>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

M 0

maciek64

Użytkownik
szukam bukmachera
witam. Szukam bukmachera,który: 1. pobiera mały procent od wygranych. 2. można grać systemami(np. 2 z 3). 3. ma przyzwoite kursy. Na razie to wszystko.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
witam. Szukam bukmachera,który:
1. pobiera mały procent od wygranych.
2. można grać systemami(np. 2 z 3). 3. ma przyzwoite kursy. Na razie to wszystko.

1. Co to znaczy pobiera mały procent od wygranych ? Chodzi o Polskich bukmacherów ? Za dużego wyboru nie masz bo jest ich zaledwie kilku.
Jeżeli chodzi Ci o zagranicznych to w żadnym z nich nie jest pobierany procent od wygranej.
2. Praktycznie w każdym bukmacherze można grać takimi systemami.
 
T 27

twoj_ruch

Użytkownik
Jak wypłacałem pieniądze z totomixa (powyżej 2k) to zabrano mi jakiś % z wygranej. Ale to będzie zapewne w każdyn ziemniaku.
Jeżeli chodzi o zabieranie % przez bukmachera to każdy bukmacher zabiera % ale to przy składaniu kuponu.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak wypłacałem pieniądze z totomixa (powyżej 2k) to zabrano mi jakiś % z wygranej. Ale to będzie zapewne w każdyn ziemniaku.
Jeżeli chodzi o zabieranie % przez bukmachera to każdy bukmacher zabiera % ale to przy składaniu kuponu.
To nie ma nic do rzeczy, podatki musisz płacić wszędzie i akurat bukmacherzy na tym nie zarabiają. Każdy Polski bukmacher pobiera 10% od stawki to chyba wie każdy kto choć raz puścił choćby jeden kupon w życiu. Weź kupon do ręki i zobacz co tam jest napisane. Zagraniczni bukmacherzy nie dość że mają większe kursy to nie musisz płacić żadnych % od stawek czy wygranych.
Najprościej mówiąc wpłacasz 1000zł stawiasz na zakład o kursie 3.
W zagranicznych bukmacherach 1000X3=3000 (twoja ew wygrana i zarazem kwota którą otrzymasz)
W polskich bukmacherach 1000X0,08X3=2400(twoja ew wygrana) 2400X0,9=2160 (wygrana którą otrzymasz)
Oczywiscie jeżeli w zagranicznym bukmacherze kurs wynosi 3pln to zazwyczaj w polskim jest troche mniej żadko kiedy jest tyle samo.
Prościej nie potrafię tego wytłumaczyć. Wszystkie procentowe opłaty pobierane u polskich bukmacherów nazywają się PODATKIEM !
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
&quot;W polskich bukmacherach 1000X0,08X3=2400(twoja ew wygrana) 2400X0,9=2160 (wygrana którą otrzymasz)&quot;

Na moje to chyba 1000 x 0,88 x 3 = 2 640 zł x 0,90 = 2 376 zł
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
12% jest podatek pobierany u bukmacherów stacjonarnych. I nie jest to zysk bukmachera tylko jest to podatek nałożony przez ustawę, czyli jest to zysk dla budżetu państwa polskiego.
Jak wypłacałem pieniądze z totomixa (powyżej 2k) to zabrano mi jakiś % z wygranej. Ale to będzie zapewne w każdyn ziemniaku.
No to po co tak puszczać ? Zawsze sie rozdziela na 2 kupony jeśli wygrana może byc powyzej tego limitu - nawet nie wiem jaki on dokladnie jest.
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
No to po co tak puszczać ? Zawsze sie rozdziela na 2 kupony jeśli wygrana może byc powyzej tego limitu - nawet nie wiem jaki on dokladnie jest.
Właśnie tak jak kolega pisze powinieneś wysyłać kilka kuponów tych samych by uniknąć podatku. Limit na jednym kuponie, żeby &quot;nie ukradli&quot; 10% to 2 280,00 zł
 
C 3

crewtr

Użytkownik
Bukmacher dla początkującego
Witam, czy istnieje i opłaca się wpłacanie i wypłacanie do internetowego buka za pomocą PayPal? Szukam także bukmachera, który ma przejrzystą ofertę live, co polecacie?
 
C 0

cki

Użytkownik
Witam,
Z racji tego że zamierzam zacząć grać przez internet mam takie pytanie czy u jakiegoś bukmachera jest możliwość wpłat np. przez ukash, paysafcard i wypłat nie na konto bankowe, tylko np. przez western union, wiem że jest taka opcja np. w bet-at-home ale odstrasza mnie tam wysokość opłat (18Euro- przy wypłacie do 550Euro).
Uprzedzam pytanie i jak na razie nie mam konta w banku. Ewentualnie czy można gdzieś (w razie powodzenia w obstawianiu) wypłacać bez problemu na konto innej osoby ?
 
X 0

xxkhadir

Użytkownik
Witam
Szukam jakiegos fajnego buka , ktory:
1. Ma fajny bonus od pierwszej wplaty.
2. Mozna placic przez moneybookers.
3. Jest wyplacalny i nie stwarza wiekszych problemow z tym.
4. Expekt i bet365 odpada.
5. Najepiej jakby bonus byl do wyrobienia.
MOzecie mi cos polecic ?
 
L 21

lyha

Użytkownik
Witajcie!
Pierwsze kupony stawiałem w STS na KSW symbolicznie, 3 razy w roku. Pewnego dnia kolega zaprosił mnie, abym z nim poszedł obstawić mecze Ligi Mistrzów w Fortunie. Tak już zostało. Założyłem konto w banku, założyłem konto w Fortunie i u tego buka siedzę nadal. Teraz czytam niezbyt pochlebne opinie o nim, wgłębiłem się również w temat podatków których nie ma u zagranicznych buków. Co polecacie w moim przypadku ? Zmianę Buka ? Chciał bym też zarobić parę groszy a z tego co czytam to kursy u Zagraniczniaków zdecydowanie wyższe ;)
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Szukam buka...
Witam
Szukam bukmachera z duza oferta na piłke nozna. Gram aktualnie w sportingbet ale niemaja tam kursów o jakie mi chodzi....a dokladnie o dosc nie standardowe oferty...gdzie kursy są ponad 5 czy ponad 10.
Np chce zagrac ze real strzeli ponad 8 bramek w meczu z barcelona....kurs pewnie z 1000 ???? Rozumiecie o co mi chodzi?? Albo dzisiejszy mecz Jagielonii z Lechem. Chciałbym podstawic na over 6.5 bramek w meczu ale wszedzie gdzie sprawdzałem jest max over 4.5. Słabo ????
 
Do góry Bottom