>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale 5 prób przy wpisywaniu pod rząd, czy ogólnie gdy się pomylę 5 razy np. w czasie 1 miesiąca?
Można się domyśleć że to podobnie działa jak kod pin w telefonie. Po 5tym błędnym wpisaniu. Nie jestem pewien co do liczby.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Serio? Czemu tak długo? Jeżeli zarejestrowałem się w niedziele, a wczoraj wysłałem pieniądze to otrzymam bonus? Bo tam jest napisane, że w ciągu 10 dni muszę im dostarczyć kasę, aby otrzymać bonus 50%.
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
mam problem wpłaciłem na bwin poprzez pocztę i czekam 5 dzień i mi konta nie doładowali,po ilu wam doładowywali?
To zależy w jaki dzień zrobiłeś przelew normalnie powinno iść od 3 do 5 dni roboczych ale wiadomo ze Poczta Polska czesto zamula i czasami nawet idzie 2 tyg.
 
A 15

artiz5

Użytkownik
Witam...w pon rano tzn wcczoraj wysłałem zlecenie wypłaty i odrazu po tym wzięli mi kase z konta...Czy to dobrze? Bo czytałem pare postów i niektórzy piszą, że kasa im znika po jakims czasie nawet to 1 dnia po zleceniu wypłaty...
Patrzyłem jeszcze w moich operacjach na koncie i pisze, że Przekaz bankowy a z boku -600.
Prosze o odpowiedz. Zleciłęm wypłate 600zl to chyba niezle ????
 
A 15

artiz5

Użytkownik
Nie masz czym się przejmować.Tak właśnie przebiega procedura wypłaty ????

Aha dzieki ???? czyli kiedy moge sie spodziewac kaski na koncie;P? Tak do 2-3 dni? ????
Konto mam w Banku Spółdzielczym i musze powiedziec ze dosc dobry bank ????
Ostatnio wplacilem kase na bwin w pon to we wtorek rano byla na bwin ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bank Spółdzielczy niby dobry Bank...? Z tego co się orientuję to jedni najgorszych złodziei. A operacje idą raczej długo w tym banku. Aż nie chce mi się wierzyć, że przelew szedł jeden dzień.
Jeśli do piątku nie dostaniesz kasy na konto to będzie pewnie dopiero w poniedziałek.
Choć przelewy bankowe dość szybko przychodzą z bwina do 3 dni z reguły.
 
K 0

klusinho10

Użytkownik
Ja wpłaciłem we wtorek na poczcie,dzisiaj mija dokładnie tydzień i kasy dalej nie ma.Mam dalej czekać czy mozę zacząć działać tylko jak?:kwasny4565:
 
A 15

artiz5

Użytkownik
Bank Spółdzielczy niby dobry Bank...? Z tego co się orientuję to jedni najgorszych złodziei. A operacje idą raczej długo w tym banku. Aż nie chce mi się wierzyć, że przelew szedł jeden dzień.
Jeśli do piątku nie dostaniesz kasy na konto to będzie pewnie dopiero w poniedziałek.
Choć przelewy bankowe dość szybko przychodzą z bwina do 3 dni z reguły.
Mi jak wysyłałem kase w poniedzialek to juz 3 razy dochodzila we srode rano czyli nie zle a teraz szok bo juz we wtorek byla xD
Zobacze we czwartek czy bd ???? Jesli nie bd to w poniedzialek zobacze ????
 
K 0

klusinho10

Użytkownik
wpłaciłem na konto tydzień temu we wtorek.Dzisiaj jest środa i mi nie uzupełniono konta.Czy jeśli napisze do nich maila to coś pomoże?Napiszcie czy mieliście podobną sytuacje
 
A 15

artiz5

Użytkownik
wpłaciłem na konto tydzień temu we wtorek.Dzisiaj jest środa i mi nie uzupełniono konta.Czy jeśli napisze do nich maila to coś pomoże?Napiszcie czy mieliście podobną sytuacje
U mnie kolega wysłał kase i też nie mogl sie doczekac na kase a okazalo sie ze mu babka zle uzupelnila cos tam na blankiecie;p i musieli poprawic . Pozniej wyslal do nich email ze mial blad i wszytko sie wyjasnilo:p ???? kase ma na koncie
 
Do góry Bottom