>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open 2008 24th-30th Mar 2008

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
Honghe Industrial 2008 World Snooker China Open
Beijing Students University Stadium


24th-30th Mar 2008
Chiny, Beijing


Zwycięzcy z poprzednich lat:
1999 Ronnie O&#39;Sullivan
2000 Ronnie O&#39;Sullivan
2002 Mark Williams
2005 Ding Junhui
2006 Mark Williams
2007 Graeme Dott


Wildcard Round (do 9 rozegranych frame&#39;ów):

WC1 Barry Pinches - Zhang An&#39;Da 5-1

WC2 Fergal O&#39;Brien - Cao Xinlong 5-2

WC3 Marcus Campbell - Ah Bulajiang 5-4

WC4 Mike Dunn - Yang Qingtian 5-1

WC5 Dave Harold - Jin Long 5-4

WC6 Mark Allen - Li Hang 5-2

WC7 Marco Fu - Li Yuan 5-4

WC8 Ricky Walden - Yu Delu 5-3

Poniżej pary pierwszej rundy (do 9 rozegranych frame&#39;ów):

1 Graeme Dott - Barry Pinches 1-5

2 Stephen Lee - Nigel Bond 3-5

3 Stephen Maguire - Fergal O&#39;Brien 5-3

4 Stephen Hendry - Barry Hawkins 1-5

5 Peter Ebdon - Jamie Cope

6 Mark Williams - Marcus Campbell

7 Ryan Day - Matthew Stevens 5-3

8 Ken Doherty - Mike Dunn 5-2

9 Shaun Murphy - Dave Harold

10 Ding Junhui - Joe Perry 5-3

11 Allister Carter -Stuart Bingham

12 Neil Robertson - Mark Allen

13 Ronnie O&#39;Sullivan - Marco Fu

14 Mark Selby - Ricky Walden

15 Steve Davis - Mark King 2-5

16 John Higgins - Joe Swail


Już niebawem, bo 24 marca rozpocznie się ostatni turniej sprawdzający zawodników przed tegorocznymi Mistrzostwami Świata a mianowicie China Open. Czy ubiegłoroczny zwycięzca Graeme Dott obroni tytuł ? A może młody chińczyk Ding Junhui powtórzy swój wyczyn z 2005. roku i wygra po raz drugi przed własną publicznością? Tego dowiemy się dopiero w finale, ale miejmy nadzieję, że zawodnicy już ciężko pracowali nad swoją formą, bo tak jak wspomniałem Sheffield już czeka na przyjęcie najlepszych ;)
Zapraszam do dyskusji
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Moje typy:
Cambell - Bulajiang 1 1.3✅
Dunn - Tian 2 2.90⛔
O&#39;Brien - Long 1 1.3 ✅
Pinches - Zhang 1 1.3✅
Allen - Hang Li 1 1.2✅
Fu - Li 1 1.15 ✅
Harold - Long 2 3.20⛔ bylo blisko:jezora:
Walden - Lu 1 1.3✅
Lee- Bond 1 1.55⛔
Hendry -Hawkins 1 1.60⛔
S.Davis - King 1 2.10⛔
Ding - Perry 1 1.35✅
Carter- Bingham 2 2.10

John Higgins - Joe Swail 1 1.35
Pewniak nr 1 co do Chin oraz Sheffield, John po calym sezoniu slabszym zapowiedzial ze bierze sie na ostatnie tygodnie ostro do pracy i koncetruje sie tylko i wylacznie na treningu. Swail kompletnie bez formy, Higgins napewno podejdzie do tego turnieju serio aby przed MŚ przgotowac sie jak najlepiej , gra tam w 1 rundzie ze Stevensem ktory jest w dolku ale napewno latwo nie bedzie. Higgins napewno potrzubuje pewnosci siebie i to moze zdobyc notujac dobry wystep w Chinach. Jak dla mnie czarodziej z Wishaw wygra ten mecz i to bardzo pewnie.Higgins w formie jest praktycznie nie do ogrania a napewno forma przyjdzie na ostatnie 2 turnieje.
Day - Stevens 1 1.75✅✅✅✅✅
Pojedynek Walijczyków - Najbardziej nierównego oraz najbardziej leniwego (oj Mark Williams by sie obrazil:jezora ???? Stevens kompletnie zawodzi swoich fanow przegrywajac kolejne swoje mecze w fatalnym stylu. Najbardziej zapadl mi mecz z Martinem Gouldem,ogladajac ten pojedynek nie moglem uwierzyc co widze,Stevens w kazdej partii mial spora przewage i oddawal gre slabemu przeciwnikowi,Mathew wygrywal bodajze 4-1 badz 3-1 aby przegrac 4-5. Nic nie wskazuje zeby forma Stevensa szla w gore,wygral co prawda z Rorym McLeodem w eliminacjach do Cruicible ale nie w jakims oszalamiajacym stylu. Z przeciwnikami pokroju Daya nalezy gra szalenie dokladnie ,kazda pomylka moze zostac skarcona wysokim breakiem. Day potrzebuje dobrego rezultatu i rozgrzewki przed 1 runda MS gdzie zmierzy sie z solidnym Judgem i napewno latwo nie bedzie. Moim zdaniem faworytem i to znaczym jest Day.:jezora:
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
John Higgins - Joe Swail 1 1.35

Pewniak nr 1 co do Chin oraz Sheffield, John po calym sezoniu slabszym zapowiedzial ze bierze sie na ostatnie tygodnie ostro do pracy i koncetruje sie tylko i wylacznie na treningu. Swail kompletnie bez formy, Higgins napewno podejdzie do tego turnieju serio aby przed MŚ przgotowac sie jak najlepiej , gra tam w 1 rundzie ze Stevensem ktory jest w dolku ale napewno latwo nie bedzie. Higgins napewno potrzubuje pewnosci siebie i to moze zdobyc notujac dobry wystep w Chinach. Jak dla mnie czarodziej z Wishaw wygra ten mecz i to bardzo pewnie.Higgins w formie jest praktycznie nie do ogrania a napewno forma przyjdzie na ostatnie 2 turnieje.

Day - Stevens 1 1.75
Pojedynek Walijczyków - Najbardziej nierównego oraz najbardziej leniwego (oj Mark Williams by sie obrazil:jezora ???? Stevens kompletnie zawodzi swoich fanow przegrywajac kolejne swoje mecze w fatalnym stylu. Najbardziej zapadl mi mecz z Martinem Gouldem,ogladajac ten pojedynek nie moglem uwierzyc co widze,Stevens w kazdej partii mial spora przewage i oddawal gre slabemu przeciwnikowi,Mathew wygrywal bodajze 4-1 badz 3-1 aby przegrac 4-5. Nic nie wskazuje zeby forma Stevensa szla w gore,wygral co prawda z Rorym McLeodem w eliminacjach do Cruicible ale nie w jakims oszalamiajacym stylu. Z przeciwnikami pokroju Daya nalezy gra szalenie dokladnie ,kazda pomylka moze zostac skarcona wysokim breakiem. Day potrzebuje dobrego rezultatu i rozgrzewki przed 1 runda MS gdzie zmierzy sie z solidnym Judgem i napewno latwo nie bedzie. Moim zdaniem faworytem i to znaczym jest Day.:jezora:

Dawno już nie oglądałem snooka - te spotkania będą 24 ? Ten pierwszy typ wydaje się być pewniakiem, nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zdecydowana wygrana Higginsa, ale co do drugiego mam małe wątpliwości, zwróc uwagę że Stevens może i jest w dołku ale potrafi grac i ten turniej to może być dla niego trampolina by wreszcie zacząć grać na miarę swoich możliwości..
Pozdrawiam
 
michau 84

michau

Forum VIP
Więc jutro zaczynamy w/w turniej. Pierwsza runda zawodników z dzikimi kartami... jak łatwo można się domyśleć dużo tamtejszych postaci, mało znanych, ale i czasami nieprzewidywalnych. Spośród jutrzejszych porannych spotkań wybrałem kilka:

WC1 Barry Pinches - Zhang An&#39;Da ✅

Nazwisko przeciwnika Barry&#39;ego Pinchesa nic mi nie mówi... więc nie wiem co powiedzieć o Zhangu ???? Barry przeszedł kwalifikacje bez większych problemówz tego co widzę, wygrywając w ostatniej rundzie z Michaelem Holtem 5-2.

WC2 Fergal O&#39;Brien - Cao Xinlong ✅

Fergala zapamiętałem z jednego pojedynku z Johnem Higginsem - przegranego, ale jego gra jakoś nie odstawała bardzo od mistrza świata i pozostał w mojej pamięci. Poza tym w kwalifikacjach odprawił młodego Judda Trumpa, który już powoli powoli wspina się w snoookerowym światku oraz Iana McCullocha, którego osobiście stawiałbym w roli faworyta ich spotkania. O przeciwniku tyle wiem co i nic...

WC7 Marco Fu - Li Yuan ✅

Marka sama w sobie, raczej nie przewiduję ani ja ani nikt inny szybkiego odpadnięcia Marco. Przeciwnik... &#39;coś&#39; mi się obiło o uszy...

Ogólnie jutro granie za grubszą kasę nie ma sensu, bo chińczycy to jednak chińczycy, więc różnie to bywa. Osobiście chyba zagram tylko te mecze za jakąś małą stawkę. Ako z tych trzech zdarzeń wynosi ok 2 (expekt).
Od wtorku zacznie się poważne granie, zobaczymy jak to będzie ;)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Więc od jutra China Open. Cieszy mnie że przed nami turniej rankingowy,w którym zawodnicy powalczą o punkty i już będzie można powoli obserwować kandydatów do Mistrzostw Świata. Według mnie w tym turnieju do grona faworytów należą: Ronnie O&#39;sullivan ( mam nadzieje że nie zignoruje tego turnieju:-D), Mark Selby, Shaun Murphy. Oczywiście zabłysąć forma może John Higgins a może nawet Stephen Hendry. Jednak myślę że wygra ktoś z wcześniej wymienionej trójki.

Sam zagram u buków dopiero w środe, bo jutro i we wtorek może być różnie.
Masa chińczyków którzy nie są znani, ale to nieznaczy że bardzo słabi. Wole poczekać i nie zdziwić się jak jakiś nieznany chiński snookerzysta zwali mi kupon.



Jednak na jutro propnuje takie spotkania:

Mark Allen-Li Hang =&gt; 1 (1,20)
✅

Ten młody leworęczny zawodnik powinien poradzić sobie z zawodnikiem który w sumie jeszcze nie zaistniał. Nie wiadomo czy to czasem nie jest zawodnik pokroju Ding&#39;a:-D Irlandczyk już troszke się ograł wśród najlepszych i to powinine być jego atut. Mark gra szybką dynamiczą grę i dość ciekawą. Poprostu licze na jego talen i większe doświadczenie od przeciwnika.


Marco Fu-Li Yuan =&gt; 1 (1,14)
✅

Co tu mówić klasa zawodnika jest znacznie wyższa od drugiego. Fu zapene będzie chciał się dobrze pokazać w China open i nie pozwoli sobie na wpadke w pierwszym meczu, nie mam mowy żeby przegrał.



Kursy niskie ale zrobić, w sumie dlatego nie gram. Kursy niskie, mogą zdarzyć sie niespodzianki. Ci chińczycy nie mogą dawać spokoju bo są wielką niewiadomą. Według mnie mozna zacząć typować od środy:spokodfhgfh:

POZDRO
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
to maron chyba tylko chciałes trafic underdoga.Jednak jak dla mnie King go pojedzie jak bedzie chciał.Zobaczysz dla mnie to główniejszy typ na pierwsza runde z dobrym kursem.
Ja nadal licze na wielkiego Steva Davisa,moze pokusi sie o niespodzianke. Oczywiscie King jest faworytem ale doskonale wiemy jak Davis gra ,jest niewygodnym przeciwnikiem i King bedzie musial bardzo sie postarac aby go pokonac.Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dzisiejszy dzień bez niespodzianek. Rdzenni zawodnicy nie zabłysnęli. Mały komentarz do meczu Fu - Yuan - co za flegmatycy to jest koniec... ja zdążyłem się przespać a oni ledwie dwa frejmy zdążyli zagrać... poza tym sam wynik mnie zaskoczył, Fu przegrywał już 0-2, później przy stanie 3-2 dla Fu musiałem wyjść i nie wiem jak wyglądała gra. Raczej spodziewałem się rezultatu do -2 ewentualnie do -3 dla Marco oczywiście. Albo zawodnik z Hongkongu trafił na wyjątkowo dobrze dysponowanego Chińczyka, albo sam gra jakby chciał a nie mógł. Ciekaw jestem jutrzejszego kursu na jego mecz z O&#39;Sullivanem. Niebawem wieczorem bądź rano zapodam coś na kolejną rundę.

PS Nie wklejajcie wyników, będę aktualizował w pierwszym poście, żeby było wszystko w jednym ;)

pozdrawiam
 
michau 84

michau

Forum VIP
Kilka analiz-typów na jutrzejsze pojedynki. Pierwszy z nich Ken Doherty - Mike Dunn✅, Irlandczyk - weteran zmierzy się z niezbyt utytułowanym anglikiem, który bez większych problemów powinien wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Stephen Maguire - Fergal O&#39;Brien✅, dziś stawiałem na starszego irladnczyka, niestety jutro to się zmieni. Nie widzę dla niego jakichś specjalnych szans żeby wyeliminować Maguire&#39;a. Kolejny pojedynek jaki wpadł mi w oko to pojedynek walijczyków: Ryan Day - Matthew Stevens✅. Wszyscy zadają sobie pytanie co się dzieje ze Stevensem... w poprzednim turnieju odpadł już w początkowej fazie z niejakim Tian Pengfei. Jakoś bez formy, to już nie ten sam Steven co sprzed paru lat. Zagadką jest forma Stevensa, ale jednak uważam, że nie poradzi sobie z Ryanem, który prezentuje równą i dobrą formę od dłuższego czasu.

Pozostałe typy:
  • Ding Junhui - Joe Perry 2 (+1,5) ⛔
  • Stephen Hendry - Barry Hawkins 1 ⛔


pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja polecam Maguire i Daya.Moim zdaniem solidne typy.Myslalem jeszcze nad Lee i Kingiem nad tym drugim ciagle mysle.wiec moze sie skusze jednak Davies jest nie obliczalnym.A king ostatnio naprawde Solidna forma to mnie korci.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie, to na dzisiejszy już dzień stawiam na Dinga i Maguire&#39;a. Ding ma potencjał, gra coraz lepiej, zaś jego rywal, Perry ostatnio poniżej swoich możliwości. Poza tym Junhui gra u siebie, co również jest mocnym atutem. W kwestii Maguirea - tak jak pisał michau, rywal Szkota bez większych perspektyw na odniesienie zwycięstwa.
Przekonywuję również fcb-a na wniesienie zakładu na zwycięstwo Lee. Zawodnik ten łapie wiatr w żagle, gra coraz pewniej o czym świadczyć może chodziażby 1/4 Welsh Open osiągnięta przez Lee. Natomiast jego rywal, Bond bez spektakularnych wyników w tym sezonie. Jest to typowy średniak, z którym solidnie grający Maguire nie powinien mieć większych problemów.
Reasumując...

Ding Junhui - Joe Perry 1 (kurs: 1.35) [9/10]
Wynik: 5:3

Stephen Maguire - Fergal O&#39;Brien 1 (kurs: 1.35) [10/10]
Wynik: 5:3

Stephen Lee - Nigel Bond 1 (kurs: 1.55) [8/10] ⛔ Wynik: 3:5
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Jeśli juz pozostajemy przy linkach, to wrzucam livescoring ---&gt; http://www.worldsnooker.com/livescoring/viewer.asp?tournamentcode=0708CO

Teraz już w sprawie samych wyników... Maguire na plus, Lee póki co 3-3.
Chciałbym też zwrócić się do tych, którzy pisali do mnie na PW pytając o typ na G. Dott&#39;a. Kategorycznie odmawiałem zagrania na Szkota, pomimo, że bronił on azjatyckiego tytułu.Dott różnie gra w turniejach o tego typu randze co np. China Open. Dziś jakby potwierdziły się moje przypuszczenia... G. Dott - B. Pinches 1-5.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Barry Pinches wczoraj z Chińczykiem wygrał bez problemów bawił się z nim pod koniec meczu przy stanie 4-1 ale dziś pokonał wyżej notowanego gracza.Nie widziałem tego dzisiejszego meczu ale wczoraj Pinches grał bardzo dobrze i nie popełniał prostych błędów.Myślę, że spokojnie przejdzie kolejną rundę.W niezłej formie jest ten doświadczony gracz.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Barry Pinches wczoraj z Chińczykiem wygrał bez problemów bawił się z nim pod koniec meczu przy stanie 4-1 ale dziś pokonał wyżej notowanego gracza.Nie widziałem tego dzisiejszego meczu ale wczoraj Pinches grał bardzo dobrze i nie popełniał prostych błędów.Myślę, że spokojnie przejdzie kolejną rundę.W niezłej formie jest ten doświadczony gracz.
Chyba nie wiesz na kogo trafił , bo na Maguire z ktorym przegra...;)
 
M 19

maras89

Użytkownik
Fantastyczny mecz Dinga z Perrym i zwyciestwo tego pierwszego ???? .. Oby wiecej takich meczy ze strony sportowej bo tylu nerwow dawno nie zjadlem na tym meczu... Mowilem ze bedzie wyrownany mecz i byl a detale przechylily korzyc na rzecz 19 jeszcze letniego Chinczyka.pzdr
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Krótko bo nie mam dziś weny się rozpisywać.

Ebdon P. - Cope J. 2, 1.80

Ebdon spuścił z tonu co mnie bardzo cieszy bo osobiście nie lubię tego snookerzysty. Od czasu kiedy chciał bić przy stole Ronniego. Jak sie chce bić to niech boks zacznie trenować. Kiedyś był mistrzem świata ale to było dawno. Teraz nie ta forma i wiek nie ten. Cope prezentuje się poprawnie i to powinno wystarczyć na dziadzia Ebdona.

Williams M. - Campbell M. 2, 2.70

Tu szukamy niespodzianki. Campbel prezentuje się ostatnio świetnie jak na niego. Bodajże z Dingiem grał ostatnio jak równy z równym. Gładziutko przeszedł kwalifikacje i w 1 rundzie telewizyjnej nie trafił najgorzej. Williams jakoś nie błyszczy formą. Szanse oceniam 60-40 na korzyść Williamsa. Kursy mocno przesadzone więc warto za małą stawkę spróbować Campbella na singla.

Higgins J. - Swail J. 1, 1.35

Szybko i do jednej bramki. Mistrz świata powinien bez najmniejszych problemów rozprawić się z fatalnie grającym w tym sezonie Swailem. Kurs może nie bardzo zadowalający ale i tak myślałem że będzie niższy ????

Murphy S. - Harold D. 1, 1.35


Jak wyżej. Zdecydowany faworyt w postaci Murphiego przechodzi dalej. Do ako idealny kursik.

Selby M. - Walden R. 1, 1.40


Też myślę, że bez niespodzianki. Selby zalicza bardzo udany sezon. Chyba najlepszy w swojej karierze. Nie odpadnie w 1 rundzie za żadne skarby ????

Carter A. - Bingham St. 1, 1.60

Hmm wysoki kurs na Alistera. Bingham taki średniaczek. Nic szczególnego. Carter takich zjada na podwieczorek ????

O&#39;Sullivan R. - Fu M. 1, 1.40

Tak wysoki kurs na Ronniego w 1 rundzie to rzadkość. Ale przeciwnik nie byle jaki. Fu już jeden tytuł w tym sezonie zgarnął i to dość niespodziewanie. Poza tym gra &quot;u siebie&quot;. Zazwyczaj nie gram Ronniego tak wcześnie w turnieju jednak za taką stawkę jestem skłonny zaryzykować.

Robertson N. - Allen M. 1, 1.70

Najciekawiej zapowiadający się z jutrzejszych meczów. Robertson - cicha woda, czarny konik kontra młody gniewny coraz więcej umiejący Allen. Szczerze powiedziawszy to na początku sezonu spodziewałem się po grze Marka czegoś więcej. Za dużo w jego grze jest jeszcze tzw &quot;podpałki&quot;. Kiedy sie trzeba odstawić on za bardzo ryzykuje. Nie trafia i przegrywa. Za bardzo ponosi go jeszcze młodzieńcza fantazja. To w potyczkach z bardziej doświadczonymi zawodnikami - a do takich zalicza się Australijczyk okazuje się zgubne. W tym upatruję największych szans na zwycięstwo Neilla w tym meczu.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Carter A. - Bingham St. 1, 1.60

Hmm wysoki kurs na Alistera. Bingham taki średniaczek. Nic szczególnego. Carter takich zjada na podwieczorek:smile:
na jutro to bedzie moj najprwadopodobniej , główny typ.Ktory naprawde wydaje sie pewny.Pewnie cos jeszcze dodam.Ale jakies typki beda wieczorkiem pozniejszym pewnie.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja jeszcze nie przeglądałem oferty na jutro, natomast tak jak i Was zdziwił mnie Pinches swoją dobrą grą. Oglądałem ten mecz i muszę powiedzieć, że Dott bardzo ułatwił mu zadanie bo kompletnie nic nie grał, mylił się na najprostszych bilach. Barremu też parę wpadek na dosyć prostych wbiciach się zdarzyło, ale była to zdecydowanie mniejsza ilość niż u przeciwnika stąd taki wynik a nie inny. Co do meczu Lee-Bond... oczywiście nie miałem zamiaru stawiać tego meczu bo nie byłem niczego pewien, ale expekt wystawił bardzo okrojoną ofertę na dziś, nie wiem dlaczego(?) no i zagrałem go. Niestety źle dla mnie ale cóż. Mam nadzieję, że na jutro zobaczymy full ofertę u tego bukmachera. Nie dość że oferuje zakłady tylko 12 to jeszcze nie na wszystkie spotkania. Niemałą niespodzianką jest porażka weterana Hendrego z Hawkinsem... nie oglądałem niestety tego pojedynku a ciekaw jestem jak to się stało. Day zgodnie z przewidywaniami poradził sobie ze Stevensem, tak jak i Doherty z Dunnem - czyli tak jak miało być.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom