>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

risto44 0

risto44

Użytkownik
Hammer nie masz sie co martwic ja w sobote zlecilem wyplate na konto bankowe, dzisiaj przyslo potwierdzenie mailem i kasa na konto bankowe. Maili nie ma nawet co pisac do nich, tuz po wyplacie wyslalem maila z pytanjiem ile mi pobiora prowizji za wyplate na konot bankowe(2 wyplata w miesiacu), odpowiedzi jeszcze nie dostalem ale kase tak i juz wiem ze nie pobrali zadnej prowizji. Wydaje mi sike ze powinienes jutro miec kase na MB ????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
mam takie male pytanie,
Jak podam komus nieznajomemu dane zeby przelal pieniadze na moje konto (numer konta, numer odniesienia itp) to moze byc niebezpieczne? moze sie przez to wlamac czy cos?
Bo sprzedaje cos na Allegro i chcialbym zeby od razu wplacil mi pieniadze na bwin
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
mam takie male pytanie,
Jak podam komus nieznajomemu dane zeby przelal pieniadze na moje konto (numer konta, numer odniesienia itp) to moze byc niebezpieczne? moze sie przez to wlamac czy cos?
Bo sprzedaje cos na Allegro i chcialbym zeby od razu wplacil mi pieniadze na bwin
Nie powinno się podawać nieznajomym swoich danych, a zwłaszcza kodu odniesienia... kto wie jak moga to wykorzystać... najlepiej samemu wpłacić kasę i nie ryzykować.
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Witam. Mam pytanie w zwiazku z wplatami i wyplatami. Jezeli wplace dzisiaj np 100 zl (jest to moja 2-ga wplata) do Bwin to musze jakos obracac i trzymac na koncie (jak np w bah) te pieniadze czy np moge jutro spokojnie wyplacic??
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
trzeba wykonac obrot z tego co pamietam to chyba 3razy wplacona sume po kusie minimalnym 1.1
ale niejestem pewien bo dawno temu gralem na bwin
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
ok wpłaciłem swoje pierwsze pieniadze, kiedy powinny dojsc? kiedy e-mail potwierdzajacy dojdzie bo jak narazie nie przyszedl. a pieniadze wyslalem wczoraj
 
M 0

maciej30

Użytkownik
Witam! Mam problem z wpłatą na bwin gdy wypełniam wszystkie pola i robie wpłać to zawsze wyskakuje mi informacja:&quot;Organizacja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.&quot; Co to oznacza prosze o pomoc. I jeszcze pytanie odnośnie prowizji ile ona procent wynosi.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
ok wpłaciłem swoje pierwsze pieniadze, kiedy powinny dojsc? kiedy e-mail potwierdzajacy dojdzie bo jak narazie nie przyszedl. a pieniadze wyslalem wczoraj
Zależy jak, jeżeli przez MB to w jeden dzień maksymalnie, jak przez bank naziemny to od 2 do 7 dni.
 
R 0

raistand

Użytkownik
Witam! Mam problem z wpłatą na bwin gdy wypełniam wszystkie pola i robie wpłać to zawsze wyskakuje mi informacja:&quot;Organizacja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.&quot; Co to oznacza prosze o pomoc. I jeszcze pytanie odnośnie prowizji ile ona procent wynosi.
Być może twoja karta nie pozwala na płatności &quot;internetowe&quot;.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Zleciłem w czwartek wypłatę do moneybookers. Dziś jest sobota - i pieniędzy nigdzie nie ma - ani na koncie ani w bwin. Jak długo mam czekać jeszcze? Napisałem do supportu. Ale czy oni w ogole coś robią w weekend?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie masz szans żeby dostać kasę w weekend. W poniedziałek najszybciej. Poza tym na odpowiedź supportu też pewnie będziesz czekał długo. Mają jakąś dziwną politykę wypłat na MB. Chyba zlecają je co kilka dni. Ja w jednym tygodniu zleciłem wypłatę w poniedziałek, druga w środę a obie dostałem tego samego dnia czyli w piątek. Jak potrzebujesz szybko kasę to najszybciej mi wychodziła wypłata na konto.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Trochę może nie do końca na temat ale....
Prowadził ktoś może ostatnio korespondencję z supportem Bwin? Napisałem do nich w sobotę. Dziś już wtorek a odpowiedzi brak. Nie licząc automatycznego powiadomienia, że mail mój dotarł i mam czekać... ale tyle dni to przesada.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Witam, skorzystalem z bonusu 100%, ktorego dostalem na maila. Wplaiclem 60pln i dostale bonus 60pln. W regulaminie bylo napisane ze bonusem nie mozna grac w pokera. Moje pytanie brzmi, czy swoja kwota depozytu, czyli do 60pln moge grac w pokera? W zasadzie to juz tak zrobilem, ale chce miec pewnosc ze nie bedzie problemow z eewntualna wyplata.....
 
Do góry Bottom