>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - opinie

kondor 28

kondor

Użytkownik
Ale mówisz o ich WAP-ie? No ja bym się nie zgodził, bo lepszego wapa ma tylko tobet, centrebet, bo tam sa osobne aplikacje, a bwin myśle, że wapa zrobił bardzo poprawnie.
 
R 0

robson16v

Użytkownik
Ostatnio również problem z anulowanymi zakładami na żużel. Po moich mailach wrócili mi wygraną ale potem znów anulowali... a ostatecznie rozliczyli jako wygrana. Zawiódł mnie bardzo ten buk. Robią co chcą i tak jak im wygodniej...Nawet jak wygrasz kase to dopóki jej nie wypłacisza nie bądźpewien, żejąwygrałeś.... Ja rezygnuję z ich usług....
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
a ja mam takie pytanie co do transmisji meczów w bwin:
1.czy można tam zrobić tak żeby ekran meczowy był na całym ekranie monitora(czy tylko można oglądać mecz na małym okienku?)
2.czy bwin transmistuje lige mistrzów w piłce nożnej,lige polską i najlepsze ligi zagraniczne oraz imprezy typu mundial,euro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. nie można,
2. LM- nie, choć początkowe rundy kw. być może tak, Liga polska nie, mundial, euro brak. Transmitują niemiecką ligę, portugalską, chyba też austriacką czasami. Włoską też niektóre mecze.
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Bwin transmituje Bundeslige, Serie A, T-Mobile Bundeslige. Jak się mylę to poprawcie. Można czasami wybrać coś dla siebie. Jednak ja preferuje bardziej bet365 pod tym względem.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
a co bet365 dasz pokazuje mecze na żywo?(jak tak to odpowiedz na te 2 pytania które zadałem odnośnie bwin odnosząc się do be365)
 
B 0

bialas

Użytkownik
mam problem odnośnie bwin. otóż kiedy wybieram jedną z dyscyplin, to nie widze żadnych lig do wyboru, a tym bardziej spotkań. tylko wyświetla mi się kilka spotkań na dany dzień. nie korzystałem w bwin ok. 2-3 miescięcy, wtedy wszystko było ok. wie ktoś co jest przyczyną takiego stanu rzeczy i jak to naprawić?
 
B 0

bwinmania

Użytkownik
No to rzeczywiście super. Ja mam same dobre doświadczenia z bwin ale przyznam, że coś takiego nigdy mi się nie zdarzyło. Usługi bwin są na na prawdę dobrym poziomie i do tego profesjonalna obsługa.
 
R 0

rafi1

Użytkownik
Kursy nie za wysokie, ale wczoraj wieczorem zleciłem wypłatę i dziś o 16 już na koncie - jak się czyta jakie przejścia ludzie mają z innymi to temu bukowi należy się duży plus.
 
B 0

barti

Użytkownik
Kursy bardzo slabe i nie ma wszystkich spotkan! Gram u roznych bukow zawsze te same spotkania i mi Bwin czasami komplikuje sprawe ???? Na razie zawieszam tam dzialalnosc.....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kursy bardzo slabe i nie ma wszystkich spotkan! Gram u roznych bukow zawsze te same spotkania i mi Bwin czasami komplikuje sprawe ???? Na razie zawieszam tam dzialalnosc.....
Ciekawa opinia... tyle, że mogłeś napisać co Ty grasz, że brakuje Ci oferty. Bo faktycznie czasami nie dają pełnej oferty na baseball z Korei czy Japonii.
Kursy z zasady są niższe w bwinie na &quot;faworytów&quot;. Więc jeśli zawsze grasz na faworyta to zawsze będziesz miał niższe kursy. Marży nie mają aż tak dużej.
Dlatego opinię należy czasami uszczegółowić.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Zgadzam się z Vaderem - kursy na faworytów są niskie, natomiast jeśli chce się grać na underdogów to jest to bardzo dobry buk, przynajmniej tak jest jeśli chodzi o tenis
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gram tylko na faworytów, taki mam system (dodam - długookresowy) i te ich stawki czasami powalaja mnie na kolana.
Chyba kursy... a nie stawki. Stawkami to Ty operujesz. Chyba, że masz na myśli limity.
Dziś po wystawieniu oferty na hokej ok. 12;00 nie było jednego meczu co mnie interesował. Więc napisałem prośbę do supportu o wystawienie tego meczu. Po 3 godzinach odpisali to

Mecz się pojawił w ofercie.
Inne buki wystawiają nawet po 15-20 minutach. Ale jak na szybkość działania bwina to i tak ładnie.
Z poważaniem,
 
B 0

barti

Użytkownik
Oczywiście miałem na myśli kursy.... Dziękuję Vader za sprostowanie mojej wypowiedzi. Pozdrawiam
.... a co do bwin to możliwe, że do nich wrócę, w porównaniu z expetkem to profesjonalny buk... mam tylko jedno pytanie odnośnie bwin, ale umieszcze je w odpowiednim wątku o wypłatach ????
 
nabuchodonozor 0

nabuchodonozor

Użytkownik
⛔⛔ dla tego buka

anulowal mi zaklad, po prostu zwrot..
najprawdopodobniej dlatego ze wystawili za wysoki kurs. za pomylki powinno sie placic, jesli ja bym sie pomylil w obstawianiu meczu to nie bylo by zwrotow omg.. ; \

⛔⛔????
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
⛔⛔ dla tego buka

anulowal mi zaklad, po prostu zwrot..
najprawdopodobniej dlatego ze wystawili za wysoki kurs. za pomylki powinno sie placic, jesli ja bym sie pomylil w obstawianiu meczu to nie bylo by zwrotow omg.. ; \

⛔⛔????
Bwin lubi sobie czasem w h... poleciec cos przykantuja ,cos anuluja taki juz urok tego buka.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Przecież ewidentnie chodziło o 3. gola, źle im się wpisała cyferka. Każdy buk by taki zakład anulował. Jakbyś miał trochę doświadczenia z livem wiedziałbyś, że nie ma nawet sensu tego grać. 10 minut do końca i kurs na brak 4. gola 1,7 przy wyniku 2:0? ???? Pomijał już fakt, że bwin nigdy czegoś takiego nie wystawia, są kursy tylko na kolejnego gola (w tym wypadku trzeciego). Tak było i tym razem tylko, że machnęli się z cyferką. I nie łudź się, że gdzieś indziej by Ci to rozliczyli. Miałbyś zwrot u każdego buka. Tak to już jest w tym biznesie.
 
Do góry Bottom