy łuzie. Dla chińczyka również bila ta była wygrywająca. Tang oczywiście wbija i wygrywa spotkanie. Druga niespodzianka, Liang Wenbo zostaje pokonany przez Roberta Milkinsa. Wenbo był faworytem, grał u siebie i powinien powalczyć. Ale to co dzisiaj zaprezentował to szok, mylił się wręcz o snookerowe kilometry! Nie potrafił dobrze odstawiać się z bardzo prostych pozycji, cieniutko wbijał. Ogólnie bardzo słabo wypadł, bez formy... Milkins grał dość solidnie i ładnie, zasłużona wygrana. Walden, Pettman bez problemów odprawili swoich rywali:spokodfhgfh: Dla niektórych zaskoczeniem również może być wygrana Tian Pengfei&#39;a. Mnie to nie zaskoczyło, w konkursie typowałem iż pokona Davida Gray&#39;a. Także z mojej strony nie mogę mówić o zaskoczeniu.

Dzisiejsze mecze już przyniosły niezłe niespodzianki, od jutra zaczyna grać najlepsza 16... Także zoabczymy co pokażą, jak będą grać. W tym turnieju niespodzianek może nie brakować, także przyobstawianiu będzie trzeba być ostrożnym. I należy dodać, że w tym roku chińscy zawodnicy z dzikimi kartami pokazali się o niebo lepiej niż w zeszłym roku.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wenbo i Trump konczyli mi kupony na spora kaskę.. Każdy kto odwiedza mój temat wie o co chodzi. Zawiedli jednak na całej linii i ja więcej China Open raczej obstawiać nie będe. Podziękuje.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Widziałem pojedynek i Trumpa i Wengbo i naprawde jestem w szoku jeżeli chodzi to te narożne kieszenie ???? Trumpowi już w pierwszych dwóch partiach kilkakrotnie wyskakiwały bile i to również jest trochę jego wina że czarną zamiast spokojnie wbić robił to na siłę. W spotkaniu Wengbo widziałem ostatnie dwie partie i obaj się mylili niemożliwie i też kilkakrotnie wypadały praktycznie wbite bile. Jutro głównie zwracam uwagę na mecz Cartera i Ebdona. Ciekawi mnie ich podejście do turnieju ale pierwszą rundę obaj powinni przebrnąć.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja już na China Open stawiać nie będe ale 1.20 na Dinga to nieporozumienie, tzw peffka dnia, myślę, że Swail za 1.50 też mógłby być, ale tak jak wspomnialem ja dzięki Trumpowi i Wenbo chiński turniej wybiłem sobie z głowy..
Może jeszcze zdecyduję się grac przeciwko faworytom za drobne, ale.. też nie jestem do końca przekonany.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Po dzisiejszym dniu China Open można zwątpić w obstawianie tego turnieju. Ja jednak mam mimo to coś ugrać. Zagram oczywiście typy na lekkich faworytów i tych zdecydowanych, ale również mam zamiar grać na niespodzianki. Kilka na jednym kuponie systemowym i np progresję na przegraną Ronniego O&#39;Sullivana. Kursy na taką progresję naprawdę zachęcają i spróbuję.




VS



Joe Perry - Ricky Walden
Typ: powyżej 7,5
Kurs: 1,70 Milenium⛔


Wynik: 2:5

Ricky bardzo łatwo wygrał ten mecz, ale co najważniejsze popisał się łądnym breakiem - 140 punktów.



Spotkanie dwóch angielskich zawodników. Po jednej stronie stanie Joe Perry, dla którego ten sezon nie jest najlepszy. Napewno liczył na więcej, na to iż będzie dochodził wyżej w turniejach i zdobywał więcej punktów. Poprzedni sezon zapewne miał lepszy. Wystarczy podkreślić iz grał w półfinale Mistrzostw Świata. Mimo iż w tym sezonie Joe nie osiąga jakiś bardzo dobrych wyników to i tak jest bardzo dobrym zawodnikiem i przede wszystkim groźnym. Perry będzie walczył o punkty do rankingu, pomimo że miejsce w pierwszej 16 ma pewne to powinien wlaczyć o wyższą pozycję. W rankingu kroczącym jest na 9 miejscu. W tym sezonie przegrywał z dobrymi zawodnikami min. O&#39;Sullivan x 3, Maguire, Fu... Często przegrywał po długich zacietych pojedynkach. Ricky Walden rozgrywa zaś najlepszy sezon w karierze. Wygrał Shanghai Masters i dobrze pokazywał się w kilku turniejach. Obecnie zajmuje 23 miejsce w rankingu prowizorycznym i ma nawet szanse na wejście do czołowej 16 co wiążę się z przywilejem nie grania kwalifikacji w przyszłym sezonie. Także ma o co walczyć, wystarczyłoby w China zajść w miarę daleko i w Mistrzostwach dobrze wypaść. Mimo iż szanse na taki awans są nie duże to jednak są. Wydaję mi się że obaj nie będą chcieli odpuścić i skusić się o wygraną. Mnie samemu trudno wskazać zwycięzce tego meczu, ale uważam iż będzie bardzo wyrównany i over 7,5 freama wejdzie jak w masło.​
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Peter Ebdon - Tang Jun
Typ: Tang Jun
Kurs:3,50 bet365⛔

Typ 2: Tang Jun +1,5
Kurs:2,00 milenium
⛔

Wynik: 5:3

Peter się przełamał i w końcu wygrał mecz... Nie liczyłem na niego zbytnio.


Kilka słów:
Pomimo tak wysokiego kursu na chińczyka nie jestem pewien aby Peter Ebdon wygrał ten mecz. Anglik od dłuższego czasu gra bardzo słabo i nie potrafi się odnaleść. Przegrywał w ostatnich turniejach bardzo przekonywująco i wysoko. Jest w dołku z którego narazie ne potrafi się wydostać. Ten mecz jest dla niego ważny, bo musi walczyć o punkty po będzie wylatywał z czołowej 16 i żeby zwyczajnie wygrać i się przełamać. Ja jednak upatruje tu wygranej chińczyka, pokonał dziś Judda Trumpa i może być niezwykle zmotywowany. Tego zawodnika praktycznie nie znam, ale oglądając jego grę można stwierdzić że jednak źle nie grał. Z taką grą jak dzisiaj może wyeliminować Petera Ebdona.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom