>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

crisu 53

crisu

Użytkownik
No tak ale jeszcze 2-3 miesiące temu na nowo założonym koncie dało radę pograć chociaż z 3-4 tygodnie z limitem do 430 zł na zakład, a ostatnio nowe konto wytrzymuje 2-3 dni nawet z ujemnym bilansem... Z tego co wiem nawet graczy Premium zaczęli ostrzej limitować...
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
kompletnie nie widzę sensu zakładania tam konta, całą masa skarg na anulowane zakłady wg ich &quot;widzi mi sie&quot;, limity szybsze od serwisu Isnera...
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
limty jakas masakra na kazdy zakład praktycznie 429 zł moge max postawic to jakis zart nie bukmacher
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Ten max zakład za 429 to i tak spoko, na jednym koncie mialem taki limit i grałem na nim ponad miesiąc, teraz nawet takiego limitu nie daja tylko max 100 zł na zakład...
To że jest dużo skarg to racja, też miałem sytuacje anulowania zakładu za nic, ale mimo wszystko posiadają dużą ofertę i ciekawe kursy na niektóre zakłady dlatego chciałem u nich grac, ale chyba nic z tego...
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Wygrałem dwa zakłady na romie dzisiaj i juz limity na 26 i 17 zł. Zeby wypłacic hajs trzeba obrocic raz depo czy mozna od razu po np 2 zakladach?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Chyba można od razu.. Widzę bwin zmienił kompletnie polityke przeciwko Polakom, 2-3 mies temu mozna bylo na nowym koncie pograć chociaż 2-3 tygodnie, teraz max 1 weekend... a szkoda
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
A ile sie czeka na wypłate? wyplaciłem wczoraj cały hajs bo nie zamierzam tam grac ani chwili dłuzej
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie polecam tej firmy. Kilka lat temu bylem w nich zakochany ale zmienili podejscie do Polakow i za wszelka cene chca nas udupic.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ktoś z użytkowników obecnych w tej chwili na forum może potwierdzić lub zaprzeczyć odnośnie braku możliwości grania na live na bwin, też macie wszystko poblokowane?

Aktualnie na forum: 199 (31 zalogowanych) i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć :/
 
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Czy ktoś też ma problem z wysłaniem wiadomości do supportu za pomocą strony kontaktu? U mnie nie da się nawet nic napisać, okno wiadomości jest nieaktywne. Kto ma adres mailowy do supportu?
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Moge, ale coś jest popieprzone. WYskakują błedy z serwerem, kasa zniknela z konta itd. Oby wkrótce naprawili.
 
D 13

dostyp

Użytkownik
Chyba można od razu.. Widzę bwin zmienił kompletnie polityke przeciwko Polakom, 2-3 mies temu mozna bylo na nowym koncie pograć chociaż 2-3 tygodnie, teraz max 1 weekend... a szkoda
A co się dziwić naród polski to sami kombinatorzy i wyłudzacze. Masę multikont po to by zdobyć 5 złoty. Ten kraj schodzi na psy
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Jeżeli ktoś nie kręci z bonusami i rejestracjami na kolegów z tego samego IP to po weryfikacji nie robią problemów z wypłatami zarówno na kartę, konto jak i skrill.
li
Jednak po niespełna miesiącu gry na live zakończonym na plusie, LIMIT.
Bukmacher daje możliwośc pogrania 2-3 tygodnie.... zresztą jak większość tego typu firm bogato się reklamujących.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Jeżeli ktoś nie kręci z bonusami i rejestracjami na kolegów z tego samego IP to po weryfikacji nie robią problemów z wypłatami zarówno na kartę, konto jak i skrill.
li
Jednak po niespełna miesiącu gry na live zakończonym na plusie, LIMIT.

Bukmacher daje możliwośc pogrania 2-3 tygodnie.... zresztą jak większość tego typu firm bogato się reklamujących.
Jak wygląda ten limit? O jakich kwotach mówisz? Ja gram od wczoraj i z 40 zł zrobiłem 150, mnie też czeka limit po weryfikacji?
 
Do góry Bottom