>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

maciec0

Użytkownik
zlecilem wyplate srodkow z bwin (7500 zl) 29.09.2007 na karte Visa byla to moja 1 wyplata wiec wyslalem scan dowodu (1.10.2007) i nadal nie mam potwierdzenia ze pieniazki weszly na karte ... Jak dlugo moze to potrwac???
 
M 0

mackal

Użytkownik
Chcę dokonać wypłaty na swoje konto bankowe.
Czy w polu numer konta oprócz 26 cyfr należy wpisać na początku PL,by uniknąć prowizji(mój bank znajduje się w Polsce).
Czy w rubryce imię i nazwusko podać swoje a w adresie swój adres?
I czy za wypłaty się płaci czy jest jakiś darmowy limit np. na miesiąc?
 
G 46

ghs

Użytkownik
mackal, jesteś leń śmierdzący. Odpowiedź na większość twoich pytań jest na tym forum w tym samym wątku, w którym zadałeś pytanie. I jak tu się dziwić, że ten kraj schodzi na psy, skoro są ludzie, którym nawet nie chce się kliknąć i którzy oczekują, że inni za nich wszystko zrobią i podadzą na tacy.
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Czesc . Planuje wyplate z Bwina na konto bankowe Milenium . Powiem tak , ze to moja pierwsza wyplata z Bwin na Konto bankowe (wczesniej tylko wyplaty na Moneybookers) . Zawsze wyplacalem z Bet at home na konto bankowe , poniewaz robili to szybko i bez problemow . Jednak zaczalem grac w Bwin i teraz chcialbym wyplacic cale srodki na Konto Bankowe . Mam okolo 1500zl . I teraz pytania:
- ile idzie wyplata z Bwin na Konto Bankowe , np Milenium ??
- jaka bwin wezmie prowizje , tzn ile dotrze pieniadzy na moje konto w banku ??
- czy maja oni konto bankowe w Polsce ?
Musze powiedziec , ze mam spore obawy , poniewaz na MB nigdy nie bylo problemow , ale jednak przelew to przelew idzie wiecej czasu na konto .
Sa tu jakies osoby , ktore wyplacaly z Bwina na konto bankowe (moze nawet do Milenium) ?? Ile Wam szla wyplata i prosze o odpowiedz na wyzej wymienione pytania ???? I czy jest ktos lub slyszeliscie komu nie doszla wyplata z Bwina na Konto Bankowe ?? Co pozniej zrobic gdyby nie doszla , no i do ilu dni czekac na wyplate ? by wiedziec kiedy do nich dzwonic ??
Sporo tego napisalem , ale jest do dla mnie sporo pieniadzy i chcialbym sie dowiedziec co i jak , prosze o pisanie postow , z gory wielkie dzieki , czekam ????
Pozdrawiam ,
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. 2-3 dni robocze
2. ile zleciłeś tyle dojdzie.
3. Tak, w BPH mają konto
Pozdrawiam
O pieniądze się nie martw, na pewno dojdą.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Zleciłem wczoraj wypłatę pieniędzy na moje Moneybookers oraz przesłałem skan dowodu. Kiedy mogę się spodziewać pieniędzy na MB? Wie ktoś może? Na pewno wypłacą? Nie będą się wykręcać?
 
bwin_expert 0

bwin_expert

Użytkownik
Zleciłem wczoraj wypłatę pieniędzy na moje Moneybookers oraz przesłałem skan dowodu. Kiedy mogę się spodziewać pieniędzy na MB? Wie ktoś może? Na pewno wypłacą? Nie będą się wykręcać?
Wypłacają, wypłacają. 2-5 dni roboczych.
 
W 0

wantu

Użytkownik
Hej, mam pytanie do osób, którym bwin wypłacił kasę. W jakim odstępstwie czasu od daty wniosku w necie o wypłatę otrzymaliście ją na konto bankowe BPH. Ja zrobiłem tak w niedzielę, potem przeczytałem, że mogą być opóźnienia ze względu na Swięta, ale zaczynam sie zastanawiać czy to zrobią. Do dzisiaj nie mam jej jeszcze.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Interesuje Cię: odbiorca, adres, numer konta, a najważniejszy jest Reference number gdyż jest to Twój unikalny numer. Ten kod zaczynający sie u Ciebie na RB..... wpisujesz w przelewie jako tytuł przelewu i wszystko. Jeszcze coś niejasnego??
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jestem w szoku, kasa przez przelew bankowy z PKO na mieście doszła w 36 godzin... a wszyscy straszyli, że zajmie to z tydzień hehe ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Bwin ostatnio ładnie plusuje, robią postępy w tym względzie, zaczyna im zależeć na klientach. To dobrze ????
 
A 1

adi666

Użytkownik
Grałem w zakładach sportowych przelałem im za pomocą karty Visa z Inteligo 40 zł wygrałem 400 zł dałem wypłatę za pomocą karty Visa na moje konto, pieniądze mam na koncie, jednak są one zablokowane na miesiąc i pod spodem pisze blokada kartowa. Muszę wybrać sobie tą kwotę. co zrobić ?
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Czy dane odbiorcy przy wypłacie z konta Bwin(chodzi mi o imię i nazwisko )muszą być takie same jak osoby podanej przy zakładaniu konta??
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Sorry, że znowu pytam.Ale czy dane na MB(znowu nazwisko i imię) muszą sie zgadzać z tymi w bwin. I wiem,że to nie ten temat ale w jaki sposób potwierdza się dane na mb przy zakłądaniu konta, czy potrzebny jest dowód, bo 18-stke mam 11 stycznia (wyrobienie dowodu trochę potrwa, tak jak sama weryfikacja) a kasy nie chce przelewać na konto starej bo do Niemiec wyjeżdża w czwartek
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
witam , jak teraz mają sie wypłaty na MB? wczoraj zleciłem ,kiedy moge sie spodziewać? wczesniej wypłacałem już na MB i miałem zweryfikowany dowód osobisty.trwało to troche , czy teraz kolejne wypłaty czyli ta z wczoraj będąszybciej wypłacone? z góry dzięki ????
 
Do góry Bottom