>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open (30.03-05.04.2009)

Status
Zamknięty.
webb4 2

webb4

Użytkownik
Xiao Guo Dong-Ronnie O&#39;Sullivan
winner: Xiao Guo Dong
Kurs:5.00⛔
Buk:Bwin

lube ewetulanie Xiao Guo Dong(+2.5) kurs 2.10✅




Musze powiedziec ze kursy so wedlug mnie w tym spotkaniu lekko przesadzone. O ile bronilem Rakiete w meczu z O&#39;Brienem twierdzac ze nie odpusci tego meczu o tyle widze dzisiaj szanse na wlasnie taka sytuacje. We wczorajszym spotkaniu bylo widac jak &quot;treningowo&quot; traktuje ten turniej Ronnie. Kapitalne zagrania naprzemian z beznadziejnymi. Potrafil zagrac bile przez caly stol, zamiast wybrac o wiele prostrza czy grac bile na frejma lewa reka. Problem byl taki ze przeciwnik byl na tyle slaby ze nie potrafil tego wykorzystac.Licze na to ze moze powtorzyc sie sytuacja z Welsh Open gdzie Ronnie zagral calkiem niezly mecz z Davisem by potem ewidentnie odpuscic w spotkaniu z Fu. .Dzisiaj naprzeciwko O&#39;Sullivana stanie mlody Chinczyk Xiao Guo Dong opromieniony zwyciestwem ze swoim o wiele bardziej utalentowanym rodakiem Dingiem. Musze przyznac ze Xiao zaimponowal mi swoja gra. Jest bardzo dobry technicznie, widac ze ma pomysl na budowanie brejka i tego sie trzyma. Co prawda troche zaczal sie denerwowac kiedy zdal sobie sprawe ze ma szanse wygrac z Dingiem ale wytrzymal i dopial swego. Biorac pod uwage dziwne przypadki Ronniego w turniejach mniejszej rangi oraz calkiem niezla gre i talent Xiao licze tu na niepodzianke
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
John Higgins - Ronnie O&#39;Sullivan✅
Typ : Higgins
Kurs : 2,375✅
Bukmacher : Sportingbet
Jutro dojdzie do starcia jednych z najlepszych snookerzystów. John Higgins dzisiaj w łatwy sposób odprawił Chińczyka Tiang Penfeia, który grał czasem zbyt lekkomyślnie ale potrafił wbijać również ciężkie bile (raz atakował maksa). Higgins bardzo dobrze rozgrywał wszystkie oprócz jednego frejma. Nie oddawał inicjatywy i pewnie wygrywał bijąc przyzwoite breaki. John pokazał że wcale nie odpuszcza turnieju grał z zaangażowaniem natomiast już wcześniejsze mecze Ronniego wskazują że odpadnięcie jego z turnieju jest kwestią czasu. Przychodzi moment kiedy musi wejść na wyższy poziom grania i w moim odczuciu po prostu odpuści sobie ten mecz bo nie ma ani mobilizacji ani chęci wygrywania.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
John Higgins - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ : Higgins
Kurs : 2,375
Bukmacher : Sportingbet

Jutro dojdzie do starcia jednych z najlepszych snookerzystów. John Higgins dzisiaj w łatwy sposób odprawił Chińczyka Tiang Penfeia, który grał czasem zbyt lekkomyślnie ale potrafił wbijać również ciężkie bile (raz atakował maksa). Higgins bardzo dobrze rozgrywał wszystkie oprócz jednego frejma. Nie oddawał inicjatywy i pewnie wygrywał bijąc przyzwoite breaki. John pokazał że wcale nie odpuszcza turnieju grał z zaangażowaniem natomiast już wcześniejsze mecze Ronniego wskazują że odpadnięcie jego z turnieju jest kwestią czasu. Przychodzi moment kiedy musi wejść na wyższy poziom grania i w moim odczuciu po prostu odpuści sobie ten mecz bo nie ma ani mobilizacji ani chęci wygrywania.

Za dlugo panowie czekali zeby wreszcie trafic na siebie zeby teraz ktorys z nich odpuscil. Rakieta mogl odpuscic mecz z O&#39;Brienem czy mlodym Xiao ale nie wierze ze odpusci mecz z Higginsem
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik

VS


Spotkanie: Ronnie O&#39;Sulivan - John Higgins
Typ: Ilość rozegranych fream&#39;ów: powyżej 7
Kurs: 1,83✅ bet365


Wynik: 4:5

To było izzzi ????


Co do meczu O&#39;Sullivan - Higgins. Bardzo ciekawe spotkanie, tylko szkoda że rozgrywane na takim turnieju jak China Open. Ale nawet pomimo niskiej renomy turnieju może być ciekawie. Ronnie O&#39;Sullivan i John Higgins to tacy odwieczni rywale. Rówieśnicy, kariery zawodowców ropoczynali w tym samym roku (1992). Ich mecze od dawna są bardzo ciekawe i widać prestiż wygranej w tym pojedynku. Obaj czują do siebie szacunek i respekt, potrafią docenić klasę przeciwnika. Ronnie kiedyś wypowiadał się że tylko John Higgins może go pokonać, nikt inny???? To może znaczyć tylko o szacunku do tego zawodnika. Rakieta wygrał dwa pierwsze mecze i jest w ćwierćfinale. Wszyscy się spodziewali iż odpuści ten turniej i tak powinno być. Fergala pokonał bo widocznie chciał, &quot;stare porachunki&quot;:spokodfhgfh: Żeby młody chińczyk Guodong go pokonał chyba nie wypadało, także musiał go ograć. Ale w pojedynku z chińczykien Ronnie już okazywał znurzenie meczem i grą. Grał szybko, często bez głębszego zastanowienia się i bardzo dziwnie. To może świadczyć o tym, że mistrzowi świata znudziła się gra w Chinach i chciałby już wracać do Anglii. John Higgins pokazał ducha walki w meczu z Hamiltonem gdzie wygrał 5 fream&#39;ów podrząd i wygrał &quot;przegrany&quot; mecz. Dzisiaj wbił 2 setki, w tym bardzo dobry wynik 132. Może szkot chcę walczyć tu o wygraną, w Chiński turnieju wygrał 11 lat temu. Dla mnie ten mecz może mieć abrdzo różny przebieg. O&#39;Sullivan może chcieć pokonać swojego odwiecznego rywala, bądź będzie chciał pożegnać się z turniejem i przegrać z godnym przeciwnikem. Bo o postawe Higginsa raczej nie martwię się, on raczej podejdzie do tego jak najbardziej profesjonalnie i będzie grał o win. Dla mnie granie na zwycięzce jest nieprzewidywalne, ale uważam że w tym pojedynku zobaczymy raczej wyższą ilość rozegranych fream&#39;ów i typuje tu over 7,5.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Higgins J.-O`Sullivan R over 7.5 1.75
Murphy S.-Day R 1 1.65⛔ mozna po mnie pojechac jak po zbitym psie

AKO:2.88

Co do meczu Higginsa z Rakieta Ryba napisal tyle ze nie ma sensu pisac wiecej. W kazdym razie zgadzam sie w 100% co do typu


Co do drugiego typu. Murphy idzie jak burza. O ile zwyciestwo z Chinczykiem 5:1 nie powinno byc zadnym wyznacznikiem o tyle wygrana w takim samym stosunku z Robertsonem na pewno oznacza ze Murphy jest w formie. Zreszta Murphy jest w formie juz od UK Champinship ktore wygral. Bardzo dobre gral w WO ale trafil na super dysponowanego Cartera i nie dal mu rady. Day no niby dobry snookerzysta... no niby talent... no niby szuka formy od dluzszego czasu-wszystko jakos tak no niby. Moim zdaniem specyficzny powolny styl Angilka i jego dobra rowna forma to za duzo na Walijczyka
 
porky 104

porky

Użytkownik
Higgins J. - O`Sullivan R.

Mecz stojący na słabym poziomie, w kótrym każdy z zawodników miał po kilka szans, niemalże w każdej partii. Zarówno Szkot, jak i Anglik mylili się na bardzo prostych bilach i dzięki temu mecz miał w sobie dreszczyk emocji. Na przerwę schodzili przy wyniku 3-1 dla Higginsa, szczerze mówiąc myślałem, że po przerwie, to już będzie dopełnienie formalności i łatwym zwycięzcą okaże się &quot;Czarodziej z Wishaw&quot;. Tak się jednak nie stało.
Higgins od momentu, gdy zepsuł czarną bilę na freama (Ronnie zczyścil stół fantastycznie dochodząc z bili różowej na czarną), zaczął się mylić i dlatego było nerwowo. Ostatecznie to jednak Szkot wyszedł zwycięsko z tego pojedynku, ja jednak myślę, że &quot;The Rocket&quot; najnormalniej w świecie nie chciał wygrać tego meczu...

Ogólnie rzecz biorąc mecz niecodzienny, ale jak dla mnie oddany przez O`Sullivan, a szkoda...
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Z poziomu meczu Higgins - O&#39;Sullivan nie można być zachwyconym. Zdarzały im się banalne błędy, wręcz szkolne ale za to kilka zagrań było świetnych:-D Tak jak super wyjście z różowej na czarną przez Ronniego, zagranie z fantazją... Kilka odstawnych i snooker wysokiej klasy i zapewne kilka wbić. Ale powiem szczerze trochę więcej się spodziewałem. Przewidywałem, że będzie to mecz obfitujący w freamy, ale że padną jakieś setki... A tu niestety ani jedna. O&#39;Sullivan wraca do Anglii i zapewne będzie szlifował formę na Mistrzostwa Świata a te już 18 kwietnia!
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ebdon - Pettman 2 - 2.53
Stuart Pettman mimo, iż zawodowo w snookera gra już 17 lat to - jak sam stwierdził - dopiero ostatnio zaczął solidnie trenować
Wcześniej mu się jakoś nie chciało. Wyniki przyszły bardzo szybko. Na przestrzeni ostatniego półrocza przegrał 1 mecz - z Ronniem. Więc żadna ujma. Tutaj w Chinach. 1 runda: 5-2 z anonimowym Chińczykiem Yupeng Cao. 2 runda: 5-3 z zawsze groźnym młodzianem Allenem. 3 runda: 5-2 z wicemistrzem świata Ali Carterem. 1/4 finału: 5-2 z Dottem. Robi wrażenie. Pettman trafił z formą + lekceważący troszkę jak wspomniałem stosunek czołówki do tego turnieju i jest git dla niego. Jutro spróbuję na niego zagrać.

Higgins - Day 1 - 1.64

Dwukrotny mistrz świata jako jeden z nielicznych nie odwala w Chinach maniany i podchodzi do turnieju profesjonalnie. Dziś w starciu tytanów wygrał 5-4 z Ronniem. Głównego przeciwnika odprawił - teraz już nikt nie stoi na przeszkodzie w triumfie w turnieju. Kurs zaskakująco wysoki (myślałem, że będzie coś w okolicach 1,4) więc nie wypada nie skorzystać.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
China Open za nami. Jak dla mnie zaskakujący. To że będzie to troszkę dziwny turniej, było wiadome, ale w tym roku było niebywale ciekawie. To jak zaprezentowali się chińczycy, oczywiście nie Ding i Wenbo... Bardzo szybko odpadł Trump, Maguire, Fu, Ding. Tacy zawodnicy powinni walczyć o wysokie lokaty. Kilku innych też zawiodło tak jakby chociaż Carter, Selby. Być może odpuścili i postanowili wracać trenować do Anglii. Bardzo pozytywnie zaś zaskoczył Pettman, w miarę zagrał O&#39;Sullivan???? nieskompromitował się i postawnowił przejść 2 rundy... Cieszy mnie dobry występ Hendry&#39;ego, zyskał cenne punkty i napewno pozostanie w czołowej 16. John Higgins udowodnil tylko, że z nim zawsze trzeba się liczyć, jest graczem z najwyższej półki. Ale i to wszystko nic w porównaniu z tym jak zaskoczył Peter Ebdon! Nie no, po tym co on grał w tym sezonie byłem pewien że wypdanie z pierwszej 16 rankingu i będzie musiał rozgrywać kwalifikacje w przyszłym sezonie, a tym czasem on wygrywa turniej rankingowy. Mało prestiżowy, ale zebrał za to 5000 punktów i może spokojnie spać. Jego gra mogła się podobać, budował breaki wygrywające, pozostawiał mało szans dla przeciwników. Bardzo dobrze się zaprezentował, ale czy równie dobrze wypadnie na Mistrzostwach Świata...??



Zwycięzca China Open 2009
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Co do finału to po tym co widzialem we wczesniejszych meczach bardzo kiepska postawa Higginsa mylił się na najłatwiejszych bilach aczkolwiek Ebdon nie pozostawał mu dłużny i też oddał bodajże wygranego frejma. Teraz 2 tygodnie oczekiwań i Mistrzostwa Świata które pokażą prawdziwą wartość triumfu Ebdona.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dokładnie... w wywiadach również sam przyznawał że popełnił za dużo błędów na prostych bilach, co skrzętnie wykorzystał Piotrek i chwała mu za to. Oglądałem sporą część spotkania i co należy wspomnieć, wynik zupełnie nie odzwierciedlał gry obu zawodników.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ebdon lubi robić takie sceny ???? Pamiętam kiedyś jak oglądałem jego mecz to położył się na podłodze jak nie trafił ( dokładnie nie pamiętam sytuacji ) ???? ale też było jajo :d
Co do zachowań Ebdona, to chyba każdy zna jego grę aktorską przy stole... Podchodzi do stołu i już praktycznie wie co zagra, ale on 2 minuty udaje że się zastanawia... Proste uderzenie, ale musi oglądnąć to z każdej pozycji i 5 razy nakredować tip????W taki sposób przytrzymuje przeciwnika, nie pozwala mu podejść do stołu. Z jednej strony to jest dobry sposób, zwłaszcza jeśli przeciwnik jest tuż po wbijaniu. Poprostu jest w gazie, i takie przytrzymywanie wybija go z rytmu. Jednak z drugiej strony na tym dużo traci widowisko i płyność gry. Kibice snookera jego sposób gry określają jako jeden z najnudniejszych i jako gracza najdłużej grającego. Ale cóż, mistrzem świata był i 8 turnieji rankingowych wygrał...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom