>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashpoint 100% do 45 Euro

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie ma reguły, kiedyś napisałem przez stronę, czekałem 2 dni i brak odpowiedzi, wysłałem maila i za dwie godziny odpisali. najlepiej napisz przez maila i stronę.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Idioci. Bonusu nadal nie dopisali. Zacząłem grać za te 175zł i dziś puściłem kupon za 100zl po kursie 6.00, siadło, wyplaciłem 400zł, za 100zl znowu puscilem i chcialem postawic ostatni kupon za ostatnie 100zl i debile ustawili mi limit 30zl, hahaha ???? wejdzie, nie wejdzie, zmywam się stąd. NIE POLECAM!
 
B 0

browar112

Użytkownik
Dzis zlecilem wyplate 356 zl ???? a wplacalem 300 zl,bonusu dostalem 202zl ,ale go troche przegralem ???? . zobaczymy jak dlugo bede musial czekac na kase...
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
DO tej pory nie dostalem wyplaty... Zobaczymy co z tym bedzie...:/
1. W cashpoint wypłata zajmuje 7-10 dni roboczych
2. Może ktoś zmieni tytuł Topicu . Aktualny bonus w Cashpoint to ok 45 Euro (piszą że 50 ale to kit , (dają 200-210 pln)

Jareks89//
Może ktoś zmieni tytuł Topicu . Aktualny bonus w Cashpoint to ok 45 Euro (piszą że 50 ale to kit , (dają 200-210 pln)
zmieniłem ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Ostatecznie mogę polecić cashpoint!
Wpłaciłem 175zł, po 2h nie dostałem bonusu więc zacząłem grać, obrót zrobiłem, choć bez dodatkowej kwoty bonusu. 300zł poszło na konto (tydzień czekałem). Cashpoint poszedł w niepamięć... Po kilku dniach wysłałem kilka meili przez strone, aż w końcu dziś dostałem bonus code, po wpisaniu którego dostałem do konta 166zł. A już dawno się pogodziłem, że nie dostanę bonusu ????
PLUS!
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiecie czy nadal jest aktualana promocja w cashpoint i jakie sa warunki obrotu?
podwojenie depozytu do 25 euro platnoscia moneybookers inne metody tylko do sumy 25euro??jakos tak mi sie wyczytalo??...obrot premi 6x po kursach min 1.5 tak przy okazji to nie da sie zagrac mniej niz 3 sptkan....oferta zenujaca 1x2 choc w niektorych przypadkach przyzwoite kurs LM/Uefa..... kto tam wplaca suchy depozyt?
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
zle mowicie... 100% bonus do 50 euro jesli wplacacie przez moneybookers antomiast innymi metodami bonus do 25euro. firma w pelni wyplacalna na przelew czekalem 4 dni (od czw do pon).
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Czy nadal na Cashpoint obowiązuje ta zasada, że nie można grać singli, a na kuponie muszą być minimum 3 zdarzenia?
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
kupilem 3 bony 10 euro na ebay za 15 zl pogralem troche wyplacilem kase na konto
ale 95% zdarzen trzeba dawac 3 na kupon rzadko mozna grac single
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
trzeba poczekać jeszcze ze dwa tygodnie . W sezonie więcej mają zdarzeń na single . Np niemieckie i austriackie lig piłkarskie włącznie z Regional
 
Do góry Bottom