>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
To jest trochę inna historia.  W tym momencie mam prawie 20j ugrane tutaj na rozpoczęcie 20 progresji zaczynając grę od 1j.  Zalozenie bylo takie, ze najpierw ukoncze 4 progresje wygrywając na każdej Max 8j.  Trzy takie progresje już ukończyłem. Wiem, że odbieglem od tematu wielokrotnie grając swoje tzw. standardowe granie ale teraz będę się 3mal założeń , czyli progresji. Ugram raz jeszcze 8j A później idę dalej. Tylko ode mnie będzie zależało jak się oczywiście uda dojść do 8j co będzie dalej. Chęci są na kolejno 16, 32 64 j kończąc. Czyli tak naprawdę jeśli chodzi o kapitał na grę niewiele ryzykuje. Ta kasę ugrana z progresji oczywiście żal byloby przegrać, ale potraktuje to jako kasę od buka, która można ewentualnie wtopić.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Idę w Armeńskie ograne w pucharach druzyny przeciwko Macedońskim:

Progresja nr: 2

FC Alashkert - Gjorce Petrov   1   @1.93
Pyunik Yerevan FC - KF Shkupi Skopje  1  @1.52
ako: 2.93
stawka: 1j
bet-at-home
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Zagram dwie progresje na raz:

Progresja nr 3:

Olimpija Ljubljana - Rigas Futbola Skola  1  @1.40
Kuopio PS - FC Vitebsk   1  @1.73
ako: 2.42
stawka: 1j
bet-at-home
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Wczoraj na siłe trochę dodałem mecze z mniejszymi kursami, aby zrobić ako ponad 2.0. Błąd

Progresja nr 4.

Midtjylland - Esbjerg 1  @1.52
Jablonec - Bohemians 1 @1.59
ako: 2.42
stawka: 1j
bet-at-home
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Duński zespół wymękolił w 90 minucie na 1-0. Liczy się, że trafiony. Rozkminię MLB, bo dziś wracają. Zobaczę czy coś ciekawego jest. Kolejny kupon 2j i jadę va bank kilka etapów jak się uda :)
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Progresja nr: 4.   etap: 2

Milwaukee Brewers - San Francisco Giants  typ: 1 handicap: - 1.5   @2.02
stawka: 2j
bet-at-home


P.S. Mamy to, seria na przełamanie + pitcher lepszy !!!  Oczywiście czyste 1 pewniejsze, ale kurs 1,50 zbyt mały, więc leci handicap.

Sprawdziłem, to kolega ekspert z MLB też to gra tj  @gy_gy_craveel

żeby było jasne, zanim wkroczą hejterzy i szczekacze, mój sposób gry MLB zawiera 3 składowe, które wystarczają, jakbym podsumował swoje typy z MLB (nie kopiuje od powyzszego kolegi, dziś 1 raz się zdarzyło, że najpierw sprawdziłem co gra, a później sam zagrałem swoje przemyślane i zaanalizowane typy, raczej ufam swoim "umiejętnościom" mimo, że nie mam takiej wiedzy jak kolega wyżej wymieniony, ale obserwuje MLB 3 lata, mało, dużo? nie wiem, nie mnie to oceniać !:

1. seria na przełamanie po porażkach (minimum 2 porażki, ale zwykle 3, jesli są to druzyny z tyłu tabeli to rozsądnie, bo oni mogą wpaść w serie nawet w serie 5-9 wtop. Można sprawdzić, że 90% moich typów podaych z MLB to granie na przełamanie seri z rozsądnym doborem, nie na pałe !
2. pitcher statystyki
3. miejsce w tabeli
4. "czutka"
5. na H2H nie patrzę !!!

pzdr

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Dziś kończymy progresję przerwaną dwa tygodnie temu ( byłem na ranczo ????????) . Ostatnia progresja etap 1 TRAFIONY!
Przez ostatnie 2 tygodnie naprawdę fajnie się grało a co najważniejsze - skutecznie.

Nowość: wprowadzam a raczej wracam też do podawania oprócz progresji normalnych typów.
Będzie je łatwo rozróżnić bo progresja będzie opisana, że to progresja.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Progresja nr 5, etap 3

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia   1  @1.63
SK Dynamo Ceske Budejovice - Sparta Praga  2   @1.57
ako: 2.56
stawka: 4j
bet - at - home
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Ako zwykłe ( nie progresja)

Olympiakos Piräus - FK Viktoria Pilzno    awans: 1   @1.52
Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj          awans: 2    @1.40
ako: 2.13
stawka: 2j
bet - at  - home

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Lipiec już będzie na plus (przerwę miałem 2 tygodnie) . Cały temat także. Sierpień już gram pełny miesiąc bez przerw ( tak planuje), mimo, że wybieram się na kolejny urlop 2 tygodniowy, ale coś pogramy.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Progresja nr 6, etap 2

Rosenborg BK - BATE Borysów  1  @1.65
FK Karabakh Agdam - Dundalk  1  @1.37
ako: 2.26
stawka: 2j
bet  -  at -home

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Podsumowanie:

Lipiec 2019:

Zysk: + 5,64 j

Trafione: 9

Przegrane: 6

Yield: + 22,56 % P.S. Jest plus i to się liczy ( grane było tylko połowę miesiąca). Sierpień jedziemy ostro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Podsumowanie całego tematu tj: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec :

Zysk: + 24,41 j

Trafione: 82

Przegrane: 80

Yield: + 4,77 %P.S. Yield cieniutki, zysk jak na tyle grania dla mnie słaby, jednak zysk to zysk i to najważniejsze. Do 120 tyś daaaaleeeko , ale wszystko przede mną :D

 
 
Do góry Bottom