>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

China Open 2008 24th-30th Mar 2008

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
Widze spore value w postacie osoby Kinga po 2.7 mozna brac Higins nie przekonal mnie chyba nie jest w nwjyzszej formie a King ostatnio calkiem calkiem mozna lekko go zagrac , Carter - Allen bedzie mysle bardzo wyrownany pojedynek dlatego proponuje jednak odpuscic ten mecz. Mozna grać jeszcze na Selbego po 1.6 bo Fu nic nie pokazał , poprostu jest bez formy i zwyciestow na zwariowanym Ronim napewno chluby mu nie przynosi.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja spróbowałem za niewielką stawkę tripelka Maguire, King, Murphy.
Selby też z Waldenem nie zachwycał.
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Ja puściłem coś takiego Selby wczoraj nie zachwycał, wiem że Fu mimo iz wygrał z Ronim nic nie znaczy bo to była jakby gra przeciwko osobie z kontuzją, Roni sobie olał i tyle a Fu też nczego wielkiego nie pokazał ale myśle że i tak to wystarczy na Selbiego bo tyle co błędów wczoraj popełnił to dawno nie widziwłem żeby tak grał, złe odstawne, błędy na prostych bilach itp

Mark Selby - Marco Fu 2 @ 2,30
Stephen Maguire - Barry Hawkins @ 1,45

Interesowałem się też grą na Ebdona i widze że można było ryzykować, w następnej rundzie na bank zaryzykuj tylko zerkne jak tam drzewko turniejowe na kogo trafi bo jakoś mi oficjalna strona snookera nie idzie
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzisiaj już ostatnia 16 turnieju China Open. Dzisiaj nie gram, ale chce zobaczyć jakby to wyszło gdybym moje typy postawił. Mam nadzieje że nikt się nie doczepi jesli podam typki bez analiz. Wszystko przemyślane i proszę was żeby obyło bez krytyki za brak analiz...

B. Pinches-N. Bond =&gt; 1
S. Maguire-B. Hawkins =&gt; 1
P. Ebdon-M. Williams =&gt; 2
R. Day-K. Doherty =&gt; 2
S. Murphy-Ding Junhui =&gt; 1
A. Carter-M. Allen =&gt; 1
M. Fu-M. Selby =&gt; 2
M. King-J. Higgins =&gt; 2


POZDRO
 
O 0

opciu

Użytkownik
no i kótki mecz,higgins przejechał po king`u i wygrał zasłużenie 5-1,bardzo dobry mecz w wykonaniu higginsa ale przeciwnik z drugiej strony nic nie pokazał a momentami nawet grał tragicznie.chyba najkrótszy mecz turnieju-tylko 1.21h
maguire wygrał 5-2.
 
O 0

opciu

Użytkownik
ale ding jest słaby widac to w dzisiejszym meczu,chyba że tak bardzo zjada go trema...jak tak będzie grał to nawet frejma nie wygra.
ale nerwówka...niesamowity mecz!ponad 3.20h!!ale górą murphy!
 
O 0

opciu

Użytkownik
moim zdaniem murphy wygra z allenem
powinien równiez wygrać maguire z bondem

myslę że równiez wygra higgins ale tego raczej nie ruszam
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Jutro Murphy wygra z Allenem ??
bardzo mnie kusi ten mecz, ale czekam na opinie kogos kto sie na tym zna (fcbialas wywolany do odpowiedzi ;) )
ogladalem dzis Murphy&#39;ego i musze powiedziec ze na poczatku zapowiadalo sie na latwe zwyciestwo, ale potem cos sie stalo, 5:4 z Dingiem troche mnie niepokoi, Murphy wygral, ale stracil az 4 frejmy, a Ding mnie nie zachwycil... co bedzie w meczu z Allenem? ciezko powiedziec, ogral Cartera... no ciezko powiedziec
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Hmmm panowie , osobiscie uwazam ze jutrzejsze mecze sa naprawde trudne do wytypowania.A rzadko tak mam zazwyczaj jakiegos faworyta perełke mam.Musze przyznac ze patrzylem na breaki w poszczególnych spotkaniach .Wsumie Allen zrobil na 10 wygranych freamow 4-5 breaki wygrywajace.To info np dla mnie jest wazne.Murhego widzialem przez dwa freamy , i wusmie grał słabo.Komentatorzy tez tak mowili.wiec daje mu te 65% na wygranie ale nie tykam.Maguire wsumie powinnien wygrać zrobil w 1/16 3 breaaki wygrywajace.Pozatym w tym sezonie naprawde dobra forma.Bond do sredniak i tak juz za daleko doszedł .Na maguire 70% szans.Ale kurs 1.30 odstrasza.Licze jeszcze na Daya nie znosze Borsuka , daje Dayowi 55% szans , jednak trzeba uwazac Williams nieoczekiwanie wraca do formy.
 
O 0

opciu

Użytkownik
no i zgodnie z moimi oczekiwaniami MURPHY i MAGUIRE wygrali i duży plus na dziś.
pary na jutro:
Mark Selby-Shaun Murphy kurs:1.8moim zdaniem Selby sobie poradzi,jest w lepszej formie
Stephen Maguire-Ryan Day kurs:1.55 myslę że Maguire większych problemów miał nie będzie
a wy jak myślicie?
 
K 18

klakson

Użytkownik
no i zgodnie z moimi oczekiwaniami MURPHY i MAGUIRE wygrali i duży plus na dziś.
pary na jutro:
Mark Selby-Shaun Murphy kurs:1.8moim zdaniem Selby sobie poradzi,jest w lepszej formie
Stephen Maguire-Ryan Day kurs:1.55 typ:Maguire myslę że większych problemów miał nie będzie
a wy jak myślicie?
Mark Selby jak najbardziej faworytem tego spotkania. Dzisiaj pokazal klase i opanowanie no i na koniec ten break 131 ;) Murphy przypadkowy zawodnik ktory juz wczoraj powinien odpasc. Niestety dzieki glupiemu bledowi chinczyka jest juz w 1/2 a co do 2 spotkania moze byc roznie dzis Ryan tez ladnie sie prezentowal ale Stephen Maguire swoje spotkanie wygral tak gladko ze napewno bedzie miec wiecej sil i zmotywuje go do jutrzejszego pojedynku. Moim zdaniem Finał w Chinach to Selby - Maguire !
 
O 0

opciu

Użytkownik
Mark Selby jak najbardziej faworytem tego spotkania. Dzisiaj pokazal klase i opanowanie no i na koniec ten break 131 ;) Murphy przypadkowy zawodnik ktory juz wczoraj powinien odpasc. Niestety dzieki glupiemu bledowi chinczyka jest juz w 1/2 a co do 2 spotkania moze byc roznie dzis Ryan tez ladnie sie prezentowal.
zgadza się,SELBY jak tylko nie popełni głupich błędów to wygra tudniej,co do Maguire to moim zdaniem pokona Day`a,Maguire bardziej mnie przekonuje i sądzę że jutro zagra lepiej,dzisiaj sobie szybko poradził, Day jest bardziej wymagającym przeciwnikiem jedna nie sądzę żeby był w stanie zatrzymać Maguire.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Hmmm panowie , osobiscie uwazam ze jutrzejsze mecze sa naprawde trudne do wytypowania.A rzadko tak mam zazwyczaj jakiegos faworyta perełke mam.Musze przyznac ze patrzylem na breaki w poszczególnych spotkaniach .Wsumie Allen zrobil na 10 wygranych freamow 4-5 breaki wygrywajace.To info np dla mnie jest wazne.Murhego widzialem przez dwa freamy , i wusmie grał słabo.Komentatorzy tez tak mowili.wiec daje mu te 65% na wygranie ale nie tykam.Maguire wsumie powinnien wygrać zrobil w 1/16 3 breaaki wygrywajace.Pozatym w tym sezonie naprawde dobra forma.Bond do sredniak i tak juz za daleko doszedł .Na maguire 70% szans.Ale kurs 1.30 odstrasza.Licze jeszcze na Daya nie znosze Borsuka , daje Dayowi 55% szans , jednak trzeba uwazac Williams nieoczekiwanie wraca do formy.
Kurcze i wszystko to nad czym myslalem weszlo.Murphy wygrał , day i Maguire.Ojjj dawno chyba takiego turu nie bylo ze raczej mozna bylo tak ladnie poprzewidywac rezultaty..
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
nie wierze , jezeli tak zrobil to powinni mu dosrac taka kare zeby sie nie pozbieral choc lubie roniego ale to przesada.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
nie wierze , jezeli tak zrobil to powinni mu dosrac taka kare zeby sie nie pozbieral choc lubie roniego ale to przesada.
nigdy go nie lubilem, ten koles w ogole nie pasuje do snookera, to nie jest gra dla niego bo tu nie tylko trzeba potrafic grac ale takze zachowywac sie jak dzentelmen.. ssij roonie oby cie juz nie bylo w snookerze
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
michau jeszcze raz mi usuniesz posta.to juz nic nie napisze w dziale snooker.Kasuj se jakies suche typy a nie moje wypowiedzi na temat snookera i swiadka snookerowego!!!
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
ronnie od zawsze mial problemy z psychika i juz nie raz byl zawieszany ale ze wzgledu na sukcesy sportowe kary byly odwieszane.jemu chyba na prawde potrzebna jest pomoc bo wielu sobie z tym nie poradzilo :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom