>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bieg rozegrał się prawidłowo bez żadnych restartów.
16. Sullivan, Hampel, Harris, Conda
jbc wszystko jest tu http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/07/13/polfinal-dps-polacy-najlepsi/ :]
O dziwo odpisali jakoś z sensem...
Dziękujemy za Pana e-mail!

Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład:
Speedway World Cup - 2. półfinał, Heat 16 - zwycięzca (wszystkich 4 zawodników musi wystartować), Ryan Sullian (AUS)
musiał zostać niestety anulowany, ponieważ jeden z zawodników - Aleksander Conda zastąpił innego - Denis`a Stojs`a

Nie mam pojęcia czemu teraz Oni robią zwrot. Sprawdziłem i faktycznie była zmiana. Ale przecież Oni o tym wiedzieli. Więc jaki problem? Mi anulowali zakład bo była zmiana. A kolega tutaj pisał o sytuacji z 25 biegu. Gdzie Gollob w ogóle nie wystartował bo przekroczył czas. To jemu nie anulowali.
Bez sens...
Anulowanie zakładu zostało przeprowadzone zgodnie z następującym punktem regulaminu:
 
S 1

stres

Użytkownik
kurde tobie anuluja a mi pisza tak:

Szanowny Panie Ejsmont!


Dziękujemy za Pana e-mail.

Uprzejmie informujemy, że po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem, możemy potwierdzić, iż zareklamowany zakład:

Speedway World Cup - 2. pólfinal, Zwyciezca - 25. wyscig (wszyscy czterej zawodnicy musza wystartowac), Tomasz Gollob (POL)

został rozliczony poprawnie i niestety został przez Pana przegrany.

Pragniemy wyjaśnić, że zawodnicy Gollob i Zagar zostali wykluczeni, jednak brali udział w biegach indywidualnych.

Jeśli nie zgadza się Pan z naszym rozliczeniem, prosimy o przysłanie linku udowadniającego przeciwieństwo. Wówczas Pana reklamacja zostanie ponownie rozpatrzona.

Prosimy o ponowny kontakt w razie dalszych pytań.
 
S 1

stres

Użytkownik
w jakim wiec przypadku jest uwzgledniane to ze 4 zawodnikow nie wystratuje w biegu? po co wstawiaja te notke... jak wygrasz pewno anuluja ci zaklad, jak pzregrywasz to wszystko jets ok.
 
S 1

stres

Użytkownik
&quot;Jeśli nie zgadza się Pan z naszym rozliczeniem, prosimy o przysłanie linku udowadniającego przeciwieństwo&quot;
heheheh smieszne troche, procz wykluczenia nigdy nie bedzie sytuacji ze w wyscgu nie pojedzie pelna czworka.
żal.... ciekawe co bym im mial wyslac zebym im udowodnil pzreciwienstwo? 10000 podpisow ludzi o mojej racji.
hehehehe
Moze i maja racje ale odpowiedz nierzetelna! Jakby napisali , ze sytuacje (wazne gdy wszyscy 4 wystartuja) stosuje sie tylko wtedy gdy nastepuje zmiana zawodnika w wyscigu bardziej by mnie przekonalo... a tak to odpowiedz na odwal sie pan. Beznadziejny support!
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
darujcie sobie tego bukmachera jesli tylko mozecie. Oszukuja jak tylko sie da a juz anulowanie zakladow po 3 dniach od zakonczenie tylko ze wzgledu na to ze niby byl zlozony po czasie zakrawa o smiesznosc i kpine z ich strony.
 
A 2

arti1985

Użytkownik
oszuści i tyle, wczoraj wystawili zakład Crump-Adams z kursem 2.4 na Crumpa, oczywiście zaraz zagrałem na Crumpa, po pół gdziny zakład usunięty i zrobili nowy zakład ale już z kursem 1.5, bo im sie pomyliło pewnie, powinni zatrudnić ludzi którzy sie troche znają na rzeczy, tydzień temu na Polską Lige żużla zdarzenie Leszno-Tarnów( Tarnów liga niżej) ale im to nie przeszkadzało, a potem usuneli typ, wczoraj siatkówka, Polska-Finalndia, trwa 4 set a u mnie już wynik że wygrała Finlandia, śmiech
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Kwestia indywidualna, w moim przypadku bwin wystawił kurs na over 1.5 w całym meczu 3.6, w momencie kiedy w 18min. ligi finlandzkiej było już 1:0 oczywista pomyłka postawiłem na over zakład oczywiście wygrany, bo 5 min później padła druga bramka, acz bwin mi nic nie anulował, więc nawet oni potrafią się pomylić w obie strony tj. ze szkodą dla gracza i ze szkodą dla siebie.
 
S 1

stres

Użytkownik
Kwestia indywidualna, w moim przypadku bwin wystawił kurs na over 1.5 w całym meczu 3.6, w momencie kiedy w 18min. ligi finlandzkiej było już 1:0 oczywista pomyłka postawiłem na over zakład oczywiście wygrany, bo 5 min później padła druga bramka, acz bwin mi nic nie anulował, więc nawet oni potrafią się pomylić w obie strony tj. ze szkodą dla gracza i ze szkodą dla siebie.
nie ciesz sie zbyt szybko.... maja sporo czasu zeby tobie go anulowac ????
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
nie ciesz sie zbyt szybko.... maja sporo czasu zeby tobie go anulowac ????
To było 2 miesiące temu, ale podałem to, bo choć bwin czasami naprawde nie panuje na zakładami live, i często anulują zakłady &#39;pewne&#39; po zawyżonych kursach to i czasami potrafia &#39;przyznać&#39; się do błedu nie anulując zakładu błędnie wystawionego.
 
S 1

stres

Użytkownik
Kurde wracajac do mojej sprawy, napisalem wczoraj jescze jednego bedziewnego maila do nich:
&quot;Witam!
prosze wiec o wyjasnienie mi kiedy regula, ze &quot; wszyscy czterej zawodnicy musza wystartowac&quot; jest stosowana? bo tylko przy wykluczeniu kogos w wyscigu nie jedzie pelna 4&quot;

... gdzie wcale nie mialem duzo racji. Odpowiedz jak udzielil mi wojt667 wyjasniala wszystko. Wiec pogodzilem sie ze strata kaski-marne grosze -24zl, ale reklamowalem dla zasady, bo nie lubie przekretow..... a tu pzrysylaja maila, ze zaklady anulowali i kase wplacili na konto..... dziwna sprawa ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
Vader muszę cie zmartwić ale już nic nie wskórasz gram od ponad 2 lat na Bwin i mi już tak anulowali z 5 razy. ostatnio Pościłem Juventus w towarzyskim meczu jakimś była 92 min wynik był 1-1 na juve był kurs 10.0 dla picu pościłem a ogladalem ten mecz bramkarz miał piłke w ręce juventusu ja wtedy zagrałem ten typ za 10zl i wtedy bramkarz wykopał piłke i gość po długim podaniu strzelił gola dla juve wszystko było ok po ok 2h anulowali mi kupon zabrali kasę i napisałem do nich a nawet dzwoniłem to jak zwykle ich regułka mają prawo anulować typ bo niby ich błąd był bo szybciej powinni zabrać kursy ????
 
S 0

stiflerr

Użytkownik
Witam. Na tym forum jestem od pewnego czasu. Czytam i kieruję się tutaj zawartymi radami. Jednak wczoraj rozmawiałem z kumplem i mówił, że Bwin jest niewypłacalny. Tnz. że przy wypłącie będą chcieli ode mnie skanów dowodu osobistego, czy innych dziwnych informacji. Co mozecie mi na ten temat powiedzieć ? Za kilka dni chciałbym wypłacić pieniądze z Bwinu i przerzucić się na Expekt.
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ale co w tym dziwnego że chcą skan dowodu? Chcą miec pewność ze wypłaca kasę ten który ma profil, jakies dodatkowe zabezpieczenie... Ale fakt, skan dowodu trzeba wyslac, wyslalem i po 3 dniach mialem pieniadze na koncie, troche długo jak na moj gust ale poza tym nie bylo zadnych problemów. Zreszta w ogole mysle ze te narzekania na bwin to kwestia indywidualna, bo negatywne posty pisza tylko ci ktorym cos ktory jakis zaklad byl problematyczny.. tylko ze takich jest moze 0.01% w stosunku do calosci... a czemu nikt nie pisze o reszcie dobrze rozliczonych zakladów? ???? Więcej obiektywizmu ???? Pozdr.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wiesz to jest pewnie tak, że każdy oczekuje od bukmachera rzetelności, ale masz racje wpadki mają pojedyncze, i wyzywanie bwin od złodzieji no nie wypada, bo bwin to marka globalna, a to, że jakiemuś polakowi się zdarzyła wpadka no to nie ma co robić światowej tragedii.
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No wlasnie, w całej skali działalności takie wpadki to prostu margines ktory inni bukmacherzy, procentowo, pewnie maja nawet wiekszy no ale nie sa takie medialne jak bwin.. No a poza tym to co by tu nie mowic to bwin ma jednak chyba największa ofertę, do tego rozbudowany live i co dla mnie bardzo wazne, oprawa stronki jest klasowa w porownaniu z nieco siermięzna grafika na innych ???? ale to moja subiektywna ocena. Jakos chętniej sie wchodzi na fajnie zrobione stronki ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zróżnicowaną ofertą bwin bije każdego buka. Tak samo z live bettingiem. Jedynie równać się może bet365.
Z tą grafiką to średnio. Ja mam zawsze otwarte po ok. 15 zakładek na Fire Foxie. I jak odpalam bwina to zaczyna mi najbardziej &quot;mulić&quot;. Poza tym jak na mobilnym necie odpalam to zjada mi mnóstwo kb i bardzo długo ładuje się. Moim zdaniem jest za dużo tam tej grafiki.
 
Do góry Bottom