>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashpoint 100% do 45 Euro

M 0

mad85

Użytkownik
Teraz pisało że dają do 93zł, wpłaciłem tą sumę przez mb i nie podwoili mi mojej wpłaty automatycznie. Napisałem maila ciekawe kiedy odpiszą...
odpisali ale po niemiecku, z tego co dałem rade przetłumaczyć to dopisali mi bonus i faktycznie bonus dopisany.
W jakim języku do nich pisałeś?też wpłaciłem przez mb i narazie nie dopisali bonusa, napisałem w tej sprawie do nich ale po polsku, nie wiem czy coś skumają
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Też pisałem po polsku, ten ich support jest jakiś dziwny, następnym razem spróbuje po angielsku napisać bo po niemiecku za dużo nie rozumiem bez translatora.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Dobry buk, przelali mi wyplate w 3dni bez zadnych dodatkowych kosztow.
Warunki obortu nieprawdopodobnie dobre depozyt+bonus wystarczy raz postawic po dowolnym kursie. Radze szybko skorzystac, bo jak sie Polacay rzuca, to pewnie zmienia warunki obrotu bonusa ????
Wpłaciłem 93zł dostałem drugie tyle, postawiłem wszystko na jeden mecz wygrałem 325,20zł zleciłem wypłatę i teraz czekam, oby pieniądze dotarły w odpowiednie miejsce ???? A tak szczerze to ciężko mi uwierzyć w to że depozyt i bonus trzeba tylko raz postawić po dowolnym kursie.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Wpłaciłem 93zł dostałem drugie tyle, postawiłem wszystko na jeden mecz wygrałem 325,20zł zleciłem wypłatę i teraz czekam, oby pieniądze dotarły w odpowiednie miejsce ???? A tak szczerze to ciężko mi uwierzyć w to że depozyt i bonus trzeba tylko raz postawić po dowolnym kursie.
gdzie pisze o tym bonusie ?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Podczas zakładania konta u góry masz taką ramkę i tam pisało do ilu podwajają depozyt.

A no faktycznie pisze w tym GLOSARIUSZU pod literką B
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
no pisze fakt, czyli wpłacam 100zł i stawiam raz i wypłacam ...
2 pytania:
czy live się do tego liczy, i czy ktoś już ma kaskę i wie że to jest pewny buk ? bo mam chęć wpłacić !
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ja wpłaciłem i automatycznie otrzymałem bonus.
W moim odczuciu buk nie jest zły, ale mogliby popracowac nad stronką, jest niedopracowana np. w polskim języku ligi Hiszpańskiej trzeba szukać pod &#39;Bośnia i Herzegowina&#39;...
 
D 319

defox

Użytkownik
Wpłaciłem przed chwilką 25E i nie mam bonusa. Na jaki adres do nich pisać? w ogóle przed chwilą zniknęła ramka z info, że podwajają depozyt.

edit: juz dopisali ????
 
B 0

bocq

Użytkownik
wiec tak. 1 konto zalozylem wplacilem 105 zl dostalem drugie tyle postawilem po kursie 1.9 wyplacilem wszystko. kasa na koncie
2 konto zalozylem wplacilem 100 ziko dostalem drugie tyle obrucilem calosc po kursie 1.40, wyplacilem. kasa na koncie bankowym...

poki promocja trwa radze korzystac.
denerwujace to ze stronka b.wolno dziala
 
D 5

dami21

Użytkownik
wiec tak. 1 konto zalozylem wplacilem 105 zl dostalem drugie tyle postawilem po kursie 1.9 wyplacilem wszystko. kasa na koncie
2 konto zalozylem wplacilem 100 ziko dostalem drugie tyle obrucilem calosc po kursie 1.40, wyplacilem. kasa na koncie bankowym...
poki promocja trwa radze korzystac.
denerwujace to ze stronka b.wolno dziala
Jeszcze sie chwali bezczelny !!!!????????????????????????
Tylko patrzeć jak dla Polaków zbanują wszytko !!!
Warszawiak ii jasneee
 
Do góry Bottom