>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Afera na całego...
Dziś jest sobota. Ten buk ma największą ofertę na świecie. Gra tam mnóstwo ludzi. Zanim support się zajmie Twoją sprawą to musisz jednak poczekać. Wyślij maila, napisz co jest źle, podaj link do strony gdzie jest prawidłowy wynik i jedyne co Ci zostaje to poczekać...
Jak ten buk jest taki beznadziejny to masz taką dużą konkurencję na rynku, że nie musisz u nich grać.
Wyslalem 3 maile w piatek rano z trzema linakmi do stron podajacych prawidlowy wynik, rowniez linki do oficjalnych stron klubów. Fakt faktem ze wreszcie ten wynik skorygowano, pieniadze wyplacam dzisiaj i poobstawiam w innym buku gdzie jest support o wiele lepszy niz w bwin a mysle ze takiego znalesc trudno nie bedzie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wyslalem 3 maile w piatek rano z trzema linakmi do stron podajacych prawidlowy wynik, rowniez linki do oficjalnych stron klubów. Fakt faktem ze wreszcie ten wynik skorygowano, pieniadze wyplacam dzisiaj i poobstawiam w innym buku gdzie jest support o wiele lepszy niz w bwin a mysle ze takiego znalesc trudno nie bedzie ????
Szczerze mówiąc każdy wyznaje inne wartości...
Dla jednego buk musi mieć ładną szatę graficzną, dla innych szybki kontakt z supportem jest ważny...
Dla mnie najważniejsza jest oferta, kursy oraz wypłacalność buka. Reszta to mniej ważne detale z którymi jakoś można sobie radzić...
Pomyłki zdarzają się wszędzie. Szybkość odpowiedzi supportu w bwinie od zawsze była długa. Ale ja tam mam grać a nie urządzać sobie pogaduchy z supportem... Rzadko wymieniam korespondencję z nimi.
Są buki, które całkowicie olewają klienta jak się do nich napisze. Nie szukając daleko np. gamebookers.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ogólnie moją przygodę z bwin, która nie trwała może za długo, oceniam pozytywnie, nie miałem problemów z wypłatą ani niczym innym, jednak co mi się rzuciło w oczy to ewidentne wprowadzanie użytkowników w błąd na livebettingu. Wiadomo, buk nie odpowiada za wynik, który widnieje na livescorze przy kursach, jednak to co oni tam podają to kompletna porażka, albo ten kto aktualizuje jest pijany albo celowo wprowadza ludzi w błąd. Oczywiście jak gram coś na live to sugeruje się wynikiem na jakiś sprawdzonych livescorach, jednak zawsze znajdą się tacy, którzy będą patrzeć na wynik u buka. Najlepiej widać to na meczach tenisa, jest wynik 15-15, zaraz 0-40, po chwili 40-30, w gemach jest 5-5 a nagle 7-5 i koniec seta, o dziwo kursy są korygowane prawidłowo co od razu pokazuje, że celem tego procederu jest wprowadzenie w błąd. Ciekawy jestem jak rozliczają zakłady zawarte omyłkowo, co było konsekwencją złego wyniku, na pewno niekorzystnie dla użytkownika. Tyle, ja nie podzielam opinii niektórych całkowicie negatywnych, widzę więcej plusów w bwin, jednak niektóre sytuację są nie na miejscu.
I jeszcze jedna taka głupia sytuacja, w meczu tenisa jest wynik 1-1, na wygranie całego meczu kursy są zablokowane a na wygranie 3. seta nie, heh, kompletnie nielogiczne.
 
ester 87

ester

Użytkownik
...co od razu pokazuje, że celem tego procederu jest wprowadzenie w błąd.
Przecież jeśli kursy są wystawione prawidłowo tego typu oszustwo nie ma dla bukmachera najmniejszego sensu. Wręcz przeciwnie - jeśli za dużo osób obstawi (sugerując się mylnie podanym wynikiem) jedną stronę zdarzenia to wtedy i buk zaczyna bawić się w hazard, bo może na danym meczu albo zyskać, albo stracić. Bukmacherzy takich sytuacji starają się zdecydowanie unikać, dla nich najlepiej jak pieniądze graczy rozkładają się równomiernie.

I jeszcze jedna taka głupia sytuacja, w meczu tenisa jest wynik 1-1, na wygranie całego meczu kursy są zablokowane a na wygranie 3. seta nie, heh, kompletnie nielogiczne.
A po co dublować ten sam zakład? A przy zakładzie na set masz jeszcze ten plus, że przy ewentualnym kreczu następuje zwrot stawki.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Przecież jeśli kursy są wystawione prawidłowo tego typu oszustwo nie ma dla bukmachera najmniejszego sensu. Wręcz przeciwnie - jeśli za dużo osób obstawi (sugerując się mylnie podanym wynikiem) jedną stronę zdarzenia to wtedy i buk zaczyna bawić się w hazard, bo może na danym meczu albo zyskać, albo stracić. Bukmacherzy takich sytuacji starają się zdecydowanie unikać, dla nich najlepiej jak pieniądze graczy rozkładają się równomiernie.
Ale mnie jako indywidualnego użytkownika nie obchodzi to jak buk chce aby rozkładały się pieniądze graczy, ja patrzę na siebie. Widzę, że jest 40-15 i jeszcze atrakcyjny kurs na danego zawodnika, stawiam a po chwili okazuje się, że jest 0-40. A skoro takie coś nie sprzyja bukowi to po co to robi? Przecież aktualizacja wyników to rzecz prosta, a skoro takie błędy zdarzają się nagminnie to jakiś cel w tym jest.

A po co dublować ten sam zakład? A przy zakładzie na set masz jeszcze ten plus, że przy ewentualnym kreczu następuje zwrot stawki.
Tak, bo na pewno buk jest tak troskliwy aby obronić graczy przed ewentualnym kreczem:-D. Oba zakłady są aktywne przez cały 3. set ale przy końcu meczu ten na ogólne zwycięstwo blokują, a na wygranie seta zostaje, po prostu jakoś tak prowadzą, gdyby nie chcieli dublować zakładu to od początku 3. seta tylko jeden zakłady byłby otwarty.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ale mnie jako indywidualnego użytkownika nie obchodzi to jak buk chce aby rozkładały się pieniądze graczy, ja patrzę na siebie. Widzę, że jest 40-15 i jeszcze atrakcyjny kurs na danego zawodnika, stawiam a po chwili okazuje się, że jest 0-40. A skoro takie coś nie sprzyja bukowi to po co to robi? Przecież aktualizacja wyników to rzecz prosta, a skoro takie błędy zdarzają się nagminnie to jakiś cel w tym jest.
No to powiedz mi jaki? Ja Ci mogę udowodnić, że z matematycznego punktu widzenia nie ma to dla buka najmniejszego sensu. Pisanie bo musi i już to nie jest żadna dyskusja.
Na bwin zmiana wyniku na livie nie ma automatycznego przełożenia na kurs (tak jak to jest np. w bet365 czy unibecie). Stąd te (wcale też nie takie częste) pomyłki, bo oddsmaker głównie dba o to, żeby dobrze wystawić kursy a dopiero w drugiej kolejności o to, by wyświetlić poprawny wynik. W innych bukach sprawa ma się dużo prościej, wystarczy wklepać dobry rezultat, a kursy pozmieniają się już same.
Tak, bo na pewno buk jest tak troskliwy aby obronić graczy przed ewentualnym kreczem:-D. Oba zakłady są aktywne przez cały 3. set ale przy końcu meczu ten na ogólne zwycięstwo blokują, a na wygranie seta zostaje, po prostu jakoś tak prowadzą, gdyby nie chcieli dublować zakładu to od początku 3. seta tylko jeden zakłady byłby otwarty.
Siedzę na live w bwin dużo i niestety sytuacja, że są dostępne oba te zakłady zdarza się bardzo rzadko. Jeżeli w końcówce meczu jeden z nich zamykają, a drugi nie, faktycznie mało ma to logicznego sensu. Tylko czemu i w tym przypadku nie doszukujesz jakiegoś oszustwa? W takich przypadkach mogą się mylić, ale już przy źle pokazanym wyniku na pewno coś kręcą.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No to powiedz mi jaki? Ja Ci mogę udowodnić, że z matematycznego punktu widzenia nie ma to dla buka najmniejszego sensu. Pisanie bo musi i już to nie jest żadna dyskusja.
Ja do tej sytuacji, co podkreśliłem w moim poście, odnoszę się z perspektywy zwykłego szarego gracza, dla którego jest to niekorzystne a nie z perspektywy buka.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ja do tej sytuacji, co podkreśliłem w moim poście, odnoszę się z perspektywy zwykłego szarego gracza, dla którego jest to niekorzystne a nie z perspektywy buka.
No jasne, że jest ona niekorzystna dla zwykłego, szarego gracza. I za to dla bwina duży minus. Ale to jeszcze nie powód, żeby oskarżać ich o oszustwo, bo nie ma ku temu żadnych podstaw.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak poznam,że przyjęli mój upload jakiegos dokumentu? Jak zostane o tym fakcie powiadomiony?
Wysyłają maila, że pozytywnie zostałeś zweryfikowany przez ich dział. Ale trochę to trwa. I czasami &quot;zapominają&quot; o tym napisać...
Więc generalnie można powiedzieć, że nie ma reguły... :|
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ok..rozumiem...a na stronie Bwina,tam gdzie uplodowałem dokument nie ma tego napianego,że juz mam zatwierdzony czy coś ? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie. Jak wysłałeś to teraz pozostaje Ci czekać. Czasami nawet do dwóch tygodni ludzie czekają... Żeby ich pogonić zawsze możesz napisać do supportu.
 
L 0

liderski

Użytkownik
Orientuje sie może ktoś czy adres podany przy rejestracji musi pokrywać sie z adresem na wysłanym dokumencie (w celu potwierdzenia tozsamości) ? Nie mieszkam tymczasowo w polsce wiec podalem adres obecnego zamieszkania.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Podaj ten co na dokumencie i wsio, zeby nie bylo problemow, moze w kazdej chwili go zedytowac w profilu chyba.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Pewnie juz to pytanie kiedys padlo, ale jak jest rozliczany &quot;skrecz&quot; w tenisie? jako zwrot?
dzieki i pozdrawiam.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Witam

Pewnie juz to pytanie kiedys padlo, ale jak jest rozliczany &quot;skrecz&quot; w tenisie? jako zwrot?

dzieki i pozdrawiam.
Nie rozliczają jako zwrot, a przegraną/ wygraną w zależności od tego na kogo stawiałeś - przegrywa oczywiście użytkownik stawiający na zawodnika, który potem kreczuje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie bardzo chcę wdawać się w szczegóły więc skrótowo napiszę o co chodzi.
Zawarłem zakład. Zgodnie z ich regulaminem powinienem dostać zwrot. Napisałem do supportu, tłumacząc, że należy mi się zwrot stawki a nie przegrana. Zacytowałem regulamin. Otrzymałem odpowiedź, że zakład jest poprawnie rozliczony. Podali mi linka do strony głównej gdzie miałem sobie poszukać tego meczu i sprawdzić iż to Oni mają rację. A jeśli nie zgadzam się to mam podesłać dowody świadczące na moją korzyść.
Podesłałem im dokładnie link do &quot;box score&quot; mojego meczu z tej stronki co Oni mi podesłali a także dodatkowe źródło w postaci innej strony. Jeden dzień i cisza...
Więc napisałem ponownie maila tłumacząc jak upośledzonemu jak wygląda ich regulamin, jak wygląda wynik mojego meczu i że należy mi się zwrot. Dziś dostałem maila, że unieważniają mi zakład i zwracają stawkę (zakład singiel). Zacytowali jednak zupełnie inny pkt. regulaminu dlaczego mi unieważniają zakład. Po prostu wstyd było się przyznać jakiemuś pajacowi, że nie bardzo rozumie to co wystawia w ofercie...
Uwaga do Was, że musicie walczyć o swoje. Bo Oni mimo pierwszej reklamacji i tak nie chcą jej uwzględnić. Jakbym na początku podesłał linka dokładnie co i jak to może by mi to uwzględnili. Ale sądzili, że mało rozumiem z tego.
Dyscyplina/ sport oczywiście mało popularne... ;)
 
S 1

stres

Użytkownik
Jak dluuugo wy oczekujecie na odpowiedz Działu obsługi klientaw bwin.com?
Dla mnie to jest jedna wielka porazka! Pisalem do nich w poniedzialek 13-nic, we wtorek 14 ponaglilem to dostalem chociaz odpowiedz: &quot;Uprzejmie informujemy, iż otrzymaliśmy Pana e-mail dotyczący reklamacji zakładów żużlowych...&quot;
Dzis jest 16 a kontaktu z ich sytrony ze mna brak.
A pytanie nie bylo dosc trudne:
&quot;Speedway World Cup - 2. półfinał (Zwycięzca - 25. wyścig (wszyscy czterej zawodnicy muszą wystartować))&quot; --- podaja w nawiasach ze aby zaklad byl wazny musi 4 zawodnikow wystartowac w wyscigu. W tym wystartowalo 3 (bez Golloba, na ktorego stawialem) wiec zastanawiam sie czy nie powinni anulowac zakladu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Post wcześniejszy który pisałem o reklamacji to wtedy odpisywali tego samego dnia. Dość szybko jak na nich.
Grałem u nich też na live SWC tego dnia. Akurat nie miałem takiego przypadku, że grałem dany bieg a ktoś nie wystartował. Ale dla mnie to jasne, że jeśli Gollob nie wystartował to powinien być zwrot. Tomek przecież przekroczył czas i nawet nie był wznawiany bieg. Właśnie po to chyba był ten napis mówiący, że 4 musi jechać. Bo w przypadku mniejszej liczby zawodników prawdopodobieństwo trafienia mocno rośnie. W końcu mamy większe szanse %...
Tyle, że bwin nie lubi się przyznawać do błędu...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Śmiech na sali...
Loguje się na konto i patrzę, że mam coś mało kasy.
Zerkam a tutaj mam anulowany zakład właśnie SWC. Dziś mi anulowali...
Czy ktoś może grał ten zakład w bwinie? Część ludzi na forum też grała na live bo pisaliśmy o tym w HP.
Napisałem do supportu ale znając życie wkleją mi regułkę, że każdy zakład mogą mi anulować bo była pomyłka.
Bieg jak pamiętam odbył się normalnie bez restartu. Było 4 zawodników. Ja nie widziałem, żadnego powodu aby mi anulowali zakład.
Tym bardziej, że tego dnia sporo grałem w kilku bukach SWC. Grałem tam gdzie był najwyższy kurs na typ który mnie interesował. Akurat na ten bieg bwin wystawił @4,00 jak tobet i unibet dawali 3,50 i 3,20. Ale co mnie to obchodzi...
 
Do góry Bottom