>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Champions League / FIBA Europe Cup 2018/2019

Status
Zamknięty.
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Liga Mistrzów
Ventspils - Avellino godz. 18.30
2 / 2.45
2(+5,5) / 1.73
Włoska drużyna jeszcze z bardzo dużymi szansami na kolejną rundę w tych rozgrywkach, wystarczy &quot;tylko&quot; zwycięstwo, bo kolejne zainteresowane zespoły (Niżny, Le Mans) teoretycznie łatwiejsza przeprawa i w przypadku porażki tutaj, Avellino może wypaść poza czwórkę. Łotysze awansują do FIBA Europe Cup nawet przy porażce - jednocześnie potrzebują przegranej Anwilu (zgłosili już nawet akces gry do tych rozgrywek). Zdecydowanie więcej do ugrania ma tutaj Avellino. W ostatnim czasie też poprawiła się już sytuacja kadrowa drużyny - poza kadrą Nichols i prawdopodobnie jeszcze Costello, natomiast po krótkiej pauzie jest już Green, po kontuzji wrócił N&#39;Diaye, po odblokowaniu rynku (spłata zaległości) sprowadzili Harpera i Silinsa, więc porównując z tym co jeszcze było niedawno, to wygląda to teraz zdecydowanie lepiej, chociaż ostatnie wyniki na pewno nie zachęcają mocno. Przy graniu wąską kadrą większe doświadczenie złapali też zmiennicy, co też powinno z czasem zaprocentować - chociaż jakaś korzyść z tego jest. Jeżeli Avellino ma przerwać tę serię porażek, to chyba tutaj jest najodpowiedniejszy moment, ta ewentualna wygrana przynosi wiele korzyści, mam nadzieję, że mocno powalczą. (LVBet)
Komentatorzy Eleven gdzie jest mecz Le Mans - Anwil, powiedzieli, ze Wloclawianie kończą udzial w europejskich pucharach, po prostu nie chcą grać w Europe Cup. Nawet gdy oni wygrają, a Łotysze przegraja.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hapoel Holon-Nanterre
Typ-2
Kurs-2.45 +++
Od razu napiszę że jest to typ na sprawdzenie swojego nasa,bo od rana chodzi mi po głowie że goście zrewanżują się za porażke u siebie i wygrają na wyjezdzie.
Nie polecam grać bo argumentów nie mam,to tak na czuja a piszę tu żeby nie np. po meczu jakby goście wygrali.
Może kolega Pukon nie wykasuje tego posta.?
Nos to nos
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
2 dni temu holon zagral mecz zycia z macabi..macabi grało dobrym skladem. jak dla mnie tez dzis goscie wygraja ????
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Hapoel Holon-Nanterre
Typ-2
Kurs-2.45 +++
Od razu napiszę że jest to typ na sprawdzenie swojego nasa,bo od rana chodzi mi po głowie że goście zrewanżują się za porażke u siebie i wygrają na wyjezdzie.
Nie polecam grać bo argumentów nie mam,to tak na czuja a piszę tu żeby nie np. po meczu jakby goście wygrali.
Może kolega Pukon nie wykasuje tego posta.?
Nos to nos
Ty nigdy nie masz argumentów
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Komentatorzy Eleven gdzie jest mecz Le Mans - Anwil, powiedzieli, ze Wloclawianie kończą udzial w europejskich pucharach, po prostu nie chcą grać w Europe Cup. Nawet gdy oni wygrają, a Łotysze przegraja.
Witaj, bardzo dziękuję za informację, nie oglądałem wczoraj Anwilu, bo musiałem już wychodzić do pracy, ale chyba, gdzieś już czytałem o możliwej rezygnacji (bodajże Sportowe fakty). W swoim opisie zaznaczyłem tylko, że Łotysze zgłosili już swój akces do dalszej gry w FIBA Europe Cup - co też mogło dawać jakąś nadzieję, że nie ryzykują tutaj niczym, mając już bardzo jasną sytuacje. Tak z czysto sportowego punktu widzenia, to szkoda Avellino, zostawili kawał zdrowia w tym spotkaniu - obejrzałem sobie dzisiaj ten mecz. Słaba końcówka meczu, zaprzepaściła cały wysiłek, ale na pewno ostatnio większego zmęczenia, nie oszuka się. Do tego jeszcze ten rzut Silinsa w samej końcówce dogrywki, który zakręcił się na obręczy i jednak wypadł z kosza, wyszliby wtedy na 105-104 i może dowieźliby wygraną. Brak możliwości oglądania dalej tak świetnych zawodników jak np. Green, Sykes czy Nichols, to jednak zawsze szkoda, oby chociaż zagrali dalej w FIBA Europe Cup.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam ????
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +22
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Paok vs Aek x@14 fortuna
Cholernie ciezki mecz sobie wybrałem ale jakos go czuje. Oczywiscie jest to grecki klasyk z cyklu tych mniejszych ale powinno byc tutaj gorąco i na styku. Aek wygrał swoja grupe jednak z drugiej strony była ona o wiele łatwiejsza od grupy Paoku., ktory był czwarty. Aek prezentuje sie swietnie w tym sezonie. W Grecji poki co jeszcze drugie miejsce co wiadomo jest sporym wyczynem nawet na ten moment sezonu. Grają fajny basket i mają wiekszy potencjał ofensywny jednak z drugiej strony Paok to lepsza defensywa i granie totalnie kontrolowanego basketu. Kadra Ateńczykow ma troche wiecej indywidualnosci jednak Paok ma sporo miesa armatniego do rzucenia. W lidze greckiej Aek na razie drugi a Paok czwarty jednak wiele wynikow ekipy ze Salonik moze budzic respekt nawet gdy przegrywali.Mecz 50na50 ale jak to w Grecji trybuny daja duzy handicap i jakos tak wszystko mi sie układa w ten remis. Watpie czy ktoras ekipa to wygra wiecej jak trzema czy czterema pkt wiec wole za mniejsza stawka sie tutaj zabawic ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
19:30
Hapoel Jerusalem
Tenerife
Typ-under 156.5
Kurs-1.8
20:00
Bamberg
AEK Athens
Typ-over 158.5
Kurs-1.8
Witam tych którzy tu zaglądają,oba powyższe typy zagrane ze względu na underową Tenerife i Overowy Bamberg,beż zagłębiania się w szczegóły,bo jak wiadomo z takimi typu typami różnie to bywa,ja to tak widzę i tak gram a decyzję pozostawiam Wam Typerzy.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom