>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - opinie

kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Witam Panowie,
Sytuacja tego typu:
Założyłem konto w bwin przed osiągnięciem wieku 18-stu lat. Zagrałem tam zakład dziś (typ wszedł). Konto zostało zablokowane. Moje pytanie czy środki zostaną wypłacone lub przeniesione na nowe konto?
Dostałem email od supportu:
&quot;Z naszych danych wynika, że założył Pan konto, podając nieprawdziwą datę urodzenia, ponieważ w momencie rejestracji nie ukończył Pan wymaganego do wnoszenia zakładów oraz udziału w grach na prawdziwe pieniądze wieku. W związku z powyższym faktem byliśmy zmuszeniu do zablokowania Pańskiego konta.
Aby móc korzystać z naszej oferty, powinien Pan otworzyć nowe konto i podać poprawne dane.

Prosimy o zapoznanie się ze stosownym zapisem w naszych Ogólnych warunkach handlowych, który znajdzie Pan na stronie &quot;Pomoc &gt; Aspekty prawne &gt; Ogólne warunki handlowe&quot; oraz pod poniższym linkiem:
https://help.bwin.com/pl/general-information/legal-matters/general-terms-and-conditions/general#Legality_of_Use_of_the_Services&quot;

Podpunkt regulaminu:
&quot;Jeśli w przeciągu 72 godzin od rejestracji i dokonania wpłaty spółce nie uda się potwierdzić tożsamości użytkownika, zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia wszystkich transakcji oraz do zamrożenia konta. Jeśli nie uda nam się zweryfikować tożsamości użytkownika w przedziale czasu, który uznamy za rozsądny, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i do zamrożenia środków do momentu pełnego potwierdzenia tożsamości użytkownika.&quot;

Jak rozumiem jeśli potwierdzą moje dane środki zostaną wypłacone. A przynajmniej wkład, bo wkład + wygrana raczej nie wchodzi w grę. Co o tym myślicie?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam Panowie,
Sytuacja tego typu:
Założyłem konto w bwin przed osiągnięciem wieku 18-stu lat. Zagrałem tam zakład dziś (typ wszedł). Konto zostało zablokowane. Moje pytanie czy środki zostaną wypłacone lub przeniesione na nowe konto?
Dostałem email od supportu:
&quot;Z naszych danych wynika, że założył Pan konto, podając nieprawdziwą datę urodzenia, ponieważ w momencie rejestracji nie ukończył Pan wymaganego do wnoszenia zakładów oraz udziału w grach na prawdziwe pieniądze wieku. W związku z powyższym faktem byliśmy zmuszeniu do zablokowania Pańskiego konta.
Aby móc korzystać z naszej oferty, powinien Pan otworzyć nowe konto i podać poprawne dane.
Prosimy o zapoznanie się ze stosownym zapisem w naszych Ogólnych warunkach handlowych, który znajdzie Pan na stronie &quot;Pomoc &gt; Aspekty prawne &gt; Ogólne warunki handlowe&quot; oraz pod poniższym linkiem:
https://help.bwin.com/pl/general-information/legal-matters/general-terms-and-conditions/general#Legality_of_Use_of_the_Services&quot;Podpunkt regulaminu:
&quot;Jeśli w przeciągu 72 godzin od rejestracji i dokonania wpłaty spółce nie uda się potwierdzić tożsamości użytkownika, zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia wszystkich transakcji oraz do zamrożenia konta. Jeśli nie uda nam się zweryfikować tożsamości użytkownika w przedziale czasu, który uznamy za rozsądny, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i do zamrożenia środków do momentu pełnego potwierdzenia tożsamości użytkownika.&quot;
Jak rozumiem jeśli potwierdzą moje dane środki zostaną wypłacone. A przynajmniej wkład, bo wkład + wygrana raczej nie wchodzi w grę. Co o tym myślicie?
Witam Cię, Przyznam szczerze że nie rozumiem was ludzi którzy zakładają konto FAKE bo tak to można śmiało określić co Ci dało że założyłeś konto z którego nie mogłeś korzystać a teraz masz kłopoty?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Witam Cię, Przyznam szczerze że nie rozumiem was ludzi którzy zakładają konto FAKE bo tak to można śmiało określić co Ci dało że założyłeś konto z którego nie mogłeś korzystać a teraz masz kłopoty?
Założyłem konto 7 czy 8 lat temu ???? nawet nie pamiętam po co... ani loginu ani hasła również nie pamiętałem, jakby nie to że mam od X lat ten sam email nawet bym nie wiedział że tam kiedykolwiek się rejestrowałem.
A co do odpowiedzi była zbędna, &quot;co Ci dało że założyłeś konto&quot; - zapewne chciałem pograć nie mając 18-stu lat. Nic wielkiego ????
@EDIT
&quot;Uprzejmie informujemy, że wszystkie środki uzyskane z rozliczonych zakładów zostaną przeniesione na nowe konto.
Także kwestia przeniesienia kwoty X PLN na nowo otwarte konto została przesłana do odpowiedniego działu.
Odpowiedź w tej kwestii otrzyma Pan tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.
Dziękujemy za wyrozumiałość.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem
Dział obsługi klienta bwin &quot;
Nie dość że rozliczyli zakład pozytywnie to jeszcze przeniosą środki na nowe konto ????
Polecam buka !
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Witam chcialbym napisac pare słow na temat podobno sznujacej sie firmy jaka jest bwin. O co chodzi zostalem przez nich oszukany na okolo 14 tys zl.Nakreslam temat jak to wygladalo i ostrzegam przed nimi jesli chodzi o gre wiekszymi stawkami.Wczorajszego dnia postawilem zaklad kolejny zreszta w systemie mojej progresji za kwote 4000 tys zlotych na nim widnialo 3 spotkana z hokeja na over 4,5 byly to takie mecze Biel-Fribourg, Schwenninger- Eisbaren no i ostatni mecz Bjorkloven-Västerås. Zgodnie z moimi oczekiwaniami dosc szybko over pokryly Biel i Schwenniger zostal ten ostatni mecz w ktorym po pierwszej tercji bylo juz dwie bramki a w drugiej chlopaki szybko strzelili kolejne 3 wiec ciesze sie bo wygralem zreszta nic to dziwnego bo w gre wchodzila dosc duza stawka.Do momentu kiedy jeszcze nie bylo pewne ze zaklad zostal wygrany caly czas na kuponie widnialy spotkania o ktorych pisze wyzej.Ku mojemu zdziwieniu wchodzac po raz kolejny na kupon w celu sprawdzenia czy juz spotkania zostaly rozliczone oslupialem moim oczom ukazal sie mecz ktorego wczesniej nie bylo i nawet przez sekunde nie bralem go pod uwage obstawiajac moj kupon...!!!!bylo to spotkanie Aik-Oskarshamn w ktorym po 2 tercjach wynik wygladal mizernie bo byly tylko 2 bramki wiec prawdopodobienstwo ze w ostatniej tercji strzela jeszcze 3 gole praktycznie zadne.Nie wiem jak to skomentowac ale mam pytanie do WAS czy moze komus juz sie przydazyla taka sytuacja ze zamienili zaklady w celu unikniecia wyplaty dosc duzej kwoty???napisalem meila w tej sprawie to odp byla jasna z gracz sam odpowiada za zaklady ktore postawil i ze na moim kuponie sa wlasnie te ktore sa przegrane wiec nic tutaj raczej nie wywalcze bo nie udowodnie im ze do czasu wejscia kuponu widnialo tam zupelnie inne spotkanie ktore bylo wygrane... napiszcie jesli ktos cos wie w temacie fabrykacji kuponow przez bwin. odradzam i ostrzegam wszystkich ktorzy tam jeszcze graja ze pora sie od nich wynosic i to szybko..
 
M 0

melus

Użytkownik
na partybets masz to samo co bwin tam nie pobierają
Ale partybets ma tak bogatą oferte piłki nożnej?
Osobiście poszukuje buka z dobrą opinią i bogatą ofertą zakładów under/over w piłce nożnej. No widzę że bwin odpada a oni mają ofertę bardzo bogatą. Dla tego pytam...co oprócz bwin?
 
bartez391 0

bartez391

Użytkownik
Witam.
Chciałbym Was ostrzec przed jakimś śmi*ciem co rozsyła fałszywe e-maile.
Z tego adresu je wysyła &quot;[email protected]&quot;.
Pamiętajcie że e-maile z autentycznego bwin są napisane na czarnym tle.
Próbuje wyciągnąć Nasze dane:
Przykładowy e-mail:
Szanowny Panie ...,
Ze względu na konieczność przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji Pana konto zostało tymczasowo zablokowane a wypłaty wstrzymane.
W celu zagwarantowania najwyższego bezpieczeństwa oraz zgodnie z wymogami regulacyjnymi, zanim można wypłacić łączną kwotę wynoszącą powyżej xxx.xx PLN, konieczne jest dodatkowe sprawdzenie adresu zapisanego w koncie gracza.
Do zweryfikowania adresu wymagana jest kopia dokumentu stwierdzającego aktualne miejsce zamieszkania. Może to być np. umowa najmu ważna przez co najmniej 6 miesięcy, rachunki bieżące wystawione na Pana nazwisko (za gaz, elektryczność, internet, telefon itp.), urzędowy dokument z miejsca pracy lub uniwersytetu wystawiony w przeciągu ostatnich 3 miesięcy.
Prosimy przesłać zeskanowaną kopię lub zdjęcia cyfrowe w wiadomości elektronicznej na adres [email protected] . Proponujemy zapisanie dokumentu jako pliku .jpg, bez znaków specjalnych, abyśmy mogli go bezproblemowo otworzyć. Prosimy ograniczyć wielkość pliku do 5MB.
Dziękujemy za współpracę i wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Dział obsługi klienta premium
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Ja się przyłącze do szeregu złych opinii. Pokrótce dnia 12.12.2015 oferowali zwrot w kasynie do kwoty 10euro. Oczywiście zwrotów nie ma , a po upomnieniu się wysyłają linki do regulaminów innych promocji. Kwota na szczęście niewielka ,ale jeśli ktoś nie potrzebuje wielu kont np do Siurebetów to odradzam wpłacanie tutaj kasy
 
M 0

marcello

Użytkownik
bwin CZYLI NAJWIĘKSI OSZUŚCI I ZŁODZIEJE
Panie i panowie w ciągu całego roku naliczyłem grając LIVE 24 zakłady anulowane które były oczywiście wygrane.Bwin anuluje zakłady przeważnie dzień lub dwa dni po rozstrzygnięciu .Anuluje wtedy jeśli w momencie zagrania w ostatnie sekundzie zupełnie przypadkowo np w koszykówce TWOJA drużyna trafi do kosza gdzie wiadomo że zakład był postawiony ok 8-9 sekund wcześniej i nie mieliśmy na to wpływu.PO czym taki zakład często jest przyjmowany i jeśli okazuje się wygrany BWIN anuluje go po 24 h lub później a jeśli przegrany to pozostaje oczywiście przegrany.W żadnej innym buku nie spotkałem się z tak jawnym oszustwem .????
 
M 0

marcello

Użytkownik
Jak dla Mnie najlepszy buk na rynku !
jeśli się wypowiadasz na jakiŚ temat to daj jakieś argumenty a pisząc pojedyńcze zdanie tylko kompromitujesz się na oczach innych forumowiczów.Nikt nie twierdzi że ten buk jest zły czy doby ,po prostu napisałem we wcześniejszym poście jakie techniki stosuje ,które są NIEDOPUSZCZALNE i WRĘCZ NAGANNE .Anulują wygrane kupony z premedytacją i jak się do nich odniesiesz odpowiadają często nie na temat.
 
L 147

luminat

Użytkownik
BWIN - dobry dla graczy, którzy nic nie wypłacają. Pod względem szybkości wypłat jest gdzieś daleko poza peletonem.
Jak chcecie wypłacać pieniądze i nie czekać na nie tygodniami, to BWIN się nie gra!
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
w listopadzie wypłacałem 3x po parę setek i kasę miałem na koncie bankowym po 2 dniach roboczych.podobnie z partypoker, partybets ich bliźniakiem.konta mam tam prawie po 10l i nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów, żadnej weryfikacji, aczkolwiek jakiś większych sum tam nie inwestowałem (inne buki bardziej mi leżą) ale na pewno nie jestem tam wydojony.
z drugiej strony trochę się o nich naczytałem, o ich weryfikacjach, wiem że są do pewnych rzeczy zdolni, już sama rozmowa z ich supportem czasem to sugeruje ale generalnie nie mam o co się do nich przyczepić.
Ale partybets ma tak bogatą oferte piłki nożnej?
Osobiście poszukuje buka z dobrą opinią i bogatą ofertą zakładów under/over w piłce nożnej. No widzę że bwin odpada a oni mają ofertę bardzo bogatą. Dla tego pytam...co oprócz bwin?
mają to samo wbij sobie i zobacz.
co do postu emila, to zawsze jak gram za większe stawki robie screeny zakładów.
 
bfred 408,5K

bfred

Użytkownik
BWIN - dobry dla graczy, którzy nic nie wypłacają. Pod względem szybkości wypłat jest gdzieś daleko poza peletonem.
Jak chcecie wypłacać pieniądze i nie czekać na nie tygodniami, to BWIN się nie gra!
Bzdura. W bwin (przedtem jeszcze betandwin) mam konto od ponad 10 lat. Wygrywałem nieraz duże kwoty pieniedzy ale nie chcieli nigdy ode mnie jakies dziwnej weryfikacji - sam dowód wystarczył. Nigdy też nie miałem nałożonych limitów chociaż wygranych na duze pieniadze zdarzało sie sporo. Takze to co piszesz to bzdura.
Dodam jeszcze ze od ponad roku jestem w bwin premium i nie narzekam - wypłaty bez prowizji 3% jak było w zwykłym bwin i szybko max po 1 dniu. Mnie to nie przeszkadza.
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
marcello - co do anulowanych zakładów to trafiają się czasem. Ale ostatnio bardzo mocno się zdziwiłem, grałem na handicap kosza za parę koła i dorzucony miałem drugi typ - AKO ponad 2,5. No i sekundę przed końcem mój handi poszedł się j..ć. I potem zdażyło się coś, czego bym się nie podziewał - kilka godzin nie rozliczono zakładu a potem przegrany typ był anulowany i został tylko ten drugi (wszedł). Nie piszę tego żeby bronić kogokolwiek ani udowadniać to czy owo. Po prostu już pożegnałem się z grubą kasą a tu kamień z serca. Gram od kilku lat na różnych portalach, u nich może i kursy nie rozpieszczają ale przyzwyczaiłem się do przejrzystości live i tak już mi zostało. Pozdrawiam
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
W Bwin Premium wprowadzili nowy cashout. Wcześniej można było zamykać tylko single.
Teraz chyba kombi też można. Sprawdzał ktoś? Jak to działa?
 
Do góry Bottom