>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a możliwe sorka,żle zrozumiałem

w takim razie tez pomyśle nad wpłatą, zawsze to 25 euro gratis

bo jednak się opłaca jesli po kursie 1,01 obrót

dajcie znać jak ktos wpłaci czy podwoili, bo teraz wchodze w wpłaty i było tam napisane, że podwojenie, a teraz nic nie ma
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
a ha to dzięki mistrzu skoro tak to kminię kaskę i wpłacam :spokodfhgfh:
Heh mistrzu ja ci tego nie gwarantuje, ale napisali jasno że dostaniesz bonus po zrobieniu depo...:jezora:także wpłacaj, ale na ten bonus troszkę prawdopodobnie poczekasz ja czekałem prawie 5dni na dopisanie bonusa.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
No to ja czekalem 3 godziny na 10 euro i 3 dni na 15 euro .
Zamiast odrazu dac bonus 25 euro to sie tak pierdzielili . Ale oba wyplacilem ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
czytajcie temat
juz pisalem ze wplacalem do nich 25euro i dostalem na moim koncie 25Euro bonusu i kase mam w banku. 3 dni robocze szedl przelew.

A na koncie kumpla 25Euro bonusu doszlo mu po 3h po wplaceniu i postawieniu na Barcelone 25euro dzisiaj trzymajcie kciuki kursik 1.2 o 21:30

BUK zaufany wyplaca kase bez problemu duzy PLUS.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
zalezy jakie spotkanie wybierzesz
jesli wybierzesz w ktorym mas znapisane +2 to musisz postawic wsumie 3 mecze ale jest na przyklad dzisiaj Barcelona - mallorca ktora mozna zagrac singielek.

No i singielki rowniez mozna na livebets stawiac.
Live bet tez sie liczy do obrotu.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ostatnio dostałem kod- wprowadziłem , puściłem kupon i przegrałem, dzisiaj loguje się na konto i mam 10 euro lol . Tylko problem polega na tym,że odrzuca mi kupony. Ktos wie dlaczego??

edit
lol nie mogłem puścić kilku meczy tylko singla, kliknęło mi sie na Bayern i poszło przez przypadek lol. Mam nadzieje,że jak Bayern wygra dostane 14 euro a nie 4 i,że bedę mógł korzystać z całej kwoty przy zakładach.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Ja tu czegoś nie rozumiem. Dostałem 10 euro 19 stycznia, tzn dostałem na skrzynkę na koncie wiadomość z kodem. Teraz tak z nudów wchodzę, a tam kolejne 10 euro ???? Dziwny ten bukmacher, ale postaram się skorzystać jak dają kasę za darmo :razz:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja tu czegoś nie rozumiem. Dostałem 10 euro 19 stycznia, tzn dostałem na skrzynkę na koncie wiadomość z kodem. Teraz tak z nudów wchodzę, a tam kolejne 10 euro ???? Dziwny ten bukmacher, ale postaram się skorzystać jak dają kasę za darmo :razz:
Nie jest dziwny bo oni traktują ten bonus świąteczny jak depozyt a od depozytu jest 100%.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Chyba, że tak. Ale nawet nie wiem, kiedy mi te bonus przyznali, pewnie leży od miesiąca na koncie, a ja o nim nie wiedziałem.
 
Do góry Bottom