>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
zleciłem wypłate z bwin 20 marca, od razu zuploadowałem dowód dziś jest 25 a na MB nie ma jeszcze kasy ile to może trwać?
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
To jak to wkońcu jest z bwin mogę wpłacić np. 10zł i mi zaksięgują??? czy minimalna stawka to 40zł??? jak to jest?? to moja druga wpłata...
 
L 72

loozer21

Użytkownik
a nie wime czy zaksieguja czy nie ale lepiej tak nie rob poniewaz pisze w regulaminie ze najmniejsza kwota wpłaty to 40zł
 
L 72

loozer21

Użytkownik
no jest na 100$ urodzinowa i do czasu do czasu wysylaja dla stalych graczy bonusa 100% do 60zł ja juz z 10 razy dostalem takiego a obrocic jest bardzo latwo na live po kursie 1.01.
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
Witam. Tydzień temu bodajże w czwartek wypłaciłem z mojego konta bwin przez MB 120 zł, do tej pory kasy nie mam na koncie, pisałem meile lecz nie odpisują nie wiem co jest grane, proszę o pomoc.
 
K 0

kostek05

Użytkownik
witam ????
Mam pytanie dosyć pewnie banalne ... przyznam sie nie czytałem całego tematu . Gdzie można zrobić upload dokumentów . Szukam i szukam i nic nie widzę ???? ???? ???? za pomoc dziękuję ???? ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak prosisz o wyplate to po calym tym procesie wyskakuje stronak ze nie maja Twoich dokumentow i mozesz albo przeslac meilem albo uploadowac bezposrednio u nich - tam bedzie przycisk itp.
Z tego co pamietam
 
K 0

kubiak

Użytkownik
Czy wysyłając przelew - numer odniesienia ma znaczenie, na które konto bwina wysyłam pieniądze (austriackie, polskie)?
 
depee 0

depee

Użytkownik
Witam. Zleciłem wypłatę z bwin , wczoraj o godzinie 18. Wyslałem po wyplacie skan dowodu osobistego. Nie przyszlo mi zadne potwierdzenie ???? realizacji wypłaty. Czy takowe przychodzi ? Proszę o odpowiedź, jestem początkujący, pozdro !!
 
L 72

loozer21

Użytkownik
nie nie mozesz no chyba ze zrobisz teraz przelew do bwinu ze swojego konta bankowego i dopiero wtedy bedziesz mogl wyplacic
 
luki123 0

luki123

Użytkownik
czyli jak wplacilem przez MB 40zl i np. wygrałbym 120zl to potem jak wplace przez kontyo to moge wybrac odrazu calosc na konto?
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Witam, mam do Was może trochę banalne pytanko, jak dokonać przelewu na konto bwin przez neta...
Mianowicie, nie wiem gdzie wpisać takie rzeczy jak kod banku, IBAN oraz SWIFT, czy w ogóle jest to potrzebne, czy wystarczy sama nazwa odbiorcy, nr konta oraz nr odniesienia??
Mam tego problem, ponieważ zawsze wpłacałem za pomocą karty kredytowej, z góry dzięki za pomoc na tą śmieszna trochę sprawę.
Pozdrawiam
 
bfred 488,8K

bfred

Użytkownik
Czy można z konta bwin założonego na członka rodziny przelać środki na swoje konto moneybookers? Robił to już ktos z was?
 
Do góry Bottom