>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
witam , jak teraz mają sie wypłaty na MB? wczoraj zleciłem ,kiedy moge sie spodziewać? wczesniej wypłacałem już na MB i miałem zweryfikowany dowód osobisty.trwało to troche , czy teraz kolejne wypłaty czyli ta z wczoraj będąszybciej wypłacone? z góry dzięki ????
ja przy drugiej wyplacie na MB czekalem 14 godzin
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Mam pytanie, przy wypłacie chcą abym podał pseudonim... problem w tym, że nie pamiętam czy wpisałem w dane swój pseudo czy pseudo mojego taty z lat młodości ???? Czy coś się stanie jeśli źle wpiszę pseudo?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Mam pytanie, przy wypłacie chcą abym podał pseudonim... problem w tym, że nie pamiętam czy wpisałem w dane swój pseudo czy pseudo mojego taty z lat młodości ???? Czy coś się stanie jeśli źle wpiszę pseudo?
popros o przypomnienie bo mi kiedys zablokowali konto za to samo tez zapomnialem :-?
co wpisalem i po trzech nieudanych probach nie mialem mozliwosci wejscia na swoje konto wiec musisz uwazac z bwin
 
B 0

brancik86

Użytkownik
Bwin wypłata
Witam,wczoraj poprosiłem o wypłatę 120 żl na karte visa z bwin i dzis patrze ze jest coś takiego:Visa deposit cancel -40 a 80 zł przywrócili mi spowrotem na konto bwin.Nie była to kasa bonusowa czy cos.:cry: Co to może znaczyć?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
popros o przypomnienie bo mi kiedys zablokowali konto za to samo tez zapomnialem :-?
co wpisalem i po trzech nieudanych probach nie mialem mozliwosci wejscia na swoje konto wiec musisz uwazac z bwin
Czyli mam trzy próby?
 
R 0

rebmar

Użytkownik
jurwittrans tak musisz bo oni muszę sprawdzić twoje dane czy są prawdziwe i czy masz ukończone 18lat jeżeli nie kasa poszła w błoto wyślij im skan prawka albo paszportu i masz po problemie ????
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
mam problem zlecam wypłatę na mb i wyskakuje mi komunikat &quot;Ręcznie dokonana anulacja wypłaty przez MoneyBookers&quot;.Sam nic nie anulowałem.Próbowałem już dwa razy i zawsze to samo. Dodam że kasę wpłaciłem przez Mb
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Mowiac szczerze to te prowizje od dwoch wypłat w miesiacu to prpoaganda. Ja raz wypąłciłem 1000zł za tydzien 600zł i zadniej prowizji odemnie nie pobrali.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
dzieki loozer21 za podpowiedz. ostatnio zlecilem 2 wyplaty w piatek wieczorem na 120 zl i wczoraj na 300zl i jak do tej pory nie otrzymalem potwierdzenia ze pienadze skierowana do wyplaty... Ile to moze potrwac? (juz wczesniej wyplacalem, ale dawno, wiec nie chodzi tu o skan dowodu) 1 wyplata-&gt;VISA 2wyplata-&gt;przelew bankowy
 
L 72

loozer21

Użytkownik
hmmm no nie wiem od czego to zalezy. Ale ja kiedys jak wyplacalem na mb to tak samo nie dostałem maila potwierdzajacego ale 3 dni potem były pieniadze na koncie. Wiec nie wiem do czego to zalezy. Ale kasa dojdzie na 100%.Pzdr
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
witam
w niedziele około 15-stej dałem zlecenie wypłaty pieniędzy na moje konto MB.
dzisiaj juz koniec poniedziałku a o kasie ani slychu ani widu.
czy to u nich normalne ?
dodam ze przeslalem im scan dowodu i zrobilem upload na koncie zgodnie z instrukcją.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Jak w ciągu dwóch dni nie dojdzie Ci kasa no to nie pozostanie Ci nic innego jak napisać do supportu...
Wysłałem już 4 emeile ale narazie pozostaja bez odpowiedzi.
Teraz jest wtorek rano a kasy nadal nie ma. ????
 
Do góry Bottom