>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

marasking 63

marasking

Użytkownik
Napisz do organizacji udzielającej licencji , pod której jurysdykcją znajduje się BWIN.. Moze to coś pomoże, jak nie to współczuje, 6k to sporo kasy zeby machnac reka
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
To ja jako user bwina tez cos napisze od siebie. Przyznac musze ze kursy nie powalaja i co najgorsze czesto strona ma ogromnego laga i sa duze problemy z logowaniem. Rowniez mimo bardzo duzej oferty zakladow, to niektore zaklady pojawiaja sie bardzo pozno (obstawiam polska siatke) raz zdarzylo sie ze zdarzenia pojawily sie na 10 minut przed meczem ;/ . Mialem tez pewna przygode ze zle policzonym zakladem i co najbardziej mnie zaskoczylo kilka godzin po napisaniu maila wszystko zostalo poprawione. Tak czy siak chyba zrezygnuje z bwina z powodu bardzo skromnej oferty na polska siatke.
 
S 0

sigmaxp1989

Użytkownik
Witam, proszę o pomoc w rozwianiu moich wątpliwości.
1. sprawa
czy jak konto zostało zablokowane przez jego użytkownika i miało to miejsce z 3 lata temu równa się to z jego usunięciem?? bo widzę że nadal można się na niego logować, co zrobić żeby je trwale usunąć??
2. sprawa
myślę założyć w bwin konto i rozpocząć tam swoją przygodę, czy są z tym bukmacherem jakieś problemy?? powiedzcie czy rozsądnie grając oraz wykorzystując life można być pewnym że zarobione pieniądze nie przepadną
3. sprawa
mam internetowe konto bankowe w mbanku
-czy mając to konto nie będę miał problemu z wpłatami , a zwłaszcza z wypłatami?
-ile dni to zajmuje?
-czy jest pobierana jakaś kasa albo prowizja za wysłanie i odebranie kasy na to moje konto?
-czy są jakieś prostsze sposoby, aby wpłacać i wypłacać pieniądze? oczywiście chodzi mi o bezpłatny sposób i w miarę prosty a zarazem pewny

i ostatnia wielka prośba, proszę o odpowiedzi jak dla &quot;noba&quot; wiemy o co chodzi, tak żebym zrozumiał bo na początku jest zawsze najgorzej hehehe

z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi i pomoc, to się naprawdę ceni ????
W razie czego oto mój numer gg 4760727
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
1. Nie, nie da się trwale usunąć konta na żadnym bukmacherze, to , że się logujesz to nic poza tym gdyż żadnego depozytu i tak złożyć na zablokowanym koncie nie możesz gdyż wszystkie opcje co do gry masz zablokowane.
2. Cóż dziwne pytanie w stosunku do pierwszego, gdyż dające do myślenia, że chcesz wymusić bonus od pierwszej wpłaty, a własnie dlatego nie da się trwale usunąć konta, aby takie wymuszanie było niemożliwe. Bwin ja z Bwinem nie mam problemów akurat, bukmacher z dobrą ofertą live, ogólnie z jedną z najlepszych ofert kursowych na rynku.
3. Też mam konto w mBanku i nigdy nie ma z tym kontem żadnych problemów, u któregokolwiek bukmachera. Na Bwinie trwa to ok. 3-4 dni. Nie jest pobierana żadna prowizja. Na bwinie masz mbank powered by moneybookers, trwa to zazwyczaj ok. minuty pobierana jest bodaj prowizja 34gr.
 
eman 1

eman

Użytkownik
ode mnie też pytanko dotyczące bankowości.. Czy posiadając konto w Kredyt Banku również nie ma żadnych problemów z wypłatami ? Może któryś z użytkowników sie podzielić opiniami
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ode mnie też pytanko dotyczące bankowości.. Czy posiadając konto w Kredyt Banku również nie ma żadnych problemów z wypłatami ? Może któryś z użytkowników sie podzielić opiniami
a jak wygląda sprawa z Bankiem Śląskim? Też nie ma problemów przy wpłatach i wypłatach?
Banki jak banki, nie mają raczej wpływu na wpłaty i wypłaty. Do i ze wszystkich banków pieniądze dochodzą bez większych problemów.
 
S 0

sigmaxp1989

Użytkownik
rzuty tożne na live
hej, mam pytanie, od czego zależy czy na live przed meczem są albo nie ma zakładów na ilość rzutów rożnych w 1 połowie albo w całym meczu ??? na 20 przeglądniętych meczów tylko 2 miały takie zakłady...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
hej, mam pytanie, od czego zależy czy na live przed meczem są albo nie ma zakładów na ilość rzutów rożnych w 1 połowie albo w całym meczu ??? na 20 przeglądniętych meczów tylko 2 miały takie zakłady...
od tego czy bukmacher chce się z tobą o to założyć...lubisz grać na rożne to zmien buka na bet365 chyba każdy mecz na live ma taką możliwość i kursy są o wiele lepsze
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Siema gdzies to czytałem ale chcę się upewnic.

Brat kiedyś grał na bwinie ale od kilku miesięcy przestał i napisał do nich o zamknięcie konta. Tak więc jeżeli teraz ja będę chciał sobie założyc u nich konto to czy to będzie możliwe aby zacząc grac?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Siema gdzies to czytałem ale chcę się upewnic.
Brat kiedyś grał na bwinie ale od kilku miesięcy przestał i napisał do nich o zamknięcie konta. Tak więc jeżeli teraz ja będę chciał sobie założyc u nich konto to czy to będzie możliwe aby zacząc grac?
Będzie możliwość grania. Ale nie ryzykowałbym brania bonusu.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Będzie możliwość grania. Ale nie ryzykowałbym brania bonusu.
Właśnie! Ja poprostu chciałbym zacząc grac. Pal licho bonus ;). A może bezpieczniej byłoby do nich poprostu napisac że nie chcę bonusa( a jak można odmówic tego bonusa powitalnego?) ale żebym mógł grac bo słyszałem że jak ty piszesz o zamknięcie konta to oni tak do konca nie zamykają konta żeby pamiętac dane bo chodzi im oto że na jeden numer domu przypada jedna osoba
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zarejestruj się wchodząc normalnie na stronę bukmachera nie korzystając z reflinka to nie dostaniesz bonusa.
Dane Twojego brata i tak mają zachowane. Ale jak nie weźmiesz bonusa to nie powinno być problemu.
 
T 7

tymooteusz

Użytkownik
Czy nie macie wrażenie, że dzisiaj bwin tak &quot;muli&quot; że nic nie da się zrobić?
Nie można się zalogować, a jak już się uda, to postawienie zakładu w opcji live, graniczy z cudem ....
Też tak macie ?
 
lemonekzl 10

lemonekzl

Użytkownik
Jak dla mnie najlepeszy buk, nie potrzebują kilka dokumentów, nie ma problemów z większą czy mniejszą wypłatą.Na prawdę polecam;)
 
Do góry Bottom