>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - opinie

N 3

nyguss

Użytkownik
Pomijajac fakt ze maja czesto lipne kursy przez ten swoj program z punktami to absolutnie nic do nich nie mam jak narazie, Ze 100 zl udalo mi sie ugrac 800 i z wyplata nie mialem zadnych problemow,nie chcieli zadnego dokumentu do aktualizacji ani nic.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jak dla mnie najlepeszy buk, nie potrzebują kilka dokumentów, nie ma problemów z większą czy mniejszą wypłatą.Na prawdę polecam;)
Podpisuje sie pod tym tez nie mialem wiekszych problemow ????
A u ilu bukmacherów próbowaliście grać, że bwin jest najlepsze? Ogromna większość bukmacherów ani nie potrzebuje wielu dokumentów, ani nie sprawiała mi problemów z żadną wypłatą. [EDIT]. Jednak jest &#39;kilku&#39; bukmacherów o lepszych kursach.

edit: zapomniałem napisać o jednym. Mają duży plus za szybkość wystawiania oferty. Ludzie tam grający mogą często złapać jakąś świeżo wystawioną perełkę z tenisa. Czasem nawet mam wrażenie, że wielu bukmacherów czeka na &#39;rozwój wypadków na bwin&#39; i dopiero wystawia swoją skorygowaną ofertę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A u ilu bukmacherów próbowaliście grać, że bwin jest najlepsze? Ogromna większość bukmacherów ani nie potrzebuje wielu dokumentów, ani nie sprawiała mi problemów z żadną wypłatą. Różnica jest tylko taka, że bwin ma paskudne kursy, jedne z najniższych. Ja wolę się trzymać od tych lichwiarskich kursów z daleka...
edit: zapomniałem napisać o jednym. Mają duży plus za szybkość wystawiania oferty. Ludzie tam grający mogą często złapać jakąś świeżo wystawioną perełkę z tenisa. Czasem nawet mam wrażenie, że wielu bukmacherów czeka na &#39;rozwój wypadków na bwin&#39; i dopiero wystawia swoją skorygowaną ofertę.
Nie wiem na jakiej podstawie piszesz, że bwin ma paskudne kursy...
Jakość kursów zależy od marży bukmachera.
Patrzę na pierwszy z brzegu mecz kw. LM.
Marża ok. 11 %
Czyli przeciętnie jak większość buków.
Opinia taka jest o bwinie bo każdy patrzy na kursy faworytów. Z kolei nie faworytów kursy są z reguły wyższe.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Przyznaję Ci rację, faktycznie marża przeciętna, ale i tak polecałbym &#39;głębsze spenetrowanie rynku&#39; bukmacherskiego, przed jednoznacznym stwierdzeniem, że bwin jest najlepszy ;).

Nie wprowadzam więcej w błąd, obiecuję poprawę.
 
K 0

kk-60571

Użytkownik
Witam, nie chce zakłądac nowego tematu bo to krótkie pytanie.
Mam już konto na bwin ale nie pamietam ani e-maila ani logina nic dosłownie, i chce znów tam grac a moje pytanie brzmi czy jak założe konto na te same dane to nie będzie potem problemu z wypłatą pieniędzy ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Będzie problem.Napisz do supportu aby Ci przypomnieli dane do logowania. Podaj swoje dane personalne. Graj na starym koncie.
 
S 0

sspider69

Użytkownik
Gram na bwin od jakiś 3 lat, zawsze wszystko przebiegało sprawnie i bez problemów, wpłaty, wypłaty wszystko w jak najlepszym porządku. Wpłacałem i wypłacałem kwoty do 1000zł.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W Bwin warto wpłacać do kasyna, oczywiście, jeżeli ktoś lubi się w tym bawić. Przejrzyste menu, szybko obsługiwana pomoc online, a ponadto wpłaty i wypłaty są ekspresowe, nie trzeba długo czekać. Zakłady sportowe ? Zakłady jak to zakłady, kursy nie różnią się zbytnio od innych buków, jeżeli zależy wam na paru groszach różnicy w jednym meczu, to możecie poszukać, a na pewno znajdziecie.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Witam, nie chce zakłądac nowego tematu bo to krótkie pytanie.
Mam już konto na bwin ale nie pamietam ani e-maila ani logina nic dosłownie, i chce znów tam grac a moje pytanie brzmi czy jak założe konto na te same dane to nie będzie potem problemu z wypłatą pieniędzy ?
też mialem kiedys ten problem. Nieumyslnie zalozyłem drugie konto na te same dane. Poprzednie rejestrowalem pare lat temu i nie wiedzialem nawet o tym, potem zlecilem wyplate, a nastepnego dnia moje konto zostalo zablokowane. Myślałem, że chcą mnie oszukać, ale odziwo nastepnego dnia pieniądze przyszly na konto a support napisał, że tylko pierwszego konta mogę używać, dlatego tamto zablokowali. ✅
 
qqryq 0

qqryq

Użytkownik
zrezygnowałem
Kilka sytuacji całkowicie mnie zniechęciło.
Np.: obstawiam na żywo tenis stołowy (MŚ Juniorów). W drugim secie pojedynku zamienione zostają informacje o zawodnikach ( kolor strojów nazwiska itd. ) bez zmiany kursów. Dotychczasowe stawki postawione na lidera meczu live stają się stawkami postawionymi na przegranego - nie unieważnione.
Inny przykład: piłka siatkowa plażowa - błąd bukmachera kurs przez pomyłkę ( chyba ) na poziomie 22 zamiast 2.2. Trwa to do momentu, kiedy drużyna zaczyna wygrywać - zakład zostaje unieważniony.
Podobnych i innych sytuacji było przez długi czas ( ok 1 rok ) bardzo dużo.
Teraz gram u innych i nie żałuję decyzji.
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
Kolejny buk wali w ch*ja za przeproszeniem i stosuje idiotyczne wymówki...
KLIK

w mailu z odpowiedzią na pytanie o co chodzi oczywiście:
&quot;Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na (Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka, Ile padnie goli?, Więcej niż 2,5) musiał zostać niestety anulowany ze względu na błąd przy wprowadzaniu kursów na spotkanie. Stawka wniesiona na ten zakład została zwrócona na Pani konto bwin. Jeśli zakład ten był częścią zakładu kombinacyjnego, został wyliczony według kursu 1,00.&quot;

jak się domyślam nic nie mogę z tym zrobić i wygraną z zakładu mogę puścić w zapomnienie?
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Również nie polecam tego bukmachera z wygranego kuponu(3550zl) zrobili mi kupon przegrany.Byłem u nich przeszło 2 lata.Po tym numerze zamknąłem tam konto.Jakiekolwiek próby wyjaśnienia tego przypadku kończyły się słowami,Pan musiał się pomylić w typowaniu.
e-maile,telefony nie pomogło nic
 
bartovski 1

bartovski

Użytkownik
Oferta piłkarska napewno na + ale support do bani próbowałem otworzyć wcześniej zamknięte konto to musiałem wysyłać skany dowodów itp itd po czym i tak konto nie zostało odblokowane.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
ja rowniez nie polecam mi po 4 latach gry u nich napisali cos takiego a wszystko przez to ze zagralem lige brazylijska i oczywiscie wygral moj zespol 5 :1 oto e-mail od nich:
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujemy, że Pana konto bwin zostało bezpowrotnie zamknięte przez nasz Dział Bezpieczeństwa i nie zostanie reaktywowane. Upoważnia nas do tego następujący punkt regulaminu, który zaakceptował Pan podczas rejestracji:
ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.
[URL='https://help.bwin.com/General/Legal/general_tac.aspx?sc_lang=pl#liability']https://help.bwin.com/General/Legal/general_tac.aspx?sc_lang=pl#liability[/URL]

Może Pan wnieść o wypłatę z konta. W tym celu prosimy o podanie poniższych danych bankowych (musi to być Pana konto bankowe)




 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
Jestem zadowolony, nie gram zbyt długo tam i raz tylko miałem sytuacje gdzie wrócili mi stawkę bo przerwano mecz ale to akurat mnie nie dziwi. Generalnie dobra strona. Z obsługą wcale nie jest tak dramatycznie, załatwiałem kilka spraw i pytań i max 48h była odpowiedź a wcale nie uwazam ze to duzo czasu
 
P 4

power1989

Użytkownik
co do &quot;bwin&quot; jestem zadowolony żadnych problemow nie miałem dla mnie to jest dobra firma po pierwszej wpłacie 40zl ugrałem 250zl na grach tzn na 1 EURO Football Champion a łącznie wpłaciłem kolo 200zl a wyciaglem ponad 600zl :p
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Śmiechu warte
Możecie mnie zbanować, ale napiszę parę gorzkich słów. Nadziałem się na tym kto będzie miał więcej przełamań w meczu Isner+4.5. Myślałem że to jakaś pomyłka(wiem możecie mnie za durnie mieć) i to ostro zagrałem zadowolony że nakryłem ich na pomyłce. Rano wstaje typ nietrafiony ???? Chodziło o Break-pointy!! A więc co za krety to tłumaczył? Kogoś tam po znajomości zatrudniają? Kurw... kogoś kto nie zna się na terminach używanych w tenisie? Przełamanie to nie breakpoint ???? ???? ???? dolina na maxa, co ja mam teraz zrobić? Chcę chociaż wzrot dostać, nie odpisują na e-maile. Od dziś kończe z bukmacherką,
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Możecie mnie zbanować, ale napiszę parę gorzkich słów. Nadziałem się na tym kto będzie miał więcej przełamań w meczu Isner+4.5. Myślałem że to jakaś pomyłka(wiem możecie mnie za durnie mieć) i to ostro zagrałem zadowolony że nakryłem ich na pomyłce. Rano wstaje typ nietrafiony ???? Chodziło o Break-pointy!! A więc co za krety to tłumaczył? Kogoś tam po znajomości zatrudniają? Kurw... kogoś kto nie zna się na terminach używanych w tenisie? Przełamanie to nie breakpoint ???? ???? ???? dolina na maxa, co ja mam teraz zrobić? Chcę chociaż wzrot dostać, nie odpisują na e-maile. Od dziś kończe z bukmacherką,
Czemu ktoś miałby Cię banować?
Powiedzmy, że nie użyłeś wulgaryzmu. Przymknę oko :]
Pisz do nich do skutku bo masz rację. Fakt - powinieneś się zorienować, że &quot;coś tu nie gra&quot; i nie stawiać - u nich nie warto :|. Złe tłumaczenei zakładu jest jednak tak rażącym błędem z ich strony, że powinieneś próbować do skutku.
Ile czasu czekasz już na odpowiedź?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Czemu ktoś miałby Cię banować?
Powiedzmy, że nie użyłeś wulgaryzmu. Przymknę oko :]
Pisz do nich do skutku bo masz rację. Fakt - powinieneś się zorienować, że &quot;coś tu nie gra&quot; i nie stawiać - u nich nie warto :|. Złe tłumaczenei zakładu jest jednak tak rażącym błędem z ich strony, że powinieneś próbować do skutku.
Ile czasu czekasz już na odpowiedź?
Dzięki za zrozumiałość. Wczoraj rano do nich napisałem. Czasami człowiek coś zrobi zanim pomyśli.:sad: będe próbować, chętnie bym poznał kogoś kto też miał taki problem, ale widzę że nikt taki się nie odezwał. Zależy mi na zwrocie kasy bo zaszalałem ze stawką????
 
Do góry Bottom